773
Samsung GT-S5230
  • Apafia
    #693
    Hello!
    segitseg kellene! samsung s5230 as telefont szeretnem vodafonban vasaroltat t-mobilosra. /csak ott volt mar kaphato viszont t-mobil a legtobb ismeros/ mit kell tegyek vagy milyen kodokat beutni hogy t-mobil kartyaval tudjam hasznalni... elore is koszi a segitseget.... emailban is johet valasz: [email protected]
  • Aquir
    #692
    hát.. róla. Az about-ban legalább meg lehet nézni melyik verzió a fő verzión belül
  • k tomi
    #691
    milyen képet?
  • Aquir
    #690
    képet
  • Aquir
    #689
    1. (annyi van, hogy a háttéren húzd az ujjad)
    2. zenelejátszóba playlistet csinálsz, és belepakolsz
  • Seithennin
    #688
    Hali! Az a kérdésem hogy Samsung S5230nál hogyan oldható meg hogy
    1.: a widgetek ne mozogjanak el hanem fixen legyenek a helyükön mert idegesítő hogy elmozdulnak ha a képhez érek véletlen.
    2.: van benne mem kari amin zenék vannak, hogyan tudom elérni hogy a zenelejátszó játsza le azokat a számokat és ne külön egyenként kelljen megnyitogatni? köszi előre is:)
  • k tomi
    #687
    ha annyira karajj vagy a dologba akkor azt mond meg hogy mit basztam el.a netröl letöltöttem és rátelepítettem a telora.mit lehet ezen elbaszni?hm
  • karajjj
    #686
    te valamit nagyon elbasztál
  • Aquir
    #685
    Nos ez érdekes, biztos opera 6 ez? Általában folyamatosan le szokta játszani a videókat, csak vonaton akadozott néha (de a youtube is okozhatja, mivel mostanában többen mondták hogy gépről is lassan töltött az oldal). Én nem érzékeltem hogy a lekicsinyítve a kapcsolattartás nagyon fogyasztana. Annyit tudok hogy az opera mini 4-ben a help / about-ban ott van, hogy mennyi adatot küldött eddig összesen a böngésző, azzal talán összehasonlítható, nekem 100MB-os csomagnál nem nagyon érzékelhető.
  • k tomi
    #684
    hiába küldöd a videot,nincs nekem benne olyan opcio,nem tudom miért de nincs.na mindegy megszokom.
    akkor már csak két kérdésem lenne és mindent tudok.1:a youtub miért pufferel 2mp-enként?ennyit bir a telo netje?vagy kell valami program rá?
    2: ha elinditom az operát,bejönn a fő oldal,és leteszem kis méretbe,akkor számol adatforgalmat,ha nem használom,de kisméretbe megy?
    kösz
  • Aquir
    #683
    itt van, az opera mini 6, és benne az opera keyboard állíthatóság (mint már mondtam), a megfelelő részhez tekerve (1:49, 2. opció) :)

  • k tomi
    #682
    oké
    semmi gond.köszi az eddigi segitségeket is
  • Aquir
    #681
    elmondtam a lehetőségeket:)
  • k tomi
    #680
    nekem az opera 6 van rajta és nincs olyan opcio hogy kikapcsolja a virtual bilentyűt.sajna.na mindegy
  • Aquir
    #679
    szerintem sehogy
  • Aquir
    #678
    de van ilyen
    settings - advanced - opera keyboard
  • k tomi
    #677
    és olyat lehet csinálni hogy az opera mininek walami widgetet?hogy ne keljen mindig belápni az alkalmazásba,játékokba,és ugy rá?
  • k tomi
    #676
    nem találok olyat.NINCS
  • Aquir
    #675
    setupban valahol: - virtual keyboard on/off
  • k tomi
    #674
    hogy lehet az opera minin a virtuális bilentyűzetett eltávolítani?nem találok sehol olyan opciót.nekem nem kellene rá
  • Aquir
    #673
    most figyelmeztetett új 6-os verzióra az Opera, de ez is túl lassú a 4-eshez képest
  • Aquir
    #672
    a HTTP-vel mindig újracsatlakozik amikor betöltesz valamit, vagy ha pl. lekicsinyíted az alkalmazást.
    Socketnél folyamatosan fenntartja a kapcsolatot, nem szakítja meg a csatlakozást akkor sem ha lekicsinyíted (vagyis nem kell állandóan felvennie a kapcsolatot az Opera Mini szervereivel), kicsivel ezért gyorsabb.


    What is the difference between “HTTP connection” and “Socket connection”?

    If you choose to use a “Socket connection”, Opera Mini will keep an open connection to the Opera Mini servers. This means that pages will load quicker, and the Opera Mini servers can push updates (for example new bookmarks through Opera Link) directly to Opera Mini on your phone.
    If you choose “HTTP connection”, Opera Mini has to establish a connection to the Opera Mini servers every time you load a page. New updates to Opera Mini will also not be pushed to the phone until a new page is loaded. Note: Not all phone models and mobile networks allow socket connections. If you have problems with your connection, try to use “HTTP connection” instead.
  • k tomi
    #671
    az oké.ugy csináltam,csak az opera mini-be van egy olyan beállítás hogy HTTP vagy Socket protokol. ezt nem tudom melyik kell.
  • karajjj
    #670
    internetbeállítást ne állítgass sehol kérd le sms-ben a szolgáltatódtól az egészet, és működni fog
  • k tomi
    #669
    az internet beállításba, a protokoll beállításnál mi a külömbség a HTTP meg a Socket között??melyiket kell beálítani? s5230on
    köszi
  • Béluska74
    #668
    Van rá játék mindenféle itt bőven találsz mindenfélét...
    spydergames.blogspot
  • k tomi
    #667
    nem tudtok valami mozgás érzékelös autós játékot s 5230ra?
    vagy erre a telora nem is van?.
  • k tomi
    #666
    kköszi a segítséget,megnézem
  • Aquir
    #665
    Gyorsabb és olcsóbb az adatforgalom az Operával. Az Opera Mini 4.2-nek nincs virtuális billentyűzete, az Opera Mini 5-nek meg van (de átállítható hogy ne legyen). Mindkettőt le lehet tölteni, megnézheted, melyik milyen használhatóságban és gyorsaságan, mert különböznek, én maradtam a 4.2-esnél:)
  • k tomi
    #664
    ugy hogy oda klikkelek ahova kell,mint a rendes gyárni neten.
  • karajjj
    #663
    lehet, hogy neked zavaró a billentyűzet, de anélkül hogy használnád?
  • k tomi
    #662
    oké megnéztem.sikerült. köszönöm szépen
  • Aquir
    #661
    és a nagyobb nézetben legalább 6 napos előrejelzést lehet látni :)
  • pxxl
    #660
    "rákattintasz" és akkor megváltozik a kinézete is, és bal alul lesz egy fogaszkerék, ott lehet állítani.
  • k tomi
    #659
    egy samsung s5230on az időjárás mutató widgeten belehet állítani hogy ne pestet mutasa alaphelyzetbe,hanem egy másik várost?
  • k tomi
    #658
    az opera mini jobb mint a telefonon lévő böngészö?
    azt hallottam az opera-röl hogy ott van virtuális bilentyüzet,az nem zavaró?
  • k tomi
    #657
    köszi
  • karajjj
    #656
    nekem S523MXEIL2 van fent, ebben kétlapfüles a főmenü, ettől nem tudom, hogy van-e újabb
  • k tomi
    #655
    köszönöm a válasz.és azt megtudnád mondani melyik a legujabb szoftver.most nekem S5230XEIG6 van rajta.1általán van ennél frissebb?
  • karajjj
    #654
    ha frissítetted az fw-t, akkor ezt már nem bonyolult felpakolni, én sokat kipróbáltam, de egyik se tetszett, mert nincs egyik sem normálisan kidolgozva szerintem, korlátozottak a lehetőségek ezen a telefonon