42
Vasember II
  • Prince23
    #42
    Iron baby

    D:D:D:D
  • makkandis
    #41
    Hogy mennyire jó vagy rossz, azt szerintem mindenki maga döntse el... Nekem annyira nem jött be, főleg ha az első részhez hasonlítjuk. Túl sok történeti szál, így mindegyik túl kevés volt kicsit, persze volt pár jó poén, kellemes akciójelenetek, de valahogy nem állt össze az egész.
  • gErIbÁ
    #40
    Hali! tudja véletlen valaki mi annak a számnak a címe amire war machine és vasember bunyozik a születésnapi bulin,előre is köszi!
  • JethroHUN
    #39
    Dehogy, ez moziban nézős, nem tom ki mondta neked hogy rossz, de az menjen szex és new yorkont nézni. :) nekem tetszett, mindenképp megéri a mozi.
  • f4ember
    #38
    Sziasztok
    Érdmes megnézni moziban? vagy annyira nem jo és csak egy gépen nézést érdemel.
  • xBalázsx
    #37
    Hello!
    van egy ilyen övcsatom ami eladó!
    3000Ft

  • Prince23
    #36
    kritika
  • zoliii
    #35
    Amerika kapitánya

    [IMG][/IMG]
  • EasyLife
    #34
    jah választhattunk más időpontot és kaptunk új jegyet. amúgy még a legelején az a szerencse. tegnap este sikerült megnézni végig :DD
  • Suffering
    #33
    Aztakurva. és vmi kárpotlást kaptatok? és melyik jelenetnél történt? legalább vmelyik akcio jelentnél?
  • EasyLife
    #32
    tegnap néztem moziba és az a rész volt a legjobb amikor bejött a csávó felkapcsolták a villanyt és azt mondta "elnézést, bombariadó van el kell hagyniuk az épületet" aréna pláza 15:00-ási vetítés.
    Ezúton is üzenem a betelefonálónak hogy k**ja be el*****a a napunkat!!!!!!
  • zoliii
    #31
    Én ma délelőtt néztem meg a filmet! Nekem kicsit fura volt a film.
    Az eleje kicsit unalmas bevezetés volt, majd akció, párbeszédek, akció, uncsi rész, akció :D Nekem az első rész jobban bejött. Ez sem rossz, de ebből is hiányzott valami. Ez a film olyan lett, mint a Titánok harca. Jó de hiányzik belőle valami. A végén Thor kalapácsát találja meg a Pajzs a sivatagban, meg egy nagy krátert.
  • Kandurex
    #30
    Mi volt a stáblista után? Nem vártam meg, kisétáltam..:/
  • Dynamic
    #29
    Utolsó 20-30 percet leszámítva nagyon gyenge volt a film.
  • #28
    Vasember 2.

    Ha nem is óriási, de csalódás a film... Az első rész egy tökös, fasza, akciódús képregényfeldolgozás volt, de a 2. rész totál kifulladt.

    Próbálják erőltetni a drámát, hogy Tonyt a mellkasában lévő szerkezet amellett hogy életben tartja, közben meg is öli. De nem jön át a feszültség, az életmaradás akarata.
    Akcióból meg nagy hiány van!

    A két komolyabb akciójelenet rövid, a nagy részét láttuk az előzetesben, és elég vérszegények...

    Nem tudom hova tenni a filmet, az tény hogy nagy elvárásoknak kellett megfelelnie, de ezeknek még az alsó határát sem súrolja. Pedig R.Downey kurva jó most is, ha zúzás van (nem sok) akkor tényleg zúzás van, M.Rourke is odabassz, de valahogy mégsem áll össze jól a kép.

    Most is megvan a stáblista utáni bónuszjelenet (amit a sok emberből csak én vártam meg), jópofa, hogy rendező is kameózik a filmben, Stan Lee is tiszteletét teszi, és egy óriási Amerika Kapitány fikát is kapunk burkolva. Ez mind szép és jó, de nem tudják megmenteni a filmet

    6/10
  • Magoo
    #27
    Wháááá de zseniális volt a Vasember 2! Marha jó volt. 2 óra tömény szórakozás. Szerencse, hogy eredeti nyelven volt alkalmam megnézni a Mom Parkban. Hülyét kaptam volna a szinkrontól.
    A történettel, a látvánnyal és a hangokkal is elégedett vagyok.
    Nem spoiler, de meglepődtem Jon Favreau milyen sokat szerepelt a filmben. Jól játsza Happy-t. :)
    Na mindegy...a lényeg, nézzétek meg. Szerintem megéri az árát.
  • zoliii
    #26
    Mandarin születése

    Ő vajon majd lesz a 3. részben?
    Az első részben mutatták a 10 gyűrű társaság fő gonoszát (Kopasz)
    Szerintem ő lesz majd Mandarin, a 3. részben.
  • #25
    Interaktív Iron Man 2 trailer
  • spike0007
    #24
    Na most a táskapáncél kellett már ugyanis a képregényben állandóan táskában hordta az egyik páncélt, ha épp nem otthon a kis műhelyében volt. Gondolván a veszélyhelyzetekre. Volt olyan képregénykiadás amiben pont ez a táskában hordott páncél volt ezüst és vörös kombinációja. Nekem nagyon bejön lehet ez lesz a kedvenc verzióm. Legtöbbször persze a jól megszokott aranyozott és vöröses kombinációt hordta persze. De War Machine is nagyot üt!!! Asszem a közös jeleneteket imádni fogom. Ekkora tűzerőt! Hol van már a Mark kettes? Durván meg van csinálva. De egyenlőre nálam a táskapáncél nagyon nyerő visz mindent!:) Nagyon várós a film.
  • spike0007
    #23
    Odavágós trailer

    Ez kegyetlen jó lesz!:)
  • papi08
    #22
    Valószínű azért beszélt akcentussal, hogy érzékeltessék hogy orosz...
  • spike0007
    #21
    Stark és Pepper magyar hangján kívül a többi egy rakás....Remélem nem ilyen akcentussal fog beszélni Dörner...Mert az angol nyelvűben nincs akcentus.A bemondó hangja meg pfffff....jézusom.
  • zoliii
    #20
    Vasember 2 Magyar nyelvű előzetese
  • STREEX
    #19
    Trailer
    Brutális
  • kifli
    #18
    nekem is az szúrja a szememet XD
  • rooney8
    #17
    mi volt a vége? már nem emlékszek :D
  • Terensz
    #16
    Iron Man jóa.

  • Zenszkij
    #15
    ZÁRHATÓ
  • zoliii
    #14
    pár új kép
  • ChuckyHUN
    #13
    1. rész végén egyértelmű volt, hogy lesz 2....
  • stp4trick
    #12
    magassarkú, mert nem igazán dalia termetű Downey...
  • Szabi1991
    #11
    mivel csak fan plakát :p
  • corleoneking
    #10
    az a poszter egy szar semmit nem árul el a film tartalmáról nem?
  • Prince of Máté
    #9
    Reméljük jó lesz
  • mila69en
    #8
    nagyon tetszett az első rész! várom ezt is!
  • Tyler1
    #7
    külön film deha még lesz 5 rész akk mindegyiknek új topic??? a első rész topicjában meg már a 2. részről is szó van úgyhogy ez csak felesleges lenne.
  • circa
    #6
    Első és harmadik képen az a cipő
  • papi08
    #5
    Azt hittem külön film, külön topik, de akkor zároltatom ha kell.
  • Szolnokboy1
    #4
    a Vas I topikja mér nem jó?
  • ProGabe #3
    Vasember topik