749
Red Dead Redemption
  • frici666
    #749
    bocs a hulye kerdesert de hogyan lehet a foldrol lecserelni a puskat? akar mit nyomok nem megy. valaszokat koszi. most kezdtem jatszani
  • JonasSandor
    #748
    Úristen nem semmi.
  • Sulla75
    #747
    Elképesztő lett :) Kész vagyok tőle teljesen pedig kb 8 órát játszottam csak vele.
  • JonasSandor
    #746
    Streamelik ezerrel a youtubon.
  • Rayden02
    #745


    link
    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2016.10.17. 22:53:09
  • rastaman
    #744
    kinek hódolsz be? :D
  • Evoluti0N
    #743
    Néztem videót. Jó hód rész ott van északon, ahova még nem tudok menni. Akkor később hódolunk.
  • Evoluti0N
    #742
    Huh, de kiakaszt ez az egyik stranger küldi. 5 hód prém kéne. Elmegyek arra részre, ahol hódok vannak (elméletileg). Körbemegyek százszor, sehol semmi. Másnap (IRL) megint elmegyek. Sehol semmi. Harmadik nap (ismét IRL) megint elmegyek. Eszembe jut, hogy nekem bizony csalim is van. Eldobom, jön egy rakás farkas. Megint eldobom, egy rakás sakál. Arrébb megyek, ott is eldobom: vaddisznók. Megint eldobom, megint farkasok. Van ebben a játékban egyáltalán hód? :D
  • The Protector
    #741
    A vége nem is annyira szomorú mint hiszed.Játszd tovább,majd meglátod.
  • TomStorm
    #740
    Meg 18 dollárért nem fogok 5 'twins bandatagot leszedni legközelebb,drágább a lőszer^^
  • TomStorm
    #739
    Megmentem bitófáról az embert,leöltem mindenkit erre ellopja a köcsög a lovamat vagyis megpróbálta akit leszedtem kötélről:O
    Igaz,hogy Wanted lettem de 1 mérföldet húztam az embert ezek után a lóval majd megkötöztem és kivégeztem.Ezt érdemelte..
  • TomStorm
    #738
    Igen már akartam írni időközben,hogy nem is az érdekes:)
    Hanem amit ez a játék nyújt valami eszméletlen jó:)
    Pár napja kezdtem na azóta Boxom más lemezt nem látott.Multiba csak belenéztem de az a része se lesz gyenge ahogy láttam.
    Nálam 10/10 a világ/kor,tartalom,zene és az egyszerü de nagyszerü grafikai megvalósítás végett
  • Shep
    #737
    Ebben a játékban szerintem nem a vége a lényeg, hanem a többi belerakott tartalom.
  • TomStorm
    #736
    Üdv.
    Elkezdtem a játékot de sajnos neten véletlenül valaki spoiler nélkül írt a végéröl és ez most nagyon el kedvetlenített.Most így,hogyan játszam végig?
    Mondjuk nem tudom de lehet esetleg befolyásolni a végét?
    Spoilerbe v.privibe tudna valaki segíteni?
  • SAFIII
    #735
    Tuti jönni fog!
    A Rock* nagyonjól csinálja, mert egyik játékból emel át a másikba.
    Most a GTA5-be beletolták a GTA-t, a Max Payne-t, a Midnight Club-ot.
    Mikor a karakterek között váltasz és bejön az a nézet az a MC-ből van lenyúlva.
    Meg a többi.
    Szal hülyék lennének kihagyni.
  • bakkerman
    #734
    szerintem jönni fog a folytatás next-genre,a Rockstar nem hagyna ki egy ekkora sikerjáték folytatást :) Mondjuk nem jövőre,de 2015-ben szvsz tuti jönni fog egy RDR játék,remélhetőleg már PC-re is
  • The Protector
    #733
    Szerintem is epic játék lett.Nagyon nagyon tetszett.Minden téren zseniális.
    Egy next gen folytatást megnéznék.
  • samsung123
    #732
    A természetes, már nem is írtam le :)
  • SAFIII
    #731
    Azétr közben kijöhet még két dlc a gta 5 höz!
  • samsung123
    #730
    Ez a játék még mindíg üt, még a GTA5 után is. Annyira egyedi és stílusos.

    Kellene egy nextgen rész next-gen graffal, tényleg minden ház belsejével kidolgozva (most is 80% ba ki volt kb) évszakváltással-jobb időjárással, esetleg jobban rombolható környezet. csak egy kicsit nagyobb térkép. És Persze epikus küldikkel :D Aztán jöhet a GTA6 2018-ban :D
  • TomStorm
    #729
    köszi!
  • Szabi84
    #728
    mindenképp
  • TomStorm
    #727
    Ja van látom,sry-

    A GOTY megéri a 2 ezer felárat?
  • TomStorm
    #726
    Hi.Van multiplayer a játékban?
  • The Protector
    #725
    Kb úgy képzeld el mint a kocsiban a váltást vagy ilyesmi.
    A lovaglásgomb nyomogatásával választasz iramot,majd mikor a megfelő sebességet elérted akkor tartod a gombot.Tehár 2gyors gomnyomás és tart akkor cammog a ló,3szor már galopp,4üget, és 5nél pedig vágta(valahogy így,majd kitapasztalod),Ha pedig eléred a max sebességet,a a vágtát akkor a gomb további nyomogatásával lehet sarkantyúzni,ezzel viszont vigyázz mert van a lónak staminája és ha túlhajtod,elbukok,ledob magáról vagy meg is halhat.
    Remélem érthető volt.
    Sztem boxox a gomb az A lesz míg ps3-on az X-
  • akyyy
    #724
    én most kezdtem el, és a lovaglást nem értem. mit kell nyomni hogy kövessen valakit vagy a sebességet megtartsa? azt az oktgató panelt olyan gyorsan bezárta hogy el se tudtam olvasni nem hogy gyorsba leforditani :S
  • samsung123
    #723
    Ez a játék, hihetetlen. Nemrég kezdtem folytatni(last of us és infamus 2 végigjátszása miatt) De még mindíg meglepődök mennyire jó, egy GTA4 ilyenkorra már rég elvesztette varázsát. A GAT V-öt tényleg várom, egy igazán kiforrott tech és játkmechanika miatt, tényleg iszonyat tartalmas lesz, bele se gondolok, hogy a RDR után még egy szinttel minőségibb lesz/lehet. Csak ne menjen már rovására a GTA-zás majd (barátnő, stb) de előre tudom hogy igen :D
  • DarkSector
    #722
    Nem is GTA-zok, csak mondtam miért hagytam el.
  • sublimaze
    #721
    Akkor ők ne gta-zzanak... :) A gta mindig is egy gengszteres játék volt és szerintem a többség ezt is várja el tőle, legalábbis én úgy gondolom, hogy a r* nem véletlenül csinálja.

    #720

    Vágesz, csak hirtelen ez ugrott be... :)
  • a.carkey
    #720
    Arra ott van a Saboteur. ;)
  • DarkSector
    #719
    Hát nekem 8 csak mondom hogy sokaknak már a könyökén jön ki.
  • sublimaze
    #718
    És mégis milyen gameplay legyen a gta-ba? Második világháború? :D
  • DarkSector
    #717
    izlés kérdése, az RDR-ben kicsit valósabbnak hat a világ, a természet végett, az egész élővilág, valahogy hihetőbben van tálalva, míg a GTA-ban kicsit művebb az egész.
  • rastaman
    #716
    jó a GTA is a maga módján, ugyanúgy remekmű, mint az RDR.
  • DarkSector
    #715
    GTA sem rossz csak régóta megy alig van benne vérfrissítés, már a könyökönkün jön ki ez a bandahábórus niggeres maffiás nyomorult gameplay.
  • samsung123
    #714
    Amúgy tényleg kenterbe veri bármelyik GTA-t idáig! Remélem a GTA5 legalább hozza ezt színvonalat akkor egy szintén maradandó játék lesz!
  • SAFIII
    #713
    Az biztos
    Sose fogom elfelejteni mikor megjelent pont akkor volt az árvíz előtti nagy esőzés, nem lehetett menni sehová se, mert állandóan esett az a szar.
    Szal megszereztem, bedobtam a boxba aztán csak néztem, hogy milyen király grafika, olyan hangulat, hogy nem igaz, igazi western feeling!

    Félelmetesen jó játék!
  • sublimaze
    #712
    +1
  • samsung123
    #711
    Enélkül a játék nélkül nem lehetne élni!
  • sublimaze
    #710
    Ez volt a gond. :D