749
Red Dead Redemption
  • The Protector
    #629
    Nekem 28óra volt a játék úgy h csak néha mentem el vadászni,megcsináltam majdnem minden wanted posztert,és csak pár stranger küldit csináltam meg.Tehát a főszál simán van kb ennyi.Nagyon hosszú a game.EZ megéri a pénzét.Én 4000Ft ért vettem és életem legjobb játékbefektetése.

    Most h ps3-on játszok nagyon számít az h tartalmas gamet kapjak a pénzemért és emiatt vettem meg ezt.Multi is van és egész jó bár most run és killzone megy nálam.A főfogás mindig mortal kombat.NAh az is megunhatatlan.
  • davidka003
    #628
    Na a mexikói rész jobban tetszik. Városok is jobbak, meg úgy az egész. Megjött a kedvem hozzá. :D

    #627: de az milyen hosszú? Mert nem biztos, hogy megér 8-10k-t pár óra játék.
  • DarkSector
    #627
    Ajánlatos beszerezni az Undead Nightmare-t...:D
  • The Protector
    #626
    Én nemrég,alig 1hete vittem végig.Nekem 10/10 volt a game.
    Nekem a kedvenc karakterem az Seth volt az őrült hullarabló.Utána pedig az ellenállás vezetője és a csaló öreg:)
    Mellesleg piszkosul hosszú game lesz.Már mikor azt hiszed h vége a gamenak még akkor is folytatódik.A játék befejezése pedig sztem telitalálat.Ennek így kellett lennie.
  • davidka003
    #625
    Hát eddig nem volt szimpatikus egyik szereplő se igazán. Talán a sheriff aki bejövős. Ami még nekem furcsa, hogy a legsemmitérőbb mellékküldetésnél is vagy 10 perc videó van. Nagyon sok a szöveg benne.
    Tetszik is de azért nem tartom 10/10-es játéknak. :D
    Irányítás meg automata célzás nélkül elég kemény, azzal meg elég könnyű.
  • DarkSector
    #624
    Mármint mi nem pörög?
    Amúgy ha a story-ra gondolsz elég drámai lesz majd és sok tűzharc lesz, szerintem még a 60% visszavan minimum csak a főszálnak.
    Ha nem csináltad a kincskeresést meg a többi jópofa extra dolgot akkor még sok órád lesz vissza. :D

  • davidka003
    #623
    Most jutottam át a folyón Mexikóba de egyelőre nem igazán pörög a sztori. Lesz majd jobb is?
  • The Protector
    #622
    elméletileg igen lehet de ahhoz ügyesnek kell lenned.
    Dobókés pedig kifejezetten lopakodáshoz van.
  • vegytek
    #621
    a késsel lehet lopakodva gyilkolni? (csak mert egy körözött személyt akartam elfogni, és az egyik cimborája elkóborolt a tábortól. késsel leszedtem, erre a többiek elkezdtek rám lőni. lehet, h észrevettek, de szerintem inkább mégse)
  • The Protector
    #620
    Hy.Lasszót az első kb 10 küldetés valamelyikében kapsz.Pontosan akkor amikor lovakat kell majd befognod.
    Csináld a Mcfairlanes farm küldetéseit és Bonnie adja majd a lasszót.Ha mindenképp élve kellenek a banditák akkor előbb csináld meg azt a pár küldetést.
  • Mr Manson
    #619
    igen, azt hiszem
  • vegytek
    #618
    és annak a "fegyver választóban" kellene lennie? (mert ott nincs)
  • Mr Manson
    #617
    az van egyből ... ha jól emlékszem ...
  • vegytek
    #616
    köszi
    akkor még nem tartok ott, h élve fogjam el őket, mivel még nincs lasszóm...
  • Mr Manson
    #615
    Nem lövöd le, hanem mindenki mást. Majd meglasszózod.
  • vegytek
    #614
    most kezdtem el ezzel a gyöngyszemmel játszani és volna pár kérdésem:
    - hogyan tudom élve elkapni azokat, akikre vérdíj van kitűzve?
    - a lelőtt állatok húsával, szőrével, tollával lehet vmit kezdeni vagy ezek csak eladásra jók? és mi a helyzet a gyűjtött növényekkel?
  • hala82
    #613
    sziasztok
    segítség kellene a trófeákat begyűjteni multiban
    csapattársak jelentkezését várom PS3-ra
    üdv: hala82
  • DarkSector
    #612
    A végének én sem örültem de pont ez volt a készítők akarata hogy egy megható történet legyen és az utolsó 5-6 percben lepereg előtted az egész játék hogy addig min ment keresztül a főszereplő.
    És most hogy végre h....rt ez lett a sorsa.

    Azokat sorban találod majd meg mindig azt elsőnek amit a challange ír, addig a többit hiába keresed.
  • gabo91
    #611
    Na végre én is játszhattam ezzel a remek játékkal!
    Kegyetlen jó a hangulata, tetszett a történet, jó pofa változatos küldetések. Sajnálom hogy ilyen lett a vége.


    Annyi kérdésem lenne, hogy a legendary animals-okat hol/hogy lehet levadászni, megtalálni? Találtam térképet ami jelölei őket (4db) de egyiket se találom...
  • Mr Manson
    #610
    azt a zöld szinűt kell elkapni neki
  • Mr Manson
    #609
    Kell neki hozni zombikat.
  • gabesz2222
    #608
    sziasztok... a zombis kiegészítőben ahol van egy kamera jel és a csávó valamit forgatni akar ott mit kell csinálni?
  • Csontkovacs74
    #607
    Amiket befogsz lovakat és kikötöd őket, azok mind megvannak. A boltosnál meg tudod venni a lovakhoz a papírt. Amelyikhez megvetted a papírt az bármikor elő tudod hívni.
  • Macccy
    #606
    Nincs, ezek ravaszabb jószágok, mint a Lambo meg a Ferrari és meglépnek amint odébbállsz ...
  • zira
    #605
    Van olyan lehetőség hogy egy helyre gyűjthessem az általam befogott lovakat?
    (Mint pl. a GTA-ban a 8 kocsihelyes garázs.)
    Azt szeretném, hogy a kedvenc lovaimat egy helyre gyűjthessem, mondjuk egy karámba.
    Vagy van esetleg olyan ház, ahol saját karámom lenne?
    Még csak most kezdtem játszani, úgyhogy csak az egy lekötős házam van.
    Próbáltam egy helyre hordani a befogott lovakat, de ha elmentem onnan eltűntek.
  • Macccy
    #604
    A 'zombis' DLC nagyon jó, mármint az Undead Nightmare ... a múltkor 400 MP volt, de én még 800 -ért vettem és úgy is azt gondolom, hogy egész jól behozta.

    OFF
    Reklám nélkül, én is a livekodok.com -ra gondoltam, bár az is igaz, hogy 12 hónap megvásárlása esetén áll csak amit mondtam, hogy "700 Ft egy hónap" ... De egy negyedéves esetén se vészes, akkor már valami ezres környékén van ... Na meg szokott lenni hétvégente és ünnepek, meg alkalmak esetén egy-egy OFFER a dashboard -on, olyankor meg lehet venni 300-400 Ft -ért is egy hónapot, illetve volt 7 és félért éves is ...
  • FEARnet82
    #603
    Koszonom a tippe. Egyebkent hol van gold 700ftert? Most csak a hivatalos xbix live oldalon lattam 2000 ftert meg netem a livekodok.comot ott 2500 lenne de nincs is mostvkeszleten. Es egyebkent a zombis dlc is jo?
  • Macccy
    #602
    Jó fajta és nem csak pisztolyhősök játsszák szerintem még ma sem, az idegenektől nem kell félni ... amúgy se egy quake III szóval te választod meg milyen küldetésekre mész el.

    kb 700 Ft egy hónap gold, próbáld ki nyugodtan, szerintem nem egy nagy pénz ...
  • FEARnet82
    #601
    Srácok erdemes elofizetni goldra? jo ez a jatek multiban ha haverok nem jatszanak csak idegenekhez tudnek csatlakozni? Illetve jatszanak ezzel olyanok is akik nem full profik? mert en a kontrollerhez egyenlore atom bena vagyok bar 1 eves az xboxom de nem igazan hasznaltam :)
    De most unatkozom es gondoltam raizzitok az RDR multira. jofajta?
  • hodosy88
    #600
    azert irok ide mert mar egy ideje jatszom a red deadet es a kiegesztojet is onlineban es meg egyszer sem talalkoztam magyar jatekosokkal vagy csak nem vettem eszre oket kitudja...erdeklodni szeretnek kozuletek vane olyan aki rendszeresen jatsza onlineban PS3on?!ha van ilyen akor orulnek neki ha jelezne nekem az en nick nevem hodosy88 nyugodtan vegyetek fel de azert irjatok hozza egy kis szoveget hogy tudjam ki vessz fel:)elore is koszonom:)
  • hodosy88
    #599
    hello
  • Papesz
    #598
    Ja, hogy X360. Akkor nem szóltam.
  • DarkSector
    #597
    Itt bővebben :P
  • Papesz
    #596
    Ezt nem értem. Gold?
  • DarkSector
    #595
    Nem kell gold hogy multizz.
  • Papesz
    #594
    Mi az az "ingyen multi hétvége"?
  • Police88
    #593
    lesz vmikor ingyen multi hétvége?
  • Mr Manson
    #592
    igen! :)
  • Csontkovacs74
    #591
    Tegnaptól :D
  • Mr Manson
    #590
    Mától tölthető az uj végső DLC ...