856
Napoleon: Total War
  • pluman
    #736

    Köszönöm szépen megpróbálom.
  • GaBika6
    #735
    Szia én is jártam így... Nálam úgy oldódott meg hogy kb 30 percet kell ott ülni, (amelyik gépre telepíted) és erősen gondolni kell arra, hogy felmenjen, de nem szabad mozgatni az egeret, meg semmit... Ezt 2x 3x meg kell ismételni utána felmegy.
  • pluman
    #734
    Sziasztok!
    Lenne egy nagy kérésem.Letöltöttem a Napoleon Total War-t és szeretném feltelepíteni.A RAZOR 1911....innen van bökkenőm eljutottam odáig,h kérte a 2.disk-et csak aztán ültem egy jóideig és semmi valamiért kilépett.Kérlekszépen segítsetek.
    Előre is köszönöm.!
  • Zsolt8644
    #733
    Üdv! nekem van 2 eladó úgy, ahogy írtad, tehát game of the year editionben.
    darabja 7000 Ft, tehát össz 14000 Ft. javaslom, hogy a goty változatot válaszd, mert ha utánanézel látod, hogy simán a Napoleon drágább. (sőt! steamen már nem is lehet külön venni!)
    abban, ami nekem is van a két játék benne van, ráadásul, az összes kiegészítő stb...
  • GaBika6
    #732
    Szia! Itt találtam, nem ismerem őket, de sztem megbízhatóak. Nagy céggel még nem volt bajom...

    g2play

    game.co
  • GaBika6
    #731
    Így van, igaza van CameIX-nak, mert létezik demo. Azzal el tudod dönteni megveszed-e vagy nem...
  • gneoka
    #730
    Sziasztok!
    van valakinek eladó napoleon total warja? (tudom steamen ma volt akcióba de az az empire total waral együtt volt nekem meg csak a napoleon kéne de az esetleg 2 példányban is ha van jó árért)

    ha netán valakinek van eladó vagy tudja hol szerezhetnék 2őt belőle az írjon egy privit
  • CamelX
    #729
    Szeva! Steam-ről töltheted. Hajrá-hajrá!
  • zolidm
    #728
    Sziasztok már régóta kiváncsi vagyok a játékra. Honnan tudnám letölteni azt a verziót ami müködik?
  • FKNKS
    #727
    Nem azzal van a gond, mert amúgy nagy seregem van...Hanem azzal,hogy az bevétel csökken a városokban, tudod? :D lefele piros nyilacska :D És én azt szeretném, ha felfele zöld nyilacska lenne :D Ez itt a kérdés! :D
  • wednes
    #726
    Nincs túl nagy sereged? Sok pénzbe kerül egy nagy, jól képzett sereg fenntartása.
  • FKNKS
    #725
    Srácok, valaki help!!!
    Ezzel a vacakkal nyomom már mióta és nagyon felvágja már az agyamat, hogy miért nem nő a bevétel semeik városomba se??? Építek minden vackot a városba és a tartományba is, pluszba vannak a nemesek, parasztok, az adó jó és csak népesség növekedés van és kellemes bevétel csökkenés:S
    Ha valaki tud tippet akkor ne tartsa magába! THX!
  • JoeCole
    #724
    Helló készült a játékhoz magyarosítás mert nem sokat tudok angolúl és így elég nehéz vagy nem lehet letölteni valami magyar kézikönyvet amibe le van írva minden légyszi segítsetek nekem adjatok tippeket előre is köszi!!!!

    légyszíves segítsetek!

    csáó!

    Boldog Karácsonyt mindenkinek!
  • FKNKS
    #723
    Szerintem szedd le a razoros verziót :D Tuti műkszik :D
  • obe
    #722
    fordulj a steam-hez, csak ők fognak tudni segíteni neked
  • veterán
    #721
    Sziasztok. Nem tudom valakinek volt e még ilyen problémája de a neten gyakran találkoztam már másoknál is ezzel a problémával. eredeti game ujra raktam a gépemet , a steamet a játékot és még mindig ugyan az a problémám. Elindul a játék bejön a jogi nyilatkozat és se kép se hang két óráig a jogi nyilatkozat van kint és nem indul a játék. Ha utána nyomok egy ctrl-alt-delete befejezem a programot akkor meg kiírja hogy nem válaszolt a program és napolon total war exe. hiba. Már nem tudom mit lehetne vele csinálni. Megnéztem a steamen július 23-ig semmi baja nem volt és 24.én meg már nem indult .
  • wednes
    #720
    Ott van az egyiptomi hadjárat. :)
    A fejlesztések szegénységére meg az a magyarázat, hogy pár év telik el a játékban is. Ez Empire-be meg 100 év áll rendelkezésre.
  • obe
    #719
    nyugi, játsz pár kört, szerintem jobb, kidolgozottabb is mint az empire
  • Kallahiosz
    #718
    Hát nem tudom... Most raktam fel a játékot és egyenlőre hatalmas csalódás, hogy még a közelkeletet is kihagyták. A felylesztés szörnyen szegényes és még 1 kör sem ment le...
    Na lássuk a pozitivabb részét, remélem lesz
  • sakkay
    #717
    És ezen opció alatt:PATCH DOWNLOAD - A MUST
  • sakkay
    #716
    Na még egyszer...itt
  • sakkay
    #715
    Original a játékom. A mentések sajna nem kompatibilisek, 1.1-1.2 között.asszem' csak ez kell
  • sanyi83
    #714
    Nekem elindul az 1.2 de olyan mintha az alapjátékkal játszanék,minden ugyanolyan csak a betöltő képernyőn irja ki,hogy order of war.A régi mentéseket meg nem tölti be.
  • Hunor1
    #713
    sakkay, neked virágbolti van? Mert nekem nem megy az 1.2 vel..sajnos letúrtam miatta a korábbbi verziót és már nincsenek meg a korábbi letöltési linkek! Tehát játszhatatlan lett a jó kis kampányom..:((((
    Ha valaki tudna NOW 1.1 -es linket adni azt megköszönöm!
  • sanyi83
    #712
    Ja bocs hülyeséget irtam,mert csak a menüig néztem meg.
    de a két hotfixet még mindig nem tudom légyszi azt ird meg,hogy melyikek azok.Előre is kössz!
  • sanyi83
    #711
    Szia sakkay!
    Most fel tudtam telepiteni,de ha elinditom ugyanúgy az alapjáték jön be.
    melyik az a két hotfix?
  • Hunor1
    #710
    Hi.Order of War 1.2 moddal lehet játszani ha nincsenek fenn a DLC-k ?
  • sakkay
    #709
    Remélem sikerült, messze a legjobb mód. Brutális.
  • sanyi83
    #708
    kösz az infot!
  • sakkay
    #707
    Nem kell az 1.0 szerintem csak telepítsed tiszta, módmentes Napóleonra. Ja és utána ne feledd a 2 hotfixet.
  • sanyi83
    #706
    Sziasztok!
    Az order of war 1.0-t honnan tudom letölteni? mert sehol nem találom.
    az 1.2 megvan de nem indul el a telepitő.
    A válazokat előre is kösz.
  • Sneel1
    #705
    Hello magyarosításhoz keresek embereket(szövegfordításra)
    http://www.freeforum.hu/napoleonforum
  • sakkay
    #704
    Aki reális csatákat akar, használja az order of war mod 1.2 verzióját. A srác olyan szinten levette a muskéták találati arányát(sokan túlzásnak is tartják) , hogy keményen van értelme a szuronyrohamnak, és az ai olyan frankó (3db angol hadsereg partraszállása a francia o. északi részén, plusz 1 gyalog délről), hogy vh, még a franciákkal is kétséges a kampány győzelem.kicsit meg is változott az egész játék arculata.
    Érdekes módon, ha valaki a szövetségesed, az viszont most tényleg komoly segítség. Nagyon fontos a diplomácia! Próbáljátok ki, az 1.1 nem kell, viszont valaki mondta hogy az 1.0 nélkül neki nem jó...Próbáljátok ki. Nekem nagyon stabilan megy.
  • Zsolt8644
    #703
    Üdv! ati 5770-es videókártyám van, a gép többi része is bőven elegendő a jáék futtatásához.
    Mi az a max grafika, aminek még akadásmentesen mennie kellene? Tehát azt kérdezem, mehet-e a game full grafikán? próbáltam beállítani, de akadozik, ezért nem tudom, hogy a videókártya kevés, vagy a driverrel van gond?
  • obe
    #702
    nincs magyaritäs, nem lehet magyarokkal lenni, magyar mod lehet hogy akad, nem tudok rola

    magyarositäs = pirospaprika, lecso, stb

    magyaritäs = magyar forditäs egy idegen nyelvü jätekhoz
  • Trantorius
    #701
    Hello
    1. Lehet lenni Magyarországgal, vagy van a játékhoz magyar mod?
    2. Magyarítás elérhető valahonnan?
  • attika199600
    #700
    sziasztok! a magyarositást nemtudjátok honnan lehetne letölteni?? aki tudja az legyenszives irja le..!
  • obe
    #699
    a regisztráláshoz kell net, később minden játék indítható offline módban, ez is..

    a problémád mindenképpen jelezd a steam-nek , nekem 2 nap múlva megoldották a gondom, nekem több játékom tűnt el napokra..nem tudom hogyan oldották meg, egy steam restart után minden ok lett
  • veterán
    #698
    Valaki talált már megoldást arra a jogi nyilatkozatnál lefagyásos dologra.Mert ha nem akkor mivel töben is jelezték fel kéne venni a kapcsolatot a steammel mert kiperkáltam egy csomó casht a a játékért meg eleve ha eredeti és eddig nem volt baja akkor működjön már.Különben ezek a mai játékok hogy internet kell ahhoz hogy alapból lehessen vele játszani tök nagy szemétség.Egy csomószor nincs netem mert kikapcsolják a upc-t és akkor már nem is lehet játszani vagy mi?Na mindegy ha valaki talált megoldást a problémára jelezzen.
  • Aragorn10
    #697
    Ráadásul más minden megy rajta fullon cod-starcraft2-dragon age- mass effect 2 stb. nem értem.