749
Red Dead Redemption
  • Waczkor
    #189
    A sárga,vajszínűt kel megfogni miután beterelted őket a kanyonba.
  • kirol
    #188
    Van egy küldetés, ahol lovat kell befogni a csajjal és az apjával.
    Majd egy kanyonba beterelni a vad lovakat. És itt állandóan megszökik a csődör és vége a küldinek. De melyik a kib@szott csődör, mert mind megfogtam már, de mindig fail a küldetés! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • TDC Geronimo
    #187
    Lábon lövöd utána meg lasszóval elkapod és visszaviszed.
  • james69holden
    #186
    wanted küldiknél ugye meg van adva a jutalom ha élve vagy ha halva hozom el a körözött banditát akkor mennyi pénzt kapok érte...
    hogy lehet élve elfogni?
  • TDC Geronimo
    #185
    Egy kérdés. Mutatja ugye a statsnál a játék, hogy hány %a van kész. Ez a % a játékban található összes küldetésre vonatkozik beleértve a mellékküldetéseket is vagy ez csak a főszál? Jelenleg 10 óránál vagyok és 34%nál. Ez alapján szerintem az összes küldetést beleszámolja, de javítson ki aki végigvitte, ha tévedek. Nemrég mentem át mexikóba...az a zene meg a látvány az elején. Hát majdnem lehidaltam :)
  • kirol
    #184
    Értem, köszi!
  • Lonni
    #183
    A te életerőd nem látszik, amikor sebbesülsz egyre vörösebb lesz a képernyő. De visszagyógyulsz amikor nem lőnek.

    Célkeresztel lepásztázol akit tudsz, eleinte PS3-an a jobb oldai mutatóujj gombbal.

    Akkor párbajozol, amikor kihívnak.
  • Grizzly4x4
    #182
    Hali mindenkinek 2 kérdésem volna a játékkal kapcsolatban.

    1. Végignyomtam már pár küldetést de még azért nagoyn az elején járok próbálkoztam ezzel a dead eye funkcióval de kb addig jutok hogy a jobb analog stickel kell elinditani de utána mivel jeleölök ki?

    2. Hol lehet először párbajozni mert még arra sem került sor eddig.

    Köszi a válaszokat, amugy a játék minden képzeletemet felülmúlta majdnem minden téren. Mindenben sokkal de sokkal jobb mint a gta4 volt de az irányítással még most sem vagyok teljesen kibékülve, de kb ennyi a hiba benne.
  • kirol
    #181
    Akkor az én életerőm az hol van?
    És mitől töltődik fel a dead eye?
  • baaka
    #180
    A kék a ló erőnléte a piros pedig a dead eye(azaz a lassított mód)
  • kirol
    #179
    Amúgy nekem súlyos alapproblémáim vannak ilyen szempontból. :D



    Itt akkor most mit jelent a piros és a kék csík?
    Múltkor azt mondta valaki, hogy a piros a ló erőnléte.

    (De furcsa lett ez a fénykép! Mintha extra nagy pixelből állna a panel! :))
  • Lonni
    #178
    PS3 és XBox szerverek azonosak, vagy én csak PS 3-asokkal tudok játszani?

    A dead eye a lassított módus, amikor több célpontot tudsz egyszerre kiválasztani. Max Payne-ben volt.
  • Seth
    #177
    Uh XD

    Térkép jobb oldalán látod azt a piros csíkot? Na az az. Jobb kart lenyomod és akkor aktiválódik
  • kirol
    #176
    Mi is az a dead eye?
  • zenoka
    #175
    mit varsz egyedul vagy a preri kozepen es betamadnak a farkasok..valoszinu szettepnek ha nem sietsz elegge..egyebkent amikor neked ugranak es ledontenek a lorol akkor inditsd a dead eye cumot ugy van nemi eselyed es rogton a legelsoket lodd ki a tobbiek kevesbe tamadnak akkor vagy legalabbis tesznek egy kort..
  • ABTeam2008
    #174
    Aki multizik a játékkal, vegyen fel a barátlistájára pls! Gamertag az aláírásomban.
  • Lonni
    #173
    Ki lehet szúrni, ha előtte van valami, és elég gyorsan lehet lovagolni, hogy ne kapjanak el.
  • kirol
    #172
    Nem a mentéssel van bajom, hanem a roppant könnyű és gyors elhalálozási lehetőségekkel, ami ellen szinte tehetetlen vagy.
  • kirol
    #171
    Jó akkor mentem 20 percet és elvész az a 20 perc "munkám". :)
  • #170
    Teljesen rendben van a mentés. GTA IV-ben sokkal rosszabb volt.
  • Seth
    #169
    Semmi sincs oda. Eltárol mindent amit megcsináltál, mégha meghalsz akkor is. Csak odarak a legközelebbi házadhoz
  • kirol
    #168
    Én azt utálom, de nagyon, hogy egy rossz pillanat és sec-pec elpatkolok. Pl. este megtámadnak a farkasok/útonállók és gyakorlatilag semmit se tudok tenni, mert 3 mp alatt megölnek és oda minden amit csináltam.
    Ez szemétség. :(
  • Lonni
    #167
    Mai újságban, összeházasodott, Maggie MacBannely, Gloria Macbannely és Steve Macbannely lánye, és Robert Macbannely, Gloria Macbannely és Steve Macbannely fia.

    :D
  • #166
    Természetesen!
  • Lonni
    #165
    Egészen biztosan.
  • TDC Geronimo
    #164
    Aki végigvitte attól kérdezem, hogy miután "vége" a játéknak lehet-e tovább barangolni a mapon és teljesíteni az elmaradt küldetéseket, gyűjtögetést stb?
  • storm181
    #163
    Red Dead tesztek:
    Gamekapocs
    Konzol HQ
  • Xabinho87
    #162
    Én még akkor sem értem. Kijelölöm megnyomom de semmit se csinál. Véletlenül már kétszer nyertem, de nem tudom hogyan.
  • #161
    RB-vel jelöld meg hová akarsz lőnni!
  • Xabinho87
    #160
    Hogyan kell párbajozni? Nem tudom mit kell csinálni hogy én lőjek előbb. Tudom hogy RS ezzel lelassul az idő kijelölöm hová lőjön, de utána visszagyorsul a játék és lelő.
  • Gabe18
    #159
    Nagyon hangulatos egy játék ez,csak egy baja van,egyelőre kb nulla kihívás van benne... Marhára nem hiányzott ebbe is ez a automata gyógyulás.
    Valahol 20-25% közt vagyok de eddig harcban alig lehet meghalni.Hiába jön 10 ellenfél,ezzel a belassítom-beikszel módszerrel egy hadsereget le lehet lőni,belém meg annyi lövedék kell hogy ha baj van simán elfutok a következő fedezékig,ahol persze pillanatok alatt full-ra gyógyulok.
    Pedig az auto-aim-ot már az első 5 percbe kivettem,mert azt eleve utálom minden játékba,ebbe meg aztán tényleg nullára redukált minden nehézséget.
    Szóval nem tudom később fog-e nehezedni,de nem ártana.
  • #158
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondolom akkor megölted Dutch-ot és hazamentél a családhoz. Utána még csinálni kell a dolgokat a ház körül, aztán jön még egy nagy küldetés.
  • Sam87
    #157
    Leírná valaki h mégis mi az utolsó küldetés....mert nekem már elfogyott, de a készítők listáját nem dobta ki......Segíthetne valaki....
  • Ruthie
    #156
    Pici OFF:
    Jó hogy írod, mert pont emiatt akarok konzolt venni.
    Részemről az XBox360-ra gondoltam.

    Ha valaki meg tudna dobni privátban pár infoval, azt megköszönném.
    (Röviden: Megtartom a PCm is, mert kell a munkámhoz, így főleg az érdekelne, hogy:
    -milyen monitort javasolnátok, ami mind konzolhoz, mind PChez a tökéletesnél is tökéletesebben megfelelő - vagyis milyen kimenet, stb. szükségeltetik a monitoron, milyen paraméterei legyenek, méret, stb.?
    -milyen kiszerelésű XBox360-at érdemes venni (zéró tapasztalatom van), ami jelenleg a legjobb teljesítményt nyújtja (nem érdekel, hogy van-e hozzá játék vagy sem)?
    -mire kell figyelnem vásárláskor?

    Bocsi a rövid offért, bár szerintem sok PCs gondolkodott el konzolon amióta ez kijött. :D

    ON!
  • #155
    Számot nem tudok mondani :( De jól elleszel vele egy ideig.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És amikor már azt hinnéd vége, jön még egy adag főküldetés :)


  • Norberto91
    #154
    Aki már kiakasztotta megtudja mondani, hogy kb hány (fő)küldetés van?
  • Voltan
    #153
    Azt a hét meg a nyolcát, ez a játék nem semmi, basszus!
    Mindig is kiáltott a játékpiac egy jó kis sandbox westernért. Anno a Gun nem volt éppen rossz, de azért nagyon komoly gyerekbetegségei voltak. Akkor is úgy voltam vele, hogy egy kicsivel több ráfordítással igazi klasszikus lehetett volna, és reménykedtem, hogy lesz még igazán sikerült darab is a stílusban. Hát kérem, itt van. Beszarás, milyen jó lett! A grafika, a hangok a ZENÉK(!!!) hihetetlen magával ragadó. Ráadásul az 2000-es évek talán eddigi legszimpatikusabb főhősét van szerencsénk irányítani.
    Nálam ez azt hiszem, erősen game of the year esélyes, eddig idén csak a Mass Effect 2 nyűgözött le ehhez hasonlóan. 2 thumbs up, way up!
    Ha valamiért, hát ezért megéri konzolt venni.
  • #152
    A felkiáltó jelnél tudsz "utazni" pénzért.
  • horfe
    #151
    Hello!Hogy lehet teleportálni!
  • Landor
    #150
    szeva cSuw!
    BC2 topikot láttad? :)
    közeledek a 100. userhez a sriptben :D