159
Code of Honor 3. - Desperate Measures
  • Beyond silence
    #79
    köszönöm szépen Kaslerka!
    szerintem nem rossz játék el lehet vele ütni az időt.
    a kövekező küldetésnél vagyok ahol fentről bújva lőjük ki őket szerintem most már nincs min elakadni(bár az ajtók zárva de majd kialakul....xD) ezután még mennyi pálya van?ez mára végefele van nem?
  • Kaslerka #78
    Annyit segítek, hogy egy szekrényben van a bomba. Ha odaérsz elé kileng...
  • Beyond silence
    #77

    Kis segítséget szeretnék kérni!
    ott akadtam el amikor már kész a repülőteres pálya csak elrejtettek egy bombát a csomagok között.
    odamegyünk van egy csomó táska a futószalagokon és azon kívül.
    meg is van kileng a pirosig a jelző de oda a futószalagra nem lehet beugrani és így nem tudom hogy kell hatástalanítani a bombát.akárhogy próbálkoztam nem lehet oda beugrani.
    aki tud segítsen előre is köszönöm!
  • Lacee86
    #76
    Légyszi írd le a másik 3-at is h hol vannak!
  • Shep
    #75
    Köszi.
  • Kaslerka #74
    4. bomba - Le kell menni a lépcsön (vissza a pályán) és egy oszlopon lesz.
    5. bomba - Ahol a kódkártya volt (üveges oldalú szoba) az ajtó mögött.
  • Kaslerka #73
    Kijátszva és azt kell mondjam, hogy ezt nagyon korrektül megcsinálták a City-nél.
  • Shep
    #72
    Na a 4. bombát első nekifutásra nem sikerült megtalálnom. Az AI viszont meglepően jó lett, leszámítva azokat a részeket, mikor csak állnak és várják a halált. Volt, hogy simán bekerítettek, igaz a pályák linearitása miatt erre nem nagyon van lehetőségük sajnos, ha fedezékbe húzódok tárazni akkor gyorsan közelednek, folyamatosan mozgatják a helyüket, nem csak behúzódtam a fedezékbe és lövöldözök, szóval teljesen rendben van ez is. Ha meg az árkategórián belül (4000 alatt) hasonlítjuk akkor bőven a léc felett van az alkotás. Még a végén lesz valami a Cityből :9)
  • Mokus1
    #71
    Én se találok egyet.Az elején amikor kiront az ember a wc-ből utánna kell megkeresnem de nem találom
  • japy
    #70
    Elakadtam a Garázsos résznél valami kódkártyát kell keresni hogy leállítsam a robbanást! Merre van?
  • Lacee86
    #69
    Az a 4 hol van, mert én egyelőre egyet sem találok... Sokat vissza kell menni, vagy csak azon a kis részen kell keresgélni?
  • Lacee86
    #68
    Az opcióknál vmi beállításnál van olyan, h : single player only/multiplayer only/all. Tehát vagy szántak hozzá multit, csak kimaradt; vagy lehet h ezután jön.
  • SubZero911
    #67
    Azért én még mindig nem értem, hogy mi a xarért nem csináltak hozzá multi részt.
  • Lacee86
    #66
    Nálam néha a párbeszédek közbeni felirat bugos. 1-2-szer csak villan egyet, és tök hamar eltűnik.
  • DarkSector
    #65
    mivel tegnap még nem volt a 3.résznek totyik, ezért a 2.részhez irtam véleményt:

    "nah 1 évvel ezelőtt alig tértem magamhoz ettől a szemétkupactól...

    az első részben a chrome engine által megálmodott szafaris vidéki tüzharc aránylag kellemes időtöltést adott.

    aztán jött ugye a fear engine-t (Jupiter-EX) licenszelt 2.rész...az island...nah asszem ez nem volt túl jó ötlet...
    vagyis hogy a fear engine-t legelsőre nyitott tereken akarták alkalmazni...

    háát és telt múlt az idő..és lám jött a harmadik rész.
    megdöbbentem hogy már megint egy "szardarab landol a boltok polcain"...

    háát tévedtem nem egy korszakalkotó játék, de valamennyire kiismerték a fear engine-t, és visszatértek az épületharcokhoz, amolyan SWAT módra...
    és a célzást, futást, irányítást elnézve bizony körbenézhettek a fiúk-lányok a piacon, mert innen onnan "lopkodott" elemeket véltem felfedezni, és kimondottan egy már-már izgalmas kis akció-fps-t hoztak létre, ami nem is csúnya...:D

    nah asszem ezt már nevezhetjük játéknak...főleg a második részhez képest..."
  • grebber
    #64
    Egy bugba ütköztem még délután.Az ajtón lévő bombát szétlőttem felrobbant és kidőlt az ajtó de átmenni rajta nem tudtam :D vagyis kb 1 embernyit átmentem de nem tudtam mozogni csak visszafelé
  • bacsobalint
    #63
    Nem dehogy unom:D
    csak néha idegesit hogy mindig sötétbe vagyok:D
    de jóóóó:D
  • Broafka
    #62
    miért unod? kb egy órája játszhatsz, van még egy óra kb
  • bacsobalint
    #61
    ha hatástalanitottam a bombákat..
    Onnat még sok van?:D
  • Shep
    #60
    Nem szarozott itt senki(csak lentebb pár nem is láttam, de citys tehát jó nem lehet felfogású) csak írtuk ,hogy nem nagy szám, de amit ricsa írt, hogy az utóbbi hónapok egyik legjobbja, na hát az azért szerintem enyhe túlzás. Max ha úgy vesszük ,hogy terrorelhárítós, kommandós fps, na akkor ez a legjobb, mert ilyen az elmúlt hónapokban nem nagyon volt (volt egyáltalán az idén ilyesmi?)
  • ricsa008
    #59
  • grebber
    #58
    De az a jó hogy szegény city interactive game-eket alapból szarozza mindenki.

    -vaktában lövöldözés de nem úgy, hogy fedezékből, hanem mész és lősz. LOL szinte összes fps erről szól miről beszélünk!
    -Eltévedni nem lehet, mert csak egy irány van - Szintén csak sok más FPS tudnék felhozni amiben szintén nem lehet eltévedni.

    Szerintem az előző két részhez képest klasszisokkal jobb hosszabb is és ez már valami.
  • ricsa008
    #57
    a wanted hez ennek semmi köze mer TPS a Coj western stilusa jó de...
  • Broafka
    #56
    szerintem nem lett egy olyan marha nagy játék. Ahogy Shep is írta, vaktában lövöldözés, de nem úgy, hogy fedezékből, hanem mész és lősz. Eltévedni nem lehet, mert csak egy irány van. Menni, és lőni, menni és lőni. 2 rész tetszett benne, a bombák hatástalanítása, meg az a 3 perces lopakodás, hogy ne nyírják ki a túszokat, ennyi. Amúgy elég gyönge kis játék szvsz
  • Shep
    #55
    És mégis azt mondod, hogy ez az egyik legjobb? Hát ...
  • ricsa008
    #54
    A Coj -t és a Wantedet végigvittem és bejöttek a Bionic Commandó irányitása valahogy nem jöb be az Arma II pedig csak a paksiaknál fut ugy hogy jáccani lehet vele de nem nálam

    :D
  • Shep
    #53
    Akkor te nem igen játszottál a CoJ-el, Wanteddal, Bionic Commandoval, Arma 2-vel, és még sorolhatnám.

    Egyébként annyira tényleg nem rossz, néhol egész hangulatos tűzpárbajok vannak, de azt nem tudom ki találta ki, hogy az elrepülő golyók úgy megvilágítják a környezetet mintha egy fáklya repülne. (mondjuk látványos)
  • Lacee86
    #52
    Sztem is egész jó, főleg egy kis csapattól (gondolom). Meg olvastam is, h az előző 2 részhez képest nagy előrelépés.
  • ricsa008
    #51
    jaaah azt nem nagyon használom
    nálam még mindig az utóbbi hónapok egyik legjobb alkotása
    talán a Batman vagy a Wolfi 2 majd átveszi tőle ezt a címet
  • Lacee86
    #50
    Hát mikor bevonultok vmi fedezékbe, akkor megjelenik egy nyíl. Ilyenkor ha nyomod csak a tüzelés gombot, akkor vaktában lövöldöz a faszikám a fedezék mögül.
  • ricsa008
    #49
    ezt én sem értem :S
  • grebber
    #48
    Milyen vakon tüzelés?
  • Shep
    #47
    Na megnéztem és inkább Doom3-vagy akármi, mint ez. Ennek a vakon tüzelésnek semmi értelme, látványos, de ennyi. KillSwitchben ,vagy a Rainbow Vegasban azért használható volt, de itt. Mondjuk az ötlet nem volt rossz, de a megvalósítás pocsék lett. Na majd a Code of Honor 10-ben :)
  • grebber
    #46
    Ha így haladnak a következő rész az már 1az1-ben a FEAR lesz
  • Lacee86
    #45
    Hány pálya van amúgy? Én most kezdtem a 6.-at.
  • Broafka
    #44
    hát ez iszonyat rövid játék...
    tulajdonképpen az alap gépfegyveren kívűl semmit nem használtam. hát egyszer ki kell próbálni, de megvenni nem érdemes az biztos
  • davidka003
    #43
    Helyezd biztonságba az ellopott fegyvereket. A lakattal elzárt bekerített részen lesznek majd fegyver tároló ládák. Azokat kell megkeresni.
  • Lacee86
    #42
    Na, kipróbáltam én is a játékot. Sztem egész jó. Nincs benne semmi ütős újítás, de ettől még el lehet vele szórakozni. Ráadásul magas gépigénye sincs.
  • bacsobalint
    #41
    annál a résznél ahol ilyen vonatok közt vagyok.. és van velem egy csávó és ha jolt udom aza küldetés"helyezem biztonságba a stolen fegyvereket"
    ott mit kell csinálnom?
    mert kilövöm az összes lakatal elzárt bekeritett részt ... de semmi.-...
    HELP
    Előre is köszi:D
  • ricsa008
    #40
    nem bántam meg hogy letöltöttem
    eddig messz a legjobb City játék