749
Red Dead Redemption
  • Csontkovacs74
    #549
    Oké :)
  • Macccy
    #548
    Majd én is jönnék még kezdő co-op-ra, nem felejtettem el Cs0nti! Csak kinnvoltam Írföldön piálni kicsit, tegnap jöttem haza ... Szombat, vasárnap délután majd be-benézek aztán lesz valami.
  • Csontkovacs74
    #547
    Legyen. :)
  • Mr Manson
    #546
    Szerintem jó lehet mind a két nap is ...
  • Csontkovacs74
    #545
    Szombat vagy vasárnap délután ?
  • Mr Manson
    #544
    Most vittem 100%-ra. LA Noire elött jó lenne egy kis coop :D
  • Csontkovacs74
    #543
    beszélhetünk róla :D
  • Mr Manson
    #542
    RDR CoOp valaki? Még nem próbáltam, lelkes "amatőrként" jelentkeznék ...
  • Macccy
    #541
    OFF
    Azom sincs ... Most üt vissza, hogy sose voltam online koczka, se CSé buzi? (no offense)
    Telefonhoz van egy fasza vezetékes headset (meg egy bluetooth csak sajnos az nem játszhat) de azon meg blokkol a felvesz-letesz gomb. Hmm ... direktbe kéne kötni

    ON
    Single -ben is kicsit zavar a "csalás", hogy mikor már harmadik lovam lőtték le/ették meg, azt hittem, áááh nem lesz most lovam, sétálhatok egy darabig, nem baj, végülis jogos. Erre füttyentettem és megint jött egy négylábú, most foltos tarka. Basszus, honnan jönnek ezek a lovak? A war horse -t direkt nem is akartam használni pedig, de ezek után akkor inkább hívom azt.
  • DarkSector
    #540
    Ha van pc-s headset, akkor elég egy átalakító.
  • Macccy
    #539
    Hmmm ...
    Jó ez a CoOp, nem tudom még mennyire variálja a küldetéseket és mennyire hamar válik monotonná, de ez a 3-4 küldetés amit nyomtunk, ez fasza volt, igazi western ...

    (viszont kell egy headset)
  • balee4
    #538
    Pénteken este 10-től 3 órán át tripla XP!
  • Csontkovacs74
    #537
    Rendben
  • Macccy
    #536
    Angol profilom van nekem is, az nemgond. Jaa az az a ... Faszagyerekek mindhalálig vagy mi DLC ? :)
    Letöltöm hozzá aztán majd nyomassuk kedd-szerda este akár.
  • Csontkovacs74
    #535
    Azt elfelejtettem írni, hogy a coop ingyenesen tölthető le.
  • Csontkovacs74
    #534
    A coop az a szinglitől teljesen független, a multi free roam-ból lehet indítani. Magyar live-n nincs fent én is angol profillal töltöttem le.
  • Macccy
    #533
    Sráácok!

    Van még úgy ... 27 nap próba-Live-om, meg utána esetleg mégegyszer 30 nap, de más néven. Még csak kóstolgatjuk egy kollégával a LIVE érzést, nagyon nem is játszottunk, csak Forza3 -at kipróbáltuk, de ha ezek lejárnak, akkor eléggé esélyes, hogy aktiválok egy 12 hónap előfizetést.

    Szóval részemről mehetne egy Co-Op mód, amúgy is azt tartom a legértelmesebb hálózatos játékmódnak.

    Hogyan működik amúgy ebben? Honnan kezdődik ilyenkor a történet? Mert én még csak 20% -nál tartok - szándékosan - a Red Dead Redemption-ben, a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ms. MacFarlane megmentése és a fogatlan hullarabló Seth első küldetése után csupán!
    Szóval ha elölről kezdődik, az zsír lenne! :)
  • Csontkovacs74
    #532
    Felvettelek :)
  • DarkSector
    #531
    Eladni énsem fogom, priviben megy az accountok addig felvehetsz....:)
  • Csontkovacs74
    #530
    Na ha lesz goldod akkor mehet. Ezt a játékot úgysem adom el. A vadnyugat nagy kedvenc, a nagy bejárható terület az meg hab a tortán :D
  • DarkSector
    #529
    Ha lenne goldom mennék. :)
  • Csontkovacs74
    #528
    Valakinek lenne kedve néha egy kis coop-hoz ? Zöldfülűként kezeljetek.
  • DarkSector
    #527
    Csak annak tudod.
  • Csontkovacs74
    #526
    de amit befogtál lovat annak meg tudod venni a papírját
  • DarkSector
    #525
    csakis csillagokkal tud tájékoztatni, nincsenek stat csíkok, hogy gyorsaság mekkora meg ilyenek, csak 1 csillagos 2 csillagos meg 3 csillagos.
  • elite
    #524
    Ezt én értem, de én nem vettem még semmilyen lovat, ezért nincs nálam papír sem róla. Ha befogok egy musztángot, marhára nem tudom összevetni a jelenlegi lovammal...
  • Csontkovacs74
    #523
    de DarkSector az #502 hozzászólásban pontosabban leírta. :)
  • Csontkovacs74
    #522
    bemész a kereskedőhöz. ott meg tudod nézni. ha meg is veszed azt a leírásfélét, akkor menet közben cserélheted a lovakat.
  • elite
    #521
    És azt miből tudom megállapítani, hogy gyorsabb e?
    Van valahol infó róla?
  • Csontkovacs74
    #520
    nem tudod eladni. De a befogott ló lehet, hogy gyorsabb mint ami épp alattad van.
  • elite
    #519
    Mire jó, ha befogok egy vad musztángot? El tudom adni?
  • DarkSector
    #518
    :)
  • Csontkovacs74
    #517
    ezzel a 3 dologgal volt meg plusszolva a limited. még jó, hogy nem adtam érte 4k-val többet, mikor 240 MS-ből megúsztam :)
  • DarkSector
    #516
    Jah ezt nem tudom.
    De ha igen akkor te az új dlc-kre gondolsz, azoknál igen ami 3 dlc most jött ki.
    arany fegyók
    extra kemény paci
    meg még valami extra kemény ruha
  • elite
    #515
    Azt olvastam, hogy a multis pluszokon felül a single játékba is kerülnek extrák, új fegyver, új állatok, új váratlan események...
  • DarkSector
    #514
    DLC-k azok a multihoz vannak tudtommal az Undead Nightmare ami egy kibaszottjó alternatív single story.
    Érdemes lenne elsőnek az alap játékot és ha vége utána az Undead Nightmare-t.
  • elite
    #513
    A DLC-ket már most érdemes feltennem, vagy vigyem végig a játékot, és csak utána?
  • elite
    #512
    Jobb szemöldökkel húzódik fedezékbe.
  • piamania
    #511
    Gyerekek!Sajnos egyenlőre még nincs arany előfizetésem, de most lesz egy 4 napos free hétvége.Nyomunk egy pár játékot?wolf004 vagyok.
  • DarkSector
    #510
    :)