773
Samsung GT-S5230
  • Aquir
    #453
    a jelszómódosításnál előszörre be lehet írni egy újat, de ha már van jelszó akkor nem tudsz vele mit csinálni, hiszen azért van a jelszó
  • fejnelkuli
    #452
    Hat ez az,hogy aztse tudom.En nem emlekszem semmilyen jelszora,hogy barhol is megadtam volna.
  • Aquir
    #451
    beállítások - biztonság - adatvédelem, kiveszed a pipát az üzenetekből. Ehhez az a külön jelszó kell, ami a jelszómódosításnál megadtál a biztonság menüben.
  • fejnelkuli
    #450
    Hello!
    Olyan problemam lenne,hogy az sms megtekintese le lett vedve jelszoval,de elfelejtettuk a jelszot. Hogyan lehet kiszedni belole?
  • Divizio88
    #449
    Koszi szepen:)
  • Aquir
    #448
    eredeti weboldalról samsung PC studio vagy nemtom mit akarsz
  • Divizio88
    #447
    Nem tud nekem valaki linkelni egy eredeti Pc suite:-s
    Toltottem parat a netrol de egyik sem mukodik..:(
    Koszi elore is:)
  • pxxl
    #446
    nah hétvégén visszakaptam a telómat. jó fejek voltak, mert kicserélték a karcos kijelzőt, meg az akksit is :D am szoftver frissítés(?) és kalibrálás volt csak. 11 napig :/
  • sozs
    #445
    Ha ingyeneset akarsz menj fel a IDE, és ott megtalálod ugyan ezeket "ingyen"!
  • karajjj
    #444
    any video converter?
  • k tomi
    #443
    bár nekem olyan kellett volna ami ingyenes és akár egy filmet is át tud konvertálni,de ezek idöhöz vannak kötve.de azért koszi
  • k tomi
    #442
    köszönöm a segitseget
  • sozs
    #441
    Gyere vissza és kapsz választ, ha már ide írtál! Sorolom:
    Xilisoft Mobile Video Converter, CloneDVD Mobile, Joboshare DVD to Mobile Phone Converter.
    Xilisoftot és a Clonedvd-t használtam, nem volt gond vele.
  • k tomi
    #440
    sziasztok tud valaki egy jo konvertálo programot samsung s5230ra.ami a teljes videot átalakitja. légyszives ide irjatok. [email protected]
    megköszönöm a segitséget.
  • Aquir
    #439
    jah. a mob.netjük ára is fain
  • karajjj
    #438
    én tavaly novemberben vettem az s5230-ast pannon 60-as előfizuval, egy hónapra rá átváltottam erre, aztán meg is szüntették 2010-től, át akartak léptetni új csomagba kétszer ennyi havidíjért, én meg mondtam, hogy kösz, nem :D maradtam, majd ha megszüntetik, akkor meg szerintem megyek redbullosnak, addig jó ez
  • Aquir
    #437
    igen, elkéstem, látom 2008-2009
  • karajjj
    #436
    nem, csak már választani nem lehet, de még nem szűnt meg, olyan 2k körül szokott lenni a számlám
  • Aquir
    #435
    de hát ez nem szűnt meg?
    én meg a kártyás 29-et használom
  • karajjj
    #434
    ennyi
  • Aquir
    #433
    az mennyi pénz neked?
  • karajjj
    #432
    én még akkor álltam át, mielőtt kiváltak volna és megszüntették volna a legolcsóbb csomagjukat :D
  • Aquir
    #431
    SIM és számváltoztatás nélkül át lehet állni (26 év alatt). Az ő rendszerüket használják. Megnézed melyik tarifát akarod, telefonálsz, átállítják, és olcsóbban netezel és beszélsz a következő napoktól, ennyi a különbség
  • karajjj
    #430
    a djuice már nem telenoros, még az ő rendszerüket használják, de már különváltak
  • Aquir
    #429
    Pannonnál? Ott a djuice 100 MB-os molbilnet = 500 Ft
  • sozs
    #428
    Így van, de ha a havidíj menteset választod az drága lesz a Youtube-ni akarsz, még a 20 megás 490 forintos csomag sem lesz elég, mert a videó nagy adatmennyiséggel jár!
    Itt nem a lassúság a "lényeg", hanem hogyan fizeted az adatforgalmat és mennyiért!
  • karajjj
    #427
    egyik sem ingyenes, mindegyikért fizetni kell, vagy csomagban, vagy letöltés után
  • janihunk
    #426
    Hát nekem semmi ilyesmi nincs aktiválva, úgy értem net téma a pannonál. Ha simán bemegyek és aktiválom a lassabbat akkor z ingyenes? Youtub használható vele?
  • sozs
    #425
    Telenor-Pannon-nál is van ingyen internet a Start csomag ami 10kb-kén már nem tudom hány forint, de ezt is kérni kell, hogy aktiválják. Énnekem a 20 megás csomagom van 490 pénzért, kipróbáltam elindult az én kártyámmal a Youtobe-ot, és kezdőoldal jött be.
    Beállítás>Alkalmazás beállítások>Böngésző profilok>Pannon W@P
    Név: Pannon W@P, Hozzáférésnév: wap, Hitelesítés típusa: normál, Felhasználói azonosító és a jelszó üres, Protokol:HTTP, Kezdőlap címe http://wap.pannon.hu Proxy címe: 84.225.225.1:8080, várakozási idó 300, Speciáliba semmi beállítás, a forgalom osztálya előfizetett.
  • karajjj
    #424
    ingyen net csak a mesében van, max fészbukozni tudsz ingyen...
  • janihunk
    #423
    Jah nekm is azt mondták hogy a T-mobile a legjobb mert az ingyen engedni a netet. Meg elvileg előfizetés kéne hozzá, de én nem vagyok az.
  • kispeki
    #422
    Hát nem mind1, hogy melyik hálózatról akarsz csatlakozni... :)
  • janihunk
    #421
    Am telenoros vagyok. Az számít?
  • sozs
    #420
    Ma megnézem neked, de csak estefelé, mert a leányom akkor ér haza, és a teló már az övé! Akkor referálok mi van!
  • janihunk
    #419
    Nekem az is jó lenne ha a böngészőprofilokban meg tudnád mondani mik a helyes beállítások amivel tutira mükszik.
  • sozs
    #418
    Igen. A netre azért gondoltam mert van kétfajta beállítás (elméletileg ez nem lehetne gond) ami wap-os és ami net-es. Nokiámnál van olyan progi ami a net beálítással hajlandó csak együttműködni a wapposal nem. De mivel lányomnál nincs net (tiltva sok letöltés miatt), így nem tudtam tesztelni ezt, de ha lesz időm kicserélem a kártyát és megnézem.....
  • janihunk
    #417
    Telón milyen net van? Hogy érted? Youtubra regizve vagyok. Van egy olyan rész hogy felhasznév meg pass. Oda írjam be a youtubos nevem meg a kódom?
  • pxxl
    #416
    bevették szervízelni a telefont :) semmit nem mondtak, dekaptam egy sanyierkszont köccsönbe. valami T200 akármit :D hurrá ^^
  • sozs
    #415
    Nem lehet törölni.
  • sozs
    #414
    Neted milyen van a telón?
    Én úgy nézem, hogy ez belépő oldalra lépne, tehát csak akkor van értelme ha regisztrálva vagy! ugyan ilyen a Facebook is!