74
  • Rage47
    #74
    sztem ez volt a legjobb
  • Fuji324
    #73
    Sziasztok! Újból elővettem a játékot, az új Batman hatására :-)
    Még mindig jó ez a játék :-)
  • Novotsik
    #72
    BEST game ever,már 12X toltam végig és még mindig nem unom a játékot hihetetlen h még mindig tud újat mutatni. Hard-on kicsit nehéz a harc ha sokan jönnek,de én jobban élveztem hard-on mint a többi fokon
  • Grizzly4x4
    #71
    Köszi szépen a segítséget neked is és az xbox360 topic olvasóinak is. Megtaláltam youtube-on és tényleg visszafelé kell még császkálni egy kicsit.
  • Afe
    #70
    Emlékeim szerint ott majd csak akkor tudsz bemenni, ha megszerzed a vízszintesen kilőhető drótot, meg talán a 3-as kampós bisz-basz is kell hozzá, majd azzal át tudsz menni a másik részre.
    A lényeg, hogy most még visszafele kell menned.
  • Grizzly4x4
    #69
    Hali mindenkinek épp most nyomom a Batman AA-t és sajna elakdatam de rendesen. Annál a résznél vagyok ahol a szőke copfos csaszit kell követni és aztán jön egy rész amikor 2 faszi fel van lógatva kötelekre alattuk meg áram van azokat kikapcsoltam, a faszikat levágtam utána az ajtót is kikódoltam és kimenekültünk, de a terem az feltelt mérgesgázzal és nem tudom sehogy sem kiszivatni. Van egy rész ahova fel lehet kapaszkodni és egy falat kirobbantani és pont bejutnék mérgezett területre de nem látok sehol sem kapcsolót amivel ki lehetne szívatni a gázt. Légyszi valami segítséget dobjatok mert már ugyérzem mindent próbáltam de nem megy. Ja még lehetne visszafele is menni a pályán de szerintem annak nem sok értelme van mert eddig sem kellet visszafele nagyon mászkálni. Előre is köszi a segítséget
  • mateus33
    #68
    Ez konzolos topik, itt nincs ilyen probléma...
  • maker345
    #67
    hello mindenki léccives valaki részletesen irja le nekem h mit honnan töltsek le és hova ilesszem be h működjön a játék a 9000 hiba van nekem is
  • csipcsabi
    #66
    Jaja köszi. Keresgéltem fórumokon aztán leszürtem az infót.Valószínű nem is a dll fájlok kellettek hanem az aMicrosoft ge*i
  • Seth
    #65
    Azt vágod, hogy van külön a pc verziónak topikja? Ott talán tudtak volna segíteni.
  • csipcsabi
    #64
    Enyi! meg oldottam.egyéként csak egy-két dll kellett be másolnom (amiket lentebb is írnak)a system mappába meg Microsoft GAmes for Windows-t kell telepíteni.
    tudom hogy nem érdekel senkit de azé le írom.
    Hello
  • csipcsabi
    #63
    Valaki okosabb segítsen kérem!A msvcr71.dll már be másoltam de ugyan az ahiba
  • csipcsabi
    #62
    kösz sokat segítettél
  • partizan182
    #61
    A hiba forrása kommented második szavából következik.
  • csipcsabi
    #60
    sziasztok, letöltöttem a játékot de elindításkor ezt irja ki nekem :
    ERROR : SecuLauncher - Failed To Start Application (9000)

    Előre is köszönöm a választ.
  • Neogan
    #59
    Ez a Harley Quinn boss fight ugye? Na itt csak annyi a dolgod, hogy mikor rákapcsolja a padlóra az áramot, te átugrasz a korláton egy másik elkerített részre.

    Azt hiszem ez az a rész.
  • Seth
    #58
    Persze, konzolokon nincs ilyen probléma XD
  • RETROB0Y
    #57
    Ha megveszem a gyári AA-t akkor tuti nem lesz SecuLauncher hiba?

    Mert a másolt egyszerüen mindig ezt dobja ki nekem bármit teszek..

    Szóval az mgoldás?
  • predike
    #56
    Hali! megint elakadtam bemegyek egy helyiségbe jönnek folyamatosan az ellenségek a padló meg ráz és nem tudok seho sem felmenni viszont meghalok mindig itt mit kell tenni?
  • merlinicus
    #55
    Sziasztok! Az Arkham Mansionbe szeretnék bejutni. Az ajtón, ha bemegyek, utána le van zárva, kellene egy alternatív útvonal. A terasz felett észre is vettem a rácsot, leszedtem, de nem tudok bemászni, mert magasan van. Feltételezem, hogy a betkötéllel ( :) ) kellene feljutnom oda, de nem akad be sehova.

    Ha valaki tud megoldást, akkor plíz help!

    Köszi!
  • predike
    #54
    Próbálkoztam azzal is de eszébe sem jut h kidugja a fejét!!viszont a csajt meg igy is ugy is megöli!!
  • romeozor
    #53
    nem kell felmenni sehova. begörnyedsz az ajtó mellé és fejbe dobod mikor kidugja a fejét.
  • predike
    #52
    halihó! van egy olyan problémám h Dr Young.-ot fogja a késes fickó és fel lehet menni a fölső emeletre de ott keresgéltem mindenhol de nem találtam semmit viszont ha meglátnak a késes fickó megöli a nőt mit kell tenni?? előre is köcce a segítséget!!
  • PoisonChihuahua
    #51
    PS3-on vagy XBox360-on... ? '-.-
  • Cekrény
    #50
    sziasztok, letöltöttem a játékot de elindításkor ezt irja ki nekem :
    ERROR : SecuLauncher - Failed To Start Application (9000)

    Előre is köszönöm a választ.
  • greco
    #49
    Köszi.Sikerült megcsinálni.Nem tudtam, h vitorlázni is lehet.:)
  • Hoz_Hun
    #48
    Hát, ha annál a résznél vagy ahol a dokikat kell kimenteni,...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...ott három ventillátor van. Egy rögtön ahogy kimásztál jobbra el, lenézel és ott. A második; ahol kimásztál szembe levitorlázol, elugrálsz jobbra, megfordulsz lenézel és ott van (detektív látással könyen megtalálod). A harmadik innen továbugrasz a logó ember mellé és ledobod a kötelét batrangal. Ipse lezuhan betöri a tetőt és akkor a (törött tetőn át) már látod a harmadik kapcsolót.
  • greco
    #47
    Annál a résznél ahol, van egy akasztott ember és két ventillátor amit be kell indítani , hogy kiszívja a gázt, nem tudok továbbmenni.Csak az első ventit tudom beindítani. A második ventihez át kellene ugrani valahova, de semerre nem engedélyezi.Valahol olvastam, hogy a másolt verziókban van vmi hiba amivel nem lehet továbbjutni. Ez lenne az?
  • Hoz_Hun
    #46
    Hello.
    Nehezen követem hol is vagy. Nos vagy detektív látásban az áruló őr flaskáját kell beszkennelned, vagy (ha épp megtaláltad az áruló holtestét) akkor a börtönigazgató portéját jobbra a falon.
  • bumbi91
    #45
    hali mindenkinek!
    A játék legelején akadtam el van egy olyan rész hogy 3 fegyverest kell csöndben lefegyverezni na utána továbbmegyek a szellőzőn át bemegyek a következő részhez ahol szintén le kell fegyverezni pár embert minden kész van és valamit utána be kéne scannelni és nem tudom hogy mit kell. Légyszi segítsetek köszi!
  • Medvetarkó
    #44
    Kösz a tippet, igazából 1 percre rá hogy beírtam panaszom ráleltem a megoldásra. Csodás dolog ez a szem, ha az ember erőt vesz magán és használja, hipp hopp rálel a megoldásra. Azért köszi az útbaigazítást.
  • Hoz_Hun
    #43
    Ez a konzolos topik. Van külön PC, sőt külön warez topik. Itt nem hiszem hogy érdemben választ kapsz. Ott próbálkozz.
  • Medvetarkó
    #42
    Sziasztok!
    Tegnap ráérős időmbe gondoltam lekapom a játékot és megnézem. Le is jött viszonylag hamar, összeraktam, telepítettem, crackeltem. Aztán átadtam magam az érzésnek hogy rövidese bituman bőrébe bújva suhanok az icakába tetőről tetőre szögdécselve és közbe lecsapok a gonoszokra. Ámde akkor nagy hírtelen egyszer csak ezen álmom szertefoszlott. Mert amidőn reá klikkeltem az indítóikonra a következő kis üzenet vágódott a zarcomba "SecuLauncher: failed to start application. [9000]". Ha bár kinek van esetleg némi nemű halvány lila sárgája arról hogy mi a bánat akar ez lenni és hogy lehet elhárítani, annak megköszönném ha műveltségem ez irányú szűrke foltjait megecsetelgetné. Előre is köszönöm.
    Alásszolgája
  • predike
    #41
    épp ez a problémám abszolut nem is akar menteni, vitte vagy 30 percet a játékot mikor kiléptem belőle visszaléptem és kezdhettem az egészet előlről!!
  • mateus33
    #40
    Mindig ment magától mikor elérsz egy bizonyos pontig, te nem tudsz menteni.
  • predike
    #39
    Sziasztok lenne egy problémám! valamiért nem akar menteni nekem a játék szerintetek miért van ez?
    vagy alapból mikor szokott menteni?
  • mateus33
    #38
    Nah ez is meglett, hála nektek! Majdnem jó helyen jártam, éppen az elit celláknál nézelődtem, ahol Joker nője is van.
  • Neogan
    #37
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Penitentiary-ben van a Security Control Roomban. Fel kell menni a lépcsőn egy kis irodaszerű helyiségbe és ott a padlón lesznek ilyen kör alakú jelek. Na azokat scanneld be.
  • romeozor
    #36
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    menj vissza oda ahol a börtön igazgatót hagytad
  • mateus33
    #35
    A legutolsó szalagot hol lehet fellelni? Amiket jelzett a térkép azokat felszedtem, végig is hallgattam, de nem vagyok biztos a dolgomban.