749
Red Dead Redemption
  • sublimaze
    #709
    Úh asszem megvan a válasz. Guglizgattam aztán eszembe jutott valami, ki is próbálom majd.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A filmes fickónak nem vittem el a köpködő zombit és totál meg is feledkeztem róla :S
  • sublimaze
    #708
    Az lesz.
  • negyven2
    #707
    Akkor próbáld meg azt, hogy felszabadítod őket. Nekem az összes fel volt ekkor már szabadítva.
  • sublimaze
    #706
    Megnéztem, ott sincs semmi, a térképen sincs már semmi, max felszabadítani tudok városokat azt ennyi. :/
  • sublimaze
    #705
    Ha nincs semmi jelölés akkor is?
  • negyven2
    #704
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Menj vissza Las Hermanas-ba az apácákhoz. (elméletileg M betűvel jelöli a térkép).
  • sublimaze
    #703
    Az undead nightmare-be a biographies and lies az utolsó a küldetés(Landon Ricketts-nek kell dinamitot szerezni meg undead bait-et)? Mióta ezt megcsináltam egyszerűen semmi új feladat... :S
  • Szabi84
    #702
  • JackTar
    #701
    Hi! Valakinek lenne-e kedve Co-ophoz? (Xbox 360-on)
  • SAFIII
    #700
    Jaja, ezt benéztem
    A Revolverre gondoltam!
    Arról tudtok valamit, h 360-on megy e?
  • DarkSector
    #699
    Trollkodik. :) Ne vedd komolyan.
  • Macccy
    #698
    Íííííííííí ... lehet elkapkodtam ... ... a Red Dead Revolverre gondoltál, mi? (olvasni, olvasni, olvasni)
  • Macccy
    #697
    Nem jól tudod, de javítjuk, ez XBOX 360-ra jött ki (és PS3-ra) és természetesen lehet tolni rajta!

    Hajrá!
  • SAFIII
    #696
    Ezt lehet tolni xbox360-on?
    Tudom, h sima boxra jött, de van most ez a emu téma...
  • samsung123
    #695
    akkor már csak ez hiányzik
  • The Protector
    #694
    mindenkinek
  • DarkSector
    #693
  • samsung123
    #692
  • DarkSector
    #691
    De megkérdőjelezem, mert kérdeztem hogy mitől folytatás? Van storyban kapcsolat? Ja nincs, akkor nem folytatás.
    Kb ilyen könnyű letudni ezt a dolgot. :)
  • samsung123
    #690
    Attól hogy valamiről Te nem tudsz, attól még lehet úgy, ahogy más állítja, nem kell egyből megkérdőjelezni... Ez Red Dead széria, és ennek az elő része a Revolver, aztán egy különálló játék, de a széria része Redemption, nem olyan bonyolet ez, és következő rész is nem Red Dead Redemption 2 lesz hanem ahogy Rockstart ismerem Red Dead R.....(valami) A közös bennük hogy Rockstar Games játékok és vadnyugaton játszódnak, olyan mint a GTA-ák csak itt nem számozás van végén, hanem egy megnevezés. És valszeg nem erre konzolgenerációra jön.
    Szerintem a GTA5-nek se erre kellett volna kijönnie...mert 1000% hogy tízszer nagyobb pontenciál maradt a játékban csak hardver(konzol) képességei miatt (nem a grafikára gondolok, hanem fejlett fizika, környezet destrukció, házak belsejének kidolgozása, ami algoritmikusan generál nekünk szobákat, csakhát gépigényes. És természetesen ne keljen spórolni a járókelőkkel, autókkal, persze ehhez fejlett AI kel,l ami ismét gépigényes, na most ez mind kimarad!!!! a grafikáról nem is beszéltünk...)
  • DarkSector
    #689
    Faxtudja. :DD
  • vk90
    #688
    A Wikipédia szerint a Red Dead Revolver az első része a Red Dead szériának :D
  • vk90
    #687
    Igen a Rockstar San Diego készítette. Úgyhogy érdekes se nem folytatás se nem új rész, se nem új játék. Akko mi?? xDD
  • DarkSector
    #686
    Ha Reboot azt sem hallottam de akkor meg nem folytatás, ergo nincsen előző rész...:)
    Ráadásul a Revolver-t ki csinálta a rockstar?
  • vk90
    #685
    Valóban inkább reboot mint folytatás.
  • DarkSector
    #684
    Oks de a média, a játékosok, ezt legalább 1x szóvátették volna az RDR-el kapcsolatban de semmi, történetben sem hallottam kapcsolatot, sem a karakterek nevében nem hallottam kapcsolatot...semmi.

    Az hogy western->western az semmit nem jelent.
  • vk90
    #683
    Hát ki tudja.. :D az első rész nem lett túl népszerű, lehet ezért nem merték RDR2-nek nevezni :D
  • DarkSector
    #682
    Valóban de ezt sehol nem hallottam, szóval nem tudom elhidjem-e hogy ez annak a folytatása-e...:D
  • vk90
    #681
    Nem minden folytatást számoznak!
  • DarkSector
    #680
    Bármi lehetséges, de a 4. résznek is volt lehetősége bizonyítani, és jó is lett, de az RDR-ben egy nagy különbség hogy Western stílus...
  • DarkSector
    #679
    Erre a játékra emlékszem, de ez nem folytatás.
    Nem RDR 1-2-3.
    Hanem ez egy külön játék, max FOLYTATÁSAKÉNT, mert hasonló, de RDR-ből 1 rész van és 1 dlc.

    Nem inkább egy Reboot? Mert a folytatás akkor RDR2 lenne. :P
  • samsung123
    #678
    HATALMAS ez a játék, ha GTA5 is ennyire kidolgozott, szerteágazó és minőségi lesz, akkor az is kötelező vétel.
  • The Protector
    #677
    De.Volt egy red dead revolver nevű játék is.OLyan sok köze nincs ehhez de a RDR annak a folytatásaként készült.
  • DarkSector
    #676
    "Az első résznek is van egy hangulata, de az messze nem volt ilyen jó!
    Rem csinálnak valami folytatást!"

    Milyen első résznek? Nincsen RDR 2...bazze. :D
  • Szabi84
    #675
    rengeteg munka van benne, látszik az apróbb részleteken
  • SAFIII
    #674
    Ez nem nagyszerű, hanem kibaszottul kurva nagy játék:)
    2010-ben mikor először betöltöttem a boxon azt hittem lefordulok a székről, a grafika, a részletesség, a HANGULAT az borított mindent, aztán ahogy játszottam egyre jobban kezdtem azt is érezni, h itt annyira minden a helyén van meg kidolgozott, h az valami félelmetes.
    Az első résznek is van egy hangulata, de az messze nem volt ilyen jó!
    Rem csinálnak valami folytatást!
  • Szabi84
    #673
    Megcsináltam 100%-ra, 55 órába tellett! Nagyszerű játék!
  • The Protector
    #672
    bizony.Azért lehetett az és nem azért mert kezdő vagy.Én már akkor ellibbenek a multiból ha egy embernél aranyfegyver van,pláne ha ellenem.
  • DarkSector
    #671
    akkor azért nem tudtam érvényesülni sokszor a multiban.....álltalában ha multiztam inkább coop szarokat csináltunk mert bandaháborúban 10-ből 8x aláztak minket.
  • The Protector
    #670
    Jaja.Singleban is kapcsolható.MUltiban felér egy cheat kóddal.El sem meritek képzelni milyen erős egy arany fegyó.