6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • ToCsEk
    #5977
    scout
  • Zomil
    #5976
    kit?
  • ToCsEk
    #5975
    én szarkutot, cbben mekkora gyilkos volt :O
  • Zomil
    #5974
    én puppetet :)
  • sonic syndicate
    #5973
    én gauntletet sajnálom :(
  • donatus13
    #5972
    nekem is szerintem :D hát grafikára térve én nagyon örülök ha ilyen marad mert nekem ez pont az atom király kategóriában van végre nem ez a darkos nagyon gagyi fos és nem is túl gyerekes nekem egyszerűen a graf tökéletes volt és a hősök is nagyon tetszettek főleg a behemoth sokkal jobban tetszik mint honban, és lesz dragon knight meg morphling :D ami egy nagyon nagy + :D
  • sonic syndicate
    #5971
    team fortress 2
  • Inv1sus
    #5970
    mi az a tf2?
  • Zomil
    #5969
    hm igaz, ez a hülye EA összezavar :D
  • sonic syndicate
    #5968
    milyen második hét...

    múlthéten jött mk
  • Zomil
    #5967
    Megnéztem a legujabb patch-et...már értem miért mondjátok, h szar... :D
    1alt avatar, 1alt courier...biztos sokat dolgoztak rajta...se uj hös, pedig ez a 2. hét(bár ez annyira nem izgat...), se semmi balance változtatás, pedig nem hiszem, h annyira balance-olt lenne a játék, h ezt megtehessék...


    Dota2-t várom már nagyon, remélem lesz olyan magas a szinvonal, mint tf2-ben(mármint a patch-ek kiadása) :)
    Bár mivel tf2-ben ennyire bejött a dolog 99%-ig biztos vagyok benne, h teli lesz kozmetikai cuccokkal a játék :)
    Egyedül a moddolhatoságra vagyok kiváncsi, de mivel source motor, igy biztos vagyok benne, h ez is lesz simán olyan szinvonalu, mint hon-ban.
  • Zomil
    #5966
    nemtudom, nekem pont a fák tetszenek jobban hon-ban, ahogy dota2-ban láttam a fák egyszerüen csak szétesnek, a hon-ban meg kidölnek...de lehet csak nem figyeltem eléggé oda :)

    amugy meg a válasz egyszerü: source engine...egyszerüen nagyszerü dolgokat lehet kihozni belöle, szvsz az egyik legjobb engine. Meg nagy eséllyel még szebb moviek készülnek majd belöle, mint honbol :)
  • RaSzTaH
    #5965
    azért ha megnézel egy pár dota2 meccset 1080-ba youtube-on iszonyat különbségek vannak hon és aközött... a dota javára, egyszerűen ahogy meg vannak rajzolva a fák, ahogy mozogsz a karakterrel úgy dőlnek a fák is.. áh , teljesen más, de pozitív irányba (részemről) bár az effektek ugye "lightosabbak" de talán így jobban átláthatóbb az egész
  • penge25
    #5964
    Nem tudom, nekem így elsőre nem tetszik a Dota 2, nagyon műanyag a grafika, de megveszem. Vén rókaként tudom nem a grafika a lényeg a játékoknál :)
  • RaSzTaH
    #5963
    DOTA2 instantbuy
  • Gubberx
    #5962
    csak vigyáztam a ratingemre :D
  • donatus13
    #5961
    Szerintem is egy nagy kalap szar lett a hon bár én nem tudom eladni az accomat de azért a dota 2 ben még reménykedem ,hogy azt nem basszák el ennyire... pedig de jó volt a hon is főleg cb n...
  • penge25
    #5960
    nem is sokat toltad teeeeeeeeee, a tied szinte szűz volt :)
  • Gubberx
    #5959
    Én már eladtam :)
  • penge25
    #5958
    Teljesen egyetértek RaSzTaH kollegával, cb-óta tolom, de tényleg pár hónapja egyre gagyibbá válik ez a jó kis játék :( Lassan én is eladom szerintem az accom, addig is jöhetnek a privik: kb 26 avatar (ebből 4 gold avatar), hangok, 2 taunt, ikonok, courier altok stb..., kb 25k silvercoin értékű cucc
  • RaSzTaH
    #5957
    csak én látom űgy hogy a f2p óta a minőség a béka segge alatt van, komolyan egy retardált játékot csinálnak belőle ezzel a sok faszsággal "nyan cat" meg faszom, komolyan debileknek való ez a sok marhaság, ahelyett hogy inkább balanceolgatnának, vicces hogy egy jó játékból hogy lehet szart csinálni pár hónap alatt, de ez az S2-nek mindig is ment ha jól emlékszem az előző játékjaikra...

    BTW eladó hon account jópár skinnel, extra bébi taunttal stb...
  • Sáska
    #5956
    hello,

    az elmult par napban eleg sokaig tart belogolni. servereket is vagy egyaltalan nem, vagy csak hosszu percek utan talalja meg a jatek. Ez mitol lehet? Nalam van a hiba, lehet ezt javitani valahogy, vagy csak varjak, mig server oldalon tortenik valami?
    thx
  • Inv1sus
    #5955
    Ez pedig rohadt jó.

    Főleg a multicast bs
  • Inv1sus
    #5954
    Hát ez rohadt béna, ebből is csak az látszik hogy a pénz kell nekik, de azt már nem érzik át, hogy mi a nyan cat.
  • Zomil
    #5953
    i like these eyes... :D
  • sonic syndicate
    #5952
    honnan tudod :D lehet csak a monitor miatt látod 2d-nek :D
  • zsakosfrodo2
    #5951
    Most miért, nyan cat is 2d.
  • sonic syndicate
    #5950
    ja, csak kár, hogy 2d....
  • zsakosfrodo2
    #5949
    NEEEEEEEEEEEEEEEEED.

    A zenén könnyen lehet segíteni, valszeg már az első napon is lesz olyan mod, ami kicseréli a zenéjét az eredeti nyan catosra.
  • ToCsEk
    #5948
    úúúú szegény :D
  • sonic syndicate
    #5947


  • sonic syndicate
    #5946
    1800 silver coin vagy 600 gold lesz valószínűleg
  • Viktor99
    #5945
    De legalább a zene ugyanaz lenne
  • donatus13
    #5944
    hát ez valami marha szar.
  • ToCsEk
    #5943


  • ToCsEk
    #5942
    ez nagy meccs volt , tegnap láttam :D durva hogy mit fordítottak, pedig sb ölt halomra mindenkit :D
  • Viktor99
    #5941
  • Viktor99
    #5940
  • sonic syndicate
    #5939
    female scout pénteken nyan cat courierrel :D
  • ToCsEk
    #5938
    hun channelen linkelte valaki :D