2450
Silent Hunter 5
  • horthy
    #2450
    Most kezdtem a játékot volna pár kérdésem ! Elöször is szomoru vagyok hogy nincs Type II , Type IX , és Type XXI tipus . A Carrier-el kapcsolatba szeretnék kérdezni . Vannak küldetések be van jelölve piros csikkal a " vadászati " zona Pl: British Coastal 50000 Brt egy medál dijjazással . Ezt a zonát hogy kell értelmezni ? mittudomén Anglia keleti része +100 és -100 km ? Hogy van meghatározva a vadászati zona van-e jelentősége a dijjazásnál ? Másik kérdésem ha a kikötöbe befejezem az örjáratot és nem a " refit " ujratöltést felfegyverzést válsztom akkor miért kell ujra kijelölnöm a válsztott küldetést ? Ujrafegyverzést kell választani hogy befejezett legyen a küldetés ha nincs meg az elülyeszetett BRT tonna ? A Phostphone " postatelefon " mire jo a kikötöbe ?
    Utoljára szerkesztette: horthy, 2022.01.19. 21:39:27
  • bettly
    #2449
    Újra kezdtem az oh 2.5,minimalis mod okkal, minden ok, míg nem jutok el Scapa Flow-ig, itt elsullyesztem a Royalt, de nem tölt be a fehér csík, már harmadik nekifutasnal sem, igaz csak szeptember 28, okt. 15 ig meg van, túl hamar lenne? Esetleg ha valaki tud többet mondani?
  • bettly
    #2448
    Köszönöm,utánna nézek ,valami stratégia felé?
  • i robot
    #2447
    A Complete Naval Pack egy Steam-en árult játékcsomag (nem Silent Hunter-hez mod vagy kieg).
    Tartalma: 688 Hunter/Killer, Dangerous Waters, Fleet Command, Sub Command
    Ezek nem mai játékok, csak azért írtam hátha érdekelnek. Jól el lehet lenni velük, de grafikától ne várj csodát. (ráadásul aprópénzért)
  • bettly
    #2446
    Nem semmi,nekem is sok régi játékom oda maradt,de ahogy te is írtad mindamellett hogy régi marad az SH5 ,bőven elég nekem ,így modolva egészen jó,néha még jönnek meglepetések de nem gond,megoldjuk,délután újra teszem a játékot,most tényleg hiányzik,meguntam a ROF -ot,néha még az IL-2 is volt ez is régi de még mindig az SH5 viszi a palmat
  • zolcsika080104
    #2445
    Nem tudom annyit tudok, hogy a win10 egy borzasztó instabil op. rendszer, az új játékok ugye erre vannak már opcionálva. A régiek mint az sh3 ,azok meg xp sek.Most jön a java amit írok.Megrendeltem vagy 2 hete eredeti dobozos Prince of persia the two thrones xp sre tervezve.Ennek a trilogiának az elsője a sands of time gond nélkül fut win 10 en.Felteszem a sorozat utsó epizódját ami ugye 2 évvel újabb asszem 2008 as.Eredeti dobozos én bontottam fel.A launchere kérte az újrainditást.Ami ezután történt a nyilallást hozta rám.A win10 nem tud elindulni,még javitással sem.Vége Újra kellett rakni a gépet.Ha rengszergazdaként inditottam a telepítést akkor is.Feladtam.Leszedtem az iggames oldalról az meg megy .
    Utoljára szerkesztette: zolcsika080104, 2020.02.04. 20:07:56
  • bettly
    #2444
    Win 10 vajon működik SH3 ?
  • bettly
    #2443
    Most nekem is mondtál új dolgokat,nekem is voltak ilyen gondjaim,sokat mentettek és sokat gyorsitottam is az időt ilyenkor,valahogy összejött az új misszió,de sokszor én sem tudtam hogy
  • bettly
    #2442
    Igaz az SH 3 király volt,én is azSH5 őt tolom, visszatennem az SH3 át,de nem tudom.....lehet a grafika az SH5 után kicsit furcsa lenne, már meg kérdem én is mi is az a complete naval combat pack,már a kíváncsiság ért csak
  • i robot
    #2441
    uuu pedig szerintem a SH3 az igazi! Szerintem szerezd be tuti nem fogod megbánni. Steam-en keress rá a Complete Naval Combat Pack-ra! Kicsit modernebb idők, de marha jól el lehet lenni azokkal is.
  • zolcsika080104
    #2440
    Sziasztok!
    Az volt a gond hogy nem szabad egymás után heteket,ill. nagy időket átugrani, hanem egyszerűen ha nincs küldetés akkor is útra kell indulni, és út közben oldja fel az újat.
    Másik:
    Az az igazság hogy nekem nagyon elég ez a simulátor ,mégha régi is. Hogy vannak ezek az újabbak? Hát pl az Uboat még demo tele buggal meg magyaritás sincs rá.Nem tudom az mi amit ajánlottál lehet ugyanaz,Uboat a neve nemrég jelent meg de a steamen még csak korai hozzáférésű.Sh4 et végigtoltam sh3 nem volt meg nekem.De most ez nekem max elég addig amíg valami teljesen kész, és ennél sokkal jobbat nem dobnak piacra.
    Utoljára szerkesztette: zolcsika080104, 2020.02.04. 11:54:28
  • datango
    #2439
    helo játszd ezt "Wolfpack: Multiplayer Co-op U-Boat Simulation" ez jobb :)
  • zolcsika080104
    #2438
    Helo!

    Eljutottam odáig hogy a második kampány a boldog időknél járok éppen.Egy küldetést adott eddig azon kívül hogy néha kellett ügynököt kitenni az atlanti konvojosat.Annak a határideje 1941 Január 31.Jelenleg 1940 okt 24 van a játékban,de semmi küldit nem ad.A január 31 es küldetés már teljesítve van végig fehér ki is írta hogy teljesítve.Próbáltam azt hogy folyamatosan kérek küldetés elfogadás nélküli utat majd rögtön bázisra térés eljutottam febr 24 ig de semmi küldetés.Így ezt a mentést töröltem maradtam 40 októberében.Menjek küldi nélkül őrjáratozni és majd ad újat? Vagy esetleg nem tudod hogy itt kb mikor kell megjelenjen dátum szerint valami új küldetésnek?
    Utoljára szerkesztette: zolcsika080104, 2020.02.02. 17:18:25
  • bettly
    #2437
    Nem ,semmi köze a magyaritasnak
  • bettly
    #2436
    Rosszul írtam ,pont így van nekem is a fokokat mutassa a perceket nem,bálnákkal az Ír szigetektől jóval nyugatra találkoztam most ahogy emlékszem,konvojra várva,volt ott elég,egy tippet adnék mentsd állandóan a játékot és mentsd el a mentéseket ,én úgy szoktam külön stickre meg a biztonságért,majd lesz úgy hogy nem mindegyik elsulyesztett hajó után toltodik a csík,erre még nem jöttem rá miért,van úgy hogy időben jóval dátum előtt befejeztem a missziót ,még volt szinte két hónap míg újat kellett volna adjon,ilyenkor elbarangoltam más helyekre vadászni,nagyon élvezem amikor ejfel után szépen beosonok egy kikotobe és sokszor látom milyen kövér préda van ott,,,,,a Scapa Flow misszió az kemény volt
  • zolcsika080104
    #2435
    nekem meg ez a része van meg, igaz nagyításnál már nem rak be a kockába több kis kockát ,azaz csak hosszúsági fokok pl úgy vannak hogy 1 ,2, 3, a perceket nem jelöli.Sajna még bálnát sem láttam,nem hiszem hogy a magyaritás miatt mert elvileg az csak a szövegfilokat módosítja.
    Utoljára szerkesztette: zolcsika080104, 2020.02.01. 14:05:10
  • bettly
    #2434
    Ez van meg nekem is,köszi,én már a játék közepénel vagyok egy pár hónapja nem játszom,neki fogtam Rise of Flight,- őt nyaggatni,de úgy gondolom vissza instal mert megint nagy kedvem van hozzá,nagyon szeretem ezt a játékot,bálnákat láttam a játék alatt,léteznek ,és sokszor össze lehet téveszteni hajóval,mert jelzi minden és mire oda érsz akkor meglepi,delfineket én sem láttam.Egyedul amit furcsallok a játékban az hogy már a játék felénél vagyok szinte és az összes legénység már fullon van fejlesztve,a pontokat pedig minden hadjárat után kapom de már nincs mire költsék ,ja és nem jöttem reá hogy ennél a modnal hol kapom meg az úgynevezett marine quadrant ,amikor a térképen megjelennek a rácsok a kockák a fokokkal,így csak tippelni tudom a konvojt
  • zolcsika080104
    #2433
    Köszönöm a segítséget.Megtaláltam az oldalt.nekem az op horizon 2.5 full van meg innen:
    op horizon2.5 full

    A leírásában bálnákat meg delfineket is említ de én még egyet sem láttam.Neked van ?Nagyon kíváncsi vagyok ...
    Utoljára szerkesztette: zolcsika080104, 2020.02.01. 08:49:23
  • bettly
    #2432
    Mindent megkapsz a Subsimen
  • bettly
    #2431
    Igen kibontva kell legyenek , a magyarosítás sajnos nem tudom én nem tettem fel ,az OH 2.5 volt fent nallam meg a TDW mód a legfrisseb és vagy két három kisseb mód nallam így működött tökéletesen a játék,minél kevesebb móddal és így jó volt,nagyon sokszor kellett elölről kezdjem a játékot míg tökéletes lett,a következő módok váltak be: OH 2.5 grid reguest fix patch;. Equip upgrades fix 1.14,. More crew command dialóg v104,. Mightly five crew mód,. Áll sounds march 2014,. És főképpen a News UI TDC 7.4.2 By The Dark Wright,ezt az utolsó módot,itt kicsomagolva megjelenik Dials. Mods és Text ezeket copy-pasteval beteszem a jatekba a game ba azután belépést a játékba a Mods- bá a News UI TDC 7.4.2 By The Dark Wr bá kinyitod : data scripts. menü. The Dark Wr. Options t és a UI Stylet atirod : UI Style_ SH5 Enchanced -et atirod SH3 Style- re remélem tudtam segiteni
  • zolcsika080104
    #2430
    Nagyon köszönöm!
    Mág annyit hogy ezek a modok zipek kibontva kell a mods mappába tenni?Plussz a mods magyarítást is csak be kell tenni a mods mappába?Az op horizonnak a magyarítását kérdem
  • bettly
    #2429
    Először is kell a JSGME amit a játékba install..nagyon egyszerűen azután ezt megnyitod a jatekban és megjelenik a játékban a Mods mappa,az Open Horizont mappát bemasolod a Mods mappaba , majd kinyitod a JSGME mappát es az OH ott lesz a bal felén,te pedig innét át teszed a jobb felére aktivalod,kb ennyi,rég volt fent a játék remélem jól emlékszem,remélem segitettem
  • zolcsika080104
    #2428
    Üdv mindenkinek!

    Nagyon szeretném ha segítene valaki abban hogy az Open horizons modot a játék melyik mappájába kell tenni?A rar fileban 4 mappában rengeteg almappa van így fogalmam sincs hova kell tenni őket.
  • PanzerWolf
    #2427
    Gondoltam nosztalgiázok én is egyet.DVD-ről hiába rakom fel a játékot azt akarja, hogy telepitsem az Uplayről is mert amúgy nem látja vagy ilyesmi.Az a gondolom ilyenkor, nem tudom beállítani azt, hogy német nyelven beszéljenek a játékba.A DVD telepítésnél ugyebár ott ki lehetett választani.
  • bettly
    #2426
    Akkor rendbe van open horizont használok,könnyebbek így a missziók teljesítése,a csík negyedere feltöltődött ,meg van szinte három hónap a misszió végéig de akkarmit sulyesztek meg ha konvoyt is most megállt ,meg jártam így és a misszió vége előtt egy hónappal elkezdett tölteni barmifele hajóra,,,,érdekes ez a játék nagyon koszonom
  • Xsillione #2425
    Egy ilyenre emlékszem még az alapjátékból: a küldetés, hogy hadifelszerelést szállító hajót kell vadászni, és hol töltődöt, hol nem, persze némi idő után feltünt, hogy akkor töltődik, amikor a hajó fedélzetén van pár tank is. Azaz csak bizonyos árúval paakolt hajók számítottak, ám ezt alig vagy egyes esetekben sehogy sem lehetett megállípítani. (és főleg random volt, így ha a konvojban nem volt megfelelő célpont, akkor így jártál, reméld, hogy egy-két konvoj kihagyása belefér.)
  • bettly
    #2424
    Sziasztok a regi szep idok kedveert,nallam meg mindig az OH 2.5 mod van mivel az alapjatek steames valtozat,miert van az hogy a kijelolt teruleten mindenfele hajot sullyesztek de meg sem toltodik a csik ,nem mindig,aztan valamikor csak el kezd toltodni,bizonyos hajoknal,ezt nem ertem,ez lenne egy jellegzetes jatek hiba,vagy.........tudja a fene,,,,,,,koszonom
  • bettly
    #2423
    Koszonom szepen
  • Kronos79
    #2422
    Nem nagyon játszik ezzel sok mindenki. Aki a SH sorozattal játszik, azok inkább talán erre a fórumra járnak. Vagy már ide se nagyon.
  • bettly
    #2421
    Csak nem hiszem hogy ennyire halott minden
  • bettly
    #2420
    Hat jol van uraim egy ertelmesebb kerdes azoknak akik open horizonttal modoltak...mit kell tennebb amikor elvegeztem a kuldetest es meg van ket honap a kovetkezo kuldetesig tehat cirkalok szabadon is de ennyit??????
  • bettly
    #2419
    Mi is az a Open Horizons II light v3? Mennyire erdemes ezt betenni?

  • bettly
    #2418
    Meg megprobalom a kampanyt modoltam OH2.5 mennyire masabb mint az alap ? Jo nehany ezer tonnanal a csik mutassa de a csillagok nem akarnak fenyleni OH 2.5 ben igy kell legyen? Ennyit akartam csak.....
  • bettly
    #2417
    Hat ez kihalt....hatha nem
  • bettly
    #2416
    Ha egy miszio alatt elfogynak a torpedoim vissza kell mennem a bazisra tolteni ujra ? Es ha visszamegyek ugyanabban a miszioban maradok? Mi tortenik ha egy mas kikotobe megyek ?
  • bettly
    #2415
    Na vegre megvan az eredeti jatek igaz Steames arleszallitas volt nalluk ,jobb igy , nekem tort volt a vitality fele ,annyian irtak mar melyik jobb melyik nem,azt tudom most igy masabb meg autosave is van.
    Modoltam OH II.2.5 van fent meg TDW aszem 7.4.2 tudom megvaltoztassa a kampanyt........meg szeretnem kerdezni a regiektol akik mar vegig toltak minden fele szinten hogy jobb eloszor : igy modolva vagy a sima alapjatek kampany csak TDW -el ? Tudom a velemenyek megoszlanak......de amugy is ti tobbet tudtok mondani mar sok ora van a hatatok mogott Halas koszonetem
  • npolos
    #2414
    itt van olcsóbb is, igaz uplay-es kulcs
    silent-hunter-5-battle-of-the-atlantic-collector-s-edition-uplay-key
  • bettly
    #2413
    HELP MEEE
  • bettly
    #2412
    NAGY SEGITSEGET kernek , milyen a steames SH5, ugy ertettem nem megy minden mod, a TDW vagy az Open Horizont 2.5 az megy ? Amugyis biztos jobb mint az en tort verziom ,minden bajom volt , igaz 30 euro,,kerlek irjatok
  • bettly
    #2411
    Automata celzasban nem jelennek meg a korok a mappon a harom kis kor...van valami titok meg ? ez nem megy nekem