74
  • Neogan
    #1
    A Rocksteady csapat játéka, nagy várakozásnak örvend.
    Mivel közeledik a kiadás időpontja (Augusztus 28) és még a konzolos topicban nem volt ilyen téma, ezért gondoltam, nyitok neki egyet. :)

    Aki még nem próbálta a demót feltétlen adjon neki egy esélyt!

    Írjátok le véleményeteket a játékról!
  • JohnnyNapalm
    #2
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1218625550
  • toysoldier
    #3
    az a játékos fórumba van, ez pedig a konzolos...
  • JohnnyNapalm
    #4
    az is igaz sorry
  • akyyy
    #5
    WTF????????
  • buklee
    #6
    Nagy a tolongás:D Ahogy látom a konzolos fórumban csak a pc szidás meg a készülékek topikjaiban születik érdembeli mennyiségű hozzászólás
  • Neogan
    #7
    Nyugi, lesz itt pörgés, ha kijön végre :D
  • toysoldier
    #8
    ?
  • Sadun Tryst
    #9
    végigtoltam a demót, és meg kell, h mondjam nagyon kellemeset csalódtam :)
    a grafika remek, az irányítás is egyszerű és a játék hangulata is nagyon ott van. :)

    szvsz eddigi legjobb bőregeres játék ^^
    erősen gondolkodom rajta, h majd megvegyem. az egyetlen kérdés a szavatossága.
  • Neogan
    #10
    A már befutott reviewekben 12+ óra játékidő írtak, ami nem olyan sok viszont még így is több, mint a jónéhány mai game.

    Ami számomra még kétséges, az az, hogy milyen szintű fejtörőket kapunk? Remélem agytornáztató feladványok lesznek, elvégre bőregerünk detektív :)

    Meg a Riddle's Challenge-rész sem egyértelmű. Most akkor ezek tényleg puzzle részek lesznek, vagy csak a kérdőjeleket kell összegyűjteni?
    Mert, ha ez utóbbi, akkor szívás.
  • Padlogáz2
    #11
    Na dobáljátok a linket,nekem kell ez a szar.
  • PoisonChihuahua
    #12
    Tessék:
    PS3
    Xbox360

    Ha pedig nincs LIVE-od:
    Link
  • Neogan
    #13


  • triplet
    #14
    A demóban mitt kell csinálni az elején? Azt mondja a játék kapcsoljam be a detektív módot, és nézzek körbe a környezetemben. Bekapcsoltam, körbejártam az egészet, de nem történik semmi.
    Ötlet?!
  • Neogan
    #15
    A detektív mód lényege, hogy különféle színekkel emeli ki a fontosabb tárgyakat, vagy az ellenfeleket. Ennél a résznél a vízköpőket kellene észrevenned a falakon. Ezekre fel tudsz kapaszkodni :)
  • Neogan
    #16
    Volt szerencsém ma elolvasni a könyvet. Röviden: mindenkinek csak ajánlani tudom, bár inkább képregény mint könyv, elég beteges illusztrációkkal :D

    Így előre is le merem fogadni, hogy a játéknak, a címén, a helyszínen, meg az alapfelálláson (Bőregér vs rabok) kívül nem sok köze lesz a könyvhöz :)
  • Renátó1985
    #17
    senki nem nyomja?
    iszonyatosan jó játék!
  • Neogan
    #18
    Easy-n végigtoltam már, minden Riddle megvan :)
    Már bánom, hogy nem normalon kezdtem, de a Big Bang acsi miatt megérte :)

    Kérdés: ha egyből hardon nyomtam volna végig, visszamenőleg megkaptam volna az easy-ért és normal-ért járó acsikat is?
  • Renátó1985
    #19
    50%-nál vagyok normalon majd megírom megkaptam e az easy acsit
  • Neogan
    #20
    Közben utánajártan és a válasz igen, visszamenőleg is megadja az acsikat :)
  • Neogan
    #21
    A játékban említik hangosbemondón az arkhamcare.com weblapot, mondom egy próbát megér. És valóban, ez egy létező weboldal :D Nézzétek meg!
  • romeozor
    #22
    aki már végig vitte, mikor "valahogy" vége lesz, lehet még tovább barangolni a szigeten hogy felszedjem az elhagyott cuccokat, vagy inkább még a sztori közben pedálozzak?
  • Neogan
    #23
    Tulajdonképpen lehet, mivel ha végigvitel után ráböksz a continue storira, akkor az utolsó csata előtti chechpointra dob. Innen meg nyugodtam mehetsz gyűjtögetni :)

    Ja és a Credits listát nézze végig mindenki!
  • Hoz_Hun
    #24
    Igen, utánna még barangolhatsz mindenfele, így utolag össze tudod szedni Rébusz talányait. Én a végére már mindet összeszedtem, csak Arkham szellemének utolsó bejegyzése hiányzott, mert lusta voltam végighalgtni a történelmi monológjait, de a vége után meghalgattam és simán ki lehet találni ki a szellem és hol van az utolsó bejegyzés.

    Én Normalon vittem végig és megadta az Easyt is.

    Nagyon, nagyon jó a játék. A chalengekből a bunyók a végefelé nagyon durvák. Néha még a második turnuson se jutok túl, pedig azt hittem nagyon állatúl megy már a verekedés. A lopakodós extremen is élvezetes és végigvihető.
  • mateus33
    #25
    Nekem Rébuszból maradt 3 fogsor a Mansion-ben, és kemény 1 db a Medical-ban, de egyszerűen nem találom, szóval nem igen lesz meg a 240 :(
  • Neogan
    #26
    Van egy tippem, hogy melyiket hagytad ki a Mansion-ben!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Menj a Warden Office-be! Ha ott vagy nézz fel, lesz egy rész ahova felhúzhatod magad a Grapple-el, egy felső emelet. Itt lesznek a fogak. Szerintem te is itt akadhattál el, ahogyan én is :)
  • Hoz_Hun
    #27
    Jaja, valószínüleg azt hagytad ki.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy az a Warden Office vagy sem azt nem tudom, minden esetre ahol Dr. Young felrobban, az előtte lévő irodában ahogy az ajton belépsz nézz felfele.
  • romeozor
    #28
    még szerencse hogy már az elejétől kezdve pusztítottam a fogakat, nem lennék boldog ha azok után kellene bóklásznom. valami 84%-nál járok teljesítésben, már csak a Challenge rommok maradtak. lehet ez lesz az első platinum trófeás játékom?
  • Hoz_Hun
    #29
    Na azért a Combat Challenge-kben van ám kihívás és nem az első felére gondolok. Egy nevet említek csak "Shock and Awe". Na az valami brutális szerintem, nem is sikerült még megcsinálni. Az meg hogy a medálokat is megkapjam hozzá az megint egy külön mise. Pedig végigvittema játékot hardon is, de az semmi az utolsó pár (extreme) Challengehez képest.

    u.i.: ja, egy személyes tapasztalat, amit igazándiból hardon jöttem rá mennyire hasznos: batclaw használata! Nagyon hasznos tömegkezelésre szerintem.
  • Norberto91
    #30
    Hello én még nem próbáltam ki a játékot, és lenne egy kérdésem, hogy a Batmobilba belehet ülni?:D
  • Neogan
    #31
    Nem, sajnos csak kívülről csodálhatod :)
  • mateus33
    #32
    És valóban! Köszi szépen, ezt tényleg nem vettem észre :)
  • mateus33
    #33
    Köszi neked is ;)
  • mateus33
    #34
    Én is írtottam őket folyamatosan, de ez a 4 kimaradt, azaz most már csak 1db vhol :D és kész a Riddler's Challenge.
    A Combat Challenge-ek között valóban van 1-2 brutál.
  • mateus33
    #35
    A legutolsó szalagot hol lehet fellelni? Amiket jelzett a térkép azokat felszedtem, végig is hallgattam, de nem vagyok biztos a dolgomban.
  • romeozor
    #36
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    menj vissza oda ahol a börtön igazgatót hagytad
  • Neogan
    #37
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Penitentiary-ben van a Security Control Roomban. Fel kell menni a lépcsőn egy kis irodaszerű helyiségbe és ott a padlón lesznek ilyen kör alakú jelek. Na azokat scanneld be.
  • mateus33
    #38
    Nah ez is meglett, hála nektek! Majdnem jó helyen jártam, éppen az elit celláknál nézelődtem, ahol Joker nője is van.
  • predike
    #39
    Sziasztok lenne egy problémám! valamiért nem akar menteni nekem a játék szerintetek miért van ez?
    vagy alapból mikor szokott menteni?
  • mateus33
    #40
    Mindig ment magától mikor elérsz egy bizonyos pontig, te nem tudsz menteni.