773
Samsung GT-S5230
  • pxxl
    #533
    nem tudtok valami jó, igényes fülest a telefonhoz? mert már a 3. gyárit amortizáltam le, pedig semmi extrát nem csináltam vele, és megtörik a kábel :/ kezdem unni...
  • karajjj
    #532
    régen a rbz.hu-s oldalon fentvolt, de azzal nem tudom mi lett, amúgy trükközni kellett vele valahogy de fel lehetett rakni, majd ha lesz kedvem, utánanézek
  • geo91
    #531
    na de hol? nem találom honnan lehetne leszedeni...
  • karajjj
    #530
    van offline googlemaps
  • geo91
    #529
    tud valaki olyan térképet a telóra, ami nem használja a netet?
  • karajjj
    #528
    lekértem a szolgáltatótól sms-ben az adatokat és mostmár működik
  • karajjj
    #527
    hát meglátjuk, ha nem fog működni továbbra sem, akkor majd felhívom őket
  • Aquir
    #526
    én is djuicra álltam át, és nem volt gond vele. esetleg várj amíg átáll
  • karajjj
    #525
    ezt aktiváltam most, eddig nekem is lehetett, de mióta erre váltottam, nem jön be semmi
  • Aquir
    #524
    telenornál egyből lehetett (gyári, kártyafüggetlen telefonnal)
  • karajjj
    #523
    óóó tenkjú, már csak arra kellene rájönni, hogy hogy tudok netezni a telefonon, mert mióta aktiváltam a szolgáltatást, baszik működni
  • Aquir
    #522
    pl. nimbuzz
  • karajjj
    #521
    van valami java alapú msn kliens a telefonra? vagy használjam az ebuddyt?
  • Baelint
    #520
    Egyénileg :) Vaterán találtam hozzá 3k-ért érintőkijelzőt, és videók segítségével szét is kaptam a telót (utána összeraktam, működik, nem csesztem el jobban :D ), csak a kijelzőcserénél a kábelekkel van egy kis gondom, abban kellene segítség. De legvégső esetben természetesen marad a szerviz :)
  • Rated
    #519
    Csáó.. Valaki tudna segíteni plz? T-mobilos vagyok, tegnap facebookoztam, utána elraktam a telefont, és amikor megint elővettem, ki volt kapcsolva.. Ez nem is akkora baj, viszont utána be akarok lépni facebookra, és mielött betöltené, kiírja, h a szolgáltatás nem elérhető..

    Azóta folyamatosan a bal felső sarokban megjelent egy kék alapon fehér E betü.

    Thx.
  • Aquir
    #518
    egyénileg akarod megoldani? mert máskülönben a szervízt kéne felhívni
  • Baelint
    #517
    Vicces-vicces.

    A gyengébbek kedvéért: a topic rendszeres látogatóira gondoltam.
  • móóózes
    #516
    valaki biztos cserélt már benne
  • FireGrenade
    #515
    Gondolom t-mobileos vagy... A szolgáltatónál kell engedélyezni a hívó szám kijelzést... előfizetésnél 200 ft/hó. Én is szívtam vele...
  • Baelint
    #514
    Valaki cserélt már érintőpanelt ilyen típusú telefonban?
  • Éwii
    #513
    Köszönöm a válaszokat.
  • karajjj
    #512
    szolgáltatónál nem tiltottad le véletlenül?
  • Josh7Blackout
    #511
    Hát basszus, pedig ezt máshogy nem lehet beállítani... Ott én is néztem már, de nem jó. Nem tudom mi az Isten van vele. Azért köszönöm a segítséget!
  • Aquir
    #510
    Ha maga a szám nincs titkosítva, akkor beállítások - telefon beállítások - hívó adatai - mutass
  • Josh7Blackout
    #509
    Jéézus!!! :D Persze, még a családtagjaimnak is, nem? :D Mindenkivel kipróbáltam, és mindenki ismeretlen :D Nem nézzetek hülyének!!
  • karajjj
    #508
    jéééézus -.-
  • Aquir
    #507
    az nem azért ismeretlen, mert te állítod a telefonodon, hanem mert a hívó fél a saját számára ezt beállította
  • Josh7Blackout
    #506
    Ott csak azt lehet beállítani, hogy az én számom ne jelenjen meg ismeretlenül! A bejövő hívásokét akarom megváltoztatni. Én nem hiszem el, hogy nem lehet! :D
  • Josh7Blackout
    #505
    Ott csak az van, hogy az én számom ne kegyen rejtett!! :)
  • karajjj
    #504
    beállítás - alkalmazásbeállítások - hívás - összes hívás
  • Josh7Blackout
    #503
    Hogyan kell beállítani, hogy a hívó száma ne ismeretlen legyen? (Alapértelmezetten az, aztán már 2. hete ezért szarakodok a telóval... :()
    Köszi!
  • hawkie22
    #502
    Köszönöm.
  • Aquir
    #501
    előhozod a hívógombokat alul és hosszan nyomod a gombot
  • hawkie22
    #500
    Ok, megvan a feloldás. :) Most már csak 1 kérdésem lenne, a gyorshívás funkciót hogy hozom elő? Beállítottam a kívánt számokat a megfelelő helyekre, csak azt nem tudom, hogy jutok el hozzájuk. Még sose volt Samsungom, se érintőképernyősöm, eddig Nokiával dolgoztam, azért nem konyítok hozzá annyira.
  • Aquir
    #499
    Google Maps ami mobilinternetet használ, igen
  • Aquir
    #498
    gombbal előhozod a képernyőt és ráírod a betűt
  • Devergo Boy
    #497
    Hy. Vki tud segíteni? Van a telóra ingyenes térkép vagy vmi ami nem használja a netet?
  • hawkie22
    #496
    Közben visszaolvastam, és memória- illetve háttértárként való használat esetén megoldódott a dolog, most már tudok feltölteni rá dolgokat. A másik kérdésem az lenne, beállítottam a gyorshívás gombokat, de az intelligens feloldás nem működik, nem tudom, hol lehet beírni a feloldókaraktert. :)
  • hawkie22
    #495
    Sziasztok.

    A mai napon gazdagodtam egy ilyen telefonnal. Elsőre nagyon jónak tűnik, de volna egy problémám. Fel akartam tenni rá mp3-akat, de volna egy olyan gond, hogy amikor telepítem a hozzá kapott szoftvert, akkor folyamatosan hibaüzeneteket kapok, és sehogy se akarja felismerni a gép a telefont. Van valakinek esetleg ötlete, vagy találkozott már valaki ezzel a problémával? Nem tudom, mennyire számít, Windows 7-em van, 64bites.
    Köszi
  • sozs
    #494
    Nézegesd át ezt: ITT! Az alsó beállításokat próbáld meg vagy vidd be egy Vodafone helyre.