6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • Zomil
    #5937
    nemtudom, neked van-e közöd a holnaphoz, de szvsz a betüszinen picit lehetne változtatni :)
    Ezzel a sötét háttérrel nehéz elolvasni a fekete betüket.
  • zsakosfrodo2
    #5936
    2:20-tól az engis volt talán a legviccesebb, de az egész nagyon jó volt. :D
  • ToCsEk
    #5935
    up
  • Inv1sus
    #5934
    Na ez már jó votl azé. Az a Danger monkey kaputt.
  • ToCsEk
    #5933
  • ToCsEk
    #5932
  • sonic syndicate
    #5931
    "ezt a buildot tuti ki kell hogy próbáljam :D"

    nem fogod tudni, mert lifesteal atk mod lett :b

    amúgy trilane előtt még carrynek használták inkább, mert addig nem kellett a még egy/2. megbízható stun a carry babysitteléséhez, azelőtt köztudott volt, hogy ep + shrunken+lvl4-es riftshards, és máris 1k-kat kriteltél
  • Santata
    #5930
    Már nem szedi le az ultiját jó pár patch óta.
  • RaSzTaH
    #5929
    nullfire ellenbe és feldughatod a carryhammert
  • petecz
    #5928
    1500 alatt minden hősből lehet. :)
  • donatus13
    #5927
    Lehet carryt építeni belőle szerintem is , legalábbis amikor én kezdtem a hont és játszhattam egy jó csapattal ott mindig carrynek rakták.
  • petecz
    #5926
    #5925 #5924

    Nem nem.
  • Neutralpoint
    #5925
    LOOOOOL milyen fasza kis carry-t lehet építeni hammerből:D
  • ToCsEk
    #5924


    rég voltam hammerral :D ezt a buildot tuti ki kell hogy próbáljam :D

    ez most komoly klán? vagy csak ilyen baráti fun?

    nah ez meg 100% true

  • ToCsEk
    #5923


  • Zomil
    #5922
    lol :DDDD
  • ToCsEk
    #5921
    jah az meglehet :)

    napi skill



  • Zomil
    #5920
    sztem a dota-ra gondolt :)
  • ToCsEk
    #5919
    még csak 3éves
  • augustburnsred
    #5918
    Szerintem az a játék még most is jó. Az igaz, hogy eljárt felette az idő de játszható én úgy gondolom.
  • ToCsEk
    #5917
    akkor nézdmeg ingame úja accursed skint :D 100%dota2
  • Inv1sus
    #5916
    Én most nyomtam egy rendes dotát... Szörnyű. El se hiszem hogy ez a játék jó volt egyszer :D. Animációk darabosak, átláthatatlan a játék. ahh. Úgyhogy szerintem felrakom ezt a játékot és nyomom freebe, amíg dota 2 kijön. Ne veszítsem el addig a skillem, tudjátok
  • Zomil
    #5915
    jah a bard ui-ban már jo ideje benne van ez a funkcio :)

    jo persze nyilvánvalo, h mostantol minden hös ea, de akkor is nevetségesnek tartom, h egy hös 1teljes honapig ea, ráadásul addig p2w áll fenn(pay to win), mivel nem igazán nerfelgetik ezeket, a lol-ban legalább egyböl megtudod venni és nem kell fizetned érte, itt meg csak gold coin-nal lehet fizetni, nem lenne bajom vele, ha lenne silver coinos vásrálásra lehetöség...ráadásul ez community hös volt és ugy tudom már régota huzták az elkészitését...de persze $2...nah nembaj hamarosan kezdödik a dota2 béta már nem kell sokáig kibirni itt
  • Santata
    #5914
    Hát én azt egy játékos által készített modban láttam már, akkor onnan lopta a Dota2? Elég röhejes.
  • zsakosfrodo2
    #5913
    És szépen le is koppintották az élet/mana regen jelzését a DotA2-ből. Gratula.
  • Santata
    #5912
    Nyilvánvaló volt hogy minden hős mostantól EA-t kap. Az eheti hős az Monkey King.
  • Zomil
    #5911
    zseniális ez az $2...community hös EA-t kap... :D
  • augustburnsred
    #5910
    Üdv!

    Megválnék HoN accountomtól (eredeti tulajdonosa vagyok, van rajta pár skin, legacy...) Ha érdekel dobj egy emailt: borzz kukac mailbox pont hu
  • Inv1sus
    #5909
    Meg kell írnod, hogy egy másik embertől vetted az accountot és nem tudtad hogy ilyen görény emberek is vannak.
  • Santata
    #5908
    Erre a címre írj a problémáddal, valószínűleg a vásárlási infókat fogják majd kérni: [email protected]
  • HU.man butcher
    #5907
    Ja beszoptam, mivel pénzt is adtam érte anno egy srácnak. Le tudná nekem valaki fordítani, vagy legalább tömören a lényeget? Amúgy meg hogy tudnék úgy játszani mint régen, most egy csomó herot nem tok kiválasztani! :( Mind1 hogy mennyi, csak hogy tom a régi szintre hozni az accom?
  • Inv1sus
    #5906
    Én is próbáltam trükközni, de ezt nem ilyenkor kell már.
    Az biztos, hogy mostantól ilyenek felderítésével fogom kezdeni a játékoknál (dota2)
  • sonic syndicate
    #5905
    #5899
    HHAHAHA beszoptad

    Hi everyone,

    Accounts not purchased from an Official Reseller or directly from S2 are considered to be obtained fraudulently as defined in our Terms of Service.

    Recently we came across some accounts that fall into this category - in 2010 there was a user who found an exploit in the Paypal purchase system which allowed them to cancel purchases without actually paying for them, yet, still allowing them to generate account creation codes. This user then sold and/or gave away the codes for users to create accounts. Paypal recently sent us an audit which helped us investigate this issue further thus leading us to where we are today.



    http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=324701

    btw nyan cat courier!!!1!
  • zsakosfrodo2
    #5904
    Onnan tudod, hogy legacy vagy verified az accountod, hogy az account neved mellett fent, van egy coin. Ha ráviszed az egeret és át van húzva, akkor kiírja hogy Legacy accod van és akármelyik játékmóddal akármennyiszer játszhatsz. Ha verified accod van, akkor gondolom egy 0 van ott valahol, és kiírja, hogy Verified accal csak All pick mm-t tudsz játszani. Tehát ha te tudsz minden játékmóddal játszani mm-ben, akkor neked Legacy accod van.
  • ToCsEk
    #5903
    spotlight
  • Santata
    #5902
    Menj fel a HON fórumra, és ott general discussion majd felül van egy olyan téma hogy Legacy to Basic, a választ ott leled.
  • donatus13
    #5901
    Most egy kicsit össze zavarodtam, van legacy meg verified is ? mert én verified vagyok úgy hogy pre orderedes voltam.
  • zsakosfrodo2
    #5900
    Hű ez elég érdekes. Próbálj meg írni a supportnak, hátha ők tudnak segíteni. Elvileg magától nem fog Legacy-ról átváltani sima Verified accountra. Azért nem tudsz más játékmódot választani, mert csak a Legacy accountosok tudnak minden játékmóddal játszani. Vagyis amikor Basicre váltott az accod, akkor utána valamiért visszaállt Verified-re, de nem Legacy-ra. Remélem érthető voltam.

    Szumma: Írj a supportnak!
  • HU.man butcher
    #5899
    Sziasztok!

    Segítsetek pls!

    A következő lenne a gondom! Tegnap délután játszottam egye mm meccset, majd a végén gondoltam, hogy belefér még1. Ekkor szembesültem azzal, hogy az eddigi Legacy/Verified státuszom Basic státusz lett, egy meccs leforgás alatt. Nem tudtam all pick-en kivűl mást játszani, erre loguot majd login, még mindig ugyan az a helyzet. Ezt követően újraindítottam a játékot és annyiban változott a helyzet, hogy a státuszom visszaállt és be vagy ki tudtam pipálni a Verified opciót, de az all pick-en kivül más játékmódot nem engedélyezett! Ma reggel meló előtt még gyorsan ránéztem, és ugyanez volt a helyzet.
    Mitől lehet ez, vagy mit tudok ez ügyben tenni most? Mert a játékot vagy 1,5 éve vettem meg, amikor megszűnt az open beat.

    Előre is köszönöm a segítségeteket!

    Üdv
    Butcher
  • Zomil
    #5898
    eleve nem is csinálhatnak már 1-1 portokat :)