2427
Silent Hunter 5
  • PanzerWolf
    Gondoltam nosztalgiázok én is egyet.DVD-ről hiába rakom fel a játékot azt akarja, hogy telepitsem az Uplayről is mert amúgy nem látja vagy ilyesmi.Az a gondolom ilyenkor, nem tudom beállítani azt, hogy német nyelven beszéljenek a játékba.A DVD telepítésnél ugyebár ott ki lehetett választani.
  • bettly
    Akkor rendbe van open horizont használok,könnyebbek így a missziók teljesítése,a csík negyedere feltöltődött ,meg van szinte három hónap a misszió végéig de akkarmit sulyesztek meg ha konvoyt is most megállt ,meg jártam így és a misszió vége előtt egy hónappal elkezdett tölteni barmifele hajóra,,,,érdekes ez a játék nagyon koszonom
  • Xsillione #2425
    Egy ilyenre emlékszem még az alapjátékból: a küldetés, hogy hadifelszerelést szállító hajót kell vadászni, és hol töltődöt, hol nem, persze némi idő után feltünt, hogy akkor töltődik, amikor a hajó fedélzetén van pár tank is. Azaz csak bizonyos árúval paakolt hajók számítottak, ám ezt alig vagy egyes esetekben sehogy sem lehetett megállípítani. (és főleg random volt, így ha a konvojban nem volt megfelelő célpont, akkor így jártál, reméld, hogy egy-két konvoj kihagyása belefér.)
  • bettly
    Sziasztok a regi szep idok kedveert,nallam meg mindig az OH 2.5 mod van mivel az alapjatek steames valtozat,miert van az hogy a kijelolt teruleten mindenfele hajot sullyesztek de meg sem toltodik a csik ,nem mindig,aztan valamikor csak el kezd toltodni,bizonyos hajoknal,ezt nem ertem,ez lenne egy jellegzetes jatek hiba,vagy.........tudja a fene,,,,,,,koszonom
  • bettly
    Koszonom szepen
  • Kronos79
    Nem nagyon játszik ezzel sok mindenki. Aki a SH sorozattal játszik, azok inkább talán erre a fórumra járnak. Vagy már ide se nagyon.
  • bettly
    Csak nem hiszem hogy ennyire halott minden
  • bettly
    Hat jol van uraim egy ertelmesebb kerdes azoknak akik open horizonttal modoltak...mit kell tennebb amikor elvegeztem a kuldetest es meg van ket honap a kovetkezo kuldetesig tehat cirkalok szabadon is de ennyit??????
  • bettly
    Mi is az a Open Horizons II light v3? Mennyire erdemes ezt betenni?

• bettly
    Meg megprobalom a kampanyt modoltam OH2.5 mennyire masabb mint az alap ? Jo nehany ezer tonnanal a csik mutassa de a csillagok nem akarnak fenyleni OH 2.5 ben igy kell legyen? Ennyit akartam csak.....
  • bettly
    Hat ez kihalt....hatha nem
  • bettly
    Ha egy miszio alatt elfogynak a torpedoim vissza kell mennem a bazisra tolteni ujra ? Es ha visszamegyek ugyanabban a miszioban maradok? Mi tortenik ha egy mas kikotobe megyek ?
  • bettly
    Na vegre megvan az eredeti jatek igaz Steames arleszallitas volt nalluk ,jobb igy , nekem tort volt a vitality fele ,annyian irtak mar melyik jobb melyik nem,azt tudom most igy masabb meg autosave is van.
    Modoltam OH II.2.5 van fent meg TDW aszem 7.4.2 tudom megvaltoztassa a kampanyt........meg szeretnem kerdezni a regiektol akik mar vegig toltak minden fele szinten hogy jobb eloszor : igy modolva vagy a sima alapjatek kampany csak TDW -el ? Tudom a velemenyek megoszlanak......de amugy is ti tobbet tudtok mondani mar sok ora van a hatatok mogott Halas koszonetem
  • npolos
    itt van olcsóbb is, igaz uplay-es kulcs
    silent-hunter-5-battle-of-the-atlantic-collector-s-edition-uplay-key
  • bettly
    HELP MEEE
  • bettly
    NAGY SEGITSEGET kernek , milyen a steames SH5, ugy ertettem nem megy minden mod, a TDW vagy az Open Horizont 2.5 az megy ? Amugyis biztos jobb mint az en tort verziom ,minden bajom volt , igaz 30 euro,,kerlek irjatok
  • bettly
    Automata celzasban nem jelennek meg a korok a mappon a harom kis kor...van valami titok meg ? ez nem megy nekem
  • bettly
    Koszonom megoldottam OH II v.2.5 + Dark Wraith mod hasznalom ,szuper a jatek ,meg eleinte gondoltam hogy nem kompatibilis a ket mod egyszerre, a kampany is meg van kisse valtozva, igy mar igen egy tanacsot kernek.....sikerult megtanulnom a manualis celzast ,ok minden,,,,mindenhol ahol gyakoroltam az ellenseges hajo egyenes vonalban jon igy konyebb kiszamitani mindent foleg a szoget a terkepen DE mi tortenik amikor cik cakban jar elottem ,nem egyenes az utvonala meghuzom a vonalt menet iranyaba megjegyzem a torpedo becsapodasi szoget es amikor szinte odaer iranyt valtoztat,,,,,,,ilyenkor nallam ;backspace: es gondolkodas parszor megjartam a kampanyban........eszrevettem meg valamit a fedelzeti tiszt nem mindig jelenti be a hajot a lathataron a terkep mutassa pedig a hajo szimbolumot,,,ilyenkor en kerdem le es biza van hogy mar alig2500 meterre van tollem......Egy igazi nagy koszonet
  • Solyom2
    DarkWraith modot ajánlom. Én is azt használom, az SH3-as kezelőfelülettel.
  • bettly
    Mas megoldas? Van valami mod meg?
  • bettly
    Tenyleg esetleg ha valaki segitene......modot csereltem ,felraktam a Open Horizon v2.5 modot,,minden ok de nehezen iranyitom ,nem boldogulok az eredeti sh5-os iranyito szalaggal lent , hianyoznak az orak,vagy jobb lett volna a The Dark Wraight mod? Koszonom

• bettly
    A Wolves of Steel mod van fent ,hogy lehet megvaltoztatni a U-** helyett ,peldaul U-90 legyen , mar mindent probaltam
  • bettly
    Sokat tanultam tolled koszonom!!!
  • bettly
    Itt nincsenek gyakorlo palyak? TDC Deck gun stb stb,,,ha atallitom a Tutorials-t a jatek menube none-rol mi tortenik? Itt a jatekban mennyire fogy az olaj 2 fokon kell menni? lehet idogyorsitas? mennyire es mennyit? Elege a misziohoz oda s vissza meg cirkalni mas fele is? SH4 ben kivettem mire celhoz ertem elfogyott igaz sokat gyorsitottam Nagyon koszonom segitseged apropo milyen gomb a Lock rogzites?
  • bettly
    Nem tudom ha meg emlekszel ,amiutan felinstalaltad a WoS-t be kell menni a Generic Patcher-be atallitani mindent mondjuk 'D'-re ha ott van a jatekod es azutan van az a masik rajzfilmes figura kis ikon csak Generic Patcher itt a Filet kell aktvalni aszem elotte backup nos ez nallam nem mukodik raklikkelek a File-re nem tortenik semmi sot ki se tudok menni belole csak Task Managerrel ......itt megaltam es tolom igy a jatekot ,,,vajon ront ez a jatekon/ Idovel tortenhet valami? Megy most rendesen,mas beallitast nem csinaltam mert direct ' C '-re tettem C:\Ubisoft\SH5 stb stb
    Remelem nem megyek az az idegeidre,ujbol koszonom hogy segitsz
  • Solyom2
    Nincs mit!
  • bettly
    Ezer koszonet sikerult, tenyleg fura
  • Solyom2
    Igen, itt ez kissé fura. A tengeralattjáród ikonjára kattintasz a térképen, akkor jelenik meg az útvonaltervező.
  • bettly
    Meg valami beallitas???
  • bettly
    Koszonom segitseged
  • bettly
    Rendben koszonom,,,,tiszta kacagas A Mapon nem tudom meghuzni az utiranyt a vonalat, mindent megprobaltam,minden vonalzot,valami nem megy......egyszerubben be megyek a mapra M s innentrol???? Lent a kis tiszt ikonokat is vegig klikkeltem semmi opciot nem talaltam, van meg valami??
  • Solyom2
    Azt hiszem az a mod alapból benne van a packban.

JSGME-vel ki tudod választani, hogy melyik UI-t szeretnéd használni. Nekem is egy ilyen SH3 stílusú van.
  • bettly
    KOszonom letoltottem, latom itt meg van minden......Meg szukseges-e a The Dark Wraight e modpackhoz?
  • Solyom2
    Wolves of Steel.

Ez tartalmazza az Open Horizonst is, egy jó nagy modpack.
  • bettly
    Sziasztok kerlek segitsetek tegnap felraktam a jatekot es szeretnem modolni , a jatek csak az alap szuz ,nagyon nehez az iranyitasa igy ,megszoktam az elozo sh3-sh4-et. Netten neztem mindent de valahogy nem jon ossze,megprobaltam eloszor is feltenni a The Dark W. aszem 7.4... ujabbik modot muindent leiras utan csinsltam [a script-be] de osszefutott az iras a jatekban, Masodik proba csak az Open Horizons II v2.5 egyedul de iranyitas ugyanaz , a terkepen sem tudtam meghuzni a menet irant a vonalat , kene valami patch hamarabb?
    Megkerlek ha valakinek van egy kis ideje irjon nehany modot sorrendben ez nekem nagy segitseg Nagyon koszonom
  • Komatsu
    Régóta nem jött ki hasonló játék, de most van egy! Itt a link.

https://www.kickstarter.com/projects/1752350052/uboot-a-ww2-survival-sandbox
  • Karabiner
    Az biztos, hogy gondot nem okoz. Már jó pár éve készült és sokat próbált magyarosítás. Hát sajna lelkesedésből ennyire futotta, bár szerintem még mindig pontosabb mint az egész játék maga, de ez már egy más kérdés.
    De javaslom felesd az alapkampányt az valami borzadály, OHII mód nagyon sokat javít az egész ügymeneten.
  • Hell Girl #2390
    Én azt hittem az zavar be, nem kell itt hepciáskodni, arra van a facebook. Az hogy mi a verziószám azt meg tudom, nem kell hülyének nézni másokat rögtön.

Amúgy mióta újraraktam a magyarosítás nélkül furcsa módon működik rendesen. Nem'tom mi lehetett a konkrét baj. A magyarosítás alapból nem 100 %-os sajnos. 1-ik küldetésnél az írja hogy pusztíts el 5 hajót magyarul. Igen ám de angolul az van írva hogy 5 csapatszállító hajót. Nem mind1, főleg hogy ,,időre" megy az egész. :)
  • Karabiner
    A magyarosítás nem szolbele a kampányba se a működésbe mert csak a szövegeket cseréli le. A honosítás 1.2 verzióhoz van mit nem lehet érteni ezen le van írva, 1.1 csak a magyarosítás verzió száma.
  • Fürtös
    Mehet a magyarosítás, de itt lejjeb írtam, hogy miként kell a modokat felrakni.
    Legyen egy tiszta mentésed előbb, aztán mehetnek a modok.