2454
Silent Hunter 5
  • crossy104
    #494
    Más lesz az állitás kijelzője is.Eddig amit láttál beállitást pl. mélység sebesség az egyszerüsitett volt.Igy Részletesebb.De állithatos közben advanced modban hogy milyen nagyságrendű kijelződ legyen.
  • priluki
    #493
    Vááá :D oké akkor tényleg én voltam a hülye:P megyek kiprobálom:) thx
  • crossy104
    #492
    Én tudom!!!! Na figyu! Lenyomod játék közben a bal Ctrl billentyűt és ezzel előjön az irányitásnál az Advanced Mod. Ekkor állithatos még szorzóval is, hogy milyen mélyen akarsz lenni.
  • priluki
    #491
    Na tudja már valaki ,hogy kell mélységet állitani?! Mert ez igy illuziorombolo gyerekek számomra.. de sry lehet én vagyok a hülye:D
  • Karabiner
    #490
    Crrossy próbáld ki azt hogy kapcsolj a nagy mélység mérő órára a vezérlő állásban
    vagy lehet hogy a tisztnek lehet egyedi mélység értéket meg adni
  • crossy104
    #489
    nem veszed fe.Hivj fel.
  • crossy104
    #488
    hivlak, segitek
  • U995
    #487
    sorry, akkor pü
  • DonZorro
    #486
  • U995
    #485
    Vki tud linkelni egy jó torrentet?
  • crossy104
    #484
    Megoldva.Köszi! Nagyon szép a játék.Én full hd-ba játszom.Viszont szokni kell az irányitást, mert teljesen más nem vérpistikés.Teljesen más iránya indultak el a fejlesztők.Nekem jobban bejön mint eddig bármi.Sok nap kell mire az ember belejön az irányitásba.
  • drop
    #483
    kijött a tört javítás is
  • crossy104
    #482
    Aki tört játékkal próbálkozik, ne is próbálja feltenni a javitást.Nem fog elindulni.
  • DonZorro
    #481
    Reggel és is toltam egy küldit, de nem volt megnyerő nekem sem. Nincs benne külön gomb a helyekre (pl periszkóp...) minden hová oda kell menni!

    Viszont megveszem, mert úgyis nyomnak majd a modderek egy két javítást, hogy király legyen!!! Vagy talán egy GWX4.0-et???
  • ricsa008
    #480
    hehe ennyit a buzi ubi buzi vèdelmèröl remèlem ma màr lesz ac is
  • crossy104
    #479
    Annyira gáz? Tiz perc múlva nálam is kiderül.
  • LeonSilver
    #478
    Letöltöttem, kipróbáltam, letöröltem.Ilyen béna sz*r irányítást a moha nemba**ott.Egy vasat sem adok érte, maradok a háromnál meg a négynél.
  • DonZorro
    #477
    Azé az is érdekes, hogy előbb van a PATCH mint maga a játék...
  • crossy104
    #476
    Kizárt.
  • crossy104
    #475
    Már lejött, de 11 körül tudom kipróbálni, mert van egy kis dolgom.Ennyit a UBI védelemről.Legalább ráérek megvenni szombaton, vagy hétfőn.
  • priluki
    #474
    na én kiprobáltam skacok.. aki szintén az mondja már el?! Most ez komoly hogy pl nem én állitom be a mélységet?! 3 icon az csá???!! (felszin,periscope mélység ,70m) és kifujt??
  • norbi2fraktal
    #473
    kijött a game is szedd azt is:D
  • PanzerWolf
    #472
    Az alarm hang megint gyengécske ahogy hallom.
    Gyorsan le kell cserélni Da Bootosra úgy mint a 3-ban anno.
    Launch Trailer 2010-es trailerbe lehet hallani amúgy.
  • PanzerWolf
    #471
    Már szedem is a peccset.
  • Muttley
    #470
    Nem vágod, mit akartam. :)
    Úgy értettem, aki játszik az SH5tel és egykor a 4gyel is, lát-e számottevő grafikai különbséget a saját monitorán. A youtube jó, de nem mérvadó. #448ban ha igaz, h a 4ből hozhatóak át hajók, akkor nem lehet lényeges graf különbség.
  • grebber
    #469
    1.1-es patch!
  • Karabiner
    #468
    Na akkor majd most Van má TS-k meg minden, kivan ez már találva.
  • crossy104
    #467
    Már nem emlékszem a névre, de nem szerepeltem túl jól.
  • Karabiner
    #466
    Tényleg?? ő tejesen kiment a emlékeimből. Jaj megint elgurult a Cavintonom. Ezen a néven multiztál amin a sg-be vagy?
  • crossy104
    #465
    Én voltam.Multiztam is veletek sokat.Hétvégétől visszajönnek a régi szép idők.
  • PanzerWolf
    #464
    Most beszéltem haverrel aki a Medi Marktba dolgozik.Hozzájuk csak simát visznek megkérdezte.Viszont ahogy mondták neki CE-t fog kapni a cdgalaxis!
  • PanzerWolf
    #463
    Pedig régebben volt pár SH találkozó Pesten.Egyszer még meg is néztük a Das Boot-otezena kivetítő vásznon.
    A magyar oldalunkon van pár kép a találkozókról.Sajna az elsőn nem tudtam ott lenni nő ügyi dolgok miatt.
    Karabiner nekem pont AVG-m van!Haver ezt használja,úgyhogy én is.Eddig bevált.Nem hiszem el,hogy pont ezzel akad össze a játék!Majd msn-n ajánljál valamit nekem légyszi helyette.
  • Karabiner
    #462
    Ő... teveled nem játszottunk nagyon anno SH3 multikat? Pedig régóta játszol már SH-t. Hogy martál ki a klubból anno?
  • crossy104
    #461
    Jesszus! Inkább ne!
  • Karabiner
    #460
    Ha akarod keménykedhetünk? Hozhatjuk a többi fórum színvonalát
  • Karabiner
    #459
    telepítünk! megint egy hülyeség amit írok
  • Karabiner
    #458
    Közérdekű információ, akinek AVG vírus irtója van telepítéskor kapcsolja ki többeket meg szívatót. De remélem senki nem használj ezt a rettenetet. Bár már ott tartanánk hogy települtünk
  • crossy104
    #457
    Itt legalább értelmes emberek vannak.
  • crossy104
    #456
    Kiváncsi leszek a multira nagyon.
  • U995
    #455
    Itt K.váron vagyunk 3an...eddig