76
Bárányhimlő
  • MR ME
    #36
    az hát
    épp kamuzni támadt kedvem, de sajnos lebuktam...leszarom h elhiszed e, megtörténhet, muter is 2x volt, kb 1 éve volt 2xra...
  • jackcsabi
    #35
    Kamu!
  • MR ME
    #34
    nekem az arcomon van :S
    de hálistennek nem feltünő...
  • MR ME
    #33
    elvileg 1x lehet, de sokan vannak akik többször is elkapják, ne kérdezd h miért
    szal nem kamu, nekem is van ismőrösm aki már 3x volt...
  • jackcsabi
    #32
    Akkor te rosszabbul jártál mint én :P Nekem a combomon van 3 kicsi :D
  • karajjj
    #31
    kb ötévesen letudtam de az első pöttyöt sikeresen kivakartam és pont a homlokomon volt :D azóta is ott egy gombostűfejnyi kis forradás...
  • nan76
    #30
  • John Cena
    #29
    Haveromat halottam ilyen kamusokat hogy 2x kapták el:S pedig úgy tudom 1x elkapod azt annyi
  • haxoror
    #28
    Ne vakard és maradj otthon amíg teljesen meg nem gyógyulsz, ennyi.
  • Brolly
    #27
    én se voltam még, kíváncsi vagyok, mennyi annak az esélye, hogy egy ember nem lesz bárányhimlős az élete során, nem bánnám, ha nem kéne megmártóznom ebbe a rákba.
  • mila69en
    #26
    ja meg a mumpsz(nem tudom jól írtam e:D) is ilyen, felnőtt korban nagyon veszélyes:(
  • werkfilm
    #25
    nyitott már sgre topikot haldokló ember? nalátod
  • tigeroo
    #24
    nagy fasz vagy...minél idősebb korban kapja el az ember annál súlyosabbak a szövődmények, olykor végzetes is lehet...
  • tigeroo
    #23
    én még nemvoltam bárányhímlős :S
  • werkfilm
    #22
    igen komoly betegség 2 éves gyerekek 0 immunrendszerrel leküzdik úgy hogy csak fürdeniük kell rendszeresen
  • OrioN the S
    #21
    :O szadban??? nyelveden??? az durva :( jobbulast!
  • BB7
    #20
    Ne menj napra!
  • DJ RX7
    #19
    üdv!

    én még nem voltam bárányhimlős, hol a fizetésem?
  • jackcsabi
    #18
    Nekem is már nagyon rég lement, csak hülye voltam és vakartam, ezért még mai napig 3 helyen meglátszik a lábamon egy ilyen nagyon fehér kis folt...
  • gyepesjoint
    #17
    haa-haaa-haapcíííí már el is kaptam XD
  • Hegi90
    #16
    mi a fasznak kell bárányhimlőnek nyitni topikot?
  • mila69en
    #15
    2Nekem sose volt bárányhimlőm"
    akkor volt vagy nem volt?:D
  • Máté94
    #14
    A bárányhimlő.Nem látszott rajtam kívülről.Belül biztos.
  • davidka003
    #13
    Nem vagytok tisztában a szó jelentésével? Van olyan, hogy valakinél egy betegség gyors lefolyású ami azt jelenti, hogy csak átmegy rajta nem lesz napokig beteg.
  • Neoncsoves
    #12
    Nem biztos, hogy bárányhimlő miatt vitték, lehet, hogy előhozta valamelyik másik himlőt belőle... vagy nem tudom. régen volt... legalább 8-9 éve :)
  • Barnabyka
    #11
    na ez szerintem még neked is kínai.
  • mila69en
    #10
    mi volt gyors lefolyású?
  • Máté94
    #9
    Nekem sose volt bárányhimlőm.De nem is lesz mert gyorslefolyású volt.Észre se lehetett venni:)
  • Lord Nomak
    #8
    Info.

    Ennél többet nem hiszem, hogy tudna bárki is mondani róla..
  • mila69en
    #7
    hát ez nem túl szerencsés, ennyi idősen:(
  • geo91
    #6
    18 felett már elég gázos, még steril is lehetsz tőle... :S
    szerencsére én 6 évesen túl voltam rajta.
  • KAMIONOS KOGYO
    #5
    Ettől félek én is!
    Nálunk még a nyár elején a 14 éves testvérem kezdte,tőle elkapta unokatesóm,tőle kis tesóm,tőle meg én!és rajtam jött ki a legtöbb!

    És mi volt hogy kórházba vitték?
  • KAMIONOS KOGYO
    #4
    Tudom,hogy kis korban nem olyan vészes,mert tesóm (3 éves) ő is az,de neki semmi az enyémhez képest!

    Én tele vagyok!Ahol még el se mernéd képzelni,még ott is van!
    lábamtól egészen a fejemig,a számban,a nyelvemen,az arcom tele van,a hátamon,az egész testemen!
  • Neoncsoves
    #3
    én még gyerekkoromban kaptam el, szóval nem volt para belőle. nővérem viszont sikeresen elkapta tőlem 20 évesen és asszem kórházba is ment miatta...
  • OrioN the S
    #2
    En meg kiskoromban kaptam el... eleg gaz. Ne vakard :) Amugy a neten rengeteg infot talalsz ,mert itt nem sok segitseget fognak neked nyujtani :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #1
    Nos,sziasztok!
    Azért nyitottam ezt a topikot,mert sajnos elkapott ez a furcsa betegség,meglepődtem,hogy még nincs topikja,pedig ez egy komoly betegség!

    Szeretnék véleményeket,infókat erről a betegségről.
    Nagyon rossz főleg ilyen korban!Nem kívánom senkinek!