55
YARG - Yet Another Rhythym Game PC játék fejlesztés alatt
  • miilann04
    #15
    te vagy a hülye.
    avagy kérdezd meg a sok csst meg codost h nem lenne-e egyszerűbb elmenni katonának.
  • karajjj
    #14
    most lehet én vagyok a hülye, de nem lenne egyszerűbb megtanulni gitározni? :D
  • Bence94
    #13
    itt egy kép hogy van a ghba pengetni nem kell és nem is lehetne nagyon mert lehetetlen lenne.
  • LSy
    #12
    Igen, megoldhato. A joystick kezeles bovitese hetvege fele van beutemezve , jelenleg a sound motort javitom, vannak benne kisebb hibak.
  • Bence94
    #11
    lesz vagy van benne gamepad támogatás? nekem van egy xbox 360 controllerem jó lenne ha menne vele.gh 3, aerosmith ment a gamepaddal tökéletesen a az új rész pedig szarik rá...pengetni nem kellett csak a gombokat nyomkodni azt meglehetne csinálni ?
  • Bence94
    #10
    látok benne fantáziát! ebből jó dolog is kisülhet ráadásul van multi is és még csak alpha.várom nagyon a további fejleményeket.
  • gyepesjoint
    #9
    lol bázeg
  • kuci06
    #8
    Wow, ez nem is néz ki olyan rosszul !
    +fav
  • BB7
    #7
    Látok benne fantáziát, s izgatottan várom a letölthető bétát! :)
  • zippofcy
    #6
    A topik az nem magyar szó, a téma meg béna
  • rooney8
    #5
    Ez egy topik, nem pedig fórum :D
  • zippofcy
    #4
    Félreértések elkerülése végett bővebben kifejtve a Guitar Hero:
    GHnak a PCs portja a vacak az x360-os, PS2-es változatokhoz képest. (nem fut tökéletesen simán, minimum néha "bericeg" de van hogy totál szaggat az egész)
    A PS3as se tetszik, mivel ott USBn csatlakozik a wireless gitár, emiatt van kb 30ms lag.

    A Frets úgy szar ahogy van, elbaszott "kód" tipikus esete szvsz.
  • LSy
    #3
    Hali, en vagyok az emlegetett szamar (vagyis a koder), az egesz program C++-ban irodott a Visual Studio 2008-ban. Lehetoleg ugy epitem fel az egesz programot,hogy a moddereknek konnyu dolguk legyen, persze a forraskod modositasa nelkul, a forraskod nem lesz kiadva jelenlegi tervek szerint. A Freats nem rossz csak a problema vele, hogy python irtak ami multi platform miatt hasznos, de maga a script nyelv lassu. A kirajzolo engintje a "YARG"-nak directx 9 lesz, ez megfelelo technikat ad a grafikai elemek kirajzolasahoz.
  • Pepsi Twist
    #2
    hát ez 1 fos :D sztem hagyjátok rá :D
  • zippofcy
    #1
    Hali,

    ezt a fórumot azért hoztam létre mert a haverral totál kikészültünk rajta hogy mennyire fos a PCs portja a Guitar Hero sorozatnak, az Rock Band nincs is PCre, a Frets on Fire meg lagos, vacak és a felpontozása (vagyis a dalok alatt amit játszani kell a gitáron) is szörnyű.

    Szal a haverom azt mondta ő sokkal jobbat tudna írni, én meg: akkor rajta.

    Az alfa változat készen van, youtube-on megtekinthető a videója:

    YARG alpha

    A bétából már lesz letölthető változat, ez a fórum lesz majd a visszajelzések helye, kinek nem működik, min kéne javítani benne szerinte, ilyesmik.

    Olyan lesz mint a Frets on Fire, vagyis freeware, ennek megfelelően licenszelt dalok nélkül.

    OGG támogatás már most benne van, vagyis a Frets on Fire dalokat (párezer van csak a neten ) fogja tudni kezelni.
    A "pontfile"-jait is (konverterrel) de azok szvsz annyira szarok hogy érdemesebb lesz újakat csinálni a dalokhoz.
    A bétában lesz hozzá editor.
    Előre láthatóan jövő héten vmikor kiadjuk.

    Egyelőre ennyi, hamarosan jön a kóder is és mond majd okosakat.