749
Red Dead Redemption
  • fapipa
    #349
    Köszi megvan.
    Azt nem gondoltam,hogy a "raktár"-ból nem számolja be a virágokat ahol dögivel van.
  • fapipa
    #348
    A Journal Survivalist-Rank 10 majdnem tele van.(1 ugrás kell még)
    Ott nem írja mi hiányzik.
    A provisions-ban meg minden virágból (10db)több mint 10 van.
    Minden plusz Violet Snowdrop csak a db számot növeli,(jelenleg 40 db van)nem a Challange survivalist-et a journal-ban.Nem értem.
  • morgomedve
    #347
    Valószínű használsz valami chatet, így nem lehet menteni csak aludni(:
  • #346
    Eladó PS3-as Red Dead Redemption.
    Karcmentes, hibátlan állapotban, minden tartozékával.
    Előre utalás után postázom. A postaköltség a vevőt terheli.

    Ár : 10.000 FT.-
  • james69holden
    #345
    Sziasztok!

    Meg szeretném csinálni az összes Bounty küldetést!
    http://www.strengthgamer.com/Red_Dead_Redemption_Guide.html#Total_Bounty_List
    Ez alapján a lista alapján kezdtem el, az összes poszter lelő helyre elmentem és csak 19 embert adott be akiket el is kaptam már!
    Most viszont akármelyikre helyen vagyok már csak kérdőjelekt ad be a Wanted poszteren és ha ezeket elfogadom akkor már egy előtte elkapott fickót adja be Bountynak...
    Hogy lehet a fenti linkben szereplő összes Bountyt elkapni??
    Ha jól számolom 45 db van a listán
  • Papesz
    #344
    És a Journal azt írja, hogy mindegyik megvan? Vagy meg sem nézted?
  • fapipa
    #343
    10 virág van . A violet ből megvan a 10 + mindegyik másikból több mint kettő amit kér. mégsem adja az acsit. miért,tele vagyok "virágok"kal
  • Papesz
    #342
    Nézd meg a Journal menüpontban, hogy mi hiányzik.
  • fapipa
    #341
    Már van vagy 25 Violet Snowdrops-om meg a többiből is egy csomó,mégsem adja a Survivalist 10-et. tippet , kössz.
  • fapipa
    #340
    Ahol alszol az Y a mentés. az X ruhacsere.
  • erikn
    #339
    köszi szépen.Azt nemtudja valaki hogy mért nem tudok sehol se menteni csak aludni?:O
  • Apus
    #338
    Amikor kiírja, hogy "DRAW", akkor előhúzod a fegyvert. a célkeresztet vidd rá az ellenfélre. amikor a célkereszt nagy fehér, akkor nyomj gombot, azzal rohadtul megtölti az oldalsó oszlopot.ha a kézfejére célzol és sikerül jókor nyomni, akkor egy lövés is elég szokott lenni. gondolom fejnél ugyanez. ha boxon tolod: fegyver elővétele: asszem jobb ravasz, kurzor mozgatás: jobb gomba, "lövés": RB.
  • erikn
    #337
    nah végre beszereztem a játékot,de nem nagyon vágom hogy hogy kell párbajozni,vki tud segíteni?:D
  • Papesz
    #336
    Csak a végigjátszás után lesz elérhető.
  • fapipa
    #335
    Army Outfit - Scrap 6: Purchase at the tailor in Blackwater
    A többi megvan,de a szabónál nem tudom megvenni.Azt írja félre van téve.
    Szal akkor hol van ?
  • Landor
    #334
    hát nem az én játékom ez, na
  • TDC Geronimo
    #333
    Ahogy leléptél tegnap egyből megcsináltuk a waltons gold küldit :D
  • Landor
    #332
  • TDC Geronimo
    #331
    4 ló oda van kötve lent. Ne kell hívni.
  • Győri Devi
    #330
    amikor a marhákat kell kivinni az kegyetlen mondjuk csak 2en voltunk... jah és a lovak sem jöttek oda...
  • TDC Geronimo
    #329
    Toltuk 4en ezt a coop DLCt. Szerintem hatalmas fun. Bár némelyik elég nehézre sikeredett, de nembaj legalább van kihívás :)
  • TDC Geronimo
    #328
    RockstarGames

    We've implemented a fix for issues with the DLC that caused problems with Red Dead Redemption multiplayer. It’s now live on both platforms.
  • Győri Devi
    #327
    akkor ez egy sikeres dlc volt azthiszem...
  • Győri Devi
    #326
    bemész a multiba rámész h coop és elindítod egyedül
  • arsnl
    #325
    jeee most éppen a PSnek lett kampec -,- Fél évig bírta 1.halál óta...
  • sylars
    #324
    Hello
    Lenne egy kérdésem lehet hogy hülye kérdés de a dlc küldetéseket lehet nyomni solo-ban hogy single player- ben megjelennek az új küldik vagy csak kizárólag multi ?
  • UoNokedli
    #323
    tegnap este (ma hajnalban) mi is próbáltuk a coop-ot de semmi nem történt 8-8 perc töltés után sajna feladtuk... majd mentünk sima multiba ahol jött ismét egy kis meglepetés mivel csak a csapatársat láttuk az "ellenséget" már nem... :D
  • Győri Devi
    #322
    nem csodálom nekem 2szer besem töltött a játék hosszú várakozás után...
  • arsnl
    #321
    Érdekes.. Majd később kipróbálom még, most felbaszott...
  • Győri Devi
    #320
    én UKról szedtem le és magyar accon használtam ma délelőtt
  • arsnl
    #319
    Ezt most kajak nem lehet magyar accról játszani? Leszedtem az UK-sal, de már a magyarról telepítettem, erre nem ismeri fel, míg az UK-n felismeri.. Vagy csak én vok béna?
  • Győri Devi
    #318
    azám remélem jó kis missionok lesznek
  • #317
    Ne feledjétek mit kapunk ma:
    Outlaws to the End Co-Op Mission Pack
  • Apus
    #316
    az gáz:s
    nekem is volt olyan, hogy elhalt szegény stranger, én inkább visszatöltöttem. azt tudom ha elijed akkor visszajön, de hogy halál esetén mi a pálya azt nem tudom sajna.
  • james69holden
    #315
    hát nem úgy tűnik mert korábbi időponton van az autosavem mint a "manuál"
  • Apus
    #314
    autosave elvileg minden mission után menti az állást.
  • james69holden
    #313
    Sziasztok!

    Csinálom a "Stranger mission"-öket, de volt egy az előbb amit elrontottam mert véletlen elütöttem az emberkét és kiírta hogy quest failed... :)
    Később visszajöhetek még megcsinálni vagy töltsek vissza egy korábbi állást?
    Utóbbit nem szeretném mert akkor buknék további két korábban teljesített missiont! (elfelejtettem utánuk menteni)

    Köszi
  • Apus
    #312
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem jó húzás volt a halála, de én beraktam volna már a játék kétharmadára. így a fiával csak 1-2 küldi maradt, meg a free roam gyűjtögetés.
  • Győri Devi
    #311
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a szitává lőtt Johnny? kicsit megrázó jah ahogy szarrá lőtték de különösebben nem hatott meg a halála
  • daneelolivaw
    #310
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igen, dióhéjban én is ezt mondtam :D amúgy engem eléggé meglepett. amúgy én igen meglepődtem, sztem ötletes volt, hogy fiával visszük tovább. azt azért ismerd be, hogy nagyon megrázó volt az az utolsó jelenet.