773
Samsung GT-S5230
  • kispeki
    #253
    A driver nem szoftver. Driver például a számítógépben: videókártya, winchester, stb. amit az alaplaphoz csatlakoztatsz... Szoftver: programok.

    Azonban nem tudtam róla, hogy létezik olyan szoftver = program, ami bluetooth-on keresztül kapja a GPS jelet :)
  • sozs
    #252
    Pontosan úgy tudod megoldani ha veszel egy GPS blueetoth-os vevőt, de a Samsung eme oprendszerére tudomásom szerint nincsen program ami lekezelné a GPS jelet.
    Nokia más dolog, az Simbyanos oprendszerű teló, vagy Winmobil.
  • makpadi
    #251
    Nagyon kedvelem a Samsungokat. Még sosem csalódtam egyben sem, pedig jónéhány volt már a birtokomban.
  • karajjj
    #250
    driver? a driver az szoftver...
    blútuszos gps vevő meg létezik már egy ideje
  • kispeki
    #249
    Én úgy tudom, hogy (ugyebár Google Maps van rá telepítve, de mint tudjuk ez nem GPS), hogy GPS vevő nincs benne, így nem tud csatlakozni a műholdhoz ami alapján bemérné, hol is vagy valójában. És mivel ez a driver nincs benne a telefonban, szoftverrel nem megoldható. De remélem tévedek, és mégis van ilyen diver benne...
  • karajjj
    #248
    hát asszem nokiás GPS vevőkkel működik, de sosem próbáltam még, a prohardveres fórumón keress rá, ott mintha írtak volna ilyenről
  • CzKaresz22
    #247
    Sziasztok!

    Egy kérdésem lenne bízva abban, hogy tit tudjátok a választ!
    Szeretnék venni egy ilyen Samsung S5230 telefont! A kérdésem az erre van e valami program amivel lehet gps-t használni! Nem komoly dologra kell hanem arra hogy egy x pontra visszavigyen, nem autóban akarom használni hanem túrázáshoz...

    Neten mintha azt tudnám kivenni, hogy szoftveresen megoldható...

    Valaki tudna meggyőző választ adni, vagy esetleg használ ilyen készüléken GPS-t ?

    Kszönöm..
  • sozs
    #246
    Az a baj, hogy az utólag "beépített" dolgok sokszor nem hozzák azt a színvonalat amit az ember elvár, így ez nincs nagyon elterjedve. Ennél többet max Angol oldalakon találsz.
  • technopeter
    #245
    #208 valaki ?
  • karajjj
    #244
    akkor nézzél hozzá egyet vaterán szerintem ott nagyon olcsón kaphatsz
  • snake200
    #243
    nem mert beszart
  • karajjj
    #242
    a gyári nem jó?
  • snake200
    #241
    Üdv!

    Ha tudtok pls ajánljatok valami headset-et amivel 100%-ra műkszik a radió TY.
  • Globagábor
    #240
    ahha, értem!
  • technopeter
    #239
    s5230.rbz.hu mondtam már hogy levan írva a fórumban.
  • Globagábor
    #238
    rájöttem hogy kell,hogy menjen rajta javás játék!!!
    javát kell rátenni e telefonra!!!
    tudna v.ki segíteni abban,hogy hogy kelll a javát rátenni egy telóra????
  • zkas
    #237
    off: pm-ben kívánkoztam lezárni a dolgot
    on: tegnap 1 nap alatt lemerült nulla használat alatt (100%os töltöttségről), ebből tényleg garis csere lesz
  • karajjj
    #236
    neked ennyire nehéz lett volna 2-3 oldalt visszanézni? mert nem több ez a topik... szeretem az ilyen lustákat, akik inkább szájhősködnek, mert azt hiszik, hogy igazuk van, pedig csak nem bírnak olvasni egy kicsit
  • zkas
    #235
    de ennyire ráérsz, hogy egy olyan beírásra is reagálsz amire szerinted fölösleges normálisan válaszolni?
    Szeretem az időmilliomosokat, akik imádnak belekötni másokba ahelyett, hogy békén hagynák őket.

    Amúgy köszönöm a választ zeki és kispeki. Jövőhéten visszaviszem a pannonhoz, remélem kicserélik.
  • karajjj
    #234
    tudod alapvető fórumozó viselkedés, hogy mielőtt kérdezek valamit, olvasok a topikban, mert valószínű, hogy válaszoltak már rá, vagy volt már róla szó, és mivel volt róla szó és ki is tárgyaltuk, nem látom értelmét, hogy miért kellene mégegyszer leírnom, de tudod "seggfejkém" (csak hogy személyeskedjek, mint te), becsókolhatsz, azt írok ide, amit akarok...
  • kispeki
    #233
    Igen, Te meg "bunkó" vagy... Erre lehet normálisan is válaszolni, csakúgy, mint az előtted szóló. Attól függetlenül, hogy visszaolvasott-e vagy sem, Ő segítséget kért. Ha ilyen hozzászólással szerettél volna segíteni, úgy gondolom mindannyian megelégszünk azzal, ha ezt be se írod ;)

    Továbbá az s5230, és az s szériában nagyrészt Litium-os akkumulátor van, ami - használattal is akár - igen sokáig bírja. Tapasztalataim alapján 3 futó alkalmazás és zenehallgatás közben 3 nap alatt lehet lemeríteni az akkumulátort, míg "használaton kívül" - igazat adva zeli-nek - akár 2 hétig is kibírja.

    Ha ez nem történne meg, esetleg kevesebb ideig bírja, valószínűleg az akkumulátor rongálódott. Kicserélését javaslom :)

    Ui.: Úgy gondolom normálisabb hozzászólás volt ;)
  • karajjj
    #232
    ha visszaolvastál volna, írtuk már többen is, hogy kurvasokáig bírja...
  • zeli
    #231
    Nekem amióta megvan (pár hónap), kéthetente töltöm fel. Igaz, én elég keveset használom.
  • zkas
    #230
    A telefon aksijával van valakinek problémája? Nekem március óta van meg a kicsike, és suliban délelőttönként egész sokat játszottam rajta, 3 naponta kellett tölteni. EZ eddig ok, de most már csak 10 percet hallgatok rajta rádiót naponta és így is két naponta igényli a töltést :/

    Én baszarintottam el, vagy másnak is gyakran kell töltenie?
  • sozs
    #229
    Igazat kell adnom a többieknek. Le van írva hogyan lehet becsapni a telefont, hogy a játék letöltve legyen és telepítse. A képek videók mozgatása meg mint írtam úgy megy, hogy a telefont háttértárolónak kell beállítani, utána simán felismeri háttértárnak a winfos, és csak át kell húzni a cuccokat! Nem kell a PcSuitot használni.
    Egyébként meg igen is az árához képest jó kis telefon!
  • karajjj
    #228
    attól, hogy te béna vagy hozzá, még nem szar :D
  • technopeter
    #227
    érdekes eddig ment mindenkinek , java telepítés is levan írva. vegyél inkább egy 3210est azzal hátha tudsz boldogulni :)
  • Globagábor
    #226
    nem csak játékot nem visz!!!!
    video-t, képet nem lehet letölteni rá!!!!!
  • zeli
    #225
    Aha, szal azért mert nem lehet rajta játszani, azért egy nagy szar, és ne vegye senki?:) okos.
  • Globagábor
    #224
    nagy szar telefon az egész!!!!
    nem visz egy vaszom játékot sem!!!!
    (csak amik alapból rajta vannak,mert amúgy azt írja ki, hogy a fájltipus nem támogatott!!!)
    szoval aki még nem vette meg, de ilyet szeretne és itt nézelődik, annak ajánlom ,hogy ne Samsung GT-S5230-ot vegyen!!!!
  • Globagábor
    #223
  • karajjj
    #222
    nekem van, eladom ha kell, én szilikonosat akarok hozzá
  • Dizson
    #221
    Valaki nem tudja h. mennyibe kerül a füllhalgató a telóhoz, és h. hol lehet kapni?
  • Globagábor
    #220
  • Globagábor
    #219
    hajjj!!!
  • technopeter
    #218
    nm
  • Globagábor
    #217
    köszi!!!
  • Globagábor
    #216
    köszi!!!
  • technopeter
    #215
    levan írva az oldalon hogy hogyan kell javát telepíteni a telefonra
  • Globagábor
    #214
    sziasztok megint!!!
    amikor beleléptem azt írta ki hogy "a fájltipus nem támogatott"

    van valami megoldás erre???