773
Samsung GT-S5230
  • k tomi
    #653
    hogy lehetne ezt elérni???

    http://www.youtube.com/watch?v=dhFkGGBQIAQ&feature=related
  • k tomi
    #652
    meg szeretném tudni hogy melyik a legujabb szoftver SAMSUNG S5230-RA?!.és honan tudnám letőlteni.1000 köszönet
  • hoapo
    #651
    Jótanács!!

    Lehetőleg ne legyen a .jar előtt se kötőjellel elválasztott kűlön név,stb.. se zárójeles link. Ha a kicsomagolt file nem csak a sw név.jár és max szöveges file ami magyarázata az alk.-nak akkor vagy kerüld a telepítést vagy.ha értesz hozzá alakítsd át külünben állandóan a neten fog lógni a progi:)))
  • hoapo
    #650
    A kijelződ felbontása 240x320-as tehát a 240x320-as java alkalmazásokat berakod a kártyádon egy erre a célra kialakított könyvtárba,és onnan inst.Persze kérdés,hogy a szolgáltatód nem tiltotta-e le a bővítést!!
    Ez esetben a szervizest kell megkörnyékezni:))
  • Aquir
    #649
    nekem .jar kiterjesztésűek voltak rátéve, a telefonon ezután futtathatóak voltak a fájlok telepítéshez
  • rap4ever
    #648
    Csumi! samsung gt-s5600 telom van. És nem tudom hogyan kell futtatni a letöltött játékokat. USB kábelem nincs, csak memória kártyám. Arra teszem fel a kicsomagolt állományokat, de egyiket sem tudom futtatni. Kérlek, segítsetek! Hogyan lehet a játékokat futtatni?
  • k tomi
    #647
    válasz neked: aki a világra hozott!!!
  • hoapo
    #646
    Kérdés,hogy mit akarsz vele kezdeni,mert,ha a telódon levőket jól használod,fel se kell tennbed a kérdést:))

    Egyébként a varázsszó a ((Google))
  • geo91
    #645
    előbb tanulj meg írni...
  • pxxl
    #644
    az 50 kérdőjel után találod
  • karajjj
    #643
    katt
  • k tomi
    #642
    bocsi honna????
  • k tomi
    #641
    onnan tudnék érdekes,és müködö widgeteket letölteni samsung s5230ra????????????????????????????????????????????????????
  • k tomi
    #640
    oké.köszönöm.megtekintem
  • hoapo
    #639
    Például az "EDGE",stb (GOOGLE)
    http://www.filecrop.com/search.php?w=240x400%20sensor%20.jar&opt_t=1&opt_d=0&c=30&m=0&size_i=0&size_f=100000000&engine_r=1&engine_m=1&engine_h=1&pos=1&order=score&mod=dec
  • k tomi
    #638
    tudtok egy olyan oldalt ahonan mozgásérzékelős játékot le lehet tölteni???? 240*400 kijelzőhöz

    köszi
  • Aquir
    #637
    Persze. Beállítások - Biztonság - Adatvédelem - lezárod azokat, amelyeket akarod :)
  • karajjj
    #636
    peddig azzal lehet
  • k tomi
    #635
    szasztok.egy kérdésem lenne
    samsung s 5230on lehet olyat csinálni hogy bizonyos mappákat jelszóval levédeni?hogy csak én férjek hozzá.nem a telefonzárra gondoltam
  • hoapo
    #634
    Magánban:)
  • pxxl
    #633
    S5230XPJI1...ez akkor most jó vagy sem :D az 1-2 számít vagy az egész. feleslegesen nem állok neki :P
  • karajjj
    #632
    jónak tűnnek, majd otthon kipróbálgatom őket
  • hoapo
    #631
    Bocs ,Cavinton hiány volt ,De Rendeződött:))

    Tehát; http://www.mobilesmania.com/forum/topic/99233-java-full-touch-screen-240x400/

    Jó játákot!!

    Követelmény a *#1234# alatt <SW VER> S5230BSJF2vagy1 legyen, különben nem futnak!!

    NA ÍGY MÁR KORREKT!!!
  • sozs
    #630
    Látatlanba senki nem tudja megmondani.
  • Rikcsoo
    #629
    Köszönöm a válaszokat!
  • Rikcsoo
    #628
    Jó napot azt szeretném kérdezni hogy valaki nem tudja-e hogy mennyiért csinálnák meg a samsung 5230-as telefonomat mert nem működik az érintőképernyője?!
  • geo91
    #627
    mit? :D
  • hoapo
    #626
    Javaslom mindenkinek !! (van néhány fekvőképes játék is!)
  • hoapo
    #625
    Állítsd a teló számítógépes kapcs. háttértárra és ami a telód kártyáján van azt lepergeti autómatice.
  • pxxl
    #624
    valszeg adtak a tv-hez leírást, ott a net, google, hivatalos oldal, márkaszervíz, fórumok stb. keresd meg.
  • k tomi
    #623
    és azt honnan tudom meg?
    usb bemenet van a tv-n..
  • karajjj
    #622
    ha tud a tv pendriveról lejátszani, akkor tudsz nézni videót
  • k tomi
    #621
    csak ugy kérdeztem,kiváncsi voltam,valojában videot szerettem volna lejátszani,
  • karajjj
    #620
    gondolom lcd-re akarod kötni, bár még mindig nem értem, hogy minek, háttérként funkcionálhat max
  • k tomi
    #619
    amit csak tud. kép,video,zene.
  • karajjj
    #618
    mit játsszon le a tv?
  • k tomi
    #617
    szasztok lenne egy kérdésem.: egy samsung s5230-at rá lehet kötni usb kábelel tvre.hogy a tv lejátsza? vagy kell hozzá valami program? vagy nem lehetséges?
  • mimicsku
    #616
    Memóriakártyám még nincs.Az az érdekes hogy a régi ugyanilyen telefonomnál nem volt semmi gondom ugyanezzel a programmal ugyanezen a gépen!A barátnőm telefonját egyből felismeri az enyémet nem.Két hetes a telefon,ebből lehet hogy szerviz lesz mert a képernyő is néha bevibrál!
  • Aquir
    #615
    azt már az elején lementettem, így már csak a másik kettőt mentem :)
  • karajjj
    #614
    meg a telefonkönyvet is lehet vele menteni a gépre