749
Red Dead Redemption
  • Landor
    #229
    fejezzétek be a ps vs xbox offolást pls
    köszönöm
  • Skynet
    #228
    Nem vok ideges csak könnyen idegesíthető.
    Egyébként ha érdekel a game,csak ajánlani tudom ha a western feeling bejön,multira nagyjóság. A Single ellaposodik akárcsak a GTA-k.:)

    Szerk.: Én élvezem a mászkálást,meg a lövöldét,meg hogy már majdnem 10.000 vérdíj van a fejemen. De rá lehet unni.:)
    A fő problémám az hogy nincs kihatással szinte semmi komoly dologra az hogy jó vagyok vagy rossz. Hiába hatalmas vérdíj a fejemen,azon kívül hogy jönnek néha a fejvadászok meg serifek és legyapom őket a sztoriban nem változik semmi. Ugyanúgy mosolyogva úriemberként beszélgetek a sztoriban a seriffel,mintha nem én lettem volna az aki vagy 200 munkatársát elföldeltette..:)
    Így ha végignyomod a sztorit nincs sok értelme újra végigvinni...Mellékküldikkel el lehet ökörködni,meg vadászgatni,rabolgatni. De biztos megunható,egyenlőre nem unom,de megfogom szerintem..:)

    A multijával többet játszottam eddig,élvezem a fejlődési rendszert,haverokkal lovagolni a prérin,rabolgatni,levadászni más játékosokat,egyedül fejvadászkodni. Jóas.:)
  • Macccy
    #227
    Aki hosszabb ideje játszik - nemtudom Skynet, te mióta nyomod ezt - később is még szórakoztató? Persze relatív, de el lehet vele lenni huzamosabb ideig mint ahogy a Rockstar eddigi játékainál?!
  • Macccy
    #226
    Dehogy kötök Sky-kám, mondtam hogy unatkozom, benézek minden topicba ami játék érdekel ... ne idegeskedj már no, megárt, nem azért mondtam ...
  • Skynet
    #225
    Persze kikötöttem mindig.
    LOAD után vagy alvás után rendszerint a jó ló van ott...De sokszor van hogy lövöldözés,vagy állatnyúzás közben eltűnik a paci és füttyre az alap gebe jön..:)
  • Skynet
    #224
    Macccy-kám nem én vagyok a fanboy nem tűnik fel hogy te kötsz bele minden szarba?
    38ezerért pedig Arcade-ot bogzot kapsz nuku vinyó (nuku tartalmas szórakozás jópár játéknál,és nuku live),úgy aztán mesés az élmény,50 körül figyel a vinyós bogz,fullHD filmek kilőve rajta,blueray nuku,vinyó kisebb jóval és igen nehézkes berhelni,wifi nuku egyszóval totál felesleges az árral dobálózni...Az ingyen multi dolgon lehet nevetni,de ettől a tényen nem változtat,fizettek egy olyan dologért ami mindenhol máshol ingyen van,és a pénzért cserébe SEMMIVEL sem kaptok többet.
    Továbbá ez nem Ps3 vs X360 topik,és nincs is kedvem folytatni,pls ne is reagálj mert nem érdekel.
  • RoyalPredator
    #223
    Mi a 38?
    Xbox? Elvből se! :)
    És nincs is xes ismerősöm.
  • Macccy
    #222
    Ez még nem jött ki PC -re??? Kínos. Na most ezt nem tudtam ... Bahh ... nemsokára meg kell vegyem ezt is. De jó sok a jóféle játék!
  • Macccy
    #221
    Ha multizni is akarsz akkor ps3,ott legalább ingyé játszhatsz:)

    ... bár ROYAL, a teljesség kedvéért, ha már nem sajnáltál 70 ezret a 38 ellenében a PS3-ra, akkor havonta kemény 800 Ft -ért akár Live-ozhatsz is Boxos ismerősökkel. De te döntesz és nem akarok senkit lebeszélni. Csak mondtam, mert ezen az "ingyen multi" dolgon mindig nevetek. (bár tény, hogy a 0 kevesebb mint a 800)

    Hey! Szia Skynet!
  • Apus
    #220
    kötötted már ki cölöpnél az aktuális paripádat? akkor elvileg elmenti és azt használja utána is.
  • Skynet
    #219
    Nevezheted GTA szerű biznisznek is,én csak simán "Szarunk a pc-re mert gusztustalanul magas a warezplayer szám a konzolhoz képest" biznisz.:)
    Ha multizni is akarsz (megéri,nagyjóság a multija) akkor ps3,ott legalább ingyé játszhatsz:)

    Más!

    NÉPEK! Ps3-on tolom a game-t és hiába török be lovat,hiába veszek lovat,rengetegszer ha leszállok a lóról és elmegy a paci akkor a girhes fekete fehér dög jön füttyszóra...Programhiba???
  • RoyalPredator
    #218
    Ez is GTA szerű biznisz, mi?
    Attól független, hogy maga a játék is szemmel láthatólag GTA motor :D

    De nagyon várom már =(
    Lehet ezért, meg a BluRayért veszek PS3at...
  • Skynet
    #217
    Legjobb esetben 1 év múlva,de eddig egyáltalán nincs megerősítve hogy bármikor is kijönne.
  • RoyalPredator
    #216
    PCre mikor jön ki a játék?
  • tom235
    #215
    Hát ezt észre se vettem, kösz.
  • zenoka
    #214
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szepen eldontheted majd hogy hagyod a francba vagy kinyirod a kocsogot. a utso varosba kozepen lesz egy ficko azzal kell beszelni
  • TDC Geronimo
    #213
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Menj el Blackwaterbe és lesz egy fehér kérdőjel. Ott kapod meg
  • tom235
    #212
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Utána bosszút áll? Csakmert nekem nem ad több küldetést.
  • Csokis
    #211
    Rockstar: More Red Dead Redemption DLCs coming soon
  • fapipa
    #210
    Má megvan mér.
  • arsnl
    #209
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a Hanging Rock-nál keresd
  • daneelolivaw
    #208
    sziasztok!
    van ez a treaser hunteres challange, elsőnél járok, és csak egy képet kaptam róla, meg hogy valahol new austinban(nem biztos, hogy ez)található. a helyet, ahol találtam a térképet, már régen elhagytam, nem hinném, hogy visszatalálok oda. esetleg valamit nem tudtok javasolni?
  • TDC Geronimo
    #207
    Most vittem végig én is. Hát meglepő egy vég az biztos.
  • fapipa
    #206
    Miért van az,hogy a kék néha teljesen eltűnik,de semmi nem változik?
    Galopp...fut...vágta...ua.
  • Dimitrii
    #205
    hello egy kérdésem lenne van az a mexikói küldetés ahol a kikötőből kell elhozni az ópiumot és a jutalom 1000 dollár de ott én nem adtam oda a pénz az arcnak hanem felvettem egy bounty hunter küldit és ki irta hogy failed ez a mission de kéne az egyik mexikói ruhához ilyenkor mi a helyzet előre is köszi
  • Apus
    #204
    szerintem nem, legalábbis nekem eddig nem tűnt fel.
  • FLeT
    #203
    én az elején azt a lóversenyt nem nyertem meg a csaj ellen. Ennek lesz vmi következménye a későbbiekben?
  • Freedy
    #202
    gamestore.hu nál is van még talán. Legalábbis haveromnak ma érkezett meg onnan.
  • Skynet
    #201
    Bah ha előbb szólsz...:D
    Már nem érek oda....2 napja vadászok erre a szarra,3 napja ígérgetik mindenhol hogy "holnap holnap"...
  • FLeT
    #200
    itt megtudod venni
  • Skynet
    #199
    Itt mindenki előrendelte????
    Vagy honnan az anyámból lehet ezt megszerezni Ps3-ra? Égen földön nincs...:D
  • Voltan
    #198
    Még csak nem is kell lábon lőni, elég a lasszó.
    Bár kétségtelen, hogy sokkal jobban esik lábon lőni előbb :D
  • zenoka
    #197
    akkor csak ezert nem csinalom ujra:) koszi
  • Waczkor
    #196
    Nálam is.
  • AntiHero
    #195
    Én kilőttem 2 fő embert, de ugyan ott voltak az animációba.
  • zenoka
    #194
    megaspoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valaki a vegen csinalt olyat hogy amikor kirohan az ember a pjatabol es szitavalovik akkor a "fogonoszt" lovi ki dead eyeba nem veletlen szeruen a katonakat(ugye csak 3-4et sikerul)? ez modosit valamit az utana kovetkezo reszeken, amikor a kolyok all bosszut az apjaert, sajnos nekem nem volt korabbi mentesen igy nem tudtam kiprobalni
  • Csokis
    #193
    100% Completion Guide! és 2 térkép! Csak akkor használjátok, ha tényleg elakadtok!
  • zenoka
    #192
    Hat ez jo game volt!! van par mellek kuldi meg de most pihi
  • kirol
    #191
    Már megvan. De köszi!
  • Waczkor
    #190
    Na tehát ugye először mindet be kell terelni oda,amit mutat a térképen.Ezzel kell bíbelődni rendesen,tehát itt nem lasszóval fogod be őket,hanem mint a teheneket,tereled a kanyonba,itt majd az egyik megszökik(a vajszínű),őt kell befogni lasszóval.