773
Samsung GT-S5230
  • Globagábor
    #213
    köszi szépen!!!
  • technopeter
    #212
    nemtudom én már régen regeltem.
  • karajjj
    #211
    ez teljesen fasza oldal, csak regisztrálni nem lehet rá -.-
  • technopeter
    #210
    s5230.rbz.hu
  • Globagábor
    #209
    sziasztok!!!
    hogy/hol lehet letölteni játékokat ingyenesen a telefonomra????
  • technopeter
    #208
    Igen van két olyan szoftver is ami támogatja a wifit csak az nem tudom h felismeir-e az sd kártyás wifit. Meg hogy akik értenek hozzá tudnak e csinálni egy olyan szoftver amibe beletesznek egy drivert ami felismeri. Vagy nem tudom hogy lehetne megoldani. Csak érdeklődök hogy esetleg vane valami megoldás a wifire ennél a telefonnál!

    köszönöm amugy a válaszodat!
  • kispeki
    #207
    Az lenne a kérdésem, hogy mivel ez 2008-as hír.. hol lehet ezt megvenni. Az ára megvan, kb. 24000Ft lesz, azonban nem tudom hol tudnám megvenni :) Tipp?
  • sozs
    #206
    Ja, az infó INNEN van!
  • sozs
    #205
    Kicsit belemélyedtem, és állítólag amiket írnak, az sd kártyás megoldáshoz driver kell ami erre az SW-re nincs. A Starté meg nem fogja kezelni, már ha valaki felteszi a telóra a szoftvert...
  • sozs
    #204
    A Start nevezetűben van gyárilag WIFI, tehát nem sd kártyás wifi....
    Ezt csak a Start szoftvere támogatja, olyat szerezni... Bár ezek szerint te tudsz, de az csak a beépítettet ismeri a hírek szerint.
  • technopeter
    #203
    a kérdésem az lett volna h az a szoftver és egy sd wifi kártya müködik-e együtt?
    de kösz a választ
  • karajjj
    #202
    van a telefonnak wifis kiadása, gondolom azért van olyan szoftver
  • technopeter
    #201
    Üdv.!

    Lenne egy kérdésem Wifi-vel kapcsolatban!

    Láttam , hogy létezik kettő olyan op.rendszer a telóra ami támogatja a wifit. Ha veszek egy sd wifi kártyát és frissítem a szoftvert arra ami támogatja a wifit akkor automatikusan felismeri nekem a kártyát?
    Vagy esetleg valaki próbálta már ezt? Tapasztalatok..stb..?

    Köszönöm!
  • cracky86
    #200
    Örülök neki, hogy te visszakaptad, de én már 2 telefont buktam így, és még a rendőrséget sem érdekelte, közölték kedvesen, hogy la van szr@rv@, vegyél másikat. De ez mint írtam, nem az enyém, így nem is én rendelkezem vele, én csak segíteni szerettem volna neki.
  • karajjj
    #199
    én is visszaadtam, mikor találtam egyet, az más, hogy a faszi még azt se mondta, hogy köszönöm... :\
  • snake200
    #198
    bárcsak igy mukodne minden tényleg, de sajnos nem, vagy nem mindenkinél
  • sozs
    #197
    Menü>Beállítások>Telefon beállítások>Érintőpanel zárolása>be.
    Ez a billentyűzár! Bocs, de lányomtól most sikerült elvenni és megnézni a készüléken!
  • sozs
    #196
    Nem azért, de ha a te telód veszne el és megtalálja valaki, nem örülnél ha visszakapnád?? Fiam elvesztette a telefonját és felhívtak róla és visszakaptam. Én is visszaadtam a talált telefont, tudom mai világba nem divat, de ezt diktálja a becsület.
  • cracky86
    #195
    óhh... thx remélem sikerül valamit csinálni
  • kispeki
    #194
    Itt, vagy itt nézz körül, valamint további fórumokon, ahol foglalkoznak ezzel :-)

    Aki keres, talál :-)
  • cracky86
    #193
    nem lopott, haver találta, és nem meri használni, mert fél, hogy ellepik a kommandósok.
  • sozs
    #192
    No-no! Lopott telókkal itt ne foglalkozzunk!
  • cracky86
    #191
    hát viccelnék én ilyennel?
  • snake200
    #190
    szerintem komolyan kérdezi
  • karajjj
    #189
    :DDDD
  • cracky86
    #188
    IMEI számot mivel lehet módosítani?
  • Dizson
    #187
    Ja, megvan. :D Azt hittem PC-n kell.
  • Dizson
    #186
    Hol is tudom ezt beállítani? Win7-em van.
  • kispeki
    #185
    Ha mégis kéne a PC Studio: Letöltési központ SAMSUNG

    Valószínűleg azért vannak ezek a hibák, mert a gyári PC Studio program, amit a készülékhez adnak rossz! Ha háttértárolóként nem szeretnéd használni, a fenti linkről letöltött PC Studio biztosan működik. Ezen kívül én is inkább a háttértárolót ajánlom, gyorsabb és egyszerűbb :)
  • sozs
    #184
    Én simán háttértárolónak állítottam be a telót (míg lányom el nem kobozta) és simán winfosból pakolgatom a cuccokat, nem használom a PCStudio-t!
  • pista89
    #183
    Beállítások -> Telefon beállítások -> Számítógépes kapcsolatok -> Médiatárt kiválasztod, és tudsz zenéket,képeket,videókat felrakni telóra illetve leszedni.
  • Dizson
    #182
    Azt irja hogy a készülék nem válaszol mert inicalizált állapotba van. :S Próbálja újra az inicalizálás befejezése után.
  • Dizson
    #181
    Most felismerte , de nem rakja ki a oldalra azt a mobil ikont. :SSS
  • Dizson
    #180
    Amúgy nem tudom miért írja ki, mivel eddig tökéletesen ment. :(
  • Dizson
    #179
    Hali! Az a problémám hogy felraktam a New PC Studiot és amikor bedugom az usb-t azt írja h. nem találja a mobile usb 1.0-át és hogy telepítsem újra a progit. Nos újraraktam és ugyanazt írja. Neten meg nem találtam az illesztőprogramot. Ötlet? :S
  • sozs
    #178
    Így van, ahogy zkas írta, ráütsz a kijelzőre, elő jön a widget menü bal oldalt, lejátszót megfogod, és oda "dobod" a sávra, kopp a kijelzőre és a menü is eltűnik!
  • zkas
    #177
    húzd be a widget menübe
  • hajiakiraly
    #176
    Olyan kérdésem lenne ,hogy a kijelzőről nem tudom eltüntetni a zenelejátszót, valaki tudna-e segíteni?
  • kispeki
    #175
    Általában a memória kártyára :-) Ha bedugod a telefont, rákérdezésnél válaszd ki a "Háttértároló"-t, és pl.: Total Commanderben egy új meghajtóként láthatod, ahol az "Images" és a "Videos" mappában találod a keresett dolgokat. Persze ez nem biztos, be lehet állítani külön, hogy a fájlokat a telefon memóriájára mentsd, ekkor PC Studio-val tudod megoldani a problémát :-)
  • sozs
    #174
    Hova menti a teló a képet videót? Milyen módban van összekötve a számítógéppel?