6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • Inv1sus
    #5857
    Én kifagytam az otthoni 1 gigás gépen is, mégis vissza tudtam menni. A szegedi netem meg régen folyamatosan megszakadt játék közbe, mégse voltam leaver.
  • Zomil
    #5856
    nekem most azzal szorakozik a játék amiota ingyenes patch kijött, h kb. 5perc az elsö pályabetöltés...utána persze semmi gond nincs a játék is fut rendesen...de igy mindig elöször practice modban be kell töltenem, h tudja rendesen betölteni az elsö meccsemen
  • Neutralpoint
    #5855
    Beértem volna ha nem fagy ki 2x egymás után (ez kimaradt)
  • Neutralpoint
    #5854
    akkor is ha a játék tehet róla ugye?

    Kifagy, és nemtudsz visszamenni mert ugye 2GB ram már nem elég neki...
    Rohadjak meg mert nem tudok venni +2GB-ot és hogy nem értem vissza 5perc alatt, és az én kurva anyámat 2x
  • ToCsEk
    #5853
    nem hinném hogy UPCnél szarabb net létezik, de már itt sem nagyon van random netfail :D
  • sonic syndicate
    #5852
    mondjuk >5 percre
  • sonic syndicate
    #5851
    ...és akkor ezentúl minden játékod közben megszakadna a net, mert az isp-nél problémák lépnek fel
  • ToCsEk
    #5850
    +1 perma ban 10%fölött
  • Inv1sus
    #5849
    Szerintem meg a leaverek rohadjanak meg, akik elbasszák mások játékát. Szerintem...
  • Neutralpoint
    #5848
    Milyen jó h leaverem van... rohadjanak meg :)
  • ToCsEk
    #5847
    Summer is winding down quickly and we're sending it out in style! This weekend is a 2X Matchmaking Coin Weekend. Round up your friends and prepare for a weekend jam packed with HoN! There has never been a better time to get your friends in to try the new Free-to-Play HoN. Play your way to all of those items you've been dying to get and have fun with your friends while doing it! The double coin event starts on Friday, August 19 at 10 AM EDT (-4 GMT) and ends Monday, August 22 at 10 AM EDT (-4 GMT).
  • ToCsEk
    #5846
    :O :O
    jaja ez az , hogy találtad meg?: D
    are you kidding me???????? :D
    ez valami nagyon badass
  • sonic syndicate
    #5845
    ?

  • ToCsEk
    #5844
    tesco rakd már be ide a dwi slickz soul stealer juke 1080p videót, ma yoda 1x mutatta streamjén de beszartam rajta, azóta sem találom, honcastos kivágás volt asszem
  • sonic syndicate
    #5843
    persze, érdekesebb volt, csak mindent vagy semmit ulti volt - vagy ultranagy win, vagy ultranagy fail
  • JSbyMSI8800
    #5842
    nekem am jobban tetszett a régi kraken ult
  • ToCsEk
    #5841



    régi kraken ult
  • Zomil
    #5840
    persze könnyen lehetnek :)

    mondjuk szerdán kiderül, mert eléggé véglegeshez közeli változattal kell játszaniuk a tournament-et :)
  • sonic syndicate
    #5839
    amúgy a korábban linkelt képek akár 4 hónaposak is lehetnek a dota2.cn/dota2.de szerint
  • Inv1sus
    #5838
    Barátságos grafika. Tetszik.
  • JSbyMSI8800
    #5837
    majd max. 1 vagy több év után lesz f2p, hamarabb nem
  • Santata
    #5836
    Az első képek alapján a grafika meg a stílus nem annyira tetszik, kicsit kifolyik a szemem, de majd megszokom, úgyis a játékmenet a lényeg. A statikus dmg viszont fura nekem.
  • petecz
    #5835
    Igen, szerdától indul az infó áradat.
  • Zomil
    #5834
    szvsz a valve-nak célja az esport és a casual réteg megszerzése is, mind a 2-öt támogatni fogják és sztem nem sok esély van rá, h f2p legyen, persze majd kiderül, gamescon-on ugyis megtudunk egy csomo mindent
  • petecz
    #5833
    Azért nem.

    #5832 Mivel a HoN-t a szitu elég erősen befolyásolja így nem offolumk. Plusz nem mintha eddig annyira pörgött volna a topic hogy ez zavarjon. :D
  • ToCsEk
    #5832
    dota2 topic amott van srácok
  • sonic syndicate
    #5831
    #5829
    az sem biztos, hogy a valve adta...pl 160000 account és mindenki beszáll 10$-ral...ott a 1.6 milla nyereményt...ennyi erővel lehetne ilyen honban is, van legalább 500k account, ha mindenki adna 10$-t, "HŰHA, HON TOURNAMENT 5 MILLÁÉRT"
  • petecz
    #5830
    Igen-igen. De lehet ez egy okos PR lépés volt csak és ezután fogják és úgymond szarnak az egészre és vigyék a csapatok, és maga a community előre a dolgot, lásd CS.

    Reméljük nem így lesz.
  • donatus13
    #5829
    Hát nekem az 1 m dolláros verseny nagyon nyitott lépés az e sport felé :D
  • petecz
    #5828
    Tehát ez azon múlik, hogy mennyire akar az esport fele nyitni a Valve. Mert az általad felsorolt dolgok nem túl jók ehez viszont casual téren tökéletes és bevált rendszer (lásd lol).
  • donatus13
    #5827
    Nekem a főproblémám az "ingyenességgel" nem is igazán a community hanem a ,
    -farmolj magadnak hőst
    -pénzér hős
    -early access
    -limitált játék idő
  • petecz
    #5826
    Félre ne értsetek, én se azt szeretném. Csak ez a sejtésem.
  • Zomil
    #5825
    jo, de tf2 4év után lett ingyenes :)

    remélem dota2 nem lesz ingyenes...
  • sonic syndicate
    #5824
    http://www.gamersbook.com/scene/news/valve-opens-new-dota-2-servers
  • sonic syndicate
    #5823
    http://www.dota2-blog.com/dota-2-valve-server-spotted.htm
  • donatus13
    #5822
    Én nagyon remélem ,hogy nem ingyenes lesz valvenek meg szerintem a szerver rendszere adott.
  • petecz
    #5821
    Szerintem f2p lesz és bizonyos dolgokat meg kell venni. HoN és TF2 erre a tanú hogy ilyen fajta játéknál a szerverek fentartásához (kivéve ha lesznek dedikáltak, erről volt már infó?) nem elég úgy a pénz ha csak 1x kell megvenni a játékot.

    Bár lehet a Valve nem pénzéhes (haha) és ilyen 10-11k lesz és csak 1x kell megvenni és nem lesz pénzes dlc.
  • donatus13
    #5820
    Szerintem olyan 7 - 8 k , hon 6 ról indult , szerintem ez azért annál több lesz , mivel valamivel nagyobb névnek számít meghát valve...
  • Neutralpoint
    #5819
    Már csak az a kérdés mennyibe fog fájni?
  • donatus13
    #5818
    Nem tudom nekem meg pont az tetszik ,hogy világosabb és nem ilyen nagyon sötét szar. Nekem sokkal hangulatosabb így a játék én annak örülök ,hogy ilyen.