1222

NBA 2K10
  • twi452
    #1182
    pg-nek persze, hogy odaadják :) én egy betörős sg-t csináltam de így is legtöbbször ha jól jön ki a figura akkor tiszta középtávolikat lövöldözök elég biztos kézzel :D becsörtetni a palánkhoz csak gyors indításnál jó vagy ha le akarod ültetni a védődet pár perc pihire mert kb mindig odaütnek neked :D

    8 percre állítottam be a negyedeket az kényelmes meg időd is van azért játszani :) durva esetekben így is vannak 100 pont közeli meccsek..de elég ritkán :)
    általában akkor van ilyen szaladgálás ha elkéregetem a labdát még a figura előtt aztán lerohanok mindenkit :D ha nem megy be akkor meg ők rohannak le minket aztán így gyorsan összejönnek a pontok :D
  • FrezeR
    #1181
    nem semmi :D Én PG-vel nyomom ezért elég gyakran nálam a labda :) A New York draftolt aztán nem tetszett a csapat kértem egy cserét és elvitt a Lakers szóval most jó helyre kerültem :D Viszont rengeteg labdát eladok ami elég gáz :/ Most 50-es az overall rating-em. Hány perces negyedeket nyomsz?
  • twi452
    #1180
    Nem nagyon láttam fejetlen embert a patch óta bár lehet, hogy csak nem vettem észre, igazából annyira nem foglalkoztam vele előtte sem amikor néha előfordult :)

    A patch után elindítottam egy my playert első 82 meccses szezont lenyomtam a spurs-el de volt 3 sérülésem szóval kb 40 meccset ha játszottam összesen és csúnyán elvéreztünk esélytelenek voltunk a rájátszásra is :D 65-ös értékelésnél már berakott a mester kezdőnek ami elég durva volt mert pont ginobilit ütöttem ki így...nem is jöttek a pontjai.. és ugye a patch után a gép dobálja a figurákat minden támadásra és nagyon ritkán építik rád a figurát(vagy csak engem szopattak :D )

    amikor meg becserélték mellém ginot akkor mindig ő kapta meg aztán majomkodott vele egy sort és általában ráemelt a legvégén egy 3 pontos fadeaway-t ami persze sosem ment be..:D úgyhogy elég stresszes a my player rész néha :D
  • FrezeR
    #1179
    Nálatok a javítás felrakása után vannak még fejetlen, féltestű emberek visszajátszásnál?:) Elvileg javítani kellett volna ezt és nekem még mindig vannak.

    Más: Ki hol jár My Player módban? Mennyire dinamikus nektek a fejlődés?
  • twi452
    #1178
    sprintelő gomb + dobás

    kell egy kis lendület általában plusz nem árt ha olyannal próbálkozol aki tud is zsákolni különben csak ziccert dob :)

    ha a külön zsákolóversenyre gondolsz az jóval bonyolultabb
  • TruckerDave
    #1177
    Valaki megtudná mondani mivel kell zsákolni ?? Alap bill. beállítással.
  • twi452
    #1176
    a rip-ekkel általában ez a baj igen :)

    nekem is anno újra fel kellett telepítenem mert közben kicsit át kellett alakítgatnom az oprendszereket a gépen és friss rendszer alatt szépen lehet vele játszani de nem pakolja fel a patch-et csak ha rendesen feltelepíted..:)

    én annak örülnék ha my player-ben a többi csapattársamat is értékelnék nem csak engem..kíváncsi lennék nagyon, hogy ők miket kapnának mert "néha" annyira fogom a fejem miattuk..:)
  • Carloska
    #1175
    jaja
  • And 1 #1174
    ja jó :D de számomra még mindig sok a bug :) és mondjuk 1 reloaded verzióhoz már feltudnám tenni a patchet ?
  • ricsa008
    #1173
    én is valószínű azért mert dvd5 verzóm van de peccs nélkül is nagyon jó
  • And 1 #1172
    Hello.. én a patch telepítésével bajlódok mert azt írja ki h " a windows installer nem tudja telepíteni a frissítést, mert hiányzik a frissítendő program, vagy mert a frissítés a program 1 másik verziójához készült. Ellenőrizze, hogy megtalálható a számítógépen a frissítendő program, valamint hogy a program verziójának megfelelő-e a frissítés"
  • ricsa008
    #1171
    értem megfogadva!!
  • twi452
    #1170
    az 1.01-es patch-et rakd fel az sok mindent javít illetve finomít a játékon :) talán kicsit nehezebb is lesz tőle de mindenképp élethűbb :D

    kicsit nehezebb betörni a gyűrűhöz mert gyakrabban ütköznek le a levegőben, viszont a bíró már befújja a támadókat is
    meg néha el lehet játszani, hogy megugrasztod a védőt és ráugrasz dobással és azt is szépen befújja most már, sőt my playerben azt hiszem talán még külön meg is dicsérnek érte :)
  • ricsa008
    #1169
    a fizika mindenképpen jobb mint ps-en talán ezért találom nehéznek ps-en simán megvoltak a 10-20 pontal nyert meccsek itt viszont a bulls-lakers en több mint 40 pontal pi...tak el pedig elég jólett a bill beállítás is
  • twi452
    #1168
    options - my nba settings - gameplay
    és ott
    Difficulty: Rookie
    Game Style: Casual

    így a legegyszerűbb :)

    a játékmenetben is van különbség a ps2 verzióban vagy csak grafika szinten ?
  • ricsa008
    #1167
    ok a beállítás ugyahogy sikerült már csak azt szeretném tudni hogy melyik a legkönnyebb fokozat mer ég és föld a ps2 és ez a ....

    már keretem de csak a hosszabító van meg :D
  • twi452
    #1166
    szerintem jobban jársz ha felkutatod azt az átalakítót :D
    én nem tudom elképzelni, hogy lehet ezt a játékot kényelmesen és hatékonyan használni billel
  • ricsa008
    #1165
    lenne egy nagy kérésem nem találom a ps2-)usb átalakítómat

    tudna nekem valaki egy olyan képet csinálni a beállításokról amiben a köv képpen van beállítva a játék?

    a fontosabbak
    Sprint: bal shift
    zsákolás: D
    passz: s
    hosszú: a
    csel: bal ctrl

    meg amit még ti fontosnak éreztek egy bal kezesnek :D 2k11 hez
  • ricsa008
    #1164
    értem köszönöm
  • twi452
    #1163
    ha nem is állítja be teljesen akkor is kb max 2 perc alatt be tudod magadnak állítani ha rá tudod venni a pc-d, hogy felismerje a ps2-es pad-et persze :)

    az xbox controllert felismeri és alapból beállítja az biztos de hát az más tészta ugye :)
  • ricsa008
    #1162
    egy kérdés a 2k11 el kapcsoltba (nem találtam hozzá topicot)

    én PS2 játszom vele de jó lenne PC-n belefogni ha rádugom a ps2 kontrollert a gépre akkor beál ugyanaz a konfig pc-n is?
  • twi452
    #1161
    Én olyat olvastam, hogy azért csúszott ennyit mert voltak problémáik azt hiszem a dobozos verzióval arra nem akart felmenni a patch vagy szétkapta a játékot :D

    Ha fel van rendesen telepítve a játék akkor csak el kell indítani a patch-et majd várni egy ideig aztán repair és feldobja rá. Érezhető lesz a változás mert eléggé megváltozik majd a játékmenet úgyhogy észre fogod venni ha felrakta :D
    Nincs többé könnyű betörök és egyszerű ziccert dobok..szépen le fog ütközni mindenki a palánk alatt aztán csak mákkal fog bemenni + ha jó időben és helyzetben sikerült elindítanod a betörést akkor be is fújja a bíró rendesen :)
    És végre működik a belemenés is ahogy kell azt is befújják illetve nem lesz több mágneskezű ember a pályán simán összevissza botladoznak majd hogy próbálják elkapni a rossz passzokat :D ki is sodródnak a lendülettől a pályáról stb :)
  • FrezeR
    #1160
    úgy értem ha éppen nem bolti verziód van esetleg ;)
  • lolSL
    #1159
    feltenni? steam magától frissíti
  • FrezeR
    #1158
    sikerült feltenni? volt rá egy két panasz a külföldi fórumokon
  • Carloska
    #1157
    NBA_2K11_Update_v1.01-FLTDOX
  • twi452
    #1156
    Nos srácok csoda történt.. :) Néhány hónap csúszással sikerült ráhegeszteniük a pc-re is a patch-et :)

    NBA 2K11 PC Patch - Europe posted 02/11/11


    Elvenni nehéz a labdát és értelem szerűen azzal a gombbal kell amire a steal-t állítottad be. Érdemes a passzsávokra figyelni és abba belenyúlni úgy lehet labdát szerezni ahogy azt az ellenfél is teszi a te passzaidnál :)
    Amúgy meg csak tapadni kell az emberedre és zavarni/blokkolni dobásnál majd váltani gyorsan a palánk alatti emberre és kizárni az ellenfelet, hogy ne szedje a lepattanót vissza :) Simán ellopni az ellenfél irányítójától a labdát nem sűrűn jön össze inkább befújják a bírók :)
  • Taylor10
    #1155
    Értem,kösz.Az ellenfél mikor támadni hogy kell elvenni tőle a labdát???
  • twi452
    #1154
    Ezt csak akkor fogod megtudni, hogy ha kipróbálod mert le lehet annyira butítani a grafikát, hogy még a ps2-es verzió is szebb legyen nála :)
  • Bly24
    #1153
    Ezen a gépen az NBA 2K11 menne szaggatás nélkül???

    AMD Sempron 2800
    2048 MB PC3200 DDR SDRAM
    NVIDIA GeForce 7600 GS 256 MB
  • Krisztiam #1152
    nah kipróbáltam tényleg működik, viszont elég nehéz elkapni azt a pillanatot, amikor egy csapattárs a kosár felé fut!
  • Krisztiam #1151
    köszi :) amúgy..

    Négymilliónál jár...
  • twi452
    #1150
    Hülyeséget mondtam bocsi :D
    szóval lt + B
    y-nal beugrálni lehet :)

    amúgy training-ben meg lehet nézni, minden mozgás leírását
    vagy pdf-ben le lehet tölteni a teljes manual-t aztán próbálkozni :)

    minden platformra
    http://2ksports.com/manual/nba2k11/

    és persze igen a pc-s patch-re még időpontot sem tudtak adni box-ra meg már 1 hónapja kint van az új patch ami javít egy rakás dolgot :D
    majd valószínűleg a 2k12-ben megkapjuk xD
  • twi452
    #1149
    lt + y ha jól emlékszem :) és ha azt akarod, hogy sikerüljön akkor úgy időzítsd amikor egy másik játékosod a gyűrű felé tart :D
    de itt már akkor is eldobja ha esélytelen a dolog, úgyhogy észre fogod venni :D
    dob egy szép nagy íveset le a pályáról, a 2k10-ben talán meg sem próbálta ha teljesen esélytelen volt :D

    ha meg úgy csinálod, hogy mögötted fut a csapattársad és te a palánk felé akkor nekivágod a palánknak és a lepattantót húzza be a társad :D
  • Krisztiam #1148
    sziasztok
    nba 2k11-ben xboxon hogy lehet olyat csinálni, passzolok oda a kosár felé és a csapattársam bezsákolja??
  • pisztácia
    #1147
    Hááát... át állítottam billre, nekem ott jobban megy, de nem könnyű.. meg valamiért menteni se tudok, mert azt írja, hogy a lemezen nem tud menteni...:S Ám nem lenne rossz.
    Miket kell amúgy beállítani? passz, dobás, blokk, zavarás, sprint megvan.
  • pisztácia
    #1146
    oké, még 1 óra és lejön. Majd írom hogy hogy ment.
  • FrezeR
    #1145
    Gamepaddal sokkal jobban lehet játszani, cselezni és kihozni jó kis figurákat szóval érdemes. Szerintem ami neked van annak jónak kell lenni!
  • pisztácia
    #1144
    Köszi a segítséget.
  • pisztácia
    #1143
    Üdv!

    Szeretném megkérdezni, hogy lehet játszani klaviatúrával is, vagy mindenképp gamepad kell? van Gamepadom is, de nem tudom jó-e.
    ilyen