773
Samsung GT-S5230
  • Alika310
    #413
    Helló ! XD Tegnap vettem egy S5230-at és azt szeretném kérdezni , hogy az ilyen alap csengőhangokat , képeket hogy lehet kitörölni ? XD
    köszöntem előre is a hülye kérdésemre a válasz
  • karajjj
    #412
    nem lehet rá témát tenni
  • norbert1214
    #411
    üdv! tud valaki témát a telóra, vagy valami téma kreátort?
  • janihunk
    #410
    Nemtudom:D Csak gondoltam hátha.
  • karajjj
    #409
    átkonvertálod magadnak és nézed, ekkora kijelzőre minek divx? :D
  • janihunk
    #408
    :D Am Divx lejátszására nincs lehetőség?
  • kispeki
    #407
    Thx!!!4444négy
  • karajjj
    #406
    mákod van, találtam is neked
    tessék
  • karajjj
    #405
    menj be egy használt mobiloshoz és kérj egyet, szerintem ez a legjobb megoldás, az alapján meg tudod írni a sajátod
  • pxxl
    #404
    lehet bebuggolt a teló :D
  • janihunk
    #403
    Én is csodálkoztam mikor kipróbáltam:D
  • kispeki
    #402
    Érdekes, mivel a füles szolgál antennaként... Nekem sose engedte füles nélkül hallgatni a rádiót :)
  • janihunk
    #401
    Meg amúgy az is fura hogy a mellettünk lévő városban (Gyöngyös) be tudtam kapcsolni a rádiót füles nélkül. Itthon nem engedi (kimegyek a házból akkor se). Térerő az van bőven.
  • kispeki
    #400
    Hali! Kivételesen én kérek egy kis segítséget, az S5230-as telefonom el szeretném adni, azonban mindenféleképpen szeretnék róla szerződést írni, hogy az adás-vétel megtörtént, és nem tudom hogyan lássak neki. Nincs esetleg ehhez valami sablon szerződés szöveg?

    #399: Nekem is szokta ezt írni, én frissítek és utána jó. Az is lehet, hogy nincs lefedettség, vagy térerő. Jobbat nem tudok, esetleg hívd fel őket, vagy menj be ozzájuk és kérdezd meg mitől lehet.
  • janihunk
    #399
    Sziasztok vettem egy S5230-ast. Láttam hogy van benne youtube elérési lehetőség, de ha rámegyek tölt és annyit ír ki hogy nincs válasz. Telenoros a készülék. Ugyanúgy a Facebook se jön be, ha meg valami játékok letöltésre megyek azt írja váratlan hiba. Nekem a youtub lenne jó ha működne. Fizetős? Vagy mi a baj miért nem jön be?
  • pxxl
    #398
    jah simán :D N95-öt is frissítettem minden szívbaj nélkül (még garis volt), ennél sem fogok aggódni xD amúgy is unaom már ezt a telefont, nem aggódok amiatt h esetleg tönkremegy vagy mittomén.
  • karajjj
    #397
    de hár már nincs garanciája és azt mondják, hogy ha kifizeted, frissítjük, akkor szerintem értelmesebb ha otthon csinálja ingyen
  • pxxl
    #396
    mind1, megkérdezem majd, addig meg itt van asszony s5230-a :D reggel lenyúltam :D de ez ronda fekete -.- nekem fehér van ^^
  • kispeki
    #395
    akkor viszont biztos hogy veszik a garancia :)
  • karajjj
    #394
    1 év szokott rá a garancia lenni, de lehet, hogy csak szoftvert kell frissíteni, azt meg tudod csinálni otthon is
  • pxxl
    #393
    fasza...nem emlékszem mikor vettem, még bőven a promózása elött, kb friss teló volt akkor még.
  • kispeki
    #392
    nekem csak 1 évig volt rajta garancia :\
  • pxxl
    #391
    majd kiderül mit mond a vodás arc :) asszem még garanciás, talán 1.5 éve vettem
  • karajjj
    #390
    lolmár, nem tudom, hogy mi baja lehet
  • pxxl
    #389
    lol volt tegnap. megyek hazafele metróval, hallgatom a zenét, írok közben egy sms-t, és egyszer csak, mintha elcsúszott volna az érintő képernyő. de úgy, hogy pl nyomom a 9-es gombot, és a 3-ast veszi be. mondom sebaj, kikapcsolom, újra be, írnám a pin-t, és még midnig :D nem bírom beírni a kódot, mert kb 2 sorral feljebb érzékel :D agyam eldobom. van valami 5let a megoldásra? pénteken viszem vissza vodához...
  • sozs
    #388
    Nem, ha csak át nem konvertálod valami progival, de ilyenről én nem tudok ezen a telón!
  • Divizio88
    #387
    Szeretnem at masolni a tel-rol mem kartyara az sms...
    Ez lehetseges...?ha igen pls segitsetek...:)
  • Divizio88
    #386
    ok koszi!
  • kispeki
    #385
    Biztos, hogy nem csak azt lehet! Kapcsold be a Telefonzár-at, ekkor kér egy jelszót, ami biztos hogy nem csak pin kód lehet, és ezek után védd le az Üzeneteket jelszóval az Adatvédelem fülnél :)
  • Divizio88
    #384
    jah ! addig el jutotam en is de a pin kodomat nem fogadja el...:(
    Biztos a Pin kod kell oda???:-s
  • kispeki
    #383
    Őő.. a "Telefonzár"-at be kell kapcsolni hozzá, ezt kihagytam :)
  • technext
    #382
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nálam csak a pin kódot fogadta el jelszóként o.O, semmi más kombinációt
  • kispeki
    #381
    Beállítások -> Biztonság -> Adatvédelem: bejelölöd az üzeneteket -> kéri a jelszót, megerősíted és kész :)
  • Divizio88
    #380
    le kodolni az sms-ket...
    Ne tugya barki meg nezni akinek keze ugyeben
    van a telefon...:)
  • karajjj
    #379
    ? :|
  • Divizio88
    #378
    Hello!
    Szeretnek az sms kodot tenni..
    De mikor be lepek ker valamilyen kodot...:(
    Nem tudja valaki milyen kod kene oda...
    Koszi elore is:)
  • Divizio88
    #377
    ertem, koszi:)
  • technext
    #376
    visszaállítódik telefonramentsőre, amikor beállítod h memkártyára akk gut, de 1 idő után (v vmien bizonyos tevékenység) visszarakja telefonramentősre a beállítást
  • Divizio88
    #375
    valaki segitsen nekem is..:D
    A fenykepeket mindig a telefonra menti.
    Be allitotam hogy a mem kartyara mentse de csak a telora menti.
    Aztan mikor gephez kotom mindig at kell amsoljam mert nem latja...:|
  • karajjj
    #374
    milyen panaszt?