6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • Czdano
    #5657
    Sziasztok! Kipróbáltam a játékot fél év dota és fél év LoL után..és azt kell mondjam kibaszott nehéz még a dotához képest is :<

    Valaki tudna mondani egy viszonylag könnyen kezelhető herot? Én valami zeus copyval mentem de egy puppet master kiszopatott :DDDD Rohadtul nem ismerem a hősöket ebben a játékban...

    (és igen lehet oltani hogy a LoL milyen könnyű, tisztában vagyok vele ;( )
  • Hegi90
    #5656
  • Zomil
    #5655
    az a baj, h a 2 játék eléggé különbözö, persze az alapok azonosak, de más irányt vettek...és egyik tábor se fogja fel, h egyes embereknek más-más kell :)

    én kb. 1évet játszottam lol-al(kb. 1500+ lejátszott meccs), hon-nal többet, ha a bétát is beleszámoljuk...nem mennék vissza lol-ozni, a hon nekem jobban bejön, de a lol is elszorakoztatott és egy játéknak ez a célja :)
  • Viktor99
    #5654
    Az itt a probléma hogy a sok lol-os megnézi milyen a hon és ide is irogatnak. Ha pedig valami rossz szó esik a lolról máris a másik torkának ugranak.
  • RaSzTaH
    #5653
    melyik a képen a pocok a dagadt a sarokba? úgy nekem se lenne vicces ...
  • Zomil
    #5652
    vagy ez
  • Hegi90
    #5651
    Prodex by Nigma
  • sonic syndicate
    #5650
    guide-ok nem véletlenül vannak
  • TVelvet
    #5649
    Inkább írjatok egy-két taktikot zephyrről, meg fayde-ről. Annak hasznát vennénk. (:
  • Zomil
    #5648
    itt legalább nem az megy, h irogat 5-6ember aki azt hiszi, h ért a játékhoz közben meg baromságokrol beszél :)
  • Hegi90
    #5647
    #5645: "úgy látom itt egyesek túl komolyan veszik magukat"
    a topik ismét igazolja önmagát
  • Fpocok
    #5646
    Akkor lenne vicces, ha igaz lenne, ez lenne rá jellemző. De ez így eléggé mellément.
  • Hegi90
    #5645
    igen, legközelebb jobban meggondolom, hogy berakok-e ide valami vicceset bármilyen játékkal kapcsolatban, mert úgy látom itt egyesek túl komolyan veszik magukat, és nem bírják ki szájtépés nélkül :)

    Csak egy jót kellett volna nevetni, érdekes lolos haveroknak mikor mutattam, ők is röhögtek...
  • Fpocok
    #5644
    A legutóbbi flamet TE kezdted... akkor ne kezdj bele.
  • Hegi90
    #5643
    tudom-tudom, nem neked címeztem, csak senki nem akar szerintem flém topikot :)

    Amúgy amelett, hogy sok itt a szájkarate, ha beírsz valamilyen konkrét kérdést, akkor szoktak normális válaszok jönni.
  • Maak
    #5642
    nem is en hoztam fel, csak epp beneztem mondvan leszedtem a hon-t hatha vannak normalis emberkek errefele es lesz kitol tanacsot kerni, nem csak a szajkarate megy meg az en vagyok a "highelo szarlowok vagytok" stilusu hozzaszolasok, erre azt olvasom, hogy mekkora szar a lol mert van runa, critet mindenkinek...rofl
  • Hegi90
    #5641
    nem értem miért lenne olyan nagy hülyeség. Kurva sok (szerk: szinte mindegyik) autoattackos hőshöz szoktak venni infinity edge-t meg Phantom dancert, nem véletlenül.

    De elég már ebből a témából, ez nem a lol topik.
  • Hegi90
    #5640
    xfire rank lassacskán a beta szintjét súrolja
  • Masakari
    #5639
    Akkor zúzok olvasni:D
  • Masakari
    #5638
    Mért lenne? 1 crit pl nagyon meg tudja dobni 1 hős dmg-t.Mind1 igazából lol engem nem érdekel mert sokkal gyengébb a játékmenete stbstbstb.
  • sonic syndicate
    #5637
    #5634
    egy élmény ;D
  • Maak
    #5636
    nem lehet hanem biztos :) olyan hoshoz hozni crites runat amelyik alapbol nem crites, eleg nagy hulyeseg lenne nem gondolod?

    mellesleg runat barki tud venni ip-bol amit a meccsek utan kap minden jatekos es hat lvl 30-ig azert illo mar 1-2 runapage-t osszeallitani, en kabe egy eve lolozom es meg egy fillert nem koltottem ra megis van 5 full runapage-m es vagy 30 championom
  • Masakari
    #5635
    Azt a fórumot nem szoktam nézni,megéri?xD
  • sonic syndicate
    #5634
    na most a gamestar fórumon is megindult a hon topik, lolosok írnak oda is :D
  • Masakari
    #5633
    Gamestaron azt olvastam mintha az idei WCG-n is benne lenne a játékok között a HoN.
  • Masakari
    #5632
    detto loloztam mint hegi,mint látod nem volt maradandó élmény(és nem véletlenül)

    Fpocok:A runa nem akkor boost? azért szerintem az pl elég nagy előny ha 1 alapból critezni nem tudó hős lövi rád a critet.De lehet én vagyok hülye
  • Hegi90
    #5631
    más: úgy néz ki lesz HoN az MLG-n.
    (USA egyik legnagyobb - ha nem a legnagyobb - havi rendszerességű esport rendezvénye)

    Reméljük ez rendesen felfuttatja a játékot, most hogy F2P lett.
  • Hegi90
    #5630
    én is lolozok(tam), nem kell megmagyaráznod semmit, magamtól is tudok véleményt alkotni róla, köszi ;)
  • Fpocok
    #5629
    Dupla XP nem sokat ér. A rúnák meg nem akkora boostok, mind azt az ember hinné.
  • Hegi90
    #5628
    hmm
    rúnát tényleg nem lehet riot pontért kapni, de kapsz értük dupla IP-t és XP-t :)
  • Fpocok
    #5627
    És ez így jó. Például én ezért szoktam rá, mert ez fair dolog... persze lehet előny, de elég minimális, ez még belefér.
  • Fpocok
    #5626
    Van IP boost... amivel több IP-d lehet. Ennyi. Semmi más előnyt nem kapsz pénzért.
  • donatus13
    #5625
    Köszönöm az ajánlatodat , lvl 30 as vagyok lolban és már vagy 600-700 meccs van mögöttem, runát ip ből veszed amit a meccsek után kapsz , pénzért nem lehet... szóval ajánlom ,hogy lépj be a lolba és nyisd ki a szemed.
  • Masakari
    #5624
    ajánlom hogy lépj be lolba és akkor nyisd ki a szemed;)
  • Hegi90
    #5623
    rúna
  • donatus13
    #5622
    Ez nem igaz:))))) jó nagy butaságot mondtál, semmit nem kaphatsz pénzért ami előnyhöz juttat.
  • Masakari
    #5621
    igen, mikrotranzakció van ott is csak épp az ottani vásárolható tartalmak játékbeli előnyt is jelentenek nem úgy mint hon-ban.
  • Fpocok
    #5620
    Igen. Látom.
    Csak azzal a mondattal nem értem... arra gondolsz, hogy pénzért lehet power-t venni, vagy mi?
  • Hegi90
    #5619
    a bankkártyájukat tartják a kezükben.... (közben megy a LoL a gépeken)
  • Fpocok
    #5618
    ???