108
Nemzeti ünnepeink
  • degenerator
    #68
    minden nép széthúzónak tartja magát. találkoztam románnal ,szlovákkal, cseh-vel, némettel, osztrákkal, göröggel, lengyellel, székellyel, stb.

    egyedül egy zsidó mondta, hogy szerinte ők összetartóak.
  • geo91
    #67
    de régen voltam már ott kint nagyapámnál... :S az utóbbi években sajnos nem jut pénz ilyenekre...
  • BenceYCE
    #66
    Tüzijáték? Nem lesz itt kérem semmi tüzijáték! Megmondta a kormányszóvivő, hogy spórolás van. Csak a cirkuszok működjenek és a pékek dolgozzanak serényen. Másrészről az F1 a száguldó cirkusz, tehát a hasonlat a Redbull Race-szel érthető, mi is cirkuszt kapunk. Másrészről elnézést de ezek a valláskárosultak '56-ot is ünnepelték, míg a magamfajták megemlékeztek. Óriási s különbség! Tehát menjen ki a cirkuszi mutatványukra az aki együtt akar ünnepelni ezzel a köztörvényes bandával.
  • autoszimulator
    #65
    a mindenit hova el nem jutsz te, teljes respect
  • cargame
    #64
    Szeretned ha ilyen lenne ?
  • VRSDM
    #63
    voltam két hetet svédországban : )
    ott nem tapasztaltam ilyet
  • degenerator
    #62
    minden nép ilyen.
  • Sanyix
    #61
    Szeretem a nemzeti ünnepeket mert nem kell dolgozni. Azt viszont útálom hogy a beiktatott "pihenőnap"-ot be kell pótolni, de a hétvégére eső ünnepnapot viszont faszt sem. Jövőre lesz a legszebb mikor az ez évinél még 2 nappal többet kell dolgozni(pedig most is az ünnepnapok nagy része hétvégére esik). Fix mennyiségű munkanapot!
  • cargame
    #60
    De jó magyarnak lenni...tipikus magyarok irtak ide..óóóóóó jeee...ha van valami az a baj, ha nem lenne semmi a pénz miatt az is baj lenne.
    Nekem hiába mondják, h ilyen meg olyan összetartó a magyar nép mikor már egy ilyen nemzeti ünnepen összeveszünk,....de aze a szologen: Hajrá magyarok blbabla
  • Fujiryu
    #59
    Én is itt hallgatom a sugárhajtású gépeket most és abszolút nem zavar.Beteszem a zenét és már el van felejtve a dolog.Nem tudom minek kell itt szenvedni, hogy nem tudsz tőle semmit csinálni és zavar az, hogy 2 percenként 5 mpig hallod hogy SÚÚÚÚÚÚÚÚ.

    Ráérsz így viselkedni majd ha 85 éve nyugdíjas leszel.Ne mondd már, hogy annyira nincs semmi dolgod, hogy így felbasz pár repülőgép.Próbáld meg élvezni :)
  • Zetorg
    #58
    hosszú hétvége
  • sKeezo
    #57
    lál
  • autoszimulator
    #56
    igen, Kalányos Vajk.
  • Dzsini
    #55
    Vajk a keresztneved? :D
  • autoszimulator
    #54
    úristen, azért ez nagyon gáz felfogás, elhiszem, hogy zavarja a sok repülő, de a megoldás nem éppen a pilóták szopatása, meg van nekik határozva, hol repülhetnek, nem ők találják ki. De hogy aztán maga a show miért zavar bárkit is, meg a sok ember, aki nézi, hát ha erre vágyik, nézze, ő így szórakozik, a cikkíró meg gondolom ilyenkor is otthon ül, és veri a brét, fanyalodott arccal. Nem bírom megérteni azokat az emberek, akik ha nem szeretnek valamit, akkor az azt szeretők mind balfaszok meg hülyék, pusztuljanak.

    Maga az ünnep nem villanyoz fel, legalább munkaszünet, bár iskolásoknak ez nem oszt, nem szoroz, s tetszik hogy a névnapom évek óta így meg van ünnepelve, saját tűzijátékkal is :D
  • Szolnokboy1
    #53
    :D:DDDDDD
  • Kicsikiraly
    #52
    neutánozz én jobban tudom utánozni
  • Narxis
    #51
    én már évek óta nem járok ki tűzijátékra, azt meg leszarom, hogy ingyen eszel, iszol, faszomat se érdekli. tartsd meg magadnak, remélem beléd száll egy repülő.
  • offkorzreg
    #50
    nem,nem a kurva anyádat.csak ki a faszt érdekeli:-|
    jó mulatácst.gtfo
  • Atti12
    #49
    lennék a helyedben :)
  • VRSDM
    #48
    istenem, redbull nem redbull ez egy magyar találmány ez a versenysorozat, és még így is lehúzzátok?
    büdös kurva egy népség vagytok...

    a másik meg hogy ráfogni a pénzre a tüzijátékot, ez a párszázmillió elenyésző összeg ahhoz képest amik eltűnögetnek, FOLYAMATOSAN!
    de azért okkés, egy rendes ünnepünk van aztis szidjátok.

    midnenki játsza a szentet és beszéli az igét, de ugyan úgy ő is ottvan a sok majom között akikről beszéltek. ennyi az egész :|
    /igen énis ottvagyok, vip kártyám van a redbull tribünre, és ingyen fogok egész nap koktélozni meg jókat enni miközben nézem a repülőket :)
    igen a kurva anyámat :D
  • joebacsi
    #47
    Ez a nap arra jó, hogy jól megünnepeljük államalapító Red Bull-unkat :)
  • Falcon87
    #46
    Egyébként meg lehet szokni a dolgot, de amikor a hangrobbanásba belerezeg az ablaküveg, és ilyen túlvilági hangot ad (mint amikor a stalkerben egy hulla bebugzódik egy egy hordóba), akkor néha elgondolkodok, hogy mi a pokolnak kínlódnak itt? De legalább lehet őket nézegetni távcsővel.
  • Szolnokboy1
    #45
    igaz-igaz!! semmi bajom a tüzijátékkal, ha pénzügyileg rendben van az ország. de ezen a ponton egy ilyen ósdi népámítás több mint luxus.
  • SigS
    #44
    Ratman_ 2008.08.20. 20:15:33

    "Szegeden jó tíz éve volt egy öreg fószer, aki nappal tükörrel, éjjel meg nagy erejű reflektorral világított a pilóták pofájába a reptér mellett. Be is perelték többször, de meglepően sokáig csinálta. Ugyanazért, amiért a budaiak (magamat is beleértve) most pufognak. Csak éppen ott állandóan röpködnek az ótvaros őskori propelleres gépeikkel a város felett.
    Nekem erről az egész ingyenes proli rendezvénysorozatról a Land of the Dead jut eszembe, abban volt, hogy a zombiknak úgy lehetett elvonni a figyelmét, hogy tüzijátékot lődöztek a fejük fölé, addig felfelé bámultak és a nyálukat csorgatták. Nem is burkolt utalás, ugyanilyen a pesti prosztó is. Kimegy a büdös szandáljában, a nője a slattyogós vietnámi gumipapucsban, virslit vesznek, esetleg a tüdőfejű gyereknek vattacukrot, kiülnek a rakpartra, meleg a kő és megvan a napi program.

    Visszatérve még a házi légelhárításra, szerintem ha egy nagyobb teljesítményű lézer pointerrel az alacsonyan szálló pilóta szemébe világítanak, jó esély van rá, hogy időlegesen megvakul. Nem kívánom senkinek, hogy lezuhanjon, főleg nem egy sűrűn lakott városra, ahol lehet, hogy értékes embereket is magával vinne, nem csak a nyálcsorgató csürhét, de el kellene gondolkodni, hogy rendben van-e minden ezzel a puttony rendezvénnyel."
  • Falcon87
    #43
    Fölöttünk egész évben migek gyakorlatoznak, ráadásul úgy, hogy a tájon sincs reptér. Délutánonként szinte minden nap:
    SSSSSSSSSSSSSSÚÚÚÚÚÚSSSSSSSSSSSÚÚÚÚÚÚSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
    BAAAÁÁÁÁUUUUUUMMMMMMMMÓRZRZRZSÉRÁSLÉÉSA(hangrobbanás)
    PJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍFFFFFFFFF DDDDDSSSSSUUUUUUNNNNNNNNNNNGGGGGGGG!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Gondolkozom egy raktárnyi patriot beszerzésén.
  • SigS
    #42
    Hol tudok pesten parkolni a tüzi/redbull események miatt?
    Valamelyik metronál?
  • sKeezo
    #41
    én meg itt lakok a ferihegytől nem messze, és 5percenként jönnek a repülők, még a ház is beleremeg ha pl egy 747-es jön. mégse sír a szám
  • Qwerty4
    #40
    Nem a rendbontókkal van a baj, hanem azokkal, akik miatt rendbontás lesz az ünnepeken, már lassan 3 éve, azokkal akik elkúrták. (jó mondjuk nem ünnepeken kellene ezt csinálni...)
    Más országban ennyi hazaárulásért már a fél fővárost felgyújtották volna a tüntetők, akkora cirkusz lett volna.

    Aug. 20-al kapcsolatban:sajnálattal olvasom, hogy sokakat még nem is érdekel a téma, hát akkor "halovinozzatok", az olyan cool dolog... :(
  • Yeltzin
    #39
    Istenem, de egyszerű gyerek vagy.... Ha az ilyeneken múlna, még bokorba szarnánk....
  • Willi Betz
    #38
    Őszintén szólva,rohadtúl hidegen hagy a dolog. Tüzijáték se nagyon érdekel. Meg ugyis lesznek rendbontók mint már legalább 3 éve minden ünnepéjen. Mint már leírták,az ünnepek rég nem arról szólnak amiről kéne nekik.
  • bardocz
    #37
    Kurvára nem szórakoztató, hogy nem hallom, hogy mit beszélnek tőlem két méterre. Majd ha lesz pálya, akkor gyakoroljanak a városba, de addig minek? Nameg ne akard megmagyarázni, hogy a 200 méterre lévő repülőtől hangosabb egy F1-es kocsi, vagy akármi, ami nem dragster.
    Na meg pályaversenyen nem lehet máshol gyakorolni, de a levegőben nem mindegy hol szórakoznak? Ott nincsen pálya.
  • VRSDM
    #36
    akkor most én is anyázzak hogy évente sokszor hallom a hungaroringről ide a buzi kocsijaid nyekergését? jajj istenem hülye fasz pilóták biztos nem a világ legjobbjai, biztos nem kéne, de legalább illene tisztelni őket azért amilyen fizikai és mentális teljesítményt képesek kivitelezni a lehető legprecízebb módon.

    szóval kussoljál és ne szidd a világ legjobb pilótáit mert a te szórakoztatásodra csinálják.
    én se kurvaanyázok meg takarítom el a picsába a buzi sumahered vagy faszomtudja kinek szurkolsz azért mert évente egyszer itt brümmögteti a kocsiját a szomszéd faluban és még itt is hallom.
  • CoR Zolly
    #35
    Ily de igazat szóltál!

    De a Hazánkat még nem írnám le!
  • Montanosz
    #34
    lustálkodok........
  • bardocz
    #33
    Elnézést a közönséges fogalmazásért, de ne tudok róluk máshogy beszélni:)
  • bardocz
    #32
    Elmehet az összes a kurva anyjába, tavaly még elviseltem őket, de igén már lőném le mindet a gecibe. Egész nap vinnyognak, ráadásul még pálya sincsen, csakhogy megmutassák milyen faszagyerekek, 200 méteren repülnek 10-től 6-ig a házak fölött, és pont az egyik házban lakok. Gyakoroljanak egy kurva puszta felett, kutyát nem érdekli, hogy a nagy semmiben tud egy dugóhúzót csinálni, meg anyámkínja. Takarodjanak a picsába mind. Persze ezt az nem érzi át, aki nem itt lakik, hanem annyit tud hozzáfűzni, hogy egy évben egyszer ki lehet bírni.
  • Yoda001
    #31
    lol
  • msstz
    #30
    igen, ez már holnap bekövetkezik. sírjunk már.
  • Tyler1
    #29
    azta mindenit de reálisan tudod utánozni a repülő hangját