9144
10804749371311425826.jpg

>>> WAREZ TOPIC <<<

A Warez témával oda fáradj!

GoG-s exe

Skip intro

Akiknek nincs widescreen (:
  • Although
    #9104
    Hát gratula!
  • xido
    #9103
    miamanót tudtál Floatsam-ban beletenni 200 órát? :)
    tápoltál az erdőben legalább 30as szintre? :))
  • tom2004
    #9102
    Közbe az 1 fejezetet végig játszottam, elölről kezdtem 2 fejezetet. Tudom emlékeznem kellett volna , de bekavart közbe 1 fejezettel 200 órát játszottam.
  • bunny
    #9101
    Az egy dolog, de már egyszer kérdezte, és választ is kapott rá :(
  • Although
    #9100
    El se merem mondani(írni), az elmúlt pár tucat hozzászólásban, hányszor írták le, mit kell csinálni :)
  • tom2004
    #9099
    fészek berobbantáshoz milyen bomba kell, táncoló csillag és számum van van de nem tudok vele mit kezdeni?
  • Pityu Mester
    #9098
    Nem hiszem, hogy meg lehetne gyorsítani. A letöltési sebesség nem csak attól függ, hogy te milyen sávszélességű internettel rendelkezel, hanem attól is, hogy a szerver, amiről letöltesz, milyen letöltési sebességet tesz lehetővé. Lehet, hogy a szerver túlterhelt, és idővel majd nőni fog a sebesség. De arra emlékszem, hogy nekem is sokáig tartott, mire minden frissítést felrakott.
  • pityke0211
    #9097
    Sziasztok!
    Most tervezem újra játszani a 2. részt, de telepítéskor akadt egy kis probléma. Feltettem lemezről a játékot, beírtam a kódot, majd elindult a frissítések telepítése, és a sebesség nem akar 142KB/mp fölé menni, holott a netem ennél jóval többet tud. Így a 10,5 GB update több mint 20 óra alatt akar lejönni.
    Tudja valaki, hogy miért lehet ez? Meg lehet valahogy gyorsítani?

    Köszi előre is!
  • Pityu Mester
    #9096
    Ezek a szobák egy küldetéshez kapcsolódnak, amit a főtéren található hirdetőtábláról tudsz felvenni. A feladat az, hogy kioltsd a szimbólumokat, amik életre keltik a vízköpőket.

    Először is vedd meg az Erő rúnái című könyv mind a négy kötetét, ezek tartalmazzák a rúnák jelentését. A négy könyv több leírást is tartalmaz, ezek közül neked négyre lesz szükséged, mind a négy könyvből egy-egyre.

    Ezután felkeresed a három rúnákat tartalmazó szobát. Mielőtt bemennél, le kell győznöd négy vízköpőt, meg olykor egy gólemet is. Minden szobában van egy könyvtartó, azon egy szöveg. A rúnákat abban a sorrendben kell kioltanod, ahogy a szövegben a szimbólumok követik egy mást. Az egyes szimbólumokat szabadon kell értelmezni, de azért könnyű asszociálni. Pl a hold az ég szimbólumának felel meg, a tánc a művészetnek. Ha megfelelő sorrendben oltod ki a rúnákat, hozzáférsz a ládához, és a vízköpők sem élednek újjá. Miután mindhárom szobával végeztél, felveheted a jutalmadat.
  • genndy
    #9095
    Az hosszú és nehéz. Kellenek hozzá könyvek és/vagy tekercsek amivel meg tudod fejteni a kamrákban a szövegeket, abból derül ki a sorrend. Lehet érdemesebb yt-n keresni hozzá guideot.
  • xido
    #9094
    ráadásul 4 ilyen szoba is van,jelekkel a falakon..
    kezdj a könyvvel,abban mindig van valami versike,amiben a 4 jel is benne van,utána már csak dekódolnod kell,melyik mi :)
    Utoljára szerkesztette: xido, 2016.02.08. 18:07:05
  • tom2004
    #9093
    3 fejezetben van egy földalatti lángoló láda amit gargolyeok és egy talán földelementál őriz, a falon és és a földön 2-2 szimbólum lángol, ezeket el lehet oltani. Gondolom megfelelő sorrendben kell eloltania láda hozzáféréshez, tudnátok ebben segíteni?
  • tom2004
    #9092
    Megoldva az ital.
  • tom2004
    #9091
    Nem mondja nincs meg a recept, mégis mit kéne elkészítenem, milyen főzetet, van sok receptem.
  • bunny
    #9090
    Ha beszélsz vele, mondja. Ha nincs meg a recept, a táborban árulják ha jól rémlik.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.02.08. 08:19:45
  • tom2004
    #9089
    Királyok gyilkosai feladatsorban mikor megpróbálták megölni a királyt, Dethmoldnak kell segíteni a nekromancia varázslatnál, nem tudom milyen főzetet kell meginnom.
  • tom2004
    #9088
    Meg van a kijárat, benéztem.
  • SzirmosSzisza
    #9087
    Van oldalt is egy kijárat, lootolj ki mindenkit, kell, hogy legyen ott egy kulcs.
  • tom2004
    #9086
    Elakadtam az összeesküvés-elmélet feladatnál. legyőztem Vinson Trautot, de nem tudok sehogy továbbmenni, van egy zárt ajtó amihez nincs kulcsom. A helységbe a bordélyból leugorva jutottam be, de ott nem lehet vissza menni?
  • bunny
    #9085
    W2-ben a legjobb pénzkereseti lehetőség a szkanderozás, van király táborában a szkanderes quest végén legyőzendő ipse, akivel végtelen mennyiségű menetet lehet játszani, körönként 100 coin, amíg meg nem unod ő mindig kiáll ellened. Én ott pumpáltam fel a pénztárcámat jó kövérre, csak figyeljünk, mert a quest lánc egy pontja után már nem lesz elérhető.
  • Pityu Mester
    #9084
    Ha már a 2. felvonásnál tartasz, akkor utána már nem tudsz visszamenni Flotsamba. De egyébként vannak olyan küldetések, amiket továbbviszel, és majd csak később fogsz teljesíteni.

    A páncélodat mindenképpen érdemes fejleszteni. A legegyszerűbb, ha megveszed a fejlesztés ábráját, mert utána annyit készítesz belőle, amennyit csak akarsz. Én általában a gyémánt- és a törp páncélfejlesztéseket használtam. És folyton arra törekedtem, hogy a lehető legjobb fegyverem és páncélom legyen, ami az adott helyen elérhető, mert én úgy tapasztaltam, sokat jelent. Ehhez persze nem kevés pénz kell, de azt meg lehet szerezni bizonyos küldetésekkel, kereskedéssel, valamint pókerrel és társaival.
  • tom2004
    #9083
    A páncélokat érdemes fejleszteni? 2 fejezet elején vagyok, tegyem rá most fejlesztéseket vagy várjak míg jobb felszerelésem lesz és arra tegyem? Az 1 fejezetben maradt küldetésem, de már 2 fejezetbe kerültem, vissza lehet még majd menni, vagy azok elvesztek?
  • tom2004
    #9082
    Meg van a válasz méhkas bomba kell hozzá
  • SzirmosSzisza
    #9081
    Bombát kell belerakni, az amit alapból kapsz/tudsz csinálni nem jó. Ha jól rémlik a város mellett tudsz vásárolni receptet, valami olyat vásárolj ami fire damaget tol, az jó lesz.
  • genndy
    #9080
    Kartács vagy mi. Robbanós, kettő is van. Nem dobni kell, hanem közel belerakni (bal egér).
  • tom2004
    #9079
    A nekker fészkeket mivel lehet elpusztítani? Bal egérgombra nem csinál semmi, valami kéne hozzá. Számummal próbáltam, nem megy.
  • tom2004
    #9078
    sokszor olyan gyorsan vált a betük között, képtelen vagyok követni. W3 ségagalopp volt, pihentetem pát napot és neki futok még egyszer.
  • bunny
    #9077
    Kicsit valóban nehéz megérteni, engem is lealáztak az elején az akasztófáknál párszot. Az a lényeg, hogy ha a képernyő tetején jelenik meg akkor az előre gombot, ha az alján a hátra, ha bal akkor bal ha jobb, akkor meg tippelj :) Pár pofon után már ráérzel, melyik terület melyik iránynak felel meg, és akkor már menni fog, de őszintén ezután én se csináltam meg pl. a bunyós questline-t. A w3-ban lényegesen egyszerűbb lett sok minden, ez is pl. Nálam kezelés szempontjából messze a w2 a legrosszabb, a w1 szimplán tök más volt, de a w2-w3 között nagyon nagy javulás van.
  • SzirmosSzisza
    #9076
    Meg kell nyomni a gombokat amik megjelennek a képernyőn, nem olyan nehéz az.
  • tom2004
    #9075
    Nagyon béna lehetek, nem sikerül ez az öklözés. Az őrön túl jutottam párszor, a hóhérral nem bírok.
    Nincs valami trükk pl. lassítás?
  • tom2004
    #9074
    Köszönöm
  • genndy
    #9073
    QTE. Azt kell megnyomni a WASD közül ami felvillan, ennyi. Néha kétszer villan, akkor kétszer kell nyomni
  • tom2004
    #9072
    Witcher 3 végigjátszottam, gondoltam a 2 is végigjátszom és utána még 1x a 3at. Sajnos a kézi harc itt nekem nem megy. Nem tudom milyen billentyűre mit csinál. Daidelon kiszabadításánál 5x haltam meg, csak véletlenszerűen vittem be találatot, fogalmam sincs hogy kell harcolni ököllel. Valaki nejm írná le röviden?
  • bunny
    #9071
    No, lejátszottam, továbbra is csak egy lehetőséget találtam nyitva, igaz én a pontokat aránylag szétszórtam, nem egy ágat erősítettem végig. Nem volt rossz, bár azt reméltem, lesz némi elősztori a W3-hoz, de asszem ahoz inkább a könyvek kellenek. A W3 kiegig legalább lesz időm elolvasni azokat :)
  • SzirmosSzisza
    #9070
    A training képességeknél van egy csomó, arra figyelj, hogy lehet választani is (én nem tudtam és mindenhova az első felajánlottat raktam :D)
  • bunny
    #9069
    Aha, erre gondoltam én is, hogy talán a ráköltött pontokkal nyílik meg a slot. Köszi!
  • genndy
    #9068
    Nincs sok, de biztos hogy nem csak egy hely van. Áganként 3-4 asszem, de van olyan skill ahol nem jelenik meg rögtön csak ha pár pontot ráköltöttél.
  • bunny
    #9067
    Nem tiszta a mutagén használat, jelenleg egy helyet találtam, ahová berakhattam. Ez akkor ennyi? A Kézikönyv is csak annyit ír, keressek olyan képességet ami bővíthető. Köszi.
  • SzirmosSzisza
    #9066
    3 után tényleg marha rossz az irányítás, főleg, hogy harc után kell várni 5 másodpercet a lootra (mert ugye azzal támad is). Könyvekben amúgy más történet van.

    Azt nem tudja valaki lvl 35-höz mi kell? Kb 32-es lettem csak a végére, de ha jól emlékszem max 2-3 küldetést hagytam ki. (Részeg Odin keresése, meg Gólemeset tuti). Esetleg nehezebb nehézségen több XP-t ad?
  • bunny
    #9065
    Ez a baj, hogy nem volt jelölve sehol. Illetve volt - a neten a quest leírásában :)
    Igen, a barlangban aprítottam őket, ott adta be, ezért gondoltam, hogy a barlanggal van kapcsolatba. No sebaj.