9144
10804749371311425826.jpg

>>> WAREZ TOPIC <<<

A Warez témával oda fáradj!

GoG-s exe

Skip intro

Akiknek nincs widescreen (:
  • bardocz
    #8944
    Játszd hardon ha könnyű, és kelleni fognak. A jelek nagyon hasznosak.
  • molnibalage83
    #8943
    Ti anno milyen skillekre mentetek rá? Én nem láttam semmi értemét másnak, mint közelharcosra gyúrni. A jobboldali ágról tanultam mindent, csak a lenti ágról poénból megnéztem a csapda és bomba hatását. Közepes szinten a játék elejét leszámítva semmi szükség nincs ezekre sem...

    A tőrvetésnek sincs semmi étrelme, medium szinten a sebzése tartott a 0-hoz átlag ellenfél ellen is. Vagy fejre kellene célozni?

    Alkímia? Szökőévenként ittam meg bármit is... Amikor ittam az is kb. 4-5 főzet volt. Macska, Fecske, Fehér Raffard, karda meg került néhy olaj.

    A jeleknél aztán tényleg semmi sem kell. Itt is W1 szindróma van.
    Az Yrden jel kétszer kell, mindkétszer quest...
    Elmebűvölés? Körülményes és lassú...
    Tűz? Minek? Karddal sokkal nagyobbat vágok oda...
    Védőburok? Minek? Elugrok minden elől vagy kivédem...
    Durvább Axii minek kellene? Még Letho-t is megfekteti az alap...


    Persze lehet, hogy hard szinten kellene, de közepesen...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.19. 13:20:35
  • molnibalage83
    #8942
    Roger.

    A W2 indulásnál is látszott, de ott könnyű volt választani, mert két db mentésem volt összesen. Itt is igyekszem csak a két befejezés mentését meghagyni.

    A játék végén ellenőrizem azért választási listát. Ezek szerint, ha Roche-csal megyek, akkor is túléli Triss és a kirányi ivadék kiscsaj csak más menti meg. Akkor emiatt nem töltöm vissza. Viszont akkor megnézem a Iroveth féle vonalat is.
  • Madi92
    #8941
    Importálásnál te választod ki a mentésedet. (Én rá is csesztem, mert az összes létező mentést kidobta és én élből rányomtam a legfelsőre, pedig a legalsóra kellett volna, szóval figyelj erre.)
    2. rész döntései érhető módon, csak mellékküldetés formájában térnek vissza, fő stroyvonalon nagy befolyásoló ereje nincs, de utalások miatt jó érzés. Pl tetoválás megmarad, ha a 2. részben is meghagytad. Ilyesmik.
  • Although
    #8940
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy quest vele
  • molnibalage83
    #8939
    Igazából akkor a gyanúm az, hogy kétszer lehet alsó hangon majd az importálás miatt a W3-at végigtolni? Vagy nem nagyon tér el az ettől függetlenül?
  • molnibalage83
    #8938
    Nos, vége, legalábbis ezen az ágon.

    Számít az a W3-ben, hogy kinyírom -e Lethot-t? Megnéztem mindkét vonalat, de a vége ettől teljesen független. Jelentős szerepe lesz a W3-ban? Egyébként kinyírtam... Sílét viszont életben hagytam, gondolom ő is feltűnik majd így a 3. részben.

    Összességében nem értem az egészet. Yennefer, ha jól értem közel állt hozzám, de Triss erről egy büdös szót sem szólt. Kedves... Vagy ott sem volt még akkor?

    Ellenben Lethot nem értem. Miért borította lánga a fél világot? Mert "csak" és mert W iskolát tudna csinálni? És mindez by random chance, mert találkozott egy királlyal. Ennyi...? Ennyi a nagy magasztos indok az epic szarkeverés mögött, ahol nem is lesz a végén hosszú háború, mert Nilfgard délről megintul északra az utolsó videó szerint... Vagy nem ezt látom...?

    Ezek után kíváncsi leszek a másik vonalra. Importáláskor melyik mentés alapján fog dönteni a W3 vajh..?

    Túl sok importálási lehetőség van, kinek van ideje az összeset végig tolni...? Valahol vicc, hogy ez a "probléma". :)
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.17. 02:11:36
  • molnibalage83
    #8937
    Meg lehetett csinálni. Apró hiba, hogy kibaszottul nincs köze sem a videóban látható sorrendhez sem ahhoz, amit a teremben levő lapon lehet olvasni...
  • molnibalage83
    #8936
    A Gargoyle küldetés nem lehet megcsinálni, bugosnak tűnik ez a vacak. A végén elkeseredésemben neten néztem meg, de az sem működik... Ugyanezt csinálom, mint 4:40-nél és nem oldja fel...
  • molnibalage83
    #8935
    Roche egy rácsos ajtó előtt várt rám eddig és feltett egy kérdést. Azt mondtam, hogy most még ne menjük. Azóta nincs ott. Akkor ez bukta?
  • Kurfürst
    #8934
    Talán van vmi párbeszéd ami máshogy alakul az uccsó fejezetben. Nem lényeg.. A Witcher 3-at se befolyásolja (Henselt így is, úgyis lekerül a színről és Redania királya bekebelezi a királyságát gyorsan).

    Úgyhogy nyugodtan kinyírhatod, szerintem megérdemli :D
  • molnibalage83
    #8933
    Okas.
  • DantesHUN
    #8932
    Henselt kinyírása nem olyan fontos.

    Amit érdemes újra játszani, hogy Foltsam-ban: a tündék vagy az emberek mellé állsz, akkor a köv. fejezet teljesen más lesz.
  • molnibalage83
    #8931
    Erre valaki? Megéri az utolsó fejezetet így kétszer végigtolni?
  • Risu Führer
    #8930
    Közben olvastam egy tesztet abban is idegesítette a srácot, úgyhogy kivette a beállítások közül :D szóval már nem idegesít :) amúgy köszi.
  • molnibalage83
    #8929
    Az lesz az.
  • bardocz
    #8928
    Lehet motion blur?
  • molnibalage83
    #8927
    Elmosódik? Észre sem vettem. Lehet, hogy egy csak ultra beállításon van, szerintem nézd meg grafikai résznél az advancedben.
  • Risu Führer
    #8926
    sziasztok. Harmadszorra próbálok nekiállni játszani a játékkal, de még mindig nem tudom megszokni ezt a gyors mozgását Geralt-nak meg a kameraelmosódást mikor forgok. Akkor jó az egész mikor sétálok :) Levettem az egér érzékenységet nullára de még így is idegesít. Van rá valami mod ami "normálissá" teszi, vagy jobb ha hozzászokok?
  • molnibalage83
    #8925
    [spoiler]Henselt kinyírása számítani fog később? Bár megnéztem ezt a vonalat is a 3. fejezetik, de inkább nem öltem meg. Flotasból ítélve totál káosz lenne utána, azt meg inkább ne...[/spolier]
  • DantesHUN
    #8924
    Az biztos. 80-100 óra, vagy több.
  • molnibalage83
    #8923
    Vagy csak sokáig elleszek vele...
  • DantesHUN
    #8922
    Úgy értem, hogy sokkal bővebb, grandiózusabb, nagyobb sokkal több a tenni való benne. Simán az utóbbi évek legjobbja. Egy hónapos szabadság javasolt mellé legalább.
  • molnibalage83
    #8921
    Mi lenne? :)
  • DantesHUN
    #8920
    Én se tudtam azt ott, de van kézikönyvem hozzá, és abban olvastam el. Amúgy ajaj, mi lesz veled ha a kettő után a harmadikat is kipróbálod?
  • bardocz
    #8919
    Én ezt az elfekkel nem vittem végig. Akkor a három után megvan mit kell csinálnom.
  • molnibalage83
    #8918
    Azt, a 2. fejezetben ott tartok, hogy megtörtem az átkot. Bevallom itt longplay segítség kellett, mert honnan a túróból tudtam volna. hogy mit akar rajzoltatni velem a játék...? Pedig figyelek és végighallgatok mindent. Volt olyan, hogy hároszor töltöttem vissza egy cutscenet, hogy mindent meg tudjak jegyezni...

    Az egyik tárgy megszerzésénl a kérdések a szellemtől jók voltak, azokra emlékeztem, segített a jellegzetes név.
  • Kurfürst
    #8917
    Hát, úgyis muszáj lesz mert annyira zseniális a 2. rész :)

    Amúgy amennyire én tudom (még nagyon a 3 rész elején vagyok) a harmadik részt annyira nem befolyásolja a 2. eredménye (lehet szimulálni is a fontosabb döntéseket), talán csak Cameo-k erejéig - elvégre az végig arról kellene hogy szóljon, hogy Geralt Yen-t meg Cirit keresi.

    Visszatérve a kettőre, az Upper Aedirnes pályán, az emberi szálat nyomva szerintem nem volt még ilyen játék, ami a középkor mocskosságát, a háborúk brutalitását és a hatalmasok embernyomorító hatását ennyire jól bemutatta volna... a Roche-os szálat nyomod igaz?
  • Madi92
    #8916
    Hjaj, csak 100 órát akár a kezdő helyen is el lehet lenni. :D
  • molnibalage83
    #8915
    Akkor ebből újrajátszás lesz. Viszont a 3. részt végigtolni kétszer a két importálás szerint? Uh... Ha jól hallottam azzal 100+ órát simán el lehet lenni...
  • Kurfürst
    #8914
    Igen, upper Aedirn után lesz, ha jól emlékszem az uccsó fejezet (a fejezetszámokra már nem emlékszem). Igazából úgy pontos, hogy a sztori ugyanúgy fog alakulni, ugyanaz az helyszín, de az emberek/elfek választásától függően teljesen más úton fogod bejárni, és teljesen más aspektusát fogod megismerni ugyanannak a sztorinak.. az emberekkel inkább a politikai szál, az elffel inkább a karakterek szálja lesz erős. És van egy óriási csattanó a sztoriban ami csak az elf szálon derül ki, az emberek oldalán meg fogalmad se lesz róla, a végén sem tudod meg :)

    Először én is az emberekkel nyomtam, az is nagyon erős volt, de az elf vonal talán még érdekesebb, mert teljesen más a háttér, a karakterek, a világ a nem emberi vonalon. Egyszóval zseniális mindkettő. Remélem segítettem :)
  • Madi92
    #8913
    3. fejezetre értette inkább.
    Meg persze a 3. részre is kihatással van. Bár ameddig eljutottam, inkább a mellékküldetésekben köszön ez vissza.
  • molnibalage83
    #8912
    A vége alatt a 3. részt érted?
  • Kurfürst
    #8911
    Ha jól emlékszem lesz egy olyan képesség, hogy ha feltöltődik az adrenalin, egy gomblenyomással instant legyakod a mezei ellenfelet egy látványos animáció mellett, sőt egyszerre talán többet is.
  • Kurfürst
    #8910
    Masszívan más lesz a csattanó a végén, sőt már a második részben is, persze a sztori és a következő helyszín ugyanaz, de érdemes mindkettőt végigtolni mert olyan dolgok derülnek ki, amik a másik szálból nem...
  • molnibalage83
    #8909
    Ok.

    Más. Ti mire használtátok a pénzt és a craftolást? Én eddig kb. csináltam 2-3 kardot (amiből 2 szinte rögtön elavult talált cuccok miatt) és talán egy páncélt. A többinek semmmi értelme nem volt Ehhez is néha meg kellett venni dolgokat, pl. ezüstércet. Pénzem folyamatosan 4-6k emiatt, de semmi értelmesre nem lehet elkölteni. Az árak is érdekesek, 600-800 oren értékű tárgyakért adnak akereskedők 30-40 orent. Mi értelme így az egész rendszernek...? Nem vágom...

    A főzetekre is alig-alig van szüksége közepes szinten és a sok főzetből kb. használok 4-5 fajtát. (Ez gondolom a választott skillektől is függ.)

    A két eltérő fakcióval mennyie tér el a két végigjátszás? Van egy olyan érzésem, hogy a difi annyi, hogy melyik táborba érkezel meg a 2. fejezetben, de azon túl?
  • Sith
    #8908
    Még mindig régen volt, de ha jól emlékszem előbb meg kell lennie a képességednek hozzá.
    (ha megvan a skill és feltöltődött az adrenalin akkor X gomb és valami nagyon csúnyát csinál Geralt)
  • molnibalage83
    #8907
    Nevermind...
  • molnibalage83
    #8906
    Ezen felül a hullaégetés küldteést hogyan lehet megcsinálni? 1 óra után feladtam és megnéztem egy videót. Apró hiba, hogy nálam a felső részen, ahol katonákat ütnek a látnok felé menve csak kettő hulla volt nálam, mert csak kettő halt meg... Akkor most WTF...?
  • molnibalage83
    #8905
    Az adrenalin hogyan működik? Mikor lesz egyáltalán....? A képességfa és a wiki oldalak alapján sem világos...