749
Red Dead Redemption
  • Apus
    #269
    és keményeket csuláznak benne :D
  • Waczkor
    #268
    Igen az,sztem baromi jó film,pont ráillik mindenkire a szerep.
  • Apus
    #267
    ez a Tombstone a Kurt Russel, Bill Paxton, Val Kilmer verzió?
    én a jó a rossz és a csúfot lestem meg ezredjére :D
  • Waczkor
    #266
    Tegnap megnéztem a Tombstone - A halott város című filmet.Ajánlom mindenkinek,nekem tetszett,volt benne kellően akció is.Vagy a másik film,a 3:10 to Yuma.

    Meghozta a játék a hangulatot a westernes filmekhez:)
  • Apus
    #265
    nem sajna, pedig direkt nem nyúltam a gampepadhoz, hátha magátol sercint egy jófélét, de semmi. csak rágyújtott egy blázra.
    meg vakarózott meg ilyesmi. boltosok turháznak ha visszaviszed a bűnözőket. két rugás, egy csula :D
  • Macccy
    #264
    JA egy nagyon fontos kérdés: lehet benne nagyot csúlni valahogy? Olyan dohányosat? Mert az teljesítené ki a Western feelinget! Imádnám!
  • Macccy
    #263
    Én is ezt akartam éppen mondani, az emberek alapból nem tudnak úszni, hiába lubickolnak köldökzsinórral hónapokig! Western filmekben is sokszor csak a lóba kapaszkodva jutnak át a los marha grande folyókon. ... Bezzeg Niko Bellic, mekkora szinkronúszó volt már! "Nobody fucks with his Family!"
  • Neogan
    #262
    Na igen ez számomra is rejtély, bár igaz hogy nem sok tó vagy folyó van a játékban, de nem tudom mennyi idő lett volna belerakni ezt a lehetőséget.

    Egyébként ha jól tudom, abban az időben a vadnyugaton elég kevés ember tudott úszni.
  • Neogan
    #261
    Nálam eddig nem fordultak elő bugok (XBOX), csak amolyan apróbb érdekességek, pl hogy ha Armadillo kocsmájába futva megyek be, akkor ugye minden tekintet rám szegeződik, a zongorista meg abbahagyja a játékot és feláll a zongorára :)

    Volt egyszer olyan is, hogy Thieve's Landing-ben, mindenki elkezdett lőni rám, azóta sem jöttem rá hogy mit követtem el :D

    Akkor vált vissza a játék az alap pacira, mikor az jelenlegi lovad elpusztul. Nem lehet hogy mikor magára hagytad, valahogy kinyírta magát? (pl. szakadék, vagy valamilyen vadállat)
  • daneelolivaw
    #260
    istenem.... annyira jó játék, minden a helyén van, erre a főhős NEM TUD ÚSZNI!!!! bocsi, gta 3 idejében vagyunk??? milyen kellemes már, mexikó legnyugatibb csücskén harcolok mellékküldi közepette, erre véletlenül belepottyanok a vízbe, és kész, meghaltam, erre kirak ARMADILLOBAN!!
  • erikn
    #259
    Annyira sz*r xbox360-on sehol sem lehet kapni :( :(
  • Macccy
    #258
    Nemtudom, én csak 2-3 hét múlva próbálom ki, de majd utánanézek. Lehet akkor ismét egy Playstation 3 exclusive "tartalom" született? Kemény lenne! .. (egyre kíváncsibb vagyok amúgy erre a játékra, főleg a free roam miatt meg a lovak miatt)
  • Skynet
    #257
    ABTeam2008: Bizony bogz bazeg...Akkor is bogznak hívtam amikor az asztalomon figyelt,ha ez neked fanboyság akkor a hiba nem az én készülékemben van....

    Macccy: szerintem amiket írtam bogzon nincsenek...Nállam rendszeres,nem user error...Betörök egy mezei lovat ment a játék...Kikötöm az első lehetőségnél megint ment a game,ki is írja hogy mostantól ez a lovam..Aztán ha kicsit magára hagyom eltűnik a semmibe véletlenszerűen és füttyszóra az alap ló jön.
  • Macccy
    #256
    Még nincs ... Lehet nem is lesz?!
  • Simikeke
    #255
    PC-n van?
  • Macccy
    #254
    Naa ... Szerintem neki kényelmesebb így mondani, hogy BOX. Ezért ne csicskázd! Különben is ő a normális Playstation3-as fajta!

    Skynet: Hehehe! Az vicces volna, ha még PS3 exclusive bugok is járnának a többi mellé, amiket olvastam. (na no offense) Kíváncsi vagyok tényleg, hogy X360-on is van e ilyesmi.
  • Tikal #253
    mai
  • Simikeke
    #252
    ez mikori játék?
  • Apus
    #251
    az a világos csődör tűnt el nekem amit még az egyik küldi során kell begyűjteni. Mexikóban egy küldi alatt. nem is volt már lövöldözés, de eltűnt a hátam mögül végleg (lehet beesett a vízbe). azóta az a lovacska jön a hívásra, amit mexikóba érkezéskor kapunk.
  • Győri Devi
    #250
    ez már user error azt kell h mondjam :D
    nekem ilyen gondjaim nem voltak
  • ABTeam2008
    #249
    Bogz b*zmeg.. miért kell ilyen csicska fanboynak lenni?
  • Skynet
    #248
    Na újra és újra előfordul hogy befogok egy lovat betöröm...Ment a játék. A lovat városban kikötöm ment a játék és közli hogy na ez a lovam. Megyek a pacival lelövök valakit/jön egy kis közjáték és mire 2-t fordulok a paci nincs sehol,füttyentésre pedig a lestrapált alapgebe jön. A vásárolt lovat is kb minden 2-3. alkalommal újra kell hívnom a menüből. Mivel itt gondolom a legtöbben bogzon tolják és nem találkoztatok ilyen bajjal,akkor ez gondolom ps3 exkluzív bug..:D

    Valamint még1 dolog ami qrvára felidegesített immáron 3.szor...A program fogja magát és kinullázza a vérdíjat amit a fejemre tűztek. 3.jára bukom el a 10ezer feletti vérdíjat, mindenféle előzmény nélkül (nem fizettem váltságdíjat,nem adtam le bocsilapot, nem tettem semmit amiért el kéne vennie)....
  • ABTeam2008
    #247
    Tegnap este volt a FOX-on, itt az előzetese:
    http://www.youtube.com/watch?v=CvUN8qg9lsk

    [ Ha az egész filmet le szeretnéd tölteni, akkor a 'red.dead.redemption.hdtv.xvid-2hd'-re keress rá. ;) ]
  • baaka
    #246
    Milyen kisfilm?
  • ABTeam2008
    #245
    Láttátok már a RDR kisfilmet? Én most húzom le épp.
  • Nyigu
    #244
    köszönöm.kipróbálom ha a fiam odaenged a géphez :))
  • kirol
    #243
    RB-vel!
  • Nyigu
    #242
    hogy lehet lefékezni a lovat hirtelen?
  • Norberto91
    #241
    Köszönöm! Hála neked sikerült is elsőre:D
  • Landor
    #240
    nem, de amikor rákérdezel akkor midig uppolom :D
  • Apus
    #239
    jól leírtad:)
    snóblinak tűnik így olvasva.
  • Waczkor
    #238
    Az a lényeg,hogy mindenkinek van 5 kockája.Miután mindenki megrázta a poharát az 5 kockával benne,lerakja az asztalra mindenki és megnézi a sajátját.

    Neked van mondjuk 2 hármasod,1 kettesed és 2 négyesed.
    Ekkora ha te kezdesz,bemondod hogy összesen az asztalon van mondjuk legalább három darab hármas kocka.Neked van kettő,valószínű hogy másnál is van egy legalább,tehát akkor már megvan a három hármas kocka.Persze lehet hazudni is,de ilyenkor rávághatják,hogy blöffölsz és ha kiderül hogy nincs legalább három hármas kocka,amit bemondtál,akkor elveszíted egy kockádat.

    Ezután a következő játékos mond be valamit.Neki ilyenkor magasabbat kell mondani,tehát ugyanazt nem mondhatja mint te,csak pl hogy 4 darab négyes,vagy hármas van,vagy a mennyiséget növeli,vagy a kockán lévő pontok számát,értékét.

    Annyi a lényege,hogy mindenki mond egy tétet.Szépen növekszik a tét,ha ügyes vagy,akkor az utánad lévő játékosnak olyan magasat kell mondania,hogy azonnal kiderül hogy blöfföl és veszíti is el egy kockáját.
    Ha valaki azt mondja a másik tétjére,hogy blöff,akkor megnézik és ha nincs legalább minimum annyi olyan kocka az asztalon,mint amit bemondott,akkor elveszik a blöffölő játékos egy kockáját.És addig megy,amíg egy játékos marad.


    Kb ennyi,nem bonyolult annyira,de neten nem találtam rendes leírást magyarul,csak angolul.

    Azért is hívják Liar's Dice-nak,mert tudni kell okosan hazudni,hogy még ne legyen feltűnő,hogy neked milyen kockáid vannak.Ha 3 hármasod van,akkor bemondod hogy van legalább 4 hármas az asztalon,a következő bemond valami olyat,hogy van öt darab 4-es.mivel nálad két kocka van,ami nem hármas,de tudod milyen,így kiszámíthatod,hogy lehetséges e hogy kijön e az,amit mondott.

    Tehát a téteknél mindenki kockája játszik,nem csak a te kockáid.
    Leírva bonyolultabb,mint maga a játék:)
    Remélem valamennyire érthető volt.
  • Norberto91
    #237
    Hali! Van egy olyan szerencse játék, hogy Liar's Dice. Ilyen dobókockás.. de nem értem a lényegét.. valaki tudna segíteni? Valami ürge mondta, hogy jöjjek ide valamiért, aki valami film producer...
  • Győri Devi
    #236
    limited edition pontosabban CEnek nem nevezném annyi plus cucc nincs benne
    deadly assassin outfit (amit ellehet hagyni ha nem a "jó" sorrendben csinálod a küldiket)
    warhorse
    golden gun (ami csak az alap fegyverekre igaz...)
    meg original soundtrack (amit 3 perc alatt megtalálsz torrenten és letöltöd)
    jah meg van egy papír borítás még a tokon benne egy képpel
  • Macccy
    #235
    Az a collector's edition része ugye? Nemtudom, megéri szerintetek ennél a játéknál is a CE-t megrendelni (ha még találok) ? AW-nél azt vettem, de az tényleg tele volt érdekes könyvekkel meg lemezekkel ...
  • Macccy
    #234
    GTA -kat nem nagyon untam meg. Vagyis GTAIII-al és főleg a GTAIV-gyel nagyon sokat játszottam, a IV-et még most is néha előszedem PC-re megvettem. Az Episodes of LC-t pedig Boxra vettem meg 1 hónapja, az is tetszik. El tudom foglalni magam, jó időtöltés. Akkor tehát feltételezem a Red Dead Redemption is hasonlóan le fog kötni, bár amiket leírtál sajnos tényleg kissé logikátlan dolgok ... Hát Western-nel nem voltam túlságosan elárasztva, ahogyan mások sem szerintem, de igen, szeretem a műfajt!
    Multizni természetesen szeretnék, ahogy olvastam/láttam, van free roam amiben spanokkal mmo-szerűen lehet csoportos garázdaságot és szándékos emberölést, rablást kivitelezni ... azt GTA-val sosem használtam ki, max 10-20 perces próba volt ...
  • Győri Devi
    #233
    nekem ilyen problémám nem volt mondjuk a war horse van meg nekem
  • Apus
    #232
    akkor sanszos, hogy bug, nálam mindig az a ló jön amit még a küldi során kellett betörni az elején, nemvolt kedvem még lecserélni.
  • Macccy
    #231
    (bocs, nem annak szántam)
  • Skynet
    #230
    Befejeztük már...Elkelt már a vidkari doboza???