99
XXI. század. Avagy agyhalott európaiak, agyhalott divatkövetők, agyhalott pláza vendégek... Hol lesz a kiút?
  • Hegi90
    #19
    Szerintem csak annyi a baj, hogy az ember már nem tud mit meghódítani. Szinte céltalanul élünk, nincs már mit elvennünk, meghódítanunk, magunkévá tennünk. Majd ha kitalálják, hogy lehet normálisan űrben közlekedni, akkor keződik egy újabb hódítás. Addig marad ez a feszült, butító, céltalan élet :)
  • tigeroo
    #18
    uh tudtam hogy te nyitottad, az alcímet olvastam el, "Avagy agyhalott európaiak" már levágtam :D

    Szóval szerintem az emberek elkényelmesedtek már. Már alig kell küzdeni valamiért, mint régen. A többségnek van egy megszokott élete a kaptárban, a többi meg elégedetlenkedik és ki akar törni. Vagy anyagilag vagy szellemileg elégedetlen (utóbbi vagy pl. te is, előbbi pedig az a családapa/családanya aki 3 műszakban dolgozik és az ételre alig jut nekik)

    Ez a jövő amit akartunk...a kapitalizmus hamis szabadsága.
    (Amiben ugyan úgy kizsigerelik az elnyomottakat)
  • Hegi90
    #17
    a jó rendszer egy igazságos diktatúra!
  • Verseghy
    #16
    Majd a világvégén lesz ennek vége.:)
    Én amúgy értem mire gondolsz, de ez tényleg csak rosszabb lesz, a szabályok enyhülnek amikkel fékezték az embereket, mindenki azt gondolja, hogy mindent megtehet és mivel korrupt a rendszer tényleg megteheti.
    SZERK: Aki erős, megy az utcára, aki nem az leül a gép elé.
  • kocsisgabor9999
    #15
    Ilyen még nem volt. :D
  • kocsisgabor9999
    #14
    Minden esetre köszönöm, a témába vágó, értelmes válaszokat. Mind az.
  • kocsisgabor9999
    #13
    Az USA népe már a vég kifejlett zombinép.
  • vegicsek
    #12
    XXI. Század :)
  • MR ME
    #11
    nincs isten!
  • MR ME
    #10
    mer amerika jobb ám...
  • n3whous3
    #9
    Ekkora tömegben (>6,5 milliárd ember) nem csoda, hogy nem lehet kitörni a "divat útjából". Majd ha felérik ésszel, hogy mit kéne tenni ÉS (ismétlem: ÉS) lesz pár olyan ismert és hatalmas ember, akik így tesznek és példaképek lehetnek, na majd akkor lesz ennek vége. Példakép nélkül a sok birka nem fog senkit se követni. Csak a másikat meg a hülyét.
  • n3whous3
    #8
    bazz valahogy sejtettem, hogy te nyitottad
  • Zerénd
    #7
    Számítógép előtt ücsörögve, ne számíts változásra.
  • Montanosz
    #6
    ez minddig is így volt, csak az a különbség hogy mivel most élünk a saját bőrünköb érezzük(((
    már Nimród is hülyítette a népet (építsünk bazi nagy égig érő tornyot), vagy ha MO.ról van szó, akár Mátyás királyunk (foglaljuk el európát hogy aztán a török ellen fordulhassunk)...
  • buklee
    #5
    Terror? Wat du ju mín? Nálunk nem nagyon van. De az már nem is menő, senkit nem érdekel a terror, most mindenki az influenzától fél:D
  • Montanosz
    #4
    nem sokára visszajön Jézus, aztán megkapod a választ))))
    Vagyis: ha világ nem változik, változz TE...
  • kocsisgabor9999
    #3
    A kurva életbe is. Most nem fogok jönni a bölcseletekkel, de mi a fasz lesz itt? De most komolyan? Elegem van ebből a zombi földrészből, Kurva anyját az összes butító kapitalistának. Annak.
  • Calver
    #2
  • kocsisgabor9999
    #1
    Meddig fog menni ez a parasztvakítás? Meddig fog elmenni a népbutítás? Mennyi izomkocka lesz még? Mennyi lelkiszegény? Mennyi terror?