292
Gátlásosság legyőzése
  • berlinboy6329
    #252
    Áhh,sportokban béna vok:C
    Nem vagyok sprotorientált ember,nem szeretem őket annyira:C
  • Fbn Lx
    #251
    meg mi ez a nagy egoizmus, hogy mindenkit ő érdekli a buszon?
    Az emberek ENGEM szoktak nézni.
  • Rundstedt17
    #250
    Üldözési mániám nekem is van néha,egyedül akkor nincs ha egy megbízható baráttal vagyok
  • highlander15
    #249
    Velem is van így.De igyekszem optimistának lenni,egyszer úgy is vége és jobb lesz.Azt mondod nincs semmi sikerélmény ami önbizalmat adjon és nincs amiért megdicsérnének.Ezért mondom hogy kezdj el valami sportot!Mindenbe bele lehet jönni,csak akarat kérdése!
  • berlinboy6329
    #248
    Nehéz ne odafigyelni,mert nem szeretem a kritikákat..Ha már vkinek vmi nem tetszik akkor már nagy fosnak gondolom amgam:C
    Jókat meg ugye soha senki nem monodott még nekem,nem is tudom milyen...nincs mi önbizalmat adjon,semmi sikerélmény,mert nem tudok semmiben sikereket elérni,amiért dicséretet kaphatnék...
  • GregSB
    #247
    Igenis, Herr General!
  • highlander15
    #246
    Ha okosat nem tudsz szólni akkor inkább maradj csendben!
  • GregSB
    #245
    Azt hiszed téged néznek a buszon? Zavar a tömeg?

    Csináld azt amit VRSDM ajánlott: vetkőzz pucérra, és artikulálatlanul kezdj el ordibálni.

    Tuti lesz a siker :DDDD
  • Nitramk
    #244
    Ez úgy baromság ahogy van. Az a jó zene ami a fülednek jól esik. Ez teljesen szubjektív hogy mi tetszik kinek.
    A zene definíciója: hangok és csend érzelmeket kiváltó elrendezése.
    Az hogy valakiben egy diszkó zene kivált érzelmeket, örömet, akármit, vagy sem, teljesen változó.
    Nem rég még én is lefújjokgtam a különböző zenei stílusokat, én is ezt vallottam hogy a zenét hangszerrel csinálják, és hogy azon belül is a rock az isten, de rájöttem hogy ha egyszer tetszik egy másik disco, rap, vagy bármilyen szám akkor miért ne hallgathatnám azt?

    Sok embernél ez is gondot okoz, hogy tisztában legyen önmaga ízlésével. Ne azt hallgasd amit a tömeg elfogad, ami a 'divat', hanem azt ami neked tetszik. Ha meg valaki azért belédköt mert nem olyan zenét hallgatsz amilyet ő szeret, akkor szerintem ezzel le is írja magát, hogy milyen szinten van...
  • raulreal
    #243
    Engem kb. gimiben nem érdekelt semmi. Aztán érettségire belehúztam, felvettek az ország legjobb egyetemi karára. Utána nyitottam egy filmes blogot, 1 hónap alatt a totál ismeretlenségből ind3x főcímlapra kerültem egymás után 6x (közben meghívtak blogolni egy nagyobb csapathoz). Így bármi csak elhatározás kérdése. Most lehetőségem van arra, hogy műfordítónak/filmkritikusnak tanuljak. Boldogít? Nem. A példámból látszik, hogy a "munka"/sport, stb. is csak !pótlék, nem old meg semmit. Én azt mondom, meg kell becsülni még a gimit, bármilyen rossz is, mert ha véletlen továbbtanulsz, hát...még jobban magadra maradsz. Ott már nincs osztály, vagy ofő. Cseszheted az egészet egyedül. Főleg ha bejárós vagy, mint én...
  • nagyadam77
    #242
    http://tinyurl.com/p9ps7t és ez a csaJ?
  • highlander15
    #241
    Ma azt csináltam hogy le se szartam őket,levegőnek néztem őket,ők is engem.De csak hogy még kellemesebb legyen:az új srácokat is kezdik ellenem meg a padtársam ellen hangolni.Úgy hogy lesz itt móka bőven.
    Szerintem a sport mindenféleképpen jót tenne neked.És ha kiröhögnek akkor mi van?Ne foglakozz velük!Jó,elpirulsz mert felfigyelsz rá,ha meghallod akkor ne foglalkozz vele.Velem is ez volt régen,én se vagyok valami jó focis,engem is kinevettek,azóta nem is fociztam,nem is fogok.
  • King of Roads
    #240
    naja ezt mondjuk nem tettem hozzá hogy azért a diszkó mint ZENE a 80 éveknél ért véget. az ac/dc nyilván azért rock zene mert rock zenészek alkotják akik vmikor rockerek lettek. tehát ha nem csíped a rockereket akkor őket se ebből erre lehetne következtetni. így jött ide az AC/DC. mind1. 3 haverom van akik bandába zenélnek és én magam is gitározom úgyhogy bár zenét még nem írtam tudom miről beszélek! de ez már nagyon OFF..
  • #239
    ehh
  • berlinboy6329
    #238
    köszi.MEgnézegettem őket,de igazából olyan nincs benne ami konkrétan érdekelne.Tanfolyamok vannak,amik magát a modellezést tanitják,de rohadt drágák.Én inkább modellezni akarnék megtanulni,az animáció az más tészta,azt csak akkor ha jobban keresik azokat az embereket akik mind2 tudják,akkor tanulnám meg..A filmezésben is ezt a vonalat követném,utómunkázás.mikor belerakják a robbanásokat,effekteket egybeszerkesztik a 3d modelleket a filmanyaggal,rákerül a filmes kékes-sárgás kinézet,ez a része érdekel inkább.

    De a munka még nem most lesz,még itt van ez a z év,most jobban izgat az h találjak egy lányt magamnak.Valahogy....
  • sz4bolcs
    #237
    ACDC nekem a Highway to hell, Thunderstruck, Back in Black. Volt tőlük egy későbbi albumuk is, de az nekem már túl monotónnak tűnt. Kb., mint a Nirvana. :-)
  • daeemoon
    #236
    Ha jól emlékszem téged a 3D modellezés, és a filmszakma érdekel.
    Megnéztem milyen OKJ-s képzések vannak, vess rá egy pillantást:
    Mozgóképi animációkészítő
    Filmtechnikus
    Mozgóképgyártó
  • sapkafej
    #235
    nyugi, a semmiből is tud vitát csinálni az ilyen ember.

    de hogy szítsam a tüzet: régen imádtam az AC/DC-t, de rájöttem, hogy minden szám ugyanaz, albumról-albumra ugyanazokat a számokat adják ki. de ez már off
  • berlinboy6329
    #234
    Ez mondjuk még a kisebbik baj,bár elég nagy azért..De egy lány jobbankéne..Irigylem azokaz akik letojják az egész B.nő ügyet,de én már szeretnéke gyet..nincs nap hh ne gondolnék arra,h milyen lenne ha lenne..Egész évben ez volt eddig...Minden nap...Ez most jobban kellene,legalábbis vhogy előrébb helyezem a rangsorban,mint egy egyetemet,mert már régóta kellene,de nem értek hozzá:C Irtam el nem járok,iskolában kell vhogy.Sokan vannak akik iskolában ismerték meg egymást talán nekem is összejön vhogy..Vagy nem:C
  • daeemoon
    #233
    Halkan említeném meg, hogy nem csak egyetem/fősuliban kell gondolkozni, vannak nagyon jó OKJ-s tanfolyamok, ahol szakmát (!) szerzel, és ha jól emlékszem van a téged érdeklő témákkal kapcsolatos képzés is. Csak össze kell szedni elegendő embert, hogy indítsanak olyan tanfolyamot. Ezek általában 1-2 éves képzések, bár most új rendszert hoztak be, ahol 3 év a kötelező (legalábbis az én szakmámban). Érdemes körbe kérdezni a környező iskolákban, nagyobb intézményekben, akik foglalkoznak oktatással. (illetve ott a net :))
  • berlinboy6329
    #232
    Hát köszi a segítséget.Azt nem mondom h örök vesztesnek hiszem magam,de változó..mikor igen,mikor nem.Meg elégedetlen vagyok önmagammal..Hát mondjuk idegesit már h ilyen béna vagyok-meg néha a kinézetemmel se vagyok elégedett,néha meg egész elfogadhatónak tartom-de nem tok hol elindulni a változás utján..mindig is ilyen voltam,önállaóan emg vagyok halva,mindig van vki aki elindit egy uton pár tanáccsal,onnan tól próbálok amgam csinálni mindent...normális lányhoz meg normáls fiú kell,hmmm.Hát ha nem is vagyok az,de ugy érzem, ha találnék vkit,megváltoznék teljesen.Mert mégis csak kialakul vmi kommunikáció köztünk ismerkedésnél,állandó érintkezésbe kerülök vele,hozzászkok emgtanulom a dolgokat,h kell az emberekkel bánni és ha vmit nem jóll csinálok,legalább tudom,h nem azért basz le,mer te bénaszaerköcsög,hanem mer jót akar nekem.Meg legalább tudom,h vkinek fontos vagyok és értékel,már ez is jól esne,ha vkitől kapok egy kis biztatást,szép szavakat/elismerést,amiket soha senkitől nem kaptamv ha igen az olyan semmilyennek tünt el se hittem...

    Asse tom milyen célokat tűzzek ki.Semmi elképzelésem az életről..mi leszek,hogyan tovább,pedig már végzős vagyok,ami dolgok emg érdekelnek és irtam,azt meg nem tanitják egyetemeken+nagyon önállótlan vagyok nagyon nem akarok az Otthontól messzire elmenni huzamosabb ideig.Ha már 1 nap nem otthon alszok már nem megyek sehova...Soha nem járok sehova otthon kcckulok egész nap,mert nincs kivel hova elmenni..Diszkóba?Sok cigány,mindenki be van baszva,áhhh..Máshova meg hova?kocsmában is mindenki seggrészeg+mi érdekes van ott,amgyse iszok soha...
  • Fbn Lx
    #231
    "a diszkó az normális embernek nem zene"
    wtf :DD
    Ez így önmagában elég nagy fasság, de gondolom a "diszkó zene" alatt azt a fajta "zenét" érted, ami a cigányok mobilján szól, ha buszon utaznak, és amit egyes színvonal nélküli magyar szórakozóhelyeken játszanak...
    Na, ezt vágjuk, akkor most kezdjük ott, hogy ki beszélt itt arról, hogy milyen szinten áll a rockzene, és legfőképp ki beszélt itt az elektronikus zene leggyengébb képviselőiről? Még mindig nem vágom, hogy honnan jön a szar, amivel dobálózni kezdtél.
    hogy az ACDC milyen értelmi szinten rekedt meg? Őszintén szólva fogalmam sincs, mert nem beszéltem még velük, lévén a zenéjüket nem szeretem nem is vagyok rá kíváncsi. De az én szótáramban a bandák tagjai nem a rokker, hanem elsősorban a rockzenész kategóriába tartoznak.
    Másrészről meg hallgatok én mindenféle zenét, elsősorban olyan stílusokat amiknek alapvető része a hangszer. De ha tudnád, hogy mekkora munka és szakma tudás egy komplex, tartalmas elektronikus zenét megírni, nem beszélnél faszságokat.
    De nem erről szól a téma, meg egyébként sem tudom, mi alapján hoztad most fel ezt a rokker vs elektró témát, amin 16 évesen már mindenki túl van.
  • berlinboy6329
    #230
    A diszkó az 80as években volt zene:C

    És amugy is elektroniuksba is lehet dobot meg gitárt rakni.De ez itt off.
  • neménvoltam
    #229
    Üdv, gondoltam megpróbálok én is adni egy-két tanácsot, hátha hasznodra válik.
    Ahogy visszaolvastam, az önbizalomhiány mélységében vagy. Ahogy írták már előttem oly sokan, ezt sikerélményekkel lehet fejleszteni. Szerintem fontos, hogy ne akarj azonnal mindent, reális célokat tűzz ki magad elé, mert ha az adott dolog túl könnyű, akkor nem táplálja az önbizalmadat a sikerre vitele, ha pedig túl nehéz, akkor a kudarccal csak önigazolást fogsz elérni ("mondtam, hogy nem fog sikerülni" szindróma). Kezdd apróságokkal, és ezek egy idő után alkalmassá tesznek a nagyobb falatokra is. A lényeg, hogy építsd a személyiségedet, lehetőleg tudatosan, önbecsapás és manipuláció nélkül (érdemes lenne egy olyan embert keresned magad mellé, aki ezektől távol tart és nem táplálja benned a hamis dolgokat, hanem építő jelleggel lebasz, ha lusta és hazug vagy magadhoz, segít elindulni). Nem írok konkrétumokat, a céljaidat saját magadnak kell megfogalmaznod. Nem ismerem az életkörülményeidet, családi hátteret stb, de az alapján amit írtál az körvonalazódott bennem, hogy egész életedben elkönyvelted magadat (és ezáltal mások is téged) egy örök vesztesnek. Ha ez így van és ez a dolog egész életedben jelen volt, akkor az a rossz hírem van, hogy igen sok idő lesz és kőkemény munka, mire egy stabil, életképes ember leszel, mert minél több ideig vagy szarban annál mélyebbek a berögződések. Ennek is van viszont egy jó oldala, mert mire normális ember válik belőled, hatványozottan értékeled majd a lehetőségeidet és az esetleges kudarcok után nem az önsajnálatba menekülsz, hanem levonod a következtetést, tanulsz belőle és legközelebb másképpen csinálod. A "néznek az utcán és ez idegesít" dologhoz: szerintem egyrészt ez egy megfelelési kényszer (még ha nem is érzed annak), másrészt mert jogosan elégedetlen vagy önmagaddal. Fejlődésed során ez is meg fog szűnni.
    A csajozási téma: azt írtad, hogy normális nőt szeretnél magad mellé. Nos egy normális nő mellé bizony normális férfi is kell, te viszont sajnos még elég messze vagy kiegyensúlyozott állapottól. Ha egy hozzád hasonlóan sérült (érzelmileg) nőt találsz magad mellé akkor nagy valószínűséggel nem ösztönözni fogjátok egymást, hanem kölcsönösen sajnálni a másikat, ez pedig nem szolgálná túlságosan a fejlődéseteket.
  • King of Roads
    #228
    mondjuk csak az AC/DC..akik 1973 óta máig zenélnek azok nálad milyen értelmi szinten rekedtek meg? nem jövök zenei stílus fikázásával, a diszkó az normális embernek nem zene. a zene a gitárnál és a dobnál kezdődik.
  • Fbn Lx
    #227
    te mi a szart szívtál, idióta.
    Mi az, hogy mindent lefikáztam eddig? hol?
    mellesleg ügyesen alkalmazod az öniróniát. Az után, hogy én mindent lefikázok, jön az a szakasz, hogy akinek a rock nem tetszik, diszkóban rázza a picsáját vagy beszív. grat.
    mellesleg nem szeretem az ACDC-t. Régen hallgattam metallicát, de már nem tudom elviselni. A tankcsapdát meg mióta ismerem, szintén nem kedvelem.
    Én is voltam "rokker", de a stíluson belül más bandákat hallgattam.
    Mellesleg azzal, hogy ebből most zenei ízlésbeli vitát szítottál, te adsz az értelmi szintedről tanúbizonyságot.

    Egyébként felhomályosíthatsz. "ha ismernéd az AC/DC-t vagy a Metallicát vagy h ne menjünk messzire a Tankcsapdát netán tudnál is egy-két dolgot más lenne a véleményed."
    Szóval ezzel kapcsolatban megoszthatnál velem 1-2 infót akkor, hogy mit kéne tudnom ahhoz, hogy más legyen a véleményem.
  • King of Roads
    #226
    neked se lehet túl magas az értelmi szinted, eddig mindent fikáztál, már a rock nem tetszik. akkor menj diszkóba azt rázd a picsád meg szívjál be az az életforma. ha ismernéd az AC/DC-t vagy a Metallicát vagy h ne menjünk messzire a Tankcsapdát netán tudnál is egy-két dolgot más lenne a véleményed..de én ezt nem várom el tőled
  • Heffi
    #225
    Az öltözködést nem is akarom meghagyni sokáig, nem mondtam ilyet.
    A zenével nem hagyok fel ennyi.
  • daeemoon
    #224
    AAAAA ROSSZ HELYRE MENT XD
  • daeemoon
    #223
    Az alkalmazás itt elérhető:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.box.net/shared/mhef2qbs4s


    Remélem nem rúgnak seggbe érte :D
    Nem teszteltem ezt a verziót, szóval ha nem működne, előre is bocsánat. A forrás: www.seria.hu

    NES játékokat pedig itt találtok:
    NES
    NES
  • Fbn Lx
    #222
    japersze, faitalon mindenki azt mondja (na nem mintha én öreg lennék... :D), hogy a rokk örök, nem lehet kinőni, meg ez egy életforma... Aztán csak lekopik a rokkerség, és ha felnő az ember, akkor anélkül hallgatja a kedvenc zenéit, stílusát, hogy azt vallaná magáról, hogy rokker.
    Jó, valakiken rajta marad idős korukra is, ezerből egy, ők vagy leragadtak eg ybizonyos értelmi szintnél, vagy tényleg a rokk prófétái.
  • daeemoon
    #221
    Az öltözködést nagy eséllyel tényleg kinövik az emberek. Én sose voltam az a rocker kinézetű emberke, de abból a kevésből is elhagytam egy keveset... Pár dolog megmaradt a motorozás végett :) (Megjegyzem, imádok motoros cuccban feszíteni :D kva jó érzés)
  • King of Roads
    #220
    röhögjön..nem érdekel..azt irigységnek tulajdonítom. legalább belőlem lesz valaki ő meg nyugodtan rohadjon el az utcán élete nincs az ilyennek...
  • sapkafej
    #219
    azt nem mondtam hogy a zenét kinövöd (bár én is hallgattam 4 éven át szarfos minőségű punkzenéket hogy nekem ez az életem, örökké ezt fogom hallgatni, "lázadás" stb), én a rokkernek öltözésről beszéltem
  • sapkafej
    #218
    de ha kiröhögnek? csak úgy nem kell csinálni a balhét, de...
  • King of Roads
    #217
    nem akarok pofán vágni senkit mert azzal magamat minősítem. nem azért edzek hogy kemény legyek vele senkitől nem vagyok több. az egész testépítés arra jó, hogy meg mutasd mit tudsz kihozni a testedből. ha változik a külsőd belül is másabb leszel. talán ezért érzik jól maguk a rockerek, a tetováltak a testépítők, stb. a legkönnyebb kifejezni magad ha a testeddel csinálsz valamit.
  • Heffi
    #216
    Kinöni nem fogom, nem fogok átszokni más zenére, csak mert valaki azt mondja.
    Az öltözködésemen változtatni fogok idövel, ha minden jól alakul..
  • sapkafej
    #215
    majd kinövöd. mindenki röhög a tizenéveskori önmagán, te is ezt fogod tenni majd (nehogy azt mondd hogy nem így lesz, mert ezt is mindenki mondja)

    addig élvezd a rokker cuccodat. mert ez egy életforma! :DD
  • sapkafej
    #214
    hallod az ilyenekhez oda kell menni hogy mi van srácok? ha pofázik lebaszni neki egyet, máris jobban fogod érezni magad.

    én kis szaros vagyok, nem régóta gyúrok de mindigis s-es pólóba nyomtam, ezután is abba fogom ki nem szarja le ki néz (bár engem nem zavar, sőt, gecire élvezem ha vki utál és ezen pörgeti magát feleslegesen, isteni érzés)
  • Heffi
    #213
    Ez nem menöség kérdése. Szóval "evvan"