1222

NBA 2K10
  • TommyGun
    #1062
    Akkor nem értem, a player mozgás alapbeállításon a bal analóg Joyon van a dobás meg a jobb analóg Joyon...én csak a többit állítottam. Ha neked megse mozdul a player akkor ott más baj lesz.
  • TommyGun
    #1061
    My player módban te semmit sem tudsz állítani egyik csapaton sem. Minden csapatot a CPU managel. Te csak 1 player vagy aki maximum szezon végén át tud igazolni pár csapatba amik érdeklődnek utánad. Ennyi.
  • adam1113
    #1060
    Sziasztok!
    Többször olvastam, hogy myplayer módban több csapattól kapnak szerződést miután jól teljesítenek. Nálam ez úgy van, hogy én választhatok csapatot a summer circuit után, hogy hol teszteljenek,aztán ha jó voltam a csapat edzőtáborában, automatikusan folytatom a pályafutásomat annál a csapatnál az NBA-ben, ha bénáztam akkor meg d-liga. De egyszer sem ajánlottak semmiféle szerződést, pláne nem több csapat egyszerre, hogy válogathassak.Ez normális, vagy nálam van hiba? PC-n játszom.Előre is kösz.
  • Bobo54
    #1059
    Hali

    Én PC-n játszom az NBA 2k10-el. My player módban lehet tradelni játékosokat magam mellé?
    Elkezdtem egy játékot, de a kinti menüben a coach mode-ot offra állítottam.
    Nem akarok fölöslegesen új játékba kezdeni, ha nem muszáj (ez így is már a második).
    Van ez a cheat engine nevű program. Azzal már sikerült a negyedek hosszát 5 ről 12 re átállítani. Ha azzal meg tudom változtatni ezen beállításokat is, akkor azt is szivesen venném, hogy milyen címen keressem.

    Köszi a válaszokat.
  • nono28
    #1058
    A legnagyobb bajom az hogy nem tudom melyik az ami a játékos irátyitását tudom beállitani.A labda kezében de megse mozdul akár mit nyomok semmi.
  • TommyGun
    #1057
    Nem vagyok biztos benne hogy ezt be lehet rendesen konfigolni, EA féle NBA live sorozatnál volt szokás hogy a jobb joy a cselezés, itt a 2k félében a dobásokat lehet vele csinálni a cselezést PL több gob míveli.
    PL a futást ha lenyomod kétszer akkor visszahúzza satöbbi.
  • TommyGun
    #1056
    Szerintem nem ment fel rendesen a peccs, van külön EU és US peccs is.
    1.0-val már nem lehet online játszani akkor szokta ezt kiírni.
  • TommyGun
    #1055
    Xboxon spec nemtom hogy van de PCre jött 1.1-es peccs amiben lehet állítani a negyedek hosszát MyPlayerben is. opcióknál van vmerre.
  • TommyGun
    #1054
    Ilyenről nem tudok hogy lenne, csak kínai liga van asszem meg EU liga.
  • TommyGun
    #1053
    Ezt sepc nem igazán értem én is controllerrel tolom és sikerült az összes gombot átkonfigolni nem volt baj, nem veszi be amikor megkéne nyomni az új beállítást ?
  • Wasse 1
    #1052
    Üdv! Valaki nem tudna egy olyan modot vagy kiegészítést ehhez a játékhoz, amelyben válogatottak vannak Magyarországgal?
  • nono28
    #1051
    Sziasztok!Tudna valaki segiteni usb controller beállitásához?A gond az hogy a paszolás és dobáson kivűl semmi mást nem tudtam beállitani rajta.Valaki segitsen nekem köszönöm.
  • Yube
    #1050
    Kössz a választ. Közben már én is rátaláltam. Igen még tart,de fontosabb igazolások megtörténtek már ,így magamban lezártam:)
  • sambarca
    #1049
    ja és februárig van átigazolás időszak, meg a free agency is tart még tudtommal......
  • sambarca
    #1048
    http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=125&t=69878
    Kova Roster frissítés, első oldalon minden részletesen le van írva!De ez nem a legfrissebb!http://downloads.moddingway.com/file/5120.html, ez meg egy másik, de ez nem annyira jó viszont aug 11ikei állapot!Kova megcsinálta a portraiket és CFek is cserélve vannak!
  • Yube
    #1047
    Talált már valaki olyan rostert,amiben benne vannak a legújabb igazolások eddig? Legalább a szabadügynök piac lezárásáig?
  • rolandinho16
    #1046
    Hali!Nekem olyan kérdésem lenne,hogy xbox 360-on hogy kell beállítani azt,hogy a right stick legyen a cselező stick (dribble moves)? Átállítottam az Alternate-on erre,de mégse lett jó!Miért?Aki tud legyenszíves segítsen!Előre is köszönöm!
  • Yube
    #1045
    Nekem is ez az egy jött be rendesen
  • rodzilla
    #1044
    Na ez egy jó slider. Már rengeteget kipróbáltam,de ez bevált.
  • Yube
    #1043
    nézd a 967-es hszt
  • rodzilla
    #1042
    ass. módhoz kell nekem is
  • Yube
    #1041
    hát ass módhoz tudok,de my playert nem játszom ,meg pc-n tolom
  • rodzilla
    #1040
    My player módban xbox-on miért csak 4 perces negyedek vannak? Így akarták neheziteni a gamet vagy csak balfaszok a tervezők? Yube egy jó slidert tudsz?
  • bence27
    #1039
    Sziasztok! Dunk Contest-be hoan lehet olyat zsákolni hogy például a labdával cigánykerekezik??:D mer gondolom ienre 100 pont a jutalom! meg ien zsákolásokat ho 100-at kapjak hogyan lehet?:D msn:[email protected]
    más kérdéseim is lennének a játékkal kapcs.
  • wright
    #1038
    Sziasztok!
    Online próbáltam játszani(kb 2 hónap pihentetés után) és azt írja,nem megfelelő verzió van fent.....leszedtem az 1.1-es patch-et és a helyzet nem változott!Kérdem én,mi a jelenlegi legfrissebb verzió?A game eredeti.Előre is köszönöm az esetleges segítségeket.
  • milancorleone01
    #1037
    sziasztok lenne egy kérdésem. több vidiben láttam már hogy a center pozícióban ugy csinált hookshot-ot ,hogy előtte gyors shoulder fake.eket csinál (2-őt). nem tudjátok hogy hogyan kell ,mert randomra már meg tudtam csinálni
  • Yube
    #1036
    strength nagyjából úgyvan ahogy mondod,támadásnál faultal együtt is bedobja ha igen magas az érték.védekezésben ahogy mondod. A hustle tudtommal az hogy,erőből szerez ponton vagy pályán ő egymaga végigvisszi és nehéz dobást is bedobja...valami ilyesmi,tehát nehéz dolgot megold egymaga. Mivel haladsz előre,fejlődést várnak el tőled,cserédet tudtommal nem tudod kérni,mivel azt az edző dönti el. Ha fáradt akkor csak a védekezésre koncentrállj és ne nagyon sprintelj.
  • Blueblood
    #1035
    Ja és még 1: nem lehet valahogy kérni, hogy cseréljenek le? Mer csomószor csak vánszorgok és A-ről leküzdöm magam C-ig, a turnoverekkel meg rossz megoldásokkal, mer nagyon fáradt az emberem.
  • Blueblood
    #1034
    és mér van az hogy egyre jobb meccs végi értékelést várnak el tőlem?
    Vajon mikor kerülök ki innen az NBA-be?

    Köszönöm szépen egyébként a válaszokat, nagyon rendes vagy!
  • Blueblood
    #1033
    Ha a Strengthet fejlesztem, akkor nehezebben megy el mellettem a támadó, nem? Támadásban pedig könnyebben dobok rossz helyzetből, ugye?
  • Blueblood
    #1032
    és a hustle az mire jó? SG vagyok én egyelőre nem nagyon tudom, hogy mit fejlesszek. Assistot sokat adok, pedig 45 a passzom, és egyszer se fejlesztettem (a rekordom 12 assist egy meccsen)
  • Yube
    #1031
    A defensive low post,a centerek és pf védekezését jelentini,mikor pozíciót fogott a támadó és úgy kell védekezni rajta,az on ball defense pedig a labdás emberen való védekezés. az on ball defense-t fejleszd ,ha irányító bedobó vagy,ha magasemebr akkor a defensive low postot
  • Blueblood
    #1030
    és a defesive low postot kell növelnem vagy az on ball defenset a hatékonyabb védekezéshez? Melyik mire jó? A 2. az emberfogás, nem?
  • Yube
    #1029
    hát azzal felveszed a védő pozíciót,ezzel lehet kiharcolni a támadót vagy elzárást adni.
  • Blueblood
    #1028
    és a take charge mire jó? mer nekem leáll az ember és a tökét fogja:)
  • Yube
    #1027
    Már rég játszottam my playerrel. Általában point guard,azzal a legkönnyebb,de a kedvencem a PF. Az elzárás az amikor a labdás ember védőjének útját állod,azaz elzárád,és így a labdás ember szbadon el tud menni mellette.
  • Blueblood
    #1026
    És szerinted melyik a legjobb karakter? Én shooting guard vagyok, te melyikkel tolod?
  • Blueblood
    #1025
    Köszi a tanácsokat! Mi az az elzárás:)?
  • Yube
    #1024
    Hát az intense-d-vel az emebred szorosan védekezik az emberén és így zavarja dobás közben,és nem megy el könnyen melletted. Hát akkor te már a D-ligában játszol. Onnan elég nehéz feljutni az nba-be,de nem lehetetlen. Sok meccset kell majd játszanod,hogy szerződést vagy pár napos szerződést kapj. Azt javaslom,hogy védekezésnél használd az intense-d-t,ne faultolj. Támadásnál adj sok elzárást,sok assistot és figyelj oda ,hogy a posztodnak megfelelő helyen legyél a pályán,ezekkel lehet jó eredményt elérni(szerintem).
  • Blueblood
    #1023
    és mire jó az intense-D?