2454
Silent Hunter 5
  • lipovics
    #2374
    Köszi!

    Ez a tdc mód visszaadja az sh3 auto célzását is? Az SH 5-é kiakaszt
  • bettly
    #2373
    Koszonom megfogadom tanacsodat,varok meg,meg annyit csinaltam,hogy neki kezdtem a carrer-nek semmi mod nelkul egyedul az OHII volt fent , 5 perc utan kidobott runtime error-al....ez milyen hiba es mikor jelentkezik? Figyelmesen neztem most amikor ujra instal. a jatekot a vga drivere [Gt-430/ 1Gb] nem eleg piros korben x van, a legfrissebb drivert toltottem le windows xp sp3 professionalx32 edition-op. rendszernek,es meg igy sem eleg,most nem tudom, lehetnek gondok ezert az eredeti jatekban?
  • Karabiner
    #2372
    Valószínű ott már teljes fájl kutyulda van. Na de warez is lehet a gond mert ha az 1.0 vagy 1.1 akkor azzal nem működik a TDC, ezek a verziók már csak 1.2v működik. Várd meg akkor az eredetit.
  • bettly
    #2371
    Sziasztok Karabiner hidd el lepesrol lepesre ugy csinaltam mindent es betoltes utan fekete a kepernyo beismeren warez van a vitality fele az eredetit mar meg rendeltem ez lenne a gond? Mas mod siman megy' en koszom ujra a segitseged
  • Karabiner
    #2370
    Ezt a cikket átolvastad? New Ui TDC telepítése

    A dials és a text nem kerül sehová csak a MODS könyvtárba található "NewUIs_TDC_7_4_2_ByTheDarkWraith" nevű könyvtár ami szükséges az egészből és átkel másolni a SH5/MODS könyvtárba.
  • bettly
    #2369
    Koszi ugy csinaltam de fekete a kepernyo a dials meg a text mappa hova kerul?
  • Karabiner
    #2368
    Minden fent van a silenthunter.hu magyarítások részletes leírás a New UI TDC-hez stb stb...
  • bettly
    #2367
    Hidef Realistic Interface V1.0-evel sikerult modolni mas az iranyitasi felulet is ,mondjuk jo kezdesnek, a tdc-t most nezegetem ...de nem kapom sehol a rogzitest,van emeg mas gomb az alapba?
  • bettly
    #2366
    Szia Karabiner,es egybem szevasztok tisztelt forumozok,hatalmas nagy bajban vagyok,az alap jatek van fent 1.02 verzio,annyit szeretnek elerni hogy,a kezelo meg vezeto felulet es persze aTDC valamennyire olyan legyen mint a SH3 vagy SH4-ben,ennyi eleg is lenne nekem a kampanyokhoz,ja a TDC-t csak manualisan hasznalom.Az sh4 es sh5-el elboldogultam annak idejen a modolasal ami nem a pl, sh3data ba ment az a Modsba es JSGME-ben aktivaltam.Lehet kacagtatom magam de az en angol nyelvtudasom= 0,jol tudom a subsimen minden le van irva,de nem boldogultam es mar ket napja nem birok magammal[szim bolond vagyok 43 evesen is],tehat a New UIs TDC 7.4.2 akartam feltenni le is vettem de valahogy nem jott ossze,kicsomagoltam lett egy mappa a new uis tdc 7.4.2- ebben van 3 db mappa: Dials ,Mods , Text, most jon a kerdes Hova kell ezeket bemasolni pontosabban es ha ez meg van ,kell valami cfg valtoztatas is? Lenneb olvasva mi is az IRAI es OHII kombo? Nem vagyok nagy szamitogep guru,azert is kerdem ilyen forman,.En nagyon koszonom a segitseget
  • Karabiner
    #2365
    Az alapjátékot fejesd el, muszáj módolni ha csak minimálisan is egy New TDC + IRAI + OHII kombó nélkülözhetetlen. További infó silenthunter.hu vagy subsim.
  • bettly
    #2364
    Le szeretnem tolteni a hunterpack 13-at Don Zorro oldalarol regisztraltam de meg nem kaptam konfirmalo emailt
  • lipovics
    #2363
    Köszi srácok, megvettem. Itt csak 3 font Londonban.
  • Frigyes54
    #2362
    udv mindenkinek reg nem jatszottam helyettr auto+tank de volna 1 kerdesem veletlenul nem varhato uj u boat jatek? valaszokat elorre is koszi
  • Orias
    #2361
    Itt olcsón megveheted: http://www.kinguin.net/category/2703/silent-hunter-5-battle-of-the-atlantic-uplay-key/
  • Karabiner
    #2360
    UbisoftGameLauncher opcionálisan van offline mód. Ami annyit tesz, hogy a kampány közben nem szükséges állandó internet kapcsolat és nem szinkronizálja a felhőben a mentéseket. A Launchere ettől még szükség van, a játék indításakor elindul és net kapcsolatot is igényel, hogy a hitelesítés megtörténjen. De ezt ma már nem veszi észre az ember, ez anno azért volt probléma mert kiadás idejében cracker királyok passziból támadták a hitelsítő szervereket.
  • lipovics
    #2359
    Sziasztok!

    Készülök megvenni a játékot, de félek a hülye másolásvédelmétől. Tudok simán játszani már vagy most is folyamatos online kapcsolatot kér?
  • Condás
    #2358
    Jó hozzáállás. Nem csak a modokat tartalmazza,hanem a TDW Generic patchert is,ami kb 20-30-40 hibát javít a játékban,amikre nincsenek modok. Tehát elképesztően hasznos modpack,arról meg nem is beszélve,h a legaktuálisabb,hiszen 3 napja adták ki.
  • DonZorro
    #2357
    Meg fogom nézni a kövi csomagban...
  • Condás
    #2356
    Zorro sztem nektek is erdeme elmozdulni az ott talalhato modok iranyaban, mert oltari jora sikeredett. A jatekban eltoltott 15 nap ota 0 CTD-m volt. Konstans 60 FPS vizen, kikotoben 25-30. Elkepesztoen realisztikus modikat raktak bele. Sok az atfedes a Hunter es akozott, de sok uj, jo dolog van abban, amit implementalhatnatok, es akkor a magyarok koreben meg jobb mod kelne szarnyra.
  • Condás
    #2355
    Számos modpacket, modlistet kipróbálva bátran mondhatom, hogy a VDR áltql készített modpack a legjobb. Gyönyörű, realisztikus, s talán ami a legfontosabb BUG és CTD mentes. Már amennyire bugmentes lehet ez az alapvetően borzasztóan bugos játék. Mindenféleképpen nézzétek meg.
  • Condás
    #2354
    Subsim.com-ról le lehet szedni. Illetve a linkje ott van.
  • Condás
    #2353
    Tegnap jött ki Vdr által készített megamod. Érdemes kipróbálni annak,akinek nem gond,ha nem magyar a játék.
  • Condás
    #2352
    Akinek nem megy korrektül ( kidobja az asztalra a portok közelében ) a Hunter Pack,az menjen a SUBSIM-re,s keressen rá Fifi aláírására,s az ott található 71 modot szedje össze. Kb a fele benne van a Hunter Pack-be,de csomó dolog nincs benne,ami nagyon realisztikussá teszi a játékot. Gondolok itt mindenféle táblázatra,hajóleírásokra stb. De persze csak az állítsa össze így házilag,aki valamennyire ért hozzá vagy mint én,h alaposan utánaolvasott a telepítés módjának.
  • DonZorro
    #2351
    Na ennek örülök! Akkor nincs több gond! :)
  • DonZorro
    #2350
    Nem a C-n van hanem D-n...
  • Condás
    #2349
    Oké,hivatalos. A modpackkel gond van. Kipróbáltam a subsim-es FIFI modlistáját,s az teljesen működik. Portban nem fagy ki stb. Bár ma még tesztelem huzamosabb ideig,de az a játékélmény félbetörő probléma nem jelentkezik,mint a Hunter Packben.
  • Condás
    #2348
    Még egy uccsó kérdésem lenne Zorro: hova installáltad a játékot ? C meghajtóra ?
  • Condás
    #2347
    Ha minden jó holnapra összeáll a modpack,s tudok fejleménnyel szolgálni. Nagyon kíváncsi vagyok már,h mi lehet a probléma.
  • DonZorro
    #2346
    Igen! Az jó tapasztalat lesz! Majd írj...
  • Condás
    #2345
    Most egyenként szedegetem a hiányzó modokat,s megpróbálok egy másik modlistet,egy másik ember által kreált modlistet elindítani,s ez sok mindenre választ fog adni.
  • DonZorro
    #2344
    Igen, azzal telepítem. Pont azért mert fontos a sorrend. hiszen egy két MOD felülírja az előzőek néhány elemét és csak így megy rendesen. Vagy éppen nem megy. :( Láthatod is a JSGME képernyőn hogy világosabbak azok amik felül vannak írva másik által... :$
  • Condás
    #2343
    Nem mellesleg beírtam nemzetközi oldalakra,s ott azt szajkózzák,h szinte biztos,h ütköznek a modok,s azért van ez. De ha load profileból telepítem,s neked is ugyanez a listád,ugyanilyen sorrendben,akkor nem értem,h neked miért jó,s nekem miért nem.
  • Condás
    #2342
    Zorro,s te jómagad is a a Load profileal telepítetted,s nem egyesével ?
  • Condás
    #2341
    Bár könnyen lehet,h a modoktól van,mert nem tudom,h másnak mit ír ki az event viewer/eseménynapló,akinek crashel. Mármint olyannak,akinek általában működik a játék. Akkor tudnám meg pontosan,h akkor most a modnál van a gond,vagy sem.
  • Condás
    #2340
    Nem,nem megy. Ezek szerint csak néhány városban tudok kikötni CTD nélkül. Pl: Hamburgban. Most próbálok átmenni a folyón Kiel felé Hamburgtól,de ahogy odaérek a szűkülethet,vagyis attól 5 km-re kb,kifagy. Még megpróbálok 1-2 dll repairt,hátha.
  • DonZorro
    #2339
    Remélem meglesz a megoldás! Várom én is!!!
  • Condás
    #2338
    Köszönöm. Na,ha lesz valami fejlemény,akkor majd írok,mert gondolom sokan vannak olyanok,akik nem írnak ide,de követik,s az én cipőmben járnak.
  • DonZorro
    #2337
    Amit enged... 32-64
  • Condás
    #2336
    Városok közelében mennyit szoktál használni maximum ?
  • DonZorro
    #2335
    Maximum 1024 van. Fentebb nem megyek...