56
  • Epikurosz
    #56
    Hát, olyan szigorú szabályok vannak azon az oldalon, mint egy apácazárdában.

    Megnéztem a PirateBay oldalt.
    Amúgy nagyon kedvesek, mert ezzel fogadtak:
  • KillerBee
    #55
    "egyszer odaköltözött egy akkoriban népszerű magyar underground ebook oldal (nem emlékszek a nevére), miután itthon bezárták, aztán ott is utólérték őket valahogy. Nem tudja valaki, azóta mi van azzal az oldallal?"

    Még mindig ott van, él és virul. Legalábbis pár másodperccel ezelőtt még élt és virult.
  • mad mind
    #54
    Az oldal SuperWarezként indult.
    Egy HIX-es levelező listáról lett megszervezve.
  • atys2
    #53
    Miért nem veszik meg az oldalt a jogvédők? Akkor azonnal pontot tehetnének az ügy végére
  • armageddon666
    #51
    Én arra emléxem, hogy googleben kerestem a warezt (még fingom sem volt a Zinternetről), és szitkozódtam, mert sosem DDL helyeket dobott ki, hanem az SGt... aztán a végén regeltem már, mert marhára érdekelt, miért van ennyire elől a wareztémában :D de addigra már megszűnt a warez ...
  • YLi
    #49
    Azért most sem esik messze az alma a fájától!
  • vasziszdasz
    #48
    a mostani bírósági döntés annyi helyi svéd, illetve uniós törvényt sért, hogy valószínűleg csak némi vesztegetéssel sikerült elérni annak keresztülverését a hatóságokon.

    Ez teljesen egyértelmű, hiszen eddig is minden bíróról, ügyészről kiderült hogy a riaa / bsa és egyéb bűnbandák fizetett ügynökei. Ezért a "bírósági" eljárás nem is tekinthető törvényesnek, hiszen nem egy független, pártatlan testület oszt "igazságot", hanem a felperes. Erre is van szakszó, ezt hívják önbíráskodásnak, és a BTK-ban is szerepel mint bűncselekmény.
  • FoodLFG
    #47
    Ez komoly, ezt eddig még nem is tudtam. :D
    És miket lehetett konkrétan letölteni ?
  • IMYke2.0.0.0
    #46
    Nem állítólag - bizonyosan.
    Naponta jártam ide, 1999-ben.
  • B0nFire
    #45
    Mert gondolom: "it takes the oxygen out from the water." Nálam tökéletesen szuperál. Nem igaz, hogy mindent vírusnak néz, és hogy állandóan baszogat. Lassan egy éve használom, de még semmit nem kaptam be mellette. Úgyhogy csak csínján az erős kifejezésekkel; ez szubjektív véleménynek kicsit erős.
  • DjDano
    #44
    Dobd ki az Avastot az egy fos !
  • bakagaijin
    #43
    Hmm, Baja és a Coldfusion? :). Igaz, ehhez NBH-s hátszél sem árt.
  • Palinko
    #42
    oks köszi akkor majd figyelek hogy mikor lehet regelni :)
  • Sanyix
    #41
    az a vicc hogy ez semmi. Állítólag az sg (supergamez) régen egy konkrét warezoldal volt, nem csak sima warezos topikokkal
  • Griphons
    #40
    Magyar zárt ebook tracker
    http://bit-book.ath.cx/
  • Rayden02
    #39
    Hát én eszt nem tudtam,ejnye sg!!!
  • passatgt
    #38
    Parancsolj:)
  • Déta
    #37
    SG-Warez? Mi van?
  • Rayden02
    #36
    Nálam ez jön be per pillanat!!!BAKKER!!



  • B0nFire
    #35
    Egyébként pedig nem sokáig fog üzemelni. Csak idő kérdése és végleg elnémítják. Esetleg megveszi(?) a GGT és legális lesz, vagyis nem lesz miért felkeresni. De hála istennek vannak alternatívák helyette. (És egy jó darabig még lesznek is.)
  • qwas
    #34
    Szerintem minden bizonnyal, pedig én még akkor szoktam ide amikor fasza játékokat lehetett letölteni még véletlenül sem hivatalosnak nevezhető módon. Persze ez nem mostanában volt.
  • FoodLFG
    #33
    Nem pont arra a hozzászólásomra válaszoltál, de az idézet és a hozzá kapcsolódó szöveg egy mai torrentfreak bejegyzésből származik. A tegnapi bejegyzésben az is le van írva, amit te mondasz.

    Egyébként a piratebay előbb-utóbb meg fog szűnni, de nem kell aggódni, mert vannak más trackerek is pl.
    http://torrentfreak.com/25-great-pirate-bay-alternatives-090822/

    A poénost pedig a póló ötletére értettem csak.
  • phoenix1
    #32
    Sajnos nem, pl. tegnap nem volt elérhető egy jó darabig. :S
  • zord
    #31
    Ilyen fasz címet: Bezárt a Pirate Bay

    Nem zárt be!

    Az SG már rég elfelejtette, hogy régebben ő is warezolt..
  • zeli
    #30
    Bár végülis ez elég gyenge érv lenne, mert a title is: "Download music, movies, games, software! The Pirate Bay - A világ legnagyobb BitTorrent trackere".
  • FoodLFG
    #29
    jaja nagy poén. :D
  • FoodLFG
    #28
    After their servers were raided in 2006 several measures were taken to ensure that the site could simply come back online from a new location in a few hours, and this is the first time that this backup plan had been executed.
    És igen visszajött, de nincs titkosított kapcsolat, csak sima http.

    The Pirate Bay Returns With Guns Blazing
    http://torrentfreak.com/the-pirate-bay-returns-with-guns-blazing-090825/

    Nekem pedig azóta (#10) lejöttek a filmjeim (is).. xD
  • tom235
    #27
    XD
  • Solten
    #26
    :DDDD
  • Palinko
    #25
    kár hogy kér bejelentkezést én nagyon örülnék ha sokkal több magyarul olvasható ebook lenne a neten minden témában :)
  • MrPrise
    #24
    A póló király. Állítólag ilyeneket fognak az "ellenségnek" küldeni ;-)
  • Hegi90
    #23
    mekkora oltás :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Blasta
    #22
    Ez fogad most az oldalon :D

  • [HUN]FaTaL
    #21
    Közben újraindult. :D
  • Epikurosz
    #20
    Mehetnének pld. Svájcba, ott tudtommal nem érvényes az EU-s jog. Vagy stílusosan egy karibi vagy déltengeri szigetre, ahol régen is tanyáztak a kalózok. Akár Szomália vagy a Malakka-szoros is szóba jöhetne. :-)))
  • Epikurosz
    #19
    Jujj!

    "In January 2007, The Pirate Bay attempted to buy Sealand after harsher copyright measures in Sweden forced it to look for a base of operations elsewhere. The deal fell through."
  • Epikurosz
    #18
    Nem muszáj Szibériába menni. Lehet off-shore is; például Principality of Sealand kínál tárhelyet.
  • passatgt
    #17
    vagy oljdák meg úgy az oldalt, mint a torrent, szóval ne legyen szerveren semmi, csak a felhasználók hostolják folyamatosan:)
  • passatgt
    #16
    vegyenek egy szervertermet és akkro saját maguk lesznek a szolgáltatók:)
  • Sanyix
    #15
    ez nem akadály, hiszen nincsenek törvények. A bíró is jogvédő szervezet tagja volt, ami elfogultságot valósít meg. Aztán jól megállapították hogy nem volt elfogult...