399
Fájó szível, szerelmesen mit tegyek?
  • IXEMGabeo
    #319
    ezt miért írtad?
  • sz4bolcs
    #318
    Akkor nem vagyunk rokonok? :( :D
  • drsenorita
    #317
    nem írtam ilyet, mert nem vagyok az:) de valami olyasmit igen, hogy "a kommentemmel belőttem magam a társadalomtudományi szektorba", vagy valami ilyesmi:P
  • sz4bolcs
    #316
    Nemtom.. vmi olyasmit írtál, h. te is szocos vagy. Az meg csak ott van a Rókusban.. úh. bekategorizáltalak oda a 3. emeletre. És az nekem ott egy nagy család, ..szocosok. :D
  • drsenorita
    #315
    de különben honnan szedted, hogy egy tanszéken vagyunk???
  • drsenorita
    #314
    oh, hát akkor majdnem egy tanszék:);)
  • sz4bolcs
    #313
    szocmunka..
  • drsenorita
    #312
    szociológiaaa?:P
  • drsenorita
    #311
    ja, bocs xd
  • drsenorita
    #310
    hát, látom, erre nem kapok választ...*-*
  • sz4bolcs
    #309
    Azt, h. hova kell küldeni a hajléktalanokat, amikor pénzt tarhálnak, v. h. miért rossz a kirekesztés. Csupa ilyen altruista dolgot. :D
  • sz4bolcs
    #308
    Látom, ti is túl sokat játszottatok csigákkal gyerekkorotokban. :)
  • drsenorita
    #307
    és mit is tanulsz? csak hogy pontosítsunk a közös tanszéken...:P
  • drsenorita
    #306
    végül is, ja...:D
  • IXEMGabeo
    #305
    én pl túl messze vagyok, de most amúgy is takarékon vagyok, pontosabban jó nekem az örökös szingli lét:)

    ott van Szabi ő sokat lógott a ritka r topikban meg vele jókat is lehet dumálni, ott van a közeledben mi kéne még?:)
  • sz4bolcs
    #304
    Látom, élvezed a netdíva szerepkört. :)

    am ja, Szabolcsnak hívnak élőben is.
  • drsenorita
    #303
    gondolom rám céloztok, mivel nem látok itt rajtam kívül más lányt:P no, kit is válasszak akkor?:D
  • IXEMGabeo
    #302
    alakul a szerelem jaja...
  • drsenorita
    #301
    ? :D
  • Terensz
    #300
    Azért ígérjétek meg, hogy beírjátok ide, ha lesz valami :D


    Jó kis szaftos történetek is jöhetnek nyugodtan :P
  • drsenorita
    #299
    hát, nem mindegy, hogy ua. tanszék-e vagy sem:) én csak egy Szabolcsról tudok az én tanszékemen, de őt már egy éve nem láttam... (már ha ez a valódi neved is:) )
  • sz4bolcs
    #298
    vagy nem egy tanszék, nemtom... olyan messze van az egyetem, és olyan ritkán járok oda mostanában. :D
  • sz4bolcs
    #297
    ahm :) Valszeg én vagyok helyileg legközelebb hozzád, annyira, h. egy tanszéken vagyunk.
    Be szoktam zsongni, mikor látok egy pécsi fórumozód sg-n...
  • drsenorita
    #296
    ...de csak a jó cél érdekében:P XD
  • IXEMGabeo
    #295
    ja most magadba szívsz egy csomó infót és felhasználod ellenünk:D
  • drsenorita
    #294
    komolyan mondom, tök hasznos olvasgatni ezeket az eredeti, férfi agyból kipattanó hozzászólásokat:D
  • Terensz
    #293
    Egy dologgal kerülj tisztába mielőbb! Van egy nagyon fontos különbség te és a lány között.

    Te ezzel a parával alszol/kelsz, gyötrődsz és agyalsz rajta és azt kérdezed magadtól, hogy ő vajon minderről hogyan vélekedik?

    Kapaszkodj meg: ő ennek az egésznek egyáltalán nem tulajdonít jelentőséget. Lehet, picit sajnálja, de akkorát dobtatok az exével az önbecsülésén, hogy ő most leginkább tök büszke magára.


    Azt értsd meg, hogy a kapcsolat értelme a közös boldogságotok, és te ezzel a nővel már nem lennél boldog soha, mert beleszart a kapcsolatotokba még a rügyezése idején. Ő sem lenne veled boldog, mert az érdeklődési szintje az irányodban kb. 0-val egyenlő. Vagy esetleg negatív (zavarod egy kicsit). A legkomolyabban mondom (a te saját önbecsülésed helyreállítása érdekében), hogy foglalkozz magaddal, és keresd más lányok társaságát! És szerezd be a "Mit (t)akar a nő" című irományt! Én sokszor elolvastam anno, rengeteget tanultam belőle. 2 példányban volt meg, két különböző (hozzád hasonlóan aranyosan töketlen) cimborának odaajándékoztam őket. Egyiket netről rendeltem kb 6-7 éve, nézz utána! És ne őrlődj, higgy magadban, csajozz annyit, ami a csövön kifér, amíg meg nem találod az igazit :-)
  • drsenorita
    #292
    nem bántottál meg és bízok magamban. sokszor nehéz, hogy az ember ne bántson meg másokat, főleg, akit a legjobban kedvel vagy szeret - mindig azokat bántja meg a legjobban. ebben én mester vagyok, sajna. de ha egy fiúról van szó, akár hiszed, akár nem, legalábbis szándékosan biztosan nem vágom át. miért tenném? épp meséltem egyik topicban a minap, hogy akart tőlem egy srác valamit, én őszinte voltam, nem bántottam meg, azaz nem mondtam bántót, de ő teljesen félreértett és most szerintem rágja magát. bánt, hogy rosszul esik neki, de az meg rosszabb lett volna, ha összejövök vele, úgy, hogy a volt barátom szeretem. amúgy meg fütyülök a többi lányra, én nem fogok senkit sem becsapni...
  • IXEMGabeo
    #291
    durva dolgot fogok mondani, kezdem megérteni azokat, akik "gyengébb önuralommal rendelkeznek" és esetlegesen úgy próbálnak tiszteletet parancsolni egy nőn, hogy megverik és terrorizálják őket...nos ő náluk is megvan az ok, hogy miért teszik amit tesznek, a nőkben ott a rafinéria senki se szereti, ha megvezetik, mivel nem lehet tudni kiben mi lakozik, ha velem ilyet sorozatosan megcsinálnának elkeserednék, de mondjuk egy másik énemből kibújna az ördög és még attól se riadnék vissza, hogy akár adjak egy pofont a nőnek (csak abban az esetben, ha megérdemli), unalmas ez a duma, mert a nők érzékenyek, gyengék és sérül az önbecsülésük, ha megütöd őket, dehát ez is egy módszer arra, hogy irányítsd őket, csak ez az úgymond félelemkeltéshez jó, nem pedig arra, hogy tiszteljen és elfogadjon...félreértés ne essék senkit nem bíztatok erre, és én sem vagyok nő verő csak belegondoltam a szituációba és az okokba...
  • gabe paul logan
    #290
    Először is elnézést kéne kérnem, mert kicsit túllőttem a célon, lobbanékony vagyok, nem akartalak megbántani. Másik, hogy igen jól látod...mondhatsz bármit, nem hiszek neked. :D Nem rossz indulatból vagy mert nem ismerlek vagy mert ebben a lányban bíztam és poénosan, mikor elmeséltem neki, hogy megvezetett már egyszer egy nő, ő ugyanezekkel a szavakkal nyugtatott, mint te. xD Azért kicsit mókás.
    Nem baj, édesek vagytok, hogy így bíztok magatokban, ez csak így van és kész, elfogadom.
  • drsenorita
    #289
    szóval sem mondtam, hogy mi tudjuk, mit csinálunk. igen, nőből vagyunk, és mások vagyunk, mint ti. de ettől szép az egész, hogy különbözünk és csupa rejtély az egész, ami nagyon sok kellemes meglepetést is ad a dolognak. én pozitívan állok ehhez:) még úgy is, hogy marhára csalódott vagyok és ezer kérdés van a fejemben 11 hónap után is...
    válaszolni úgysem tudnék arra, amit veled tett az a lány. mert mindnyájan mások vagyunk, és mert én nem tennék ilyet (ha nem akarod, ne hidd el). nálam alap az őszinteség és nem fogok senkit az orránál fogva vezetni. nem fogok mást elcsábítani, mialatt titokban találkozok az exemmel...vagy ilyesmi... mert belegondolok, hogy az nekem se esne jól fordított helyzetben... hogy más lány mért csinálja, azt nem tudom. és sajnálom, hogy nem gondolkodik úgy mindenki, mint én (amiket az előbb leírtam). de egy kapcsolatot amúgy sem szabadna úgy indítani, hogy hasonlítgatsz. ha egy emberben valami megfogott, az legyen saját maga miatt, ne azért, mert x-hez, y-hoz hasonlít. nekem nincs sok tapasztalatom, de nem is bánom. mindenben, mindenkiben az exem keresem, mert szeretem, és ez fáj. de ha egyszer elkezdek valamit valaki mással, azt majd új lappal fogom tenni... ami meg a határozottságot és határozatlanságot, meg logikátlan gondolkodást illeti, kösz, nem kérek az általánosításokból. igyekszek helyesen cselekedni, bármiről is legyen szó, de olykor nehéz, főleg ha a lelked, szíved, érzelmeid forognak kockán. határozatlan vagyok sokszor, de ezt az élettől kapott bizonytalanság teszi és mert félek, hogy valami rosszul sül el. ez volt akkor is, amikor az volt a kérdés, hogy akarok-e a barátnője lenni annak a fiúnak, akibe most is szerelmes vagyok, vagy sem. persze, hogy akartam, de állatira nehéz volt kimondani, mert féltem a csalódástól, meg mit tudom én, hogy mitől. borzalmas pillanatok voltak és borzalmasan klasszak:P és határozatlan vagyok a pasiszerzés terén is, nem szoktam taktikázni, mert -bevallom, szerintem- nem tudok... ezért is vagyok képtelen visszakapni ŐT, mert fogalmam sincs, hogy kell. így hát megpróbálok hiányozni neki, ennyi az egész... különben meg, mi a bajod a fortélyokkal?:D ha már megvan a lány, mint barátnő, ezek a kis varázslatok hálát érdemelnének...:P
  • drsenorita
    #288
    mármint engem?:D
  • gabe paul logan
    #287
    Én úgy ítéltem meg, hogy neki van hozzám türelme és ennek hangot is adott, de mindegy, a végén kiderült még sem.

    Amúgy sokban igazad van 2 ordas ribancot szó szerint lepattintottam emiatt a nő miatt. Én EZT a lányt nem éreztem éppen jöttmentnek hozzájuk képest.
  • Koppixer
    #286
    Ha már egy kialakult kapcsolatról beszélünk, akkor igazad van, de itt most az ismerkedésről volt szó, amiben ez nem érvényes, mert azt más stratégiával kell játszani.
  • chhaya #285
    A nők értékelik az őszinteséget, és ha az adott hím képes az érzelmeiről beszélni.
    Ezek távolról sem hibák, sőt...
  • IXEMGabeo
    #284
    téged amúgy ismerlek úgy 1 éve jól eldumálgattunk hármasban négyesben még minigirlel, pettersonnal emlékszel?:D

    azóta hirtelen ennyi tapasztalatot gyűjtöttél? te sem vagy pedig túl öreg;)
  • GyuriX2572
    #283
    Nem látod át, hogy hülyeséget csinálsz. Nincs összehasonlítási alapod, de azok alapján amit leírtál elég egyértelmű.
    A szüzességedet nem egy jött-menttel kéne elveszíteni, mert látszik h neked is szükséged lenne az érzelmi oldalra (milyen meglepő h a szex erről is szól nem??!) ezért jobban járnál egy barátnővel akivel összejöttök, jártok, megszeretitek egymást és utána lesz valami akció. Nehet enélkül is szexelni, de: 1) látszik, hogy többet akarsz 2) a szarakodásodhoz nem lesz türelme egy olyan nőnek, aki számára nem vagy fontos...... keress egy hozzád illő lányt!

    out
  • gabe paul logan
    #282
    Az értékelni szónak itt milyen jelentést szánttál?
    Kiértékelni nem tudom a hibáimat...vagy a helyzetemet szó szerint értékelni nem tudom, ha az utóbbi, akkor mit kéne értékelnem? :D Hoppon maradtam.
  • GyuriX2572
    #281
    mert a saját helyzetedet sem tudod értékelni
  • gabe paul logan
    #280
    :)))))

    Le se tagadhatnám, az a szomorú, hogy mégis én tűnök a legoptimistábbnak :D