856
Napoleon: Total War
  • a.carkey
    #776
    Új Napoléonos browser game.

    Ha valakit érdekel ...
  • Djuree
    #775
    vatfree kóddal lejön még 20%, így 6 píz csak...
  • Djuree
    #774
    direct2drive...
  • Djuree
    #773
    dircet2drive-on 2000ft az empire + napoleon goty. akinek nincs meg itt az alkalom. én megvettem. igaz az empire megvolt már, de a napoleon megér ennyit magában is...
  • SötétBarom
    #772
    Aha. Tehát a campaing map erőforrás igényesebb, mint egy 3000 fős ütközet? :DD

    Vagy a warez miatt ilyen fospisztoly?
  • obe
    #771
    igen, erős vas kell maximumon futtatáshoz, viszont gyönyörű cserébe

    nálam: 1920 x 1080 - minden fullon, 4 x aniso, 4 x élsimi , csak az ssao kikapcsolva...25 - 30 fps...ehhez core 2 duo (2 x 3,4 ghz), 2 gb ram, 4870 500 mb
  • SötétBarom
    #770
    A horribilis töltési idő normális??? Csatába be 1-2 perc, csatából ki szintén. Ráadásul a akad a campaing map :|Csata meg szalad gyönyörű frameratetel. -.-

    WTF?
  • sanyi83
    #769
    Köszi Hunor1!Megtudnád mondani,hogy hol találom az 1.3 és 1.4-et,mert nekem még az 1.2 van meg.A twc-n a now topicban nem találtam.
  • Pluskast
    #768
    Hmm érdekes probléma. Nekem is win7 van de soha nem csinált ilyesmit.
  • Moonchild
    #767
    Mostmár valószinű az lesz hogy megvárom mig kijön a Shogun 2! :D És remélem hogy annál nem lesz próbléma hogy win 7 van a gépen
  • Hunor1
    #766
    nem tudom mi a baj a winfos 7-tel de állandóak a hasonló problémák a többi játéknál is! Ezért is maradtam a jó örex XP-nél, ott sosincs probléma a játékok körül..
  • Hunor1
    #765
    nem tudom a többi milyen, de tényleg a NOW a legjobb.Most várnak az 1.5-ös verzióra ami állítólag nagyívű átalakítás lesz , +kampánnyal(1812)
    TWC-n nézegesd
  • Moonchild
    #764
    Sziasztok!

    Szeretném a segitséégeteket kérni! Felraktam a játékot Windows 7 rendszerre és amikor el akarom inditani és rákattintok a parancsikonra semmi sem történik! Pedig a játék fennt van! Van ötleteetek?
  • sanyi83
    #763
    Sziasztok!
    2-3 hónapja nem játszottam a játékkal,van valami újabb mod,ami esetleg jobb az order of war-nál?Vagy még mindig az a legjobb?
  • CamelX
    #762
    Látsz smiley jelet? Mert én nem :| :|
  • Csaszi987
    #761
    Szerencsére megoldottam a problémáimat, rájöttem miket kell már csinálni, és megkezdtem már a terjeszkedést is:)
  • bgabor
    #760
    Te ezt viccesnek érzed?
  • Csaszi987
    #759
    Miért van az, hogy szépen megy a fejlesztésem meg minden, majd egyszer csak elkezd csökkenni a bevételem és mínuszba esek? Horvátország és Erdély szépen fizet de Magyarországon Buda-Pesten mindig gond van egy idő után és már másodjára ürült ki a kincstáram, pedig a fejlesztéseket is leállítottam már és mégse akar gyűlni a pénz. Az adókat már nem tudom emelni, a miniszterekre is figyelek. Kereskedelmi kapcsolataim is vannak. Tippetek?
  • CamelX
    #758
    1337-n00b-stfU-loooL-gtf0
  • bencenc23
    #757
    Mi a játék telepítő kódja!
    Előre is köszi!
  • GaBika6
    #756
    Diplomáciában pénzért megkapsz bárbit, a hangsúly az összegen van...
    Két nép szövetségét felbonthatod pénzért, tudományért, ekkor a szövetség rossz viszonyba kerül és könnyen magad mellé, a másik ellen fordíthatod az egyik félt. A diplomáciai térképen látod a viszonyt a zöld baráti a piros ellenséges.
    De legyen ennyi aztán ha játszol magadtól is rájössz ám, mert ezek nem nagy dolgok és még örömet is ad, hogy magadtól jöttél rá. De ha nem megy, tudok küldeni mentést ami végig van játszva...
  • Csaszi987
    #755
    Hasznos volt a link, köszi!
    Lefordítgattam ami érdekelt és adott jó ötleteket...
    Még azt nem tudom, hogy a diplomáciában hogyan kell egymásnak uszítani az államokat pontosan. Számít az hogy ki-kivel van szövetségben?
    Ha pl engem megtámadnak akkor a szövetségeseim küldenek segítő seregeket nekem?
  • GaBika6
    #754
    A kifosztott területeken fellázad a nép és úgynevezett rebbellion-ok jönnek létre akik az adott tartományban átveszik az irányítást, de tudomásom szerint azok nem mennek át máshova, hanem az adott tartományt védik. Tehát ha kifosztod, akkor nő a közútállat és nyilván nehezebben tartod meg a tartományt a nép lázongani fog.
    A diplomácia nem nehéz sztem akinek nincs angol tudása az 2-3 nap alatt kiismeri a játékot, ezért mondják annyian hogy bár bonyolultnak tűnik, de nem kell hozzá angol tudás...
    Egy kis segítség igaz Empire Total War, de nagy segítség lehet...
  • Csaszi987
    #753
    Kösz a tippet GaBika!
    A diplomáciával nehéz lesz manipulálnom mert nem tudok angolul:) Különben már nagyjából rájöttem hogy ott melyik lehetőség mire való. A ruszkikkal is kereskedelmi kapcsolatban voltam és egyszer csak megtámadtak minden ok nélkül, rohadjanak meg:)
    Ha kifosztom a területemet akkor felkelnek ellenem és hátba támadnak, az se jó..
  • GaBika6
    #752
    Kifosztás, majd mikor rendezed a soraidat (gazdaság, hadsereg létszáma, stb...) területszerzés.
    Figyelj az egyensúlyra és a diplomáciával ügyeskedj. Ugrasd egymásnak a nemzeteket, akkor tudsz fejlesztésre költeni. Persze arra figyelj, hogy a béke nem örök az életben sem, pláne a total war-ban...
  • Csaszi987
    #751
    Köszi!
    Valahogy én is így gondoltam ezeket. Most kicsit túl is vállaltam magam, anyagilag nullán vagyok, ráadásul az oroszok is megtámadtak:S
    Ha emelem a sarcot akkor elkezdenek lázadni, tehet ezt se csinálhatom.
    Van valami hatásos tipped a gyors pénz szerzésre? A gyújtogatáson kívül:)
    Hadseregem van, arra gondoltam hogy elfoglalok valamit..
  • sakkay
    #750
    Minél több a csillaga , annál jobb a miniszter. És plusz tulajdonsága is lehet. A kampányokat jól értetted. A városoknál építkezzél(az egész területen ne csak a városban) gazdasági,és ipari épületeket utakat, és kössél minél több kereskedelmi egyezményt. Így nőni fog minden mutatót. Végső esetben az adózást is állíthatod.
  • Csaszi987
    #749
    Köszi sakkay!

    Hát akkor az Order of war még egyenlőre hanyagolva lesz:)
    Megtaláltam, külön be kellett tölteni. Írtam, hogy még nem eredeti a játék:) A kis és a nagy kampányt hogy érted?
    Ugye van a menünél a continue campagne és azon belül időrendben italy, egyiptom stb. Gondolom azokat érted kicsinek.
    A nagy meg a single player-ben a koalíciós ugye? Ott miért számít a populáció?
    Amúgy megoldottam már a magyarországi kiegészítőt és elkezdtem azzal, hát lehet túl bátor ötlet volt:)
    Vannak ugye a városok és ha ráviszem a kurzort akkor kiírja a pénzt, és ez nálam mindig narancssárga lefelé nyíl van, pedig minden körben gyűlik a pénzem. Vagy azért mutat lefelé mert fejlesztgetek és az viszi a pénzt? Más országok városaiban általában zöld azért kérdezem.
    És ugyan ott az ember jel is csökkenést mutat mindig pl 7.2 meg ilyenek, ez mit jelent?
    Még háborúba nem mertem kezdeni, előtte még kicsit felszívom magam, de vannak szövetséges államok is akik nekem fizetnek pl a poroszok, háborúban számíthatok az ő segítségükre vagy akár kivel állok szövetségben nem segít ha megtámadok valakit?

    Még egy utolsó kérdés:)
    Van a politikánál vagy nem is tudom hol a király, alatta a kabinet meg még azok alatt is szoktak lenni még emberek képpel és névvel. A kabinet embereket tudom cserélgetni, és néha bead olyat aminek több a csillagja, ez jelent valamit vagy ilyenekkel nem kell foglalkozni?
    Köszönöm a válaszokat!
  • sakkay
    #748
    Az Order of war az alapjátékba is belenyúl, jóval nehezebb a játék , és okosabb a gép. Az egyiptomi kampányt meg a menüből el kell indítani..ha nem nyílik meg, akkor valami nem jó nálad.. gondolom mert nem eredeti. A populációval a kis kampányok alatt nem kell foglalkozni, csak a nagynál. Szerintem..ugyanis nagyon gyorsnak kell lenned.
  • Csaszi987
    #747
    Sziasztok!

    Végig olvastam a fórumot amit már írtatok és látom van itt már több tapasztaltabb játékos.
    Én új vagyok itt és a játék miatt szeretném kérni a segítségeteket és a tanácsaitokat mivel eddig is nagyon érdekelt ez a Napóleoni korszak és a játék is tetszik. Szégyen-nem szégyen sajnos elég gyér az angol tudásom és az első kérdésem az lenne,hogy készülőben van-e honosítás a játékhoz, eddig még én nem találtam hozzá és tudtommal nincs.
    Sajnos még nem eredeti, letöltött verzióm van, de mielőbb szeretnék venni 1 eredetit, csak az a baj, hogy Imperial Edition változatot találtam eddig. Az nem is lenne baj, sőt jobb tudom, csak ahhoz tudtommal nincs magyar nyelvű kézikönyv és az gondolom elég hasznos lehet. Esetleg tud valaki olyan helyet a neten ahol még lehet kapni kézikönyvvel? Még csak az elején az Itáliai hadjáratban járok, az érdekelne, hogy van-e itt és a többinél időkorlát, hogy pl 1800 akárhányra végezni kell? Én most 1801 őszén járok és már elfoglaltam az egész térképet, már nincs ellenség és lázadozások se és
    mégse akar tovább menni a játék az egyiptomi kampányra. Miért van ez? Pedig az utolsó ellenség legyőzése után be is adott egy kis videót és utána semmi. Vagy a menüben kell tovább lépni valahol?
    A másik érdekesség, hogy a populáció szinte minden városomban csökken, pedig felkelés sehol sincs. Ennek mi az oka?
    Még azt szeretném megkérdezni, hogy letöltöttem a spanyol és a magyarországi kiegészítőt, ezeket hová kell bemásolni pontosan?
    És ezeknek csak a koalíciós európai hadjáratokban van szerepük ugye?
    Továbbá van hozzá nekem Order of war kiegészítő is, ez exe telepítős.
    Gondolom csak fel kell telepíteni az alapjáték mellé és beépül.
    Az csak újabb féle csapatokat tartalmaz?

    Ne haragudjatok ha túl sokat kérdeztem egyszerre, de ebből is látszik mennyire érdekel:)
    A válaszokat előre is köszönöm!
  • sakkay
    #746

    Mint ahogy obe írta,a többségünknek eredetiben van meg. De amúgy gondolom olvassad jól el az nfo. Úgy tudom már régen feltörték, úgyhogy meg fogod találni.Sajnos.
  • bencenc23
    #745
    Mi ennek a játéknak a telepítési kódja?
  • pluman
    #744
    Köszi de sikerült.
    A steam-el volt valami.Reg újra és mostmár működik.
    Egyébként nagyon jó a játék!
  • KingPunisher
    #743
    Haha mekkora poén volt ez..
    Nha amugy azt kell csinálni hogy szépen kiválasztod a kért dvd-n a kért fájlt, és akkor folytatja a telepítést.. Nem olyan ördögös.
  • obe
    #742
    sajnos eredeti van a többségnek, gondolom ezért nem tudnak segíteni, mint ahogy sajnos én sem...így passz
  • GaBika6
    #741
    STEAM???
  • pluman
    #740
    Valami értelmes segítség valakitől?
  • Zsolt8644
    #739
    :)
  • sakkay
    #738
  • GaBika6
    #737
    Rendben, ezt 1 hétig csináld minden nap, ha nem javul a helyzet akkor felírok mást...