9144
10804749371311425826.jpg

>>> WAREZ TOPIC <<<

A Warez témával oda fáradj!

GoG-s exe

Skip intro

Akiknek nincs widescreen (:
  • xido
    #8904
    és igen..nagyon eteti magát a dupla játék,mert ha a tünde oldalon mész tovább,totál más élményt kapsz,más dolgok történhetnek ismerős helyszíneken,oda mehetsz be,ahová a másik vonalon nem...nem utolsó sorban hatalmas dumái vannak Iorvethnek....sajnos anno sikerült eltüntetnem a mentést,így nem álltam neki újra,hogy eljussak odáig ,hogy folytassam és befejezzem,pedig videóban láttam,hogy miért kezdtem neki,mi tüzelt fel :)
  • genndy
    #8903
    Trisshez mész, nem állsz meg. Viszont te nem tudsz teleportálni, csak hajóval tudtok továbbmenni. Eközben viszont egy olyan helyre kavarodsz, ahol éppen (megint) terület miatti háború készül kirobbanni. Azért lóg a levegőben az egész, mert eddig nem találkoztál ezekkel a szereplőkkel, viszont most fogsz, és fontos a történet szempontjából, úgyhogy figyelj csak és jegyezd a neveket, viszonyokat.
  • bardocz
    #8902
    A naplót Dandelion írja már itt is ha jól emlékszem. Vele kapcsolatos dolgok E/1-ben vannak.
  • molnibalage83
    #8901
    Gondoltam, hogy ez lesz, csak kicsit fura. Az is újszerű élmény, hogy egyes dolgokat én határozok meg, hogy mi történik a mellékszereplőkkel és a történettel. A napló is olyan, hogy D E/3-ban beszél. Tetszik. Egyedi. Jó.
  • DantesHUN
    #8900
    Ha tovább haladsz a fejezetben kiderül miért nem lehet még Triss-ért menni.
  • Madi92
    #8899
    Hát szerintem veled van a baj. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #8898
    Nem ajánlom az Odüsszeiát, fölösleges fejezetek sorából áll :)
  • molnibalage83
    #8897
    Egyszercsak itt egy új kirány, egy háború, új szereplők. Kicsit a levegőben lóg az egész fejezet. Mit keresek én itt és miért állok meg, amikor Trisshez kéne menem. Bár csak most kezdtem neki, de tök olyan érzésem van, mint a WI. 4. fejezeténél. Az tök felesleges volt.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.07. 20:33:52
  • Sith
    #8896
    Mit nem értesz?
  • molnibalage83
    #8895
    Velem van a baj, hogy a 2. fejezet elejéből szinte semmit nem értek?
  • genndy
    #8894
    Pedig akkor is ott vannak. Steam\userdata\<te számod>\20920\remote\
  • molnibalage83
    #8893
    Iorveth-et hogyan lehet legyőzni? Megint az látom, hogy egy videóban más kettőt katting és meghal én meg gyak megsebezni nem tudom...
  • molnibalage83
    #8892
    Én ráklikkelek és nem történik semmi, a menüben azt írja, hogy műjödő netkapcsolat kell hozzá, és ennyi. Az pedig van...
  • szabolacika
    #8891
    igen mert minden sorszám egy külön játékot jelent, amúgy nekem is steam-es a játék és az én mentéseim a C:\Users\Laca\Documents\Witcher 2\gamesaves könyvtárban vannak és engedélyezve van a steam felhő szinkronizálás is
  • molnibalage83
    #8890
    Nekem ott csak sorszámozott könyvtárak vannak.
  • genndy
    #8889
    Steam/userdata-ban van a mentés a felhő miatt.
  • Although
    #8888
    A háromban ez még erősebb lesz ott, a regények stílusa még jobban bejön a jó a rossz a világunk tükörképe mind megjelenik. A lengyelek nagyon nagyon ott vannak!
  • molnibalage83
    #8887
    Külön el akarom menteni a játék save állásait, hogy biztosan meglegyen a választás előtt. Apró hiba, hogy a c:\Users\Molnibalage\Documents\Witcher 2\gamesaves\ üres? Akkor hova menti el, ha nem ide?

    A két helyen ácsorgás helyzetnél van frakció választás, ha jól értem, de érdekes módon már a izomaggyal való találkozásnál döntésnek is van hatása. Sok elágazás van..
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.07. 17:31:17
  • Sith
    #8886
    Jótanács megint csak, érdemes lesz a másik oldallal is végig vinni jobban összeáll a story és kiderül jópár dolog
  • molnibalage83
    #8885
    Basszus nem tudom eldönteni, hogy melyik oldalt válasszam. Nagyon eltalálták a játékban a döntés nehézségét. A rasszizmus és kitaszítottság miatt mennék és a mókusokkal, de ha velül csinálok bármit a vége valahogy mindig vérfürdő lesz... Inkább maradok az emberekkel.

    A vénég mégiscsak két végigjátszás lesz...?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.07. 17:20:40
  • Although
    #8884
    Ja és állíts be könnyen használható kiosztást billentyűzetre.
  • Although
    #8883
    Az EE előtt durvább volt.
    Vedd le a szintet ha kell, használd az elgurulást, a jeleket különösen a quen jelet, ha nehéz akkor próbálj jobb cuccokat használni. Nekem a sárkány meg a csatatéri boss volt nehéz de megoldható. Ez akció rpg és ez elég nehéz lett de ha másképp nem megy easyn be kell tud fejezni utána ha ráéreztél tehetsz egy próbát a normálal is :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.06.07. 17:01:39
  • molnibalage83
    #8882
    Nagy különbség van sztoriban aszerint, hogy kinek adod a kardod a csata előtt? A közvetlen hatását a városra azt már látom. Később is lesz?

    Én nem tudtam nem odaadni annak a kardot, aki megölhetett volna, de nem tette, de így utólag...
  • molnibalage83
    #8881
    Megnéztem egy YT videót. Ok, így simán győzhető. Viszont mifiéle játéktervezési koncepció az, hogy egyféle képpen lehet győzni...?
  • molnibalage83
    #8880
    Agyfasz fogok kapni ennek a játéknak a boss küzdelmeitől, most meg a hústorony witcherrel nem tudok mit kezdeni. Akkor ennyi, kész. baszhatom a sztorit, mert képtelenek balanszolni a játékot?

    BTW mi a fasz értelme van a potinak, ha úgysem tudsz felkészülni egy ilyen csatára sem előtte...?

    A craftrendszernek sem láttam eddig semmi értelmét. Gyakorlatialg semmilyen repceptet nem érdemes a bombák és csapdákon kívüm megvenni, mert úgyis gyengébb cuccokat tudnál csak csinálni, mint amid van és anyagilag nem érik meg, mert csak viszik a pénzt.

    Az is furcsa, hogy itt minden kereskedő elfogad mindent, ha jól látom. A W1-ben ez nem így volt....
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.07. 15:50:02
  • molnibalage83
    #8879
    Csak sikerült megcsinálni....
  • b-type
    #8878
    ott szívtam én is most beugrott, aztán végül tök egyszerű volt
  • xido
    #8877
    amikor az utolsó csápra kerülsz,akkor ugye jön a felvillanó billentyűs..azt hiszem kb 3x,aztán automatikusan leszállsz róla,a banya fentről ráomlasztja a hidat,te meg majd azon felrohansz és megint ingame videó...
  • Sith
    #8876
    Lehet hűlyeséget mondok de ha nem villan fel semki lehet felmászni futni kéne a csápon? (Bocs vagy 2 éve játszottam vele kicsit megkoptak az emlékek)
  • molnibalage83
    #8875
    Most már odáig eljutok, hogy lengedezek a csápon. Apró hiba, hogy nem tudok leszállni róla a szurkálás után. Nem villan fel semmilyen gomb, hogy mit kellene nyomni. Anyád... A YT videón space van, nekem semmi. Akkor most mi a pélklapát van...?
  • Sith
    #8874
    Hirtelen nem tudom az előzményeket, aszem volt valami ital amit el kellet készíteni a csata előtt (lehet nem kötelező de sokat segít)
    Valami olyasmire emlékszem hogy lerakod a YRDENT mögé állsz várod hogy csapjon amikor csap odébb gurulsz, csak ne túl hamar mert nem csap rá a yrdenre, és ne túl későn mert agyoncsap :)
    Van egy ritmusa a dolognak, ha az megvan akkor nem mondom hogy könnyű de meg lehet csinálni :)
  • molnibalage83
    #8873
    Hogy a búbánatosz faszba lehet megöldni az a csápok állatot? Hiába néztem meg YT videót is, egyszerűen nem értem. Akárhogy igyekszem elérni, hogy rácsapjon az Yrden csapádkra eddig kb. kétszer jött össze. Az is kurvára "vicces", hogy a zöld szar, ami köp állandóan megbénít, akkor is, mikor fél képernyőnyivel oddéb vagyok...

    Jó játék ez, de néha olyan érzemsem van, hogy lekevenék egy agyalapi taslit a készítőknek...
  • molnibalage83
    #8872
    Félelmetesen jó atmoszférája van a játéknak. Soha nem éreztem ennyire azt a vadonról, hogy vadon. A Gothic 3 volt az utolsó, de az sem volt ennyire jó.

    Keztem megérteni végre ezt a W-t is bár a koncepció most sem világos helyenként. Lesz valaha pl. olyan craftolható tárgy, ahol az elkészítés költsége kisebb, mint az eladás ára? Ha nem, akkor az n+1 szutyok "receptnek" mi értelme van?

    A térképen miért nem lehet markpontokat tenni, mint az NWN-ben? Miért nincs jornual? Az ilyen hiányzó apróságokat nem értem, amik +10 éve adottak voltak az iparban. Tarthatom fejben az összes helyet, ahova vissza kell menni, pl. nekkerfészkekékt. Apropó, azokat mivel kellene kifüstölni? Milyen bombával?

    A mutagének mire jók? Tartós hatásra vagy csak szimplán egy adott főzetet turbóznak be oszt annyi, mint komponens?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.06. 18:22:18
  • molnibalage83
    #8871
    Rgr. Flotsamban a zene viszont olyan, mint az 1. részben. Imádom.
  • Rony94
    #8870
    Az inventory problémádhoz:

    Négy fajta szűrés van ugye, az egyik súly alapján van, a másik ABC alapján, a harmadik érték alapján és a negyedik pedig amilyen sorrendben felvetted a cuccokat, tehát az van legelöl amelyiket legutoljára vettél fel. Szerintem ez elég egyszerű, csak valamiért te nem akarod megérteni. Én 1 perc alatt megértettem, pedig nem vagyok egy lángész.

    A trollos küldi:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Flotsam külső részén található egy Sendler nevezetű kereskedő, craftoló. Ő vele kell beszélned.

    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.06.05. 13:12:59
  • molnibalage83
    #8869
    Hát, ez jó sokáig fog tartani...

    A jornual részben ahol nem jelenik meg pajzs a listában az azt jelenti, hogy nem lehet haladni vele? A trollos küldetésben nem tudom, hogy kivel kellene beszélni az előrehaladáshoz, pedig már a fél várost körberohangáltam emiatt...

    Eleve azt nem értem, hogy miért nincs filter opció a questeknél, mint az első részben, a teljesítetteket miért nem lehet eltüntetni? Egy idő után baromi hosszú lesz a lista...

    Az inventory rész továbbra is homály. A bal oldalon levő ikonokat nem értem, hogy mire való, ezen felül a kategóriákat is miért úgy csinálták meg, hogy átfedés van?

    Nem rossz játék ez, de hogyan lehet ennyire idegesítő hibákat véteni? Az irányítása meg kész katasztrófa. A börtönből való megszökésnél a világ végéről is rálockolt a fáklyákra, de most meg ahhoz, hogy fel tudja venni valamit szinte mindig sétáló módba kell váltani...
  • Zóanagyvarázsló
    #8868
    A DM-re kérdeztél rá, miért a Last of Usra reagáltam volna? :)
  • molnibalage83
    #8867
    The Last of Us ..????
    A DM totálisan nem érdekel...
  • Zóanagyvarázsló
    #8866
    Van az PC-re is, sőt másfél évvel előbb jelent meg rá, mint konzolra.
  • Madi92
    #8865
    Hát nem hiszem. Ez ilyen orkos varázslós fantasy fps. Viszonylag egyedi harcrendszerrel, ami szerintem máig az egyik legjobb (Tes 6 tanulhatna belőle) és akkoriban nagyon szép grafikával és fizikával rendelkezett.