6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • donatus13
    #5697
    Kretén vagy te bugok nélkül is :DDDD ;)
  • Masakari
    #5696
    Erről a legio bugról se tudtam,valahogy mindig mindent utoljára tudok meg:D sebaj,úgyse szeretek ilyenekkel kreténkedni:P
  • ToCsEk
    #5695
    jaj az mitáp volt már
    mikor rárusholtál bárkire eltűnt 90% hp leultiztad meghalt aztán ott noboztak :D:D::D
  • Zomil
    #5694
    mit nem lehet érteni ezen, E simán megszakitja az animáciot W közben ezért nem oda megy az aoe dmg ahova leesik, hanem egyböl ahol megszakad az animácio... :D
    jopofola dolog, de javitva lesz...kb. mint a legioner bugnál :)
  • Masakari
    #5693
    Hát ezt még nem fogtam fel,de a különbség látható!:D
  • ToCsEk
    #5692
    wait wut?

  • sonic syndicate
    #5691
    apm-et kijelzi a játék a végén statnál, gpm mellett
  • Hegi90
    #5690
    A magas APM általában azoknál a hősöknél kifizetődőbb, amelyiknek egyszerre több egységet is irányítani, sőt skillezni kell velük. Pl.: Ophelia, Wildsoul, Tremble...
  • Czdano
    #5689
    APM-et hogy lehet mérni a játékban? Csak mert én megszokásból őrülten kattintgatok
    -egyrészt könnyebb koncentrálni
    -másrészt egy álló célpont mindig csábítóbb mint egy folyamatosan mozgó (saját tapasztalat :>)

    Btw egyre jobban tetszik...ha nem lenne LoLban 800+ meccsem akkor simán belekezdenék ebbe.
  • donatus13
    #5688
    Általában a sc ben a billes parancsok teszik ki az apm több mint felét, itt is sokat tud rátenni :) de itt általában amit látok az ,hogy hogyan vezetik a hőst és azt nagyon sokszor jelölik rövid távra, és ezért.
  • Masakari
    #5687
    Hát ez elég cinkes hogy 5-öt így leölt egyedül:D
  • Viktor99
    #5686


  • Inv1sus
    #5685
    Kezdő hősnek ilyeneket ajánlani: Flint, Defiler, Thunderbringer, Rampage, Pestilence, Blacksmith, Pollywog Priest, Arachna, Wretched Hag, Pyromancer...

    Ezek mind olyan herok, amikkel vagy könnyen lehet halni vagy megtéveszti a csapatot azzal, hogy carryt pickel, aztán meg rajta úszik el a game. Tankot, amivel közel kell menni az ellenséghez, eleve nem ajánlanék armadon-on kívül.

    Plague Rider jó, mert azzal simán lehet játszani úgy, hogy minden pénzed wardra vagy courierre költöd.
    Nh azért jó, mert nem halsz meg, viszont carry hero.
  • Viktor99
    #5684
    Flux Pavilion igen is jó szóvl stfu.

    Amúgy kicsit megszopták :D
  • sonic syndicate
    #5683
    akkor legyen a cél: ophelia minél kevesebb apm-mel
  • Inv1sus
    #5682
    Egyébként én nem tudom, hogy lehet annyi apm-et összeszedni vagy hogy miben segítené a játékot. Én folyamatosan deny-olok, mászkálgatok creep mellett, teamfightokba se szoktam szarakodni... Nem értem. Bár igazából nekem mind1.
  • Czdano
    #5681
    Az úgy annyi o.o
  • Inv1sus
    #5680
  • RaSzTaH
    #5679
    ok ;D
  • Fpocok
    #5678
  • Hegi90
    #5677
    pont te beszélsz itt tartalomról, aki csak azért ír be a topikba, hogy fikázzon meg flémeljen? :)
  • RaSzTaH
    #5676
    ugyanmár, ha értelmeset kérdezne legalább, de hogy baromságokat ÁLLÍT az már vicc :)
  • ToCsEk
    #5675
    neeeee



  • RaSzTaH
    #5674
    látom annyira szerettek idézgetni

    "1 idióta retardált fasz vagyok " - nem én mondtam ;)
    "én kokk vagyok" - teljes mértékben igaz, de ezt se én mondtam :)

    úgyis fogsz még reagálni rá, mert igaz amit írtam rólad meg a kis haverodról, még valami?!:)

    Lényegében petecz összefoglalta, csak kíváncsi voltam tudsz-e valami értelmeset kihozni ebből:
    "60-70 apm-el tolom és jókat röhögök mikor meglátom a meccs végén hogy az ellenfélbe vannak ilyen 120,150 esetleg 200 apm-es emberek és iszonyat szar stattal végeznek."

    Ahogy látom nem sikerült csak ilyen harmatgyenge oltogatások jöttek ki a parányi agyadból :)

  • ToCsEk
    #5673
    dehogynem :D régen nem nyomta ilyen durván :D
  • petecz
    #5672
    APM (örök)vitához annyit hozzá tennék hogy amikor 20. percbe van egy 5v5 teamfight és ott van <80 apm-ed akkor az ciki. Nyilván a kútnál nem kell 200-as.

    A pro starcraft játékosok azért tolják az apm-et fel már a játék elejétől fogva hogy ha kell tudjanak reagálni gyorsan. Szerintem HoN-ban egy jó teamfightba pillanatok alatt kell gyorsan döntéseket hozni tehát ha bambán nézed a monitor akkor rosszul játszol, és ez látszik meg az apm-ben.

    Természetesen van az hogy remek játékos vagy kevés apm-el hisz ha kell letudod reagálni a dolgokat és az is hogy 200as átlag apm nem azt jelenti hogy jól játszol.

    Ez annyiszor ki lett itt már beszélve.

    @Rasztah Látom nem változtál. :D :)
  • Hegi90
    #5671
    na már az is kiderül, hogy kokk vagyok. Micsoda dolgokra derül fény ebben a topikban: 120 apm alatt armadonnal nem lehet érvényesülni, én kokk vagyok, magyar játékosok 90%-a hárdkór...
  • Masakari
    #5670
    Látom te rohadtul nem olvastad el amit írtam!!!egyszer még leírom utána nem fogok a hülyeségeddel foglalkozni mert tipikus vérpisti vagy.

    apm:attól hogy kevés az apm-m mért vagyok balfasz? én nem vagyok idegbeteg hogy percenként(60 sec) 200 akat klikkeljek!igaz az előzőbe nem írtam bele de nekem van a legkisebb apm-m a 10 ember közül,50%-ban nyerni szoktam tehát nem tudom hol a problémád a végső győzelmes beírásoddal?!(itt jön be hogy szart nem számít az apm ha én 60-70 apmmel képes vagyok nyerni akkor nekem ne gyere a magas apm az isten faszsággal)

    magyarok:nem azt írtam hogy a magyarok mind kok fajtából valók csak azt hogy nem jó velük játszani,vannak kivételek nem azt mondtam hogy nincsenek!(és azt se mondtam hogy nincsenek jó játékosok a magyarok között)

    az hogy kb havonta egyszer játszok hegivel valóban azt mutatja hogy 1 idióta retardált fasz vagyok én kérek bocsánatot ó a magasságos atyaúristen ő prósága rasztah!
  • RaSzTaH
    #5669
    plague-el vegyél makit, wardot, antiwardot amikor csak tudsz, segítsd a csapatod, ne lopd a killeket a carry elől, de segítsd hozzá, legyen sok assistod :)
  • RaSzTaH
    #5668
    fejtsd már ki mégis miért nem számít?!:) a 120+apm-esek meg rajtad röhögnek, elég nagy hülyeséget mondtál ha azt gondolod a magas APM = "proság", ezért tartasz ott ahol... azt se tudom mikor fogják felfogni az emberek ebbe a rohadt játékba hogy kurvára nem számít a stat, csak a végső győzelem.
    Ellenpélda a másik hülyeségedre, én a legtöbb embert béta idején ismertem meg 90+%-a magyar játékos és nem a kokk fajtából való, ha nem zárkóznál el annyira a magyar játékosoktól te is belátnád hogy butaságot mondtál, szerintem meglepődnél mennyi jó magyar játékosunk van aki még normális is, miközben te azt állítod hogy kerülni kell őket.
    M1, igazából mindent elmondtál azzal hogy Hegivel játszol, innentől a te véleményed is kuka.
  • Czdano
    #5667
    Plague riderrel már toltam egy 1-3-4et Igaz még egy szint lemaradásom mindig van..de tetszik a dolog
  • Masakari
    #5666
    Én a haverjaimon és hegin kívül más magyarral nem igen játszok(és nem véletlenül:D)
  • ToCsEk
    #5665
    hát richikét jobb ha kerülitek :D
  • Masakari
    #5664
    Azt tudod hogy az apm semmit nem számít??? én általában 60-70 apm-el tolom és jókat röhögök mikor meglátom a meccs végén hogy az ellenfélbe vannak ilyen 120,150 esetleg 200 apm-es emberek és iszonyat szar stattal végeznek.

    Az meg hogy a magyarokat kerülni kell olyan szinten hülyeség hogy kezdőként hasznos ha valaki tud segíteni,alapvetően viszont valóban kerülni kell a magyarokat ugyan úgy ahogy az oroszokat is(de a dánok meg a svédek se kuyták bár ők azért idegesítőek mert brutálul tolják).
  • sonic syndicate
    #5663
    nostatoljál először szvsz
  • RaSzTaH
    #5662
    csak az ingyenélő pocokgeci ette be ide magát azért van szó a LoL-ról, amúgymeg a kutyát se érdekli
  • RaSzTaH
    #5661
    azt hiszem volt már ilyenről szó, mikor ment róla a vita hogy melyik a könnyű és melyik a nehéz hős, ezek közül bs-t és plague-t mondanám könnyű heronak :) a többinek mind kell farm (kezdő játékos biztos nem fog tudni farmolni egy normális gameban), armának nem annyira need, viszont ott meg ha ki akarod használni a karakter képességeit (rear,back damred) kell egy 120+apm, vicces mikor egy game végén megnézem hogy némelyik kokknak 50~ alatt van az apm-je, mi a tökömet csinál, afkol?

    Czdano: olvass guideokat, játsz, aztán úgyis belövöd magad egy "szintre" MMR-ben, ott meg úgyis olyan ellenfelekkel fogsz találkozni akik nagyjából veled egyszintűek tudásba (kb. 20-30 gameből már látszni fog)
    Némelyik okostojás szokta itt mondogatni hogy kerüld a magyarokat (általában az mondja aki a magyarok is kerülnek), szerintem ne kerüld mert azért látom néha hun csatin hogy raknak össze premadeket, talán azzal jobb az élvezeti faktor mint randomhülyékkel játszani mégha szoptok is :P
  • Hegi90
    #5660
    neked is: #5651, #5652

    Kezdő hősnek ajánlottak: Flint, Defiler, Plague Rider, Thunderbringer, Armadon, Rampage, Pestilence, Blacksmith, Pollywog Priest, Arachna, Wretched Hag, Pyromancer.

    Dota megfelelőjüket lásd kettővel lentebb.
  • Inv1sus
    #5659
    Ez a topik azért is unalmas, mert életembe nem játszottam a Lol-lal és kurvára nem is szándékozok. Ennek ellenére folyton erről megy a pofázás.
  • Masakari
    #5658
    ez talán kicsit segít a herokkal kapcsolatban

    http://www.gamereplays.org/heroesofnewerth/portals.php?show=page&name=heroes-of-newerth-dota-hero-comparison

    hon/dota hero összehasonlítás(melyik melyik),ettől többet nem tudok magamból így este kipréselni:/