749
Red Dead Redemption
  • #589
    50 dollár lesz, az teljesen jó ár
  • Police88
    #588
    Myths & Mavericks lesz a címe és úgy néz ki h csak multi lesz :(
  • DarkSector
    #587
    Vnnak kis irodák vagy mik amiben kiválthatod a Wanted-elést annyi dollár ellenében amennyit mutat üldéskor. asszem baloldalt fent.
  • SicRobi
    #586
    Ha valakivel bunyóba keveredek, hogy lehet lerázni? Azon kívül, hogy elmegyek a városból :D
    Volt, hogy kiütöttem az illetőt, megyek be a kocsmába hogy megünnepeljem a győzelmet, erre felkel és rámtámad. Megkötöztem erre elkezdenek üldözni a rendőrök :D
  • DarkSector
    #585
    Jah azért irtam utolag az itemes dolgot.
    Mert nekemis eszembejutott ez a dlc ami nemrég jelent meg, hogy biztos erről irsz. :P

    A másik a Death ló amiről én elsőnek irtam youtube-on.

    Death Horse.
  • SicRobi
    #584
    Ja igen tényleg ott volt az item-ben. Köszi :D
  • SicRobi
    #583
    Tegnap vettem meg a játékot, a dobozon azt írja, hogy: Bonus unlockable content: Deadly Assasin Outfit, Golden Guns and War Horse.
    A dobozban volt egy ilyen papír:

    Az alján a fehér csíkban van a kód. Azt bepötyögtem ahova kell és annyi változott, hogy arany színű a revolverem.
  • DarkSector
    #582
    Ha ez valami új dlc-ben van és nem egyre gondolunk, akkor letöltötted a dlc-t és játékban egy papirral lehet váltogatni a lovakat bemész item menübe és lesznek 1csillagos 2 csillagos és 3 csillagos lovak ez is gondolom ott lesz köztük.
    Papírokat a boltostól lehet venni ha az adott fajtát a lovakból már legalább 1x betörted a vadonban.

    Ha megvetted a papirját, azt csak 1x kell utána az item menüben rányomsz egy gombot aktiválod és ha fütyentesz akkor az éppen aktivált fajtából jön egy ló.
  • DarkSector
    #581
    Azt nem kóddal lehet elérni. hanem arra van egy trükk, sokat kell asszem ölni és kinyirni egy faszit youtube-on fent van a videó mit kell csinálni.
  • SicRobi
    #580
    Üdv!
    Hogy lehet aktiválni a war hores-t? Beírtam a kódot, de még mindig ugyan az a lovam van.
  • Papesz
    #579
    A pókerhez ruha kell, ami a sztori egy bizonyos pontján nyílik meg. A kockázást meg pont azért hívják Liar's Dice-nak, mert HAZUDNI kell benne, hogy nyerj. Abban hogy akarsz csalni?
  • MikX
    #578
    cheats&liars dlc-t leszeded, úgy lehet.
  • legenyei
    #577
    Hogy l ehet csalni kockásban vagy pókerben valaki pls mert valami ilyet hallottam hogy lehet,de aztán lehet hogy hülyeség amit kérdek?? Köszi
  • DarkSector
    #576
    ja értem.
    hát degáz a szöveg ha ez igaz én meg már új térképbe reménykedtem titokba.
  • MikX
    #575
    Akkor megint... ez egy reklám maszlag, valóságban annyi lesz, hogy lesz pár küldetés valahol ahol az alapjátékban nem volt, de a helyszín eddíg is ottvolt, csak nemvolt ott semmi a játék szempontjából... szerintem... aztán majd kiderül...
  • DarkSector
    #574
    Jó de szerintem nem egyről beszélünk.
    Én arra gondolok, hogy milyen kedvenc helyszín lehet újdonság?

    Gondolatmenetem:

    1. Ha kedvenc, az azért kedvenc mert ismerik, vagyis a játékban kellett hogy legyen, de a játékban nincs lezárt terület, vagyis a dlc-ben nem lehet új az ami már az alap játékból kedvenc.

    2. Ha nem volt a kedvenc helyszín a játékban, akkor meg honnan ismerhetik a játékosok?

    Nah ezt nem értem.
    Vagy volt már közvéleménykutatás hogy dlc helyszínekre lehetett szavazni?
  • MikX
    #573
    Ez egy reklámszöveg, nemtom leesett-e, mert sehol nem találkoztam olyannal, hogy a rockstar közvéleménykutatást csinált volna, melyik a kedvenc hely...
    Szóval kár ezen a témán lovagolni (hehe), kijön, letöltjük, meglátjuk...
    De énis remélem, hogy valami single cucc lesz, mert muliból pár óra elég volt... bár engem semmi multi nem tud lekötni hosszútávon, sajna mindegyik zéró tartalom single mellett, csak lövölde...
  • DarkSector
    #572
    Jah a kedvenc rész az meg csak elírás? :)
  • MikX
    #571
    Gondolom olyan helyszíneken lesz, semmi egyéb...
  • DarkSector
    #570
    "A Rockstar szerint olyan helyszíneket és karaktereket kapunk, akik a rajongók kedvencei voltak."

    valaki magyarázza már ezt el.
    helyszínek amik a rajóngók kedvencei, ha nem voltak benne az alapjátékban honnan lehetnek kedvencek? vagy én nem értem csak?
  • Police88
    #569
    remélem single tartalom is lesz benne
  • DarkSector
    #568
    sokan vannak így, és voltak így ezzel.
    Kajak érzés a családohoz a hazautnál volt mikor elindulsz a havas hegyről hazafelé....

  • Mr Manson
    #567
    igy igy
  • legenyei
    #566
    Rohadtul sajnáltam végigvinni,a szövegnél mikor jönnek a készítők kajak jó a szám!!
    Legjobb játék legalább is nagyon rég játszottam ilyen jó kis gammel :D!!
  • Csontkovacs74
    #565
    Hagytam neked üzit a Live-on. :)
  • teddymac
    #564
    HI ha valaki tolja livon, vegyen fel gamertag:Rob3rt75
  • Ulthane
    #563
    Sajnos jön az utolsó DLC a játékhoz. De legalább nem kell fizetni érte.
  • Seth
    #562
    Mondtam,hogy nézd meg a naplódat(a leáldozott topikban),abban benne van mindíg
  • Animefox
    #561
    Gyógynövényeket kellett szednem :) Affenében valahogy kijelölhették volna mert hirtelen a történések hevében hirtelen csak azt vettem észre hogy semmi jelölés sehovase...
  • DarkSector
    #560
    Én is, de mindig volt a térképen valami, vagy Lila halovány folt, vagy lila kérdőjel....vagy egyébb ikon a fehér kereszteken kívül....
  • drop
    #559
    én végig vitem mewlyik volt az utolsó q amit megcsináltál?
  • Animefox
    #558
    Van köztetek olyan aki végig vitte a Nightmare-t??? Kéne help, ugyanis minden terület Safe-ben van és minden kérdőjel is megvan oldva.. mit kell csinálni ilyenkor hova menjek?
  • Bogdogege
    #557
    Helló felvettelek barátnak meg engem is lehet ,megvettem a játékot.
  • Animefox
    #556
    Oké, még nekem sincs meg és pont ezért nem játszik velem senki...
  • ViniSoundz
    #555
    vegyél fel, én sokat játszom, de az undead nightmare még nincs meg.
  • arsnl
    #554
    itt biztos akadnak páran akik tolják
  • Macccy
    #553
    Hát, ahogy szétnézek, X360 ...
  • Animefox
    #552
    Valaki Ps3-on online vagy co op? Vagy cseréljem ki 360 kiadásra a játékot???
  • Macccy
    #551
  • Macccy
    #550
    Vége



    Hát nagyon szép volt, meg kell hagyni. Nagyon szép. És szinte hibátlan végig ... A történet - leginkább a vége - ott lesz mától a top 5 -ben nálam.