773
Samsung GT-S5230
  • Éwii
    #573
    Sziasztok!Azt is megkérdezném,hogy a Samsung S5230-as telefonom T-Mobile-os,és van benne T-Mobile-os kártya.Rámennék a netre,mondjuk a Facebook-ra,ami külön benne van a telefonban,egy kis Facebook ikonnal jelezve,hogy onnan egy lépésre fent vagyok azon az oldalon.Először kiírja,hogy Onlinne módba fog váltani,aztán azt írja,hogy Foglalt,vagy Nem elérhető.Nem tudjátok,miért?És T-Mobile NET-re állítva is ez van.Nincs külön rendelve internet rá.Egy ismerősömnek működik úgyis a Facebook.
  • Éwii
    #572
    Sziasztok!Én használtam vettem a Samsung S5230-as telefonomat.A Beállítások,Biztonság menüben belehet állítani,hogy különböző menüket jelszóval véd a telefon.Viszont,hogy jelszót adjak meg,tudni kell az előző SIM jelszót,csak,hogy megváltoztassam.Nem tudjátok,hogy,hogy tudhatom meg a régit?Vagy esetléeg törölni a korábbi jelszót?Előre is köszönöm a választ!:D
  • fejnelkuli
    #571
    Köszi!
  • Aquir
    #570
    beállítások - alkalmazás beállítások - hívás - összes hívás - saját számot megjelenít
  • fejnelkuli
    #569
    hello.Hol lehet kikapcsolni a szam kuldest? Tehat akit hivok az ne lassa a szamomat.
  • Fresh Duke
    #568
    Én nem tudok róla, hogy lenne benne. Amúgy, csak nem neked is ilyen masinád van? :D
  • k tomi
    #567
    hali.a samsung s 5230asomon végeztem egy szoftver frisitést(xeig6 verziot).és én semmi különbséget nem veszek észre mint a régebbi gyári verzio.max annyi hogy került bele egy pár orosz widget,ami nem ér semmit.ez tényleg ennyi vagy valamit én csináltam roszul????????????
  • Aquir
    #566
    tudomásom szerint nincs
  • zeli
    #565
    Ebbe a New PC Studioba hol a rákba van a hangszerkesztő? Fél órája keresem, és nem találom.
  • Aquir
    #564
    hát.. java szótárak, opera böngésző, stb.
  • k tomi
    #563
    sziasztok.lenne egy kérdésem,SAMSUNG S5230 hoz tudtok valami jo kis érdekes proggramokat,amit lehet is valamire használni?bármi.meg még egy kérdés.: a telon interneten a youtube videok lassan töltenek be,egy kis ideig megy aztán megint pufferel,aztán megint elindul,megint tölt..... ki lehet ezt valahogy küszöbölni,hogy folyamatosan menjen?vagy azért lassú mert ennyit bír a telo net sebesége? köszönöm a segítséget.szép napot.
  • sozs
    #562
    Ez a a méreg nem a cián!
  • baly94
    #561
    Közben, miután többszörös leteszteltem és más fej és fülhallgatókkal működött, rájöttem, hogy sikerült vennem még egy ugyanolyan rossz fülest... Most komolyan mekkora ennek az esélye? Még jó, hogy van rá 60 nap garancia...
  • sozs
    #560
    Beállítás nincs, csak is hardveres probléma lehet, mivel nem ugyan azon a vezetéken megy a töltés és a hang!
  • baly94
    #559
    Vissza az egész. Kipróbáltam a gép fejhallgatójával, mivel az új füleshez olyan átalakító cucc volt amihez bármilyet lehet csatlakoztatni és azzal szólt. Szóval most vagy megint kifogtam, aminek ugyanúgy nem szól a bal oldali rész(közben rájöttem, hogy a baloldali nem szól xD), vagy fogalmam sincs :S
  • baly94
    #558
    Üdv! A Samsung GT-S5230-asom csatlakozója nem szuperál valami jól. Alig van meg fél éve és egyszer csak, a héten, észrevettem, hogy a jobb oldali fülhallgató nem szól. Először azt hittem a fülhallgatóval van a baj, vettem is egy újat, de semmi sem változott, a jobb oldali ugyan úgy nem szól. Így gondolom a csatlakozóval lehet gond. Mondjuk tölteni rendesen tölt. A gépre is csatlakozik. Csak a füles nem szól. Van talán valami beállítás erre amiről nem tudok? Kérlek segítsetek.
  • Fresh Duke
    #557
    "De ha annyira akarod" - Akarja a hóhér...
    Háttértárolóként használtam én is eddig. Aztán úgy döntöttem, hogy felraknám a telefonkönyvet a gépemre, illetve untam már, hogy ha valamit fel akartam rakni a gépre, akkor azt a belső memóriáról át kellett előtte másolni a külsőre.
  • fejnelkuli
    #556
    Leoltottem a pc studio progit a honlaprol es usb bluetooth-al meg is talalja a telefont,csak folyton azt irja,hogy nemtudja hasznalni a telot,mert valami masik program hasznalja.Mi lehet ez?Egvilagon semmi se fut a gepemen.Neztem msconfigba is a startot meg a feleadatkezelot is.Nemfut semmifele progi ami bezavarhatna.
  • sozs
    #555
    Én mint írtam nem telepítek semmit, be van állítva, hogy háttértárolónak vegye, és átpakolom a cuccokat.
    De ha annyira akarod, akkor tényleg a Samsung oldalról töltsed le a programot.
  • kispeki
    #554
    Ami a dobozban volt CD, az nem jó, töltsd le a legújabbat a honlapjukról.
  • Fresh Duke
    #553
    Újra raktam, most jó. Kíváncsi vagyok, hogy meddig...
  • Fresh Duke
    #552
    Megengedtem neki, hogy (újra) elindulhasson a Windows-zal. Így már felismeri a telefonomat, és elindítja az NPS-t magától, de még így is lefagy.
  • Fresh Duke
    #551
    Van egy kis gondom a telefonnal, illetve a gépre telepítendő szoftverrel. Mikor felraktam, "tökéletesen" ment. Sőt, talán még utána is jó volt pár napig, nem vagyok benne biztos. Ám, mikor később (pl 1 hét múlva) próbáltam elindítani, akkor lefagyott, és magától kilépett.

    Valami ötlet?
  • kispeki
    #550
    Értem, köszönöm, valószínűleg ez volt a hiba :)
  • Aquir
    #549
    azokra értettem (hogyha működnek), amik a képen vannak ("A" nyíl: köv. számra ugrik, "S" áthúzva: nem véletlenszerűen játssza le a számokat)
  • kispeki
    #548
    Hát, nem sokat értek abból amit mondasz, ne haragudj :) Több szám is van, több lejátszási lista, és mégsem lép a következőre ha lejátszok egy számot... :\
  • fejnelkuli
    #547
    Igy mar mukodik! Köszi!
  • Aquir
    #546
    én csak annyit tudok hogy lejátszáskor ugye vannak a lejátszási sorrendnek jelei, ha ezek így vannak, akkor mást kellhet máshol beállítani

  • kispeki
    #545
    A képek között válaszd ki a háttérképet amit be akarsz állítani. A lehetőségeknél állítsd be háttérképnek (először, ahogy mondtad csak egy részét fogja megjeleníteni). Miután a Képek mappából beállítottad (a jelenleg kisebb méretű) háttérképet, ezek után menj a beállításokhoz, és a kijelző menüpont háttérkép opciójánál állítsd be újra. Ott is kis képet akarna kirakni, megjelenik a négyzet, de a normális, eredeti méretében fogja kirakni.

    Nekem is lenne egy kérdésem, miért van az, hogy a lejátszási listákon belül ha elindítok egy számot, akkor ha véget ér, újból kezdi és nem ugrik a következőre?
  • fejnelkuli
    #544
    Hat ugyanugy megjeleni az a allitgatos teglalap es nemtudok vele mitkezdeni,de gyakorlatilag senki akinek eddig oda adtam,hogy probalja mar beallitani.Megfogom a teglalap sarkat es amikor pirosra valt elkezdem szethuzni,aztan elengedem osszemegy,lefele nyujtasra nemmozdul az istennekse...ect.szoval eleg kinos.
  • pxxl
    #543
    azzal a kis négyzettel méretezed be háttérnek. hazán ha kész akkkor ok, és beállítja.
  • geo91
    #542
    ne a képnél állítsd be háttérnek, hanem a beállítások/kijelző/háttérképnél válaszd ki a képet.
  • fejnelkuli
    #541
    hello!
    Segitseget szeretnek kerni!Nemreg vettem a telot es kaptam havertol szep hatterkepeket,de az istennek se tudom rendesen berakni oket.Amikor aztmondom,hogy beallit hatterkepnek,megjeleneik egy teglalap amit barmerre huzok ossze-vissza megy,nagyit-kicsinyit,szoval elbaszom.Mi a titka annak,hogy ha nezetbe van egy teljeskepernyos kepem azt ugynaugy betegye hatterkepnek?
    elore is koszi!
  • karajjj
    #540
    szerintem nem, nézz szét vaterán
  • geo91
    #539
    és csak ilyen adaptert vajon lehet kapni?
  • pxxl
    #538
    képről is látszik h igényesebb mint ennek a gyárija.
  • karajjj
    #537
    egy
    kettő
  • pxxl
    #536
    igazából nekem ott törik meg mindig, ahol véget ér a csatlakozó. vagy hogy mondjam :D megnézem majd az omnia fülest. remélem nem egy kisebb vagyon :D
  • karajjj
    #535
    plusz azon a felénél jackdugó is van asszem és akkor ha a füles tönkremegy, bármilyet tehetsz a helyére
  • karajjj
    #534
    az omnia fülese jó hozzá, az kicsit minőségibb szerintem