6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • Masakari
    #5737
    Ez erősen kimeríti nálam az "ilyen nem létezik" kategóriát.video cím meg találó,tényleg impossible.
  • Inv1sus
    #5736
    Valakinek nagy szar ízlése van zeneileg :/
  • Czdano
    #5735
    Nagyon szép, és pont emiatt pickelem ki ha nem előznek meg :> LoLban is van ilyen képesség, de az az egész mapot átszeli, nem kis skill kell hozzá hogy pl botról topra segítsek társaknak.
  • ToCsEk
    #5734
  • ToCsEk
    #5733
    Nex Upcoming Hero
  • TVelvet
    #5732
    köszi
  • Czdano
    #5731
    Az úgy adogatós
  • ToCsEk
    #5730


  • sonic syndicate
    #5729
    soulstealer
  • TVelvet
    #5728
    mi az az ss ?
  • sonic syndicate
    #5727
    régen (hon) fórumon olt egy 'verseny', kinek mennyi a lasthitje adott idő alatt, gyakorlásnak is teljesen jó

    feltételek a következők:
    -ss, semmi item, nincs szintlépés, végig lvl 1
    - az utolsó creepwave, ami 10:00-kor indul, és mindre :15-20 körül ér, azután kell megnézni a ck/cd-t

    80+ már jónak számít (deny-vel együtt), legalábbis carryvel első 10 perc alatt 50 ck-nak meg kéne lennie(deny nélkül), azt mondják (fórumon)
  • Czdano
    #5726
  • Masakari
    #5725
    apm semmit nem számít,csak azt mutatja ki mennyire idegbeteg;)
  • Hegi90
    #5724
    ha melee heroval vagy, akkor ajánlott a balta (Logger's hatchet). Outpostban is lehet venni, 200 körül.
  • ToCsEk
    #5723
    nah jó ez a 2000+ os carrykre vonatkozik :D
    de a 10percenként 25-50 szerintem elvárható mindenkitől
    lasthitet meg gyakorolni kell, van valahol fórumban szkript rá, bár azzal sokak szerint nem lehet megtanulni rendesen :D
  • Czdano
    #5722
    Akkor jó...50-11 creepstattal végeztem -.- Nehéz hozzászokni, jóval később kell klikkelni hogyha akarok is valamit + denyznek is az ellenek rendesen
  • ToCsEk
    #5721
    200-300között
  • Czdano
    #5720
    Nah mentem egyet carryvel..ha a valkyrie az lenne :> Egy 30 perces meccsen miden mennyi lenne az ideális creep? (jó persze, minél több annál jobb) Mégis mennyi az átlag amit ti össze tudtok hozni?

    Btw megnéztem meccs végén 103 volt az APM..kicsit többre számítottam de miután láttam hogy az átlag 90 alatt volt megnyugodtam
  • Masakari
    #5719
    match makinggel(play now)
  • sonic syndicate
    #5718
    grindolnod kell
  • setuh
    #5717
    Ezustot hogy lehet szerezni?Vagy azt is venni kell?
  • Zomil
    #5716
    ugyanugy ahogy az alien swarm-ban? :)
  • Czdano
    #5715
    Source engine? Mégis hogy akarják azt alkalmazni egy DOTA-ban? Én toltam css-el nem is keveset, tudom milyen valósághű fizikája van, de hogy akarják ezt alkalmazni dotában?
  • Masakari
    #5714
    Tehát azt használ még mindig:P
  • Zomil
    #5713
    a legujabb source engine-t fogják hasznánli és a legutolso a portal 2-be került bele, ami sztem elég jo futott gyengébb gépeken is :)
  • sonic syndicate
    #5712
    illetve nem teljesen
  • sonic syndicate
    #5711
    a css már nem source enginet használ
  • ToCsEk
    #5710
    +legutolso verzió összes hősét veszik át de lesz kb 4 új heró is
  • Masakari
    #5709
    A source enginet fogja használni legjobb tudomásom szerint.és annak elég baráti a gépigénye de mellette szép is(ugye half-life 2,
    Counter-Strike:Source is ezt az enginet használja hogy csak 2 játékot említsek). Hősök meg passz,én is azt hallottam hogy benne lesz minden a dota-ból....majd meglássuk mi a helyzet.
  • donatus13
    #5708
    Jah én is nagyon , főleg a gépigényre leszek kíváncsi és arra ,hogy tartják e magukat ahoz ,hogy az összes dota 1 es hőst berakják.
  • petecz
    #5707
    Ennyit a honról. ::D
  • Masakari
    #5706
    Végre láthatjuk milyen lesz ingame a cucc!!:)
  • Inv1sus
    #5705
    Hogy te milyen pro vagy.
  • Zomil
    #5704
    tf2 store-bol futja... :D
  • Czdano
    #5703
    Ez most komoly? 1 misi a győztesnek? :o
  • donatus13
    #5702
    Na ez nagy lesz , kíváncsian várom
  • donatus13
    #5701
    Igaz a kép nem látszik bár megtudtam jeleníteni én kb mindig ezt éreztem amikor kb a 125 ik accountodat írtad eladásra:D
  • Inv1sus
    #5700
  • donatus13
    #5699
    engem se végülis :D viccelődni jó vele legalább.
  • Masakari
    #5698
    Engem nem zavar!!:D