773
Samsung GT-S5230
  • Aquir
    #733
    Én is azt használom a telenor oldalán, csakhogy az 100 kb-os különbségeken belül nem mutatja az oldalon az adatforgalmat, de az opera igen.
  • kovajani
    #732
    Elnézést: AQUIR!!!!
  • kovajani
    #731
    Hello AGUIR!
    Talán kis segitség a forgalmazási adatokhoz. Én a T mobilenál vagyok, be vagyok regisztrálva a My T-mobilon. Ott a "személyi lapomon" látható a mobilnet csomagom adatai, kezdési idő, érvényesség lejárta,stb, rendelkezésre álló adatforgalom, s itt lehet látni, hogy az adott -pl.100 MB-ból-lehetőségből még mennyi van hátra a megtekintés pillanatában.
  • kovajani
    #730
    Hello! Na, sikerült a játékok telepitését megoldani, tökéletes, lényegében nem teljesen a fórumokon leírt "HTML"-es módszerrel, de mint kiderült az internetre feltöltött játékok között nagyon sok olyan van-netán feltöltött csomagon belöl is- mely nem erre a mobilra való, tehát hiába .jar, nem fogadja el a telefon. Ugy találtam, hogy legalább három paraméternek kell megfelelnie, 1. .jar fájl, 2. 240x400-as méret, 3. tauchscreen. Az, hogy a feltöltő kiírta, hogy Samsung S5230-ra való, majdhogy nem jelent semmit.
  • Aquir
    #729
    internetről letöltendő játékhoz kell wifi vagy mobilnet, offline telepítéshez meg asszem nem mindegy hogy jar vagy jad fájlt kell e telepíteni, többet én sem tudok.
  • kovajani
    #728
    Még az előzőhöz:
    Mint teljes laikus kérdezem, hogy az egész "html-es" játéktelepitéshez szükséges-e az internet előfizetés léte -valamilyen csomag, stb- mert elvileg csak akkor lehetne a böngészőt, stb. használni. A most vásárolt S5230-asom fw-ja: S5230XPKB1, Factory FS VERSION: DEF <RC2 VER>, ez alkalmas e telepitési módhoz? Több -e lapon is megjelent- leírást átnézve odáig eljutottam, -internet léte nélkül- hogy megjelent a "Telepités elinditása" felírat, de rábökve olyasmit ír ki, hogy "Nincs megjelenithető tartalom". Válaszokat előre is köszönöm!!!!
  • kovajani
    #727
    Hello! Azt szeretném megkérdezni, hogy e formátum megfelel-e a html-es letöltéshez mobilra/S5230/.Köszi!
  • barbie66
    #726
    Hali. Előljáróban annyit, hogy ez az első "netes-jávás telóm .....
    Szóval azt szeretném kérdezni:hogyan tudom a "jar" kiterjesztésű fileokat telepiteni? Küldtek át párat a telomra (saját fileok-egyéb fájlok könyvtárba)Ha rákattintok akkor azt irja ki " a file tipus nem támogatott". Azt olvastam,hogy 2x kell rákattintani és telepiti magátol...
    Akkor most hogyan kell?
    Köszi előre is.
  • sozs
    #725
    Kiegészíteném azzal, hogy sok ingyenes játék nem is indul el, ha net nélkül.
  • Aquir
    #724
    én a naptár mellett csak a memo-kat szoktam lementeni, onnan ki lehet másolni amit leírtál, de ahhoz elég is ennyi mondjuk.
  • Aquir
    #723
    Ha fizeted a mobilinternetet, valamint vállalod hogy valamennyit használjon belőle, akkor rajtad múlik hogy engedélyezed -e.
  • Fresh Duke
    #722
    Mikor éppen miért. A legutóbb az volt a gondom, hogy csatlakoztattam a készüléket a számítógéphez, és gondoltam, hogy "mennyivel könnyebb lenne a lejátszási listákat a gépen szerkeszteni, mint azon a szutykon", de erre nincs lehetőség. (Vagyis, én nem találtam.) Lehet gépről importálni, de gépre exportálni természetesen nem lehet.

    Illetve, mennyibe került volna egy olyan funkció, miszerint SMS-esek exportálása a számítógépre? Megnyitni meg lehet őket, elolvasni is lehet őket, exportálni valamilyen fájlba már nem.

    Ha van ötlet valamelyik problémára, akkor szívesen fogadom. :)
  • shadar619
    #721
    Hello
    Van egy olyan problémám hogy nem tudok játékot feltenni rá. HTML létrehoztam majd elinditom és utána feltelpiti de utána valami mobilerated hoz be aminél ha a start-ra kattintok akkor azt irja hogy "A játék hozzáférhet az internethez. Ehhez rádiókapcsolat szükséges, ami díjköteles lehet. Folytatja?"

    Ezt engedélyezni kell vagy nem pls help
  • sozs
    #720
    Oszty miért kispajtás?
  • Aquir
    #719
    tényleg?:)
  • Fresh Duke
    #718
    Hogy utálom ezt a telefont.
  • hoapo
    #717
    Egyébként,hülye kérdésre csak hüly választ lehet adni,vagy semmit!!
  • hoapo
    #716
    Az látszik hogy valaki megpróbál tanítani írni, több-kevesebb sikerrel ,de kérd meg,hogy mostmár az olvasást is próbáljátok meg:))
  • sozs
    #715
    1. Vannak válaszok, de ebből is látszik te nem olvasol. A másik az, hogy normális kikódolással házilag még nem találkoztam. Nem gondolod, hogy ezért nem ír senki semmit? Ja, a mostani telefonok többségét nem lehet egyszerű kód beírásával függetleníteni.
    2. Ha neked az a felhozatal, hogy itt mennyi a "hacker", akkor ez nem a te fórumod. Itt a felhasználók osztják meg a "tudásukat", tapasztalataikat.
    3. Nem kötelező ide írni, nem tetszik menj máshova.
  • Aquir
    #714
    http://malaysia.answers.yahoo.com/question/index?qid=20100307021916AAxK9eQ
  • karajjj
    #713
    ennyi idő alatt már milliószor utánaolvashattál volna és megcsináltad volna magadnak, de nem, te várod a sültgalambot, aztán még csodálkozol is, hogy nem jön
  • Apafia
    #712
    nincs senki itt aki profi a telefon kikodolasban? mar vagy 2 honapja feldobtam hogy ki kellene kodolni a S5230 ast de sehol semmi valasz... itt csak kerdesek vannak valaszok sehol? eleg silany a felhozatal akkor... s hackereknek meg magus akarkiknek tartjak magukat ozonnel a magyar "elitek"
  • Aquir
    #711
    jah. ékezetes betűkkel hamarabb betelik az 1 sms-re jutó hely.
  • karajjj
    #710
    azért, mert hosszú az üzenet és 2 sms-ben küldi, ha sok benne az ékezetes betű, akkor is 2-ben akarja küldeni, én mindig német nyelvre váltotta íráskor, azokat a betűket normálisan kezeli
  • fejnelkuli
    #709
    Hello!
    Az mitol van,hogy irok egy sms-t egy embernek es allandoan 2x 3x akarja elkuldeni.Kuldeskor kerdezi,hogy biztos elakarja 2x kuldeni?
  • hoapo
    #708
    Ha érzékeny vagy azzal nem lehet mit kezdeni!!
    A bejegyzésemet olvasom oda,meg vissza és nem értem,hogy mivel bántott meg. A lényege:A készülék vásárlásnál célszerű tisztázni,hogy mire kell.
    Egyébként szivesen:))
  • Aquir
    #707
    Mi az hogy folyton kihúzogatja? :D Akkor használni kell megtanulni azt a modern technikát
  • zoliii
    #706
    a widgeteket úgy tudtam kiszedni, hogy a pipákat ki kellett szedni, de így is 4, 5 darab még megmaradt, azokat nem találtam a listában :( Azért, mert valaki idős, attól még érdekelheti a modern technika!
  • hoapo
    #705
    Mellékesen megjegyzem:nem egy nagyapó készülék,tudod "verébre ágyúval":))
  • hoapo
    #704
    Szia !

    A beáll/kijelző/widget menűben letilthatod a widgeteket:))
  • karajjj
    #703
    3 asztal van és automatikusan mindig a középső jelenik meg, a bekapcsolás animációhoz pedig lehet rá új fw-t rakni, aztán abban testreszabható mindent
  • zoliii
    #702
    Sziasztok! Nagyapám nemrég vett magának egy ilyen telót! Kérdéseim: ha kikapcsolom a mobilt, majd bekapcsolom, akkor miért nem az első virtuális asztal jelenik meg, mikor úgy kapcsolom ki, hogy az első asztal van behúzva? Hogy lehet csak egy asztalt beállítani, mert állandóan elállítgatja, meg kihúz widgeteket az asztalra? :D Amúgy formás, jó kis telefon. Az internet profilt kitöröltem, mert 1x valahogy felment a netre :D
    Bekapcsolásnál az animációt nem lehet megváltoztatni?
  • Aquir
    #701
    Külön kell fizetni Skype creditet, meg valamennyit a szolgáltatónak a vonal létesítéséért
  • sozs
    #700
    De azt ne feledd, hogy adatforgalomért amit a Skype generál fizetni kell. Főleg mert külföldön leszel!
  • karajjj
    #699
    androidos telefont vegyél, arra van skype
  • zolle5
    #698
    Az is jo megoldás lenne ha megmondaná valaki, hogy samsung s5230-ra vagy nokia 5130c-re tudok-e tenni skype-ot ami működik is és ausztriából tudom hívni az itthoniakat és ők is engem??!! Vagy mondjatok egy olyan telot amin lehet skypeozni. Amugy ha kinti kártyával használom a telot akkor az ottani díjszabás van a skípera is nem ??
  • karajjj
    #697
    na akkor leírom érthetően: ha kimész ausztriába, külföldön leszel és nem itthoni szolgáltatóhoz fog csatlakozni a mobilod
  • zolle5
    #696
    Nem vagyok még külföldön. Juliustól leszek. azért érdeklődtem!!
  • karajjj
    #695
    ausztriában külföldön vagy, szóval hülyeség, amit krédezel
  • zolle5
    #694
    Sziasztok. Nekem olyan gondom van , hogy nemtudom megnézni youtube-on a videokat.betölt a főoldal , kikeresem a videot majd ráklikkelek,hogy megnézem és azt irja ki , hogy próbálja újra ! Ez mitől lehet?? Van opera minim is rajt meg a gyári is de mindegyiknél ezt irja ki ! Amugy minden más internetes oldal fut rajt !! Légyszi segítsetek !!

    A másik gondom meg az, hogy ausztriából is ingyenesen beszélek azzal akivek itt magyarországon ingyen beszélek??

    A harmadik és egyben utolsó gondom, hogy ausztriából a facebook-ért ugyanolyan adatforgalmat fizetek mint itthon ??Csak mert vodás vagyok és itthol ingyenes a face. ha van havidíjas net előfizum !