1222

NBA 2K10
  • Reptil
    #1102
    Helló! Próbálkozott már valaki a 2k11-ben netről(játékon belül) letöltött Slider-t betölteni? Amikor ezt teszem, egyszerűen kidob a win7 asztalra. Várni kell patch-re, vagy esetleg a legalitási terén kell keresni az okot...?
  • Torta
    #1101
    Kösz :)
  • twi452
    #1100
    igen van ugyanúgy ahogy a 2k10-ben
    options - my controller - controller settings - preferred position :)
  • Torta
    #1099
    Sziasztok!

    Lehet, hogy már volt róla szó, van olyan lehetőség NBA 2k11-ben, hogy meccs közben csak egy játékossal legyek/irányítsam? Sima meccsnél, nem my playernél..
  • bakkerman
    #1098
    köszi!
  • Tormiee17
    #1097
    Az amit elvárnak tőled a meccs előtt...
  • bakkerman
    #1096
    általában milyen átlag teammate grade kell ahhoz,hogy ne abban a szar D ligában kezdjek,hanem például a Bobcats padján?
  • bakkerman
    #1095
    my player módot nem lehet könnyebbre venni?? csak a pro-t engedi,onnantól pedig csak felfele,hiába van beállítva kint,hogy rookie...nekem sokkal nehezebb a 11 mint a 10 :S de amúgy a gém fasza!
  • grizzly21
    #1094
    kiveve arra a jonehanyra ami nem jelenik meg pc-re
  • norbi2fraktal
    #1093
    minden játékra igaz:-P
  • grizzly21
    #1092
    en megvennem ps3ra is, de csunyabb mint a PC-n sajnos..:(
  • twi452
    #1091
    egy ideje arról beszélgettünk már :D
    amúgy király lett szerintem de majd meglátod úgyis :)
    talán valósághűbb és nehezebb lett néhány dologban :)
  • bakkerman
    #1090
    kijött a 11 srácok,valaki próbálta már? én most csomagolom ki,kivi vagyok nagyon,lehet összedobok az új Heattel egy gyűrűt :P
  • twi452
    #1089
    basszus csak írni kéne már megtanulni..sry az összes Snoop DogG fan-tól :D
  • twi452
    #1088
    nem szúrok be több képet mert a végén "órákig" töltené be az oldalt úgyhogy csak linkelek aki akarja megnézi :)

    Snoop Dog signature layup + egy kis "gólöröm" (még mindig szakadok a röhögéstől, hogy ilyeneket beleraktak :D )

    Snoop Dog ziccer
  • attosz1120
    #1087
    sziasztok!

    Tudna nekem vki írni billentyűzetre beállítást???

    Nagyon szeretnék vele játszani!!

    Köszönöm szépen előre is!
  • Neoncsoves
    #1086
    szerintem néha eléggé szigorúan vonja le a pontokat a játék... ezzel ellentétben viszont ha én bedobok egyet közepes távolságról, alig kapok néhány pontot, sőt van amikor semmit sem kapok azért mert bedobom... persze ha el tud mellettem sprintelni egy játékos akkor a fél csík lemegy, ha be is dobja akkor már -1 szint...
  • twi452
    #1085
    euro step: lt + a palánk felé a shotstick aztán már szituációfüggő, hogy milyen animációt csinál, de általában a Ginobili féle egyenes kacsázást csinálja :D alacsony layup ponttal is megcsinálja csak általában nem sikerül befejezni jól :D
    a 2k10-ben ugye csak akkor lehetett ilyet csinálni ha felvetted Ginobili layup stílusát

    grebber:
    szerelni nehéz dió..:D a 2k10-ben is nehéz volt és ott még be is fújták nagyon gyorsan ha nem sikerült
    itt nem fújnak olyan gyakran alap szimuláció beállításon de nem nagyon sikerül elvenni :D ahhoz nagyon magas steal érték kell, hogy érdemes legyen ezzel próbálkozni
    védekezésnél passzsávra kell figyelni ott el lehet halászni labdákat meg rá kell mászni az emberre és dobásnál megpróbálni blokkolni vagy zavarni és akkor ritkán dobják be rólad :)

    amit észrevettem, hogy amikor csinálom az iso move-okat és próbálom becselezni magam akkor néha kikapják a kezemből a labdát..:D lehet, hogy akkor érdemes próbálkozni :)
    én most leginkább my playerrel szórakozok és ott nem erőltetem ezt mert azért is lehúznak ha nem sikerül..:D

    Kobe meg is szivatott rendesen, lehúztak előbb egy rossz szerelési kísérletért aztán egyből egy rossz blokk kísérletért és persze, hogy betört és zsákolt úgyhogy még azért is lehúztak mert hagytam pontot szerezni :D
  • grebber
    #1084
    "Szerelni" hogy kell az ellenfelet??

    Mert jön felém az ellenfél emberem meg kalimpál mint az állat de hiába 1000ből ezerszer lyukat üt és életbe nem tudtam még leszerelni senkit :(
  • grizzly21
    #1083
    ezt hogy csinalod? En ma elkezdtem a Michael Jordan-es modokat, hat egesz nap ezzel jatszottam, kurva jo:)
  • twi452
    #1082
    remélem nem haragudtok meg, hogy dobálom be ezeket de meg kellett örökítenem egy sikeres euro step layup-ot a Magic ellen :)
  • twi452
    #1081
    hehe ezt imádom :D

  • twi452
    #1080
    Azért a körbefordulsz és bezsákolod mozdulattal nem tudnak sokat kezdeni a védők... még egyszer sem sikerült megállítaniuk ha odaütnek is csak +1 lesz belőle :D
    a másik, hogy lenyomtam már kb 10 meccset 12 perces negyedekkel de belemenést még sosem fújtak csak blocking fault-ot pedig a gép is próbálkozik vele de semmi..:D

    amúgy tényleg nagyon penge lett én alig bírom abbahagyni :D
    legtutibbak a snoop dog-os mozdulatok azokon szakadok a röhögéstől :D
  • Scouser
    #1079
    Ps3-on tolom és lehet állítani az időn!

    Ez minden idők legjobb SPORTJÁTÉKA!

    12 perces negyedeken nyomom, és nagyon reális statisztikák jönnek ki! 40-45% közötti dobások, nem lehet szarrá zsákolni magadat ezért rengeteg a középtávoli dobás, nagyon jó játék lett!
  • rodzilla
    #1078
    xboxon my playerben lehet már állítani az időn?
  • FrezeR
    #1077
    Nem csinál valaki egy másik topikot a 2k11-nek? Vagy akkor ezt kellene átnevezni NBA 2k-ra vagy valami és akkor mehetne oda minden egyben :)
  • grizzly21
    #1076
    Nekem a 2k9 nagyon bejott, aztan a 2k10 annyira nem, es most a PS3-as demo alapjan a 2K11 sem az igazi: valahogy a mozgasok gagyinak tunnek a 2k9hez kepest, nem tudom mit csinaltak..vannak dolgok amik tetszenek, meg hat Jordan miatt mar pusztan megeri.
  • grebber
    #1075
    Én is kipróbáltam (11-et) egész jó lesz ha rájövök mit mivel kell :D
    Azt hiszem ide beizzítom a gamepadot.
  • twi452
    #1074
    én most játszottam vele úgy 2 órát mármint a 11-el
    azt kell mondjam ennyi alapján, hogy mindenki cserélje le a 10-est a 11-re :D
    néhány dolgot újra kell tanulni benne de amúgy eszméletlen jó
    aki meg szerette a my player részt az most nagyon fog örülni mert azon jó sokat fejlesztettek kivétel persze a klón-t akit létre lehet hozni benne..az sajnos ugyanolyan mint az előzőben..:D
    lenyomtam az első gyakorlómeccset my player-ben 12 perces negyedekkel és végre nem lett óriási eredmény sőt egész reális mert sok volt a bénázás mindkét részről 70 alatt maradtak a pontok

    menet közben dinamikusan kiírja az aktuális statisztikáidat és átdolgozták a csapattárs értékelést is, most már látod egy csíkon, hogy mennyi kell még a következő szinthez illetve látod, hogy mennyit vesztettél ha elbaltáztál valamit :D
    és már több mindenre odafigyel mint az előzőben pl. ha miattad sikerül bepasszolni a tábla alá akkor az nagyon lehúzza az értékelésedet

    amit meg kell tanulni benne az a cselezés mert az teljesen rá lett dobva az analóg karra, viszont szuper jól össze lehet fűzni csak hát rá kell szánni időt megtanulni
    gombra fake pass-t raktak meg egy hop step gomb lett a cselezős gombokból

    és a játékban van az controller options résznél egy igen részletes segítség, hogy mivel mit tudsz csinálni ami szuper dolog :) (lehet, hogy volt ilyen a 10-ben is, nem tudom :) )
  • grizzly21
    #1073
    Van 2k11 topik? kiprobalta valaki a jatekot?
  • Yube
    #1072
    Nem tudok segíteni ebben,de nyomatékosan megkérnélek,hogy ne szemeteld tele a topicot a kérdőjeleiddel.kössz.
  • Arvid888
    #1071
    ?:D
  • Arvid888
    #1070
    ?:D
  • Arvid888
    #1069
    sziasztok
    egy kérdésem lenne,előre is köszönöm a segítségeteket.
    már régóta nyomom az nba 2k10-et,my playerben is,de a multitrainerben lehet olyat csinálni,hogy my player modban pl kobe-val vagy.Ezt szeretném elérni,de valahogy sehogy sem sikerül.tudnátok segíteni?részletesen leírni hogy mit csinálljak?köszi
  • Bobo54
    #1068
    Köszönöm szépen a választ. :)

    Közben ma lezavartam 9 association szezont. :D Végig szimuláltam a 29 meccses szezonokat és nem sokat törődtem az egésszel, csak kíváncsi voltam, hogy's mint működik. Csak aztán nagyon magával ragadott a hév. :D
    Csereberélni nagyon nem egyszerű. Meg úgy vettem észre, hogy ha túl sok jó ember van a csapatban és nem tud kiemelkedni 1 játékos sem (nem lehet sztár), akkor a morál nagyon romlik. És a cserepadra is nagyon oda kell figyelni, hogy megfelelő emberekkel legyen megtöltve, mert ha túl játszatom a sztárokat, akkor is romlik a morál, hogy nekik kell vinniük a csapatot a hátukon...
    Ismerkedésnek jó volt és majd belekezdek egy normálisba is. :)
  • TommyGun
    #1067
    My player módban a CPU cserél a többi csapattal is természetesen. Én center vagyok OKC-ban és Ethan Thomast meg Kristicet nekem elcserélte Posey-ra és természetesen újoncigazolás is van, olyan mint egy assoc mod csak a cpu csinál mindent.

    Assoc-ban viszont te vagy a GM, fogadhatsz edzőt trénert scoutot aki lecsekkolja a leendő újoncokat, van draft meg minden egyéb. Lehet edzeni a játékosokat FAkat igazolhatsz, cserélhetsz bármi.
  • Bobo54
    #1066
    Köszönöm a választ. :)
    Lenne még kettő:

    És év végén mások esetleg kerülhetnek a csapatba? Újoncok, cserék? Vagy csak én kerülhetek új csapathoz?

    Akkor erre az association mód való?
    Ott tudok játékosokat csereberélni, edzeni őket, (edzőt tudok igazolni?).
  • adam1113
    #1065
    Nem ezt a szmájlit akartam,bocs
  • adam1113
    #1064
    Köszönöm, akkor nincs más hátra mint tovább játszani
  • TommyGun
    #1063
    Csak a szezon végén jelentkezik csapat érdet, nem 10 hanem 3-4-5 csapat maximum és abból válogathatsz. Érdemes ezért olyan csapatba kezdeni a pályafutásod ahol hiányposztra jelentkezel, egyrészt könyebb bejutni másrészt mi értelme van Centerrel mondjuk az Orlando-ba menni DH12 mellé/mögé, azzal erősítesz egy csapatot ha hiányposztra mész. Mondjuk Centerrel érdemes Oklahomába bekerülni, irányítóval a Lakersbe, de ezek csak példák.