1387
Vimánák, ősi asztronauták, elsüllyedt kontinensek, elpusztult civilizációk
  • patiang
    #1091
    És mondd, miért pont ezen az úton üzennek. Hiszen, ha fogták adásunkat, akkor tudják mire vagyunk képesek, s úgy küldték volna, hogy eleve olyanokhoz jusson, akikről feltételezik, hogy meg is fejtik. De "ők" egy olyan helyre nyomatják, mely felett vagy elszáll egy érdeklődő, vagy sem. Ha nem, akkor a gazda: a fenébe, már megint összetaposták. Főleg ha még nem is hisz az ilyenben. Rá a kombájn, és kész. Honnan tudják a sorsunk? Ja, hogy itt vannak köztünk? Akkor meg miért üzengetnek.
    Hogy igaz-e vagy sem, szvsz ez előre megtervezett akció, beleszőve a véletlenszerűséget. S persze, hogy valóban idegenek is legyenek, "ők" Si alapúak. Had durranjon a lufi. Meg ami még tetszik, hogy pl ebben a videoban is annyira "tudományosan" elmagyarázzák, "bizonyítékokat" kreálva alá, hogy persze a titokzatosság megmaradjon, hogy egyszerű földi halandó legalább is gondolkodni kezd rajta.
    Szóval szvsz az egész nem életszerű.
  • Anaid
    #1090
    Kapcsolódik ide?


    "Óvkodjatok a hamis ajándékok kínálóitól és be nem tartott igéreteiktől. Sok fájdalom, de még van idő. Létezik jó is odakint. Mi a megtévesztés ellen vagyunk. Átvitel vége."
    Hát ez érdekes.
    Nekem egyébiránt totál azon bizonyos vonalak jutottak eszembe ezekről a gabonarajzokról. Csak fentről látszanak....:-)
  • raptor22
    #1089
    Ezt a kérdést csak kíváncsiságból dobtam fel, úgymond egy kétkedő szemszögéből is, jelzem nem ehhez a táborhoz tartozom.

    Hogy ha ez az Alex ennyire "képben" van, meg így kontakt ember meg úgy, tudja az egész történetet, azzal, hogy térképeket meg homályos fényképeket mutogat illetve mesél az élményeiről egy teljesen hétköznapi embert ezzel nem tud meggyőzni. Az embereknek ettől több kell, sokkolni kell őket. Ezt nyilván nem az esti híradóban fogja elérni ahol exkluzív interjút ad egy UFO. (Jelzem volt már tömegpánik egy fals infó alapján) Én hogy csinálnám? Hmm jó kérdés...ha abból indulok ki, hogy nagy haverságban vagyok az idegenekkel, akkor mondanám nekik, hogy na jöttök a nagy űrhajóitokkal és mint a Függetlenség napja c filmben odarepültük néhány ország fővárosa felé és felveszitek a kapcsolatot az emberkékkel. De ilyen nem fog megtörténni mert nem érdekük az idegenek és azoknak az embereknek sem akikkel 1ütt dolgoznak, hogy Józsi bácsi tudja h vannak UFO-k.

    Abban 1et értek veled, ha lenne ilyen bizonyítéka neki v másnak ami 100%-an bebizonyítja, hogy vannak földönkívüliek akkor ezek az emberek már rég nem élnének. Vagy pedig teljesen ellehetetlenítik ezeket az egyéneket, akik szembemennek a rendszerrel. Ez a 1xrű hétköznapi életben is előfordul, tapasztaltam én is.

    Nagy hirtelen ezek jutottak az eszembe, ha még eszembe jut vmi erről akkor leírom:)
  • remark #1088
    Ezt hogy gondolod? Hogy mutasson be bizonyítékokat? Ha az esti 8 órás híradóban megjelenne egy idegennel kézen fogva, akkor szerinted mi lenne? Ki hinne a szemének? A 99% biztos nem. Főleg mivel fél órára rá bemondanák, hogy ez egy készülő sci-fi előzetese volt.

    És eleve: ha a tényleg "el vagyunk térítve", akkor ki engedné egyáltalán őket a studió közelébe? Ezt te hogy képzeled el? Tegyük fel ott vagy otthon a szobádban egy idegennel. Arról beszélgettek, hogy hogyan lehetne kitálalni az igazságot az embereknek. Te hogyan csinálnád?

    Azt is nyugodtan gondold végig, hogy eddig mi történt azon emberekkel, akik elmondták az igazságot akármiről is. Rengeteg jól dokumentált eset van, újak is és régiek is azokról, akik vagy börtönben végezték, vagy a temetőben.

    Az a legkevesebb, hogy mondjuk ha egy tudós rámutat arra, hogy X termék egészségkárosító, akkor másnap kirúgják. Szerinted azzal mit csinálnak, aki azt jelenti be, hogy mondjuk az egészségügyi rendszer úgy ahogy van "egészségkárosító". És aki mondjuk azt jelentené be, hogy a földi létünk "egészségkárosító"?

    Érdekelne, hogy mit gondolsz ezekről a kérdésekről.
  • remark #1087
    "Talán hasonlóképpen mint a sertés sem ismeri már a makkot a még szabad disznó korából."

    Ez nagyon találó.
  • raptor22
    #1086
    Hátt kíváncsian várom, ez az 1ik dolog amit mindenképp szeretnék megtudni mielőtt véget ér a földi pályafutásom:)
  • Saintgerman
    #1085
    Az amit tett sem vállalta volna fel minden földi..
  • Saintgerman
    #1084
    Inkább úgy mondanám, hogy a mi korunknak adatott meg a lehetőség, hogy kilépjen a karámból... jó éjt !
  • raptor22
    #1083
    Na meg h 1 kicsit a "másik" oldalról is megvizsgáljam a dolgot:)
    Pl. ez az Alex ha azt szeretné, hogy az emberek megismerjék az igazságot, mért nem szerez, mutat be 1értelmű és megdönthetetlen bizonyítékokat, ahelyett, hogy mesél a dolgokról, meg térképeket mutogat meg a Holdról készült fényképeket elemez h itt meg ott bázis van rajta. Ha már ő a kontakt ember akkor ez neki nem lenne nehéz dolog...
  • raptor22
    #1082
    Na ezt most nem értem...most vagyunk fél úton úgymond az igazság felé?
  • Saintgerman
    #1081
    Pontosan ennek az átmenetnek a közepén találjuk magunkat..
  • raptor22
    #1080
    Miközben írtam leesett:)
  • Saintgerman
    #1079
    Ezekszerint mégsem rossz a hasonlat...
  • raptor22
    #1078
    De sztem 1 napon kiderül, minden és akkor borul a bili...nem lesz hirtelen sok az embereknek?
  • raptor22
    #1077
    Na most én nem értem v a hasonlat volt rossz:) most akkor mi lennénk a malacok az ólban akik azt hiszik, hogy csak mi vagyunk 1dül, és azt hisszük, várjuk, hogy majd belép vki h HELLO, közbe meg már itt vannak?
  • Saintgerman
    #1076
    .. a válasz nem is oly nehéz... a karámba zárt disznók azt hiszik, hogy az ő karámjuk a világ közepe, ahová a kevésbé fejlett disznók csak bemutatkozni jöhetnek...
  • raptor22
    #1075
    Na ezzel a mondattal, jól feldobtad azt a bizonyos labdát:) Lett hirtelen jó pár kérdésem:) honnan tudod? hova nem jártál vel 1ütt? stb:)
    Meg 1xrű mezei emberként mint én vagy rajtam kívül még millióan, h h nem láttak vmi megdönthetetlen bizonyítékot és azt mutatták meg a világnak, h hékás....
    Vagy éppen 1ik nap leszállnak nagy dirrel-durral a Földre az idegenek, v kik, h tessék itt vagyunk....
  • Saintgerman
    #1074
    Persze hogy tudom.. Alexel egyidős vagyok... persze nem vele együtt jártam...
  • Saintgerman
    #1073
    Hogy mért nem hallani ilyenekről ? Talán hasonlóképpen mint a sertés sem ismeri már a makkot a még szabad disznó korából. Ugyanígy csináltak mibelőlunk Lant beli humanoidkból birkát a drakóniai hüllők...
  • raptor22
    #1072
    Olvastam nagy hirtelen egy rövid cikket magyarul Alex C-től. Hogy a Holdon bázis van meg ilyenek stb stb. Gondolom te is tudod. Meg h '59-ben Marsi expedíció...
    Meg ezek a szürkék meg hasonlók:)....Kezd egy kicsit sok infó lenni:)
  • raptor22
    #1071
    Jesszus:) drakóniaiak meg anromedaiak meg eltérített Föld:) mért nem hallani ilyenekről...ezekről vmit tudsz mondani nagy vonalakban?
  • Saintgerman
    #1070
    Ha majd előbb jársz, keress rá Alex Collier-ra is. Ő egy Andromedan contactee, és az anromedaiak szerint (akik egy rokon faj)136 51-es körzethez hasonló bázisuk van a földön a drakóniaiknak.. (akik eltérítették ezt a bolygót)
  • raptor22
    #1069
    Én most elindultam ezen a Phill Schneider-es sztorin. Már ott járok, hogy milyen föld alatti bázisok vannak az USA alatt pl ez a DULCE sose hallottam róla...
    Meg írod még ezt az időutazós témát is:) kezd érdekelni:)
    Eddig is keresgéltem meg olvasgattam ilyen dolgokat, meg fogékony is vagyok rá:P de eddig az 51-es körzet piskóta:)
  • Saintgerman
    #1068
    Nem, az Al Bielek még a Philadelphia experimentből, még 1943 ból. Mellesleg a későbbi időutazásából, ahol 2749 től töltött 2 évet, készült az 'Ötödik element' mozifilm...
    Stewart Swerdlow a Montauk projekt résztvevője 1986 tól, szintén egy időutazó... és a nagy katonai titkok ellenére ebből készült a csillagkapu sorozat...
  • raptor22
    #1067
    Stewart Swerdlow-i sztorit is keresgélem neten. Ez az lenne h azt a hajót "eltüntették" majd előkerült, de a legénység eltűnt, meg 1beolvadt a hajóval? Csak azt nem tudom még h Stewart Swerdlow h kerül bele a sztoriba:) de keresem:)
  • Saintgerman
    #1066
    Tedd hozzá, hogy: The man that killed 2 alian greys youtube.
  • raptor22
    #1065
    Tudnál nekem mondani 1-2 infór erről a Phill Schneider-ről? Meg amit írtál h 2 UFO meggyilkolás...van ennek vmi sztorija? Gugliba már keresem:)
  • Saintgerman
    #1064
    Én is így gondolom...
  • 1sajat
    #1063
    Szóval felvilágosítás nincs, csak vezetés? Amíg nem látom hová igyekszünk, ne fogd meg a karomat. Egyedül biztonságosabb. :)
  • Saintgerman
    #1062
    ..azért, hogy ha igyekezetet lát a másikban, egyengesse az útján....
  • 1sajat
    #1061
    Hanem?
  • Saintgerman
    #1060
    Sajnálom, de nem fogod megkapni. Senki se nem azért van itt, hogy pótolja a másik 'portáján' a hiányosságokat...
  • 1sajat
    #1059
    Már hogyne érdekelne. De szeretnék tényeket kapni és szeretnék logikus indoklást kapni hozzá. Minek olvasnám el a blablát részleteiben? Kinek van arra ideje?
  • Saintgerman
    #1058
    Nem gondolod, hogy csak kapkodsz itt ezen a fórumon, úgyteszel, minha minden érdekelne, és mindenkinek válaszolnod kellene, de valójában senki és semmi sem érdekel ?
  • 1sajat
    #1057
    Voltam, persze. Még a teherautó rendszáma is (amin utaztunk) titoknak minősült, pedig azt mindenki láthatta az országúton. :)
  • Saintgerman
    #1056
    Amiről ketten tudnak az már nem titok.. még ha katonai sem ! Amokor még az NWO elején írtam Bill Cooper-ről még életben volt.. 2 héttel 9/11 előtt a CIA likvidálta.. ugyanúgy később Phill Schneidert, az 51 es körzet munkatárát, akinek a lelkén két ufo (idegen) meggyilkolása szárad...
    De a legütősebb Stewart Swerdlow még életben van, és jó egészsegnek örvend... (naponta kapok a feleségétől e-mailt (körlevelet))

    Persze nem tudom te mit értesz katonai titok alatt, meg azt sem, hogy katona voltál-e ?!
  • 1sajat
    #1055
    Van fogalmad a katonai titkokról? Hümmm...
  • Saintgerman
    #1054
    De nagyon is van fogalmunk ezekről a katonai kisérletekről, az infojaim egy része nekem is onnan ered. Az NWO-n számtalanszor említettem a Montauk projektet, vagy a Philadelphia experimentet, hoztam sok linket kevés sikerrel.
  • Saintgerman
    #1053
    A Seti vaskos behuzasaNekem is pontosan az volt a reakcióm ami remarknak. Csak annak a mérésére készítünk mûszereket amiről tudjuk, hogy létezik, ami nem létezik meg minek mérni.. mondanák. Azért van mûszerünk pl a fény, hang mérérsére, ami az érzékszerveinknél szélesebb skáláját fogja az egyetemes energiának. De ! Még az is kérdéses, hogy ezek a mûszerek valóban az emberiség informálására vannak használva.
    Itt jut eszembe, a '60 as években, amikor még gyerek voltam a Seti építésekor, én azt hidtem akkor, hogy minden tudós bolondgombát evett. 'Ezek' a saját frekvenciájukon várják az ufokat.. mondom... Aztán most 50 évvel később rákerestem gyorsan.. ahogyan látod nem is voltam egyedül, aki a Setit ökörségnek vélte.. Ezek csak a "fehér zajt" mérik, az ufok meg itt vannak...

    Gondold csal el remark, ha a földi hüllőuralomban, a holografikus illúzióvilágban és a többi dologban is reálisabb képet látnák a valóságból mint az átlag, mekkora pofára esés lenne az az emberiségnek...

  • remark #1052
    Nem azt mondom, hogy általában sehol semmilyen tudományos eredmények nincsenek a Saintgerman által tárgyalt kérdésekben, hanem azt amire te is célzol, azaz hogy még ha vannak is ilyen kutatások (nem tudom, nem tudhatom hogy vannak) ezen kutatások módszerei, eszközei, eredményei akkor is titkosak. Ezért fogalmaztam úgy, hogy ezen dolgokról "nem tudunk". Mi átlagemberek semmiképp.

    De ha olvasol olyan híreket, melyek pozíciójukból "politikai okból" eltávolított kutatókról szólnak, akkor támadhat olyan benyomásod, hogy a valós tudomány valós álláspontja és azon álláspont között melyet a főáramlatú források közölnek, lehet eltérés.

    Ezek az emberek a kivételek. Ezek azok, akikről eredetileg azt írtam, hogy már tízszer átestek a valóságon, így nem tehették tovább azt, hogy letagadják ami az orruk előtt van. Az ilyeneket ki szokás rúgni az állásukból. A többi kollégájuk meg azért nem vesz tudomást az eredményekről, mert erre vannak nevelve, hogy ne vegyék észre azt, amit nem tanácsos észrevenni.

    Ugyanez igaz pl. újságírókra is. Amiről nem szokás beszélni, arról nem beszélünk. Ha valaki mégis megteszi, akkor meg a torkának esünk. Ismerős ez a hozzáállás? Esetleg az sg-ről?