108
Nemzeti ünnepeink
  • Tetsuo
    #28
    Ha nem koltenenk tuzijatekra, akkor se tudnank fejlesztesre kolteni, mert a rohadt fergek lenyulnak ezt is.
    Ha Magyarorszagot nem szipolyoznak folyamatosan, nehany even bellul talpra tudna allni. De van egy forgatokonyv, ami szerint megveszik az orszagot csendben kilora.. jelenleg ez folyik.
    Csak a legtobb ember nemzettudat nelkuli agymosott globalista, aki elhiszi azt a fszagot, h az Uniotol kapunk igazi tamogatast, meg stb.. 8millio szot irhatnek, de valszeg ugyis felesleges.
    Szerintem Magyarorszagnak szep csendben finish.. :(
  • Kicsikiraly
    #27
    a legjob az air race.. főleg nővéreméknek kb a lichthof fölött szállnak el a repülők, ami szépen felerősíti a hangot, úgyhogy kb egész nap BNYYYYYYYYEEEEEEEEEEE RRRRRNNNNNNNNNNNNYYYYYYYYYYYYY, HORRRRRRRNNNNNNNNYYYYYYYIKNYIKNYIKKKNYIKZZZZZZZZ

    tökjó :>
  • Golyo69
    #26
    jaja reggel halgattam :D naon hülyék :d
  • Vlala #25
    Sajna egy ideje már nem az ünneplésről szólnak a nemzeti ünnepeink.
    Ez sem lesz különb...
  • LasDen #24
    ez kész :D
  • tigeroo
    #23
    gyerekek...a tüzijáték költsége elenyésző ahhoz képest amit "ezek" elseftelnek:D

    ne ilyen piti összegek miatt kattogjatok, hol marad a nívó...?
  • Gaborkik #22
    Hmm... Hősök tere d.e. 10 óra ...

    De az is igaz hogy ez nem egy óriási rendezvény de akkor is ...
  • Tyler1
    #21
    Bumerángos elképzelések a tüzijátékkal kapcsolatban(funny :D)
  • Narxis
    #20
    Egyetértek, az én pénzemből ne csináljanak ilyen felesleges szarokat. Tűzijáték... de kurva érdekes...úszunk az adósságban.
  • gyuri12
    #19
    Elmegyünk haverokkal,barátokkal sátrazni,és berúgunk,ahogy kell.:)
  • Fujiryu
    #18
    lol.SG nem szereti a tüzijátékot :)
  • Fujiryu
    #17
  • Fujiryu
    #16


    csak, hogy a hangulat is meglegyen :)
  • LasDen #15
    én ezt a tűzijátékot ellenzem csak....ünnepejjen a nép ha azt akarja...
    de milliókat kibaszni totál ugyanúgy durranó szarokra nincs értelme....persze ha választani kéne, hogy fejlesszenek v tűzijáték nem kétséges mit választanának :D
    de úgy bírom, hogy robbannak ezek a szutykok és akkor magyarázzák, hogy most ez milyen képet mutat....a nagy faszt :D

    mellesleg szerintem ha megkérdeznél 10 embert az utcán talán 1 tudná, hogy pontosan mért is ünnep 20-a....
  • byzhouse
    #14
    B.U.É.K. =)
    Shadow miattad nem bírtam megnyitni Fifa10 3. topikját,ezért a kurva anyád:)
  • geo91
    #13
    na most képzeljétek ezt el piros-fehér-zöldben:



  • offkorzreg
    #12
    itt náálunk is lesz a városban holnap 20-a(kecskemét)
    bor utca is van,lehet szórni a sok pénzt.meg annyian vannak mozdulni nem lehet,mész megállnak elöttedfellökném őket szívesen
    aztán este lesz tüzigeci is,ami természetesen engem nemérdekel.tavaly sem érdekelt már.fos
    de azért lehet hogy körbenézek majd a borok között meg hogy mivan,jobb dolgom úgy sem lesz
  • kommersz
    #11
    Nevetseges,hogy szar az egeszsegugy,szarok az utak.De nekunk van szep tuzijatekunk milliokert.Ez kell nekunk.Biztos a tuzijatektol olcsobb lesz a kenyer vagy a benzin.
  • tigeroo
    #10
    ebből a hsz-ből levágtam hogy pesti vagy (agecibe!)
    bár, a tv-ben még a tüzijáték is szép lehet
  • geo91
    #9
    aztán arról még nem is beszéltem hogy nem mersz a rendes regeddel írni!
  • Vaxi
    #8
    nem hiszem, hogy kimegyek a banzájra, semmi másról nem szól, mint hogy az árusok árulják a műanyag lószarjaikat, a cigók meg kizsebelnek.
    köze nincs az ünnephez :|
  • geo91
    #7
    na te egy igazi gennyláda lehetsz...
  • werkfilm
    #6
    el kéne törölni, kurva anyjukat hogy bezáratják a boltokat bankokat vmi 1000éves fasság miatt
  • Tyler1
    #5
    az oroszoknak van miből parádézni az a gáz :D:D:D
  • tigeroo
    #4
    mamám születésnapja van, lemegyünk hozzá, eszünk, oszt cső

    jameg úgy bebaszok mint a kiscsacsi
  • geo91
    #3
    hát én 20.-án sokkal jobban örülnék egy igazi katonai parádénak (ahogy az oroszok is nyomják a győzelem napján), mint egy szar tűzijátéknak... :S
  • karajjj
    #2
    egy évben egyszer lehet műdolgok nélküli baszott finom kenyeret kapni... :D
  • Tyler1
    #1
    na emberek holnap aug. 20. a legnagyobb nemzeti ünnepünk, de vajon titeket mennyire érdekel a dolog...véleményket várok a magyar nemzeti ünnepekről. :)