749
Red Dead Redemption
  • Győri Devi
    #309
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mivel régen ő is a rossz fiúkkal nyomta és miután Ross csak kihasználta őt és már nem kellett szimplán megölte semmi extra...
    amúgy nemtom mielőtt végig nyomtam volna mondogatták hogy meglepő vége lesz de annyira kiszámítható volt hogy meghal majd
  • daneelolivaw
    #308
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mert ross egy rohadék volt!
  • suti100
    #307
    Akinek van kedve multizni vegyen fel: Vexedsuti100 (xbox360)
  • arsnl
    #306
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a Ross amúgy miért ölte meg Johnt? Már végre jó életet élt, a farmján "cowboykodott", erre lerohanták.. Vagy vmi kimaradt nekem?
  • #305
    Látom vágod a lényeget...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a fia volt, te marharépa


  • p0c0k
    #304
    red dead redemption xbox360 eladó 9000 ft!
  • Apus
    #303
    ;)
  • zenoka
    #302
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gyaa probaltam terelni tudod ilyen psziho rahatas mert aki meg nem olvasta az talan nem fog agyalni rajta hogy megfexik a hosunk aki meg mar kijatszotta annak tokmindegy...:))
  • Panzeradler #301
  • Apus
    #300
    nem egészen, de a lényeget leírta sajna.
  • zenoka
    #299
    no para sracok nem egeszen ez a story. de tenyleg tehette volna spoilerbe.. hazigazda kiszedhetne a hozzaszolast.
  • Apus
    #298
    ne lepődj meg, valami warezidióta a megjelenés utáni nap beírta ezt, mondhatom rohadtul elrontotta a kedvem.
  • balee4
    #297
    A kurva életbe igazán rakhattad volna spoilerbe...
  • sarker
    #296
    sziasztok....
    esetleg tudna vaki segiteni?
    lassan a vége fele járhatok a játéknak...megölik a Főhőst a pajta előtt és utána a tesojával folytatjuk..és valami ruhát kellene beszereznem ...
  • tojas1
    #295
    Sziasztok!!

    Eladó Red Dead Redemption játékra vevő vagyok.

    köszönöm
  • FLeT
    #294
    és utána, hogy tereljem őket a kanyonba?
  • FLeT
    #293
    köszi!:)
  • Seth
    #292
    Szállj le a lovadról,szállj fel a vadlóra
  • FLeT
    #291
    Sziasztok!
    Annál a küldetésnél akadtam meg ahol lasszóval el kell kapni a vad lovat.
    Rádobom a lasszót + a másik 2 társam is és utána mit kell?
    Haladni nem tudok mert akármerre nyomom h menjen csak a ló körül kering.
  • Macccy
    #290
    Vaaagy ... Mivel nem vagy otthon benne, ezért feltételezem még nem éltél az 1X (valójában 3X) ingyenes próbahónap lehetőségével! Ha az XBOX360-ad újonnan regisztrálod egy megfelelően hihető, támogatott Live országos accounttal (pl. Angliai cím, telefon, stb.), akkor az első hónapra ingyenes Gold tagságot kapsz! (ha ezt még két másik új accounttal eljátszod 1-1 hónappal később, akkor még 2 darab, tehát összesen 3X 1 ingyenes Gold hónapot kapsz)

    Amúgy pedig a Live ~800FT -ra jön ki havonta, ha szeretsz online játszani akkor bagó, hajrá!
  • zaki
    #289
    igen, de ez minden játékra igaz. ha nincs goldod (azaz nem fizetsz a liveért, akkor vagy silveres), akkor is tudod használni a live minden funkcióját, kivéve az online játékot.
  • Sáska
    #288
    igen
  • Forrest Tomee
    #287
    Sziasztok!

    Nem vagyok otthonos a konzol online dolgokban, ahhoz hogy multipayert kipróbálhassam ebben a játékban, gold membernek kell lennem az Xbox LIVE-on?
  • sarker
    #286
    segítsetek ha tudtok!!!

    esetleg valaki tudna csalásokat a Red dead redemptionhoz Ps3-ra?? vagy még túl korai kérés?:)
  • Macccy
    #285
    Nem kisebbiteni akarom a játék területének nyilvánvaló nagyságát, de így nem jó összemérni a GTAIV méreteivel. Egyrészt itt is láthatóan kavarog néhányszor a srác, hegyeknél egyszer percekig pörög. Másrészt a GTAIV tele van épületekkel, tereptárgyakkal, nagyobb a sűrűség! Ezek ellenére viszont állati jó lehet, egy megvenni való játék, nekem is!!
  • zaki
    #284
    wow, köszi szépen
  • Apus
    #283

  • AntiHero
    #282
    Magyar GUIDE
  • TDC Geronimo
    #281
    22én jön a coop dlc ingyé. Pár új kép
  • Pityesz
    #280
    Köszi!
  • TDC Geronimo
    #279
    Ha végigvittétek a főszálat, akkor lesz ott egy ember aki ad egy utolsó küldit.
  • Apus
    #278
    Ezt a kérdőjeles templomot én is kérdezném. Stranger van ott gondolom, de sehol egy lejárat, a kérdőjel meg mintha a templom alá mutatna.
  • Pityesz
    #277
    Sziasztok,
    valakinek sikerült végig vinni?

    Én már nagyon a végén vagyok, de nem ad be semmilyen küldetést!

    Egyedül a város melletti templomot jelöli kérdőjellel, de akármikor odamegyek nincs ott senki!

    Előre is köszi!

    Légyszives írjatok , mert nagyon kiváncsi vagyok rá!

    A game nagyon király!


  • Landor
    #276
    ez is egy megközelítési mód
  • mate317
    #275
    http://www.youtube.com/watch?v=0bV_KYMnRUk

    Lemértem a GTA4-et, a széltében a reptérig, és 14 perc alatt megvolt úgy, hogy az út kanyarog, és nagyrészt kocogott a csávó.
    Ezen a videón meg 24 perc úgy, hogy végig spritnel, és egy prérin könnyebb célirányosan haladni. Ráadsául nem is ez a két legtávolabbi pontja a térképnek!
    Tehát elég nagy lehet a játék, amint lehet beszerzem!
  • zenoka
    #274
    egyik legjobb alat lovos biznisz ha olyan teruleten ahol farkasok vannak foldre ontesz egy kis bail-t (vagy mi a neve) es arra jonnek a dogok 4-5sevel. raadasul jo penzert lehet eladni a farkasbort/szivet mexicoban igy egy korrel 100 dolcsi korul lehet keresni.
  • Waczkor
    #273
    Máshol kell eladni az állatot,mint ahol lőtted.Menj másik városba és ott add el,máris többet kapsz érte.
  • kill3r21
    #272
    nemtudja valaki hol tudnék valami sokat érő állatot lőni? és hogy merre találom?
  • Apus
    #271
    elején amikor megérkeznek:) na menjünk. oké hrrrr placcs krrrrgh placcs ::D:D:DD
  • Waczkor
    #270
    HajjajXD